pl.news
122K

Przymus szczepień: państwo przejmuje nasze ciała – biskup Schneider

Przyjmowanie skażonych aborcją zastrzyków covidowych jest sposobem na "normalizację horroru ludobójstwa", powiedział biskup Athanasius Schneider portalowi RemnantNewspaper.com (7 stycznia), dodając, że "Kościół" w tym uczestniczy.

Schneider nazywa przemysł płodowy "kanibalizmem", ponieważ wykorzystuje on i sprzedaje mięso zamordowanych dzieci.

Przypomina, że zastrzyki Covid są "eksperymentalne", a ich producenci nie ponoszą odpowiedzialności za negatywne skutki.

Metody stosowane w celu narzucenia zastrzyków Covid są dla Schneidera metodami "prawdziwej dyktatury", która zbudowana jest na kłamstwie i morderstwie. Istoty ludzkie wolne od szczepień stają się "obywatelami drugiej kategorii", którym nie wolno wchodzić do pewnych miejsc.

Porównał te działania do apartheidu w RPA i do narodowego socjalizmu. Obowiązkowe szczepienia oznaczają, że "państwo przywłaszcza sobie nasze ciało, które jest świątynią Ducha Świętego."

#newsXoerhliqol

16:09
wacula25wp.pl
Przyjmowanie skażonych aborcją zastrzyków covidowych jest sposobem na "normalizację horroru ludobójstwa", powiedział biskup Athanasius Schneider. Celem przeprowadzonych aborcji nie było pozyskanie linii komórkowych. Zabiegi nie zostały przeprowadzone celowo i w żaden sposób pobranie nie wpłynęło na decyzję o przeprowadzeniu aborcji. Komórki z tkanek pobrano przy okazji, w celach badawczych. …More
Przyjmowanie skażonych aborcją zastrzyków covidowych jest sposobem na "normalizację horroru ludobójstwa", powiedział biskup Athanasius Schneider. Celem przeprowadzonych aborcji nie było pozyskanie linii komórkowych. Zabiegi nie zostały przeprowadzone celowo i w żaden sposób pobranie nie wpłynęło na decyzję o przeprowadzeniu aborcji. Komórki z tkanek pobrano przy okazji, w celach badawczych. Uzyskane komórki nie wrzucono do pieca a zadbano o to aby udało się hodować, więc je zachowano. W podobny sposób pozyskuje się komórki do badań od osób dorosłych, zarówno za życia, jak i po śmierci .A biskup Athanasius Schneider .Stawia się w swej pysze nie wiedzy wyżej
Tesa shares this
1715
Porównał te działania do apartheidu w RPA i do narodowego socjalizmu. Obowiązkowe szczepienia oznaczają, że "państwo przywłaszcza sobie nasze ciało, które jest świątynią Ducha Świętego."
Rafał_Ovile
Ciała przejmują władze państwa szatana.