Jeśli posiadasz auto elektryczne, jesteś głupcem

Pamiętaj ty nie masz elektrycznego auta tylko auto na węgiel brunatny, na promieniowanie radioaktywne, na węgiel kamienny, i w 4% na energie solarną i wietrzną. Ponadto wyprodukowanie jednego akumulatora do auta elektrycznego, wytwarza w procesie produkcji akumulatora tyle dwutlenku węgla, ile wytwarza auto na ropę naftową w ciągu ośmiu lat. Nie dajcie sobie wmawiać koledzy i przyjaciele dobrych starych samochodów, że wasze auto szkodzi klimatowi. Aby to było jasne. Prywatny ruch samochodem osobowym to zaledwie 14% całego wytwarzania spali, reszta czyli 86% to ruch ciężarówkami, tankowcami, i ruch spowodowany zaopatrzeniem.

Także niech Zieloni Komuniści wreszcie zamkną mordę! Albo niech oczekują przy okazji elektrycznych samolotów, elektrycznych statków z Chin, i oczywiście elektrycznych czołgów dla Ukrainy. Taki czołg na odpalenie silnika potrzebuje 40 litrów ropy. i 700 litrów ropy na 100 km. (to tylko ciekawostka).

Te kontenerowce z Chin, na serio chciałbym zobaczyć jak wielki musiał by być akumulator do takiego statku. O tym nasi ZIELONI KOMUNIŚCI, Fetyszyści klimatu, Ostatnia Generacja WAM NIE MÓWI!

Kto kupuje więc auto elektryczne i bije się w pierś bo on chroni klimat rzekomo, powinien uzmysłowić sobie że jego palec wskazujący powinien wylądować wpierw na jego czole. I pamiętaj! pokazując palcem na tych którzy jeżdżą na ropę i benzynę. TRZY TWOJE PALCE POKAZUJĄ NA CIEBIE ZIELONY KOMUNISTO! Jesteś zwykłym nieukiem i greenhornem, i powinieneś szybko wrócić do szkoły. Nieuku zasrany! Ja chętnie będę twoim nauczycielem, o ile dostanę uprawnienia bicia pasem po dupie, bo u was zieloni komuniści wiedzę trzeba wbijać od tyłu. Gdyż z przodu macie najprawdopodobniej 4 calową płytę ołowiową przed mózgiem.
megur shares this
181
NOWAERA shares this
846
Anieobecny
Mam takie autko, na cztery paluszki...
I proszę mnie tu od głupców nie wyzywać...
Turon0001 Kowalski
@Anieobecny. Ja będę każdego wyzywał od głupca, który posiadając elektryka, chce wmówić innym, że kupił go dla ochrony środowiska.
Anieobecny
Imć Kowalski nie zrozumiał...
Ja mam autko zabawkowe na baterie...
Turon0001 Kowalski
@Anieobecny a okej! Też mam swoje hobby. :)
Anieobecny
Ostatnio zacząłem sklejać samoloty - te z dzieciństwa...
Na allegro są po 12/14 złotych
Ale nie ma to jak jedno wyzwanie...
Po Świętach sklejam samolot ŁOŚ...
Pozdrawiam,
AnieobecnyMore
Ostatnio zacząłem sklejać samoloty - te z dzieciństwa...

Na allegro są po 12/14 złotych

Ale nie ma to jak jedno wyzwanie...
Po Świętach sklejam samolot ŁOŚ...

Pozdrawiam,
Anieobecny
Lilianna w ogrodzie
Każdy ma swojego łosia , ja też , żywy , w zrobieniu nazywam Teoś , a potem zeszło na
Łoś ,podoba się jemu.
Turon0001 Kowalski
@Anieobecny ja lubię Lego. A mam 53 lata. Na Lego wyrosła moja kreatywność. Owszem są i inne formy rozwoju, ale dla dzieci polecam zawsze klocki. W wieku 5 lat ja budowałem całe bloki z Lego. :)