Ludzkie linie komòrkowe w szczepieniach oraz w leczeniu psychiatrycznym

6 października, z pomocą Jamesa O’Keefe’s Project Veritas (PV), demaskator w firmie Pfizer ujawnił w wewnętrznych e-mailach, które wyciekły, że kierownictwo firmy, według słów PV, „mówiło personelowi, aby zachowywał tajemnicę w sprawie wykorzystywania ludzi. tkanki płodowej w testach laboratoryjnych szczepionki przeciw COVID.”

Film przytacza wiadomość e-mail od starszego dyrektora ds. światowych badań firmy, który przyznaje, że „w testach laboratoryjnych związanych z programem szczepień została wykorzystana jedna lub więcej linii komórkowych, których pochodzenie można prześledzić do ludzkiej tkanki płodowej”. Dyrektor naukowy firmy konkretnie identyfikuje zaangażowaną linię komórkową jako „komórki HEK293T… (które) ostatecznie pochodzą z abortowanego płodu”.

Opór firmy Pfizer wobec ujawnienia korzeni pochodzenia szczepionki wydaje się niewytłumaczalny z co najmniej trzech powodów.

Po pierwsze, w grudniu Kongregacja Nauki Wiary Kościoła Katolickiego, w świetle stopnia postrzeganego zagrożenia wywołanego przez pandemię COVID-19, wskazała, że „moralnie dopuszczalne jest otrzymywanie szczepionek przeciwko Covid-19, które wykorzystywały linie komórkowe z abortowanych płodów w procesie badawczym i produkcyjnym”. W innych okolicznościach takie działanie zostałoby uznane za śmiertelnie grzeszne „współdziałanie w złu”, ale Kongregacja wskazała, że Franciszek „zbadał” ich pracę i „nakazał jej publikację”.

Po drugie, badania nad tkankami płodowymi człowieka, choć kontrowersyjne (jak już wspomniano), prowadzone są od lat 30. XX wieku i mówi się, że „pomogły w opracowaniu szczepionek na wiele różnych chorób, w tym polio, odrę, świnkę, różyczkę, wirusowe zapalenie wątroby typu A i B, półpasiec i wścieklizna”.

Po trzecie, HEK293, linia komórkowa cytowana przez firmę Pfizer, istnieje od prawie pół wieku i jest szeroko stosowana. Aby przytoczyć tylko jeden z wielu przykładów, komórkom HEK293 przypisuje się „wiele leków przeciwpsychotycznych stosowanych w leczeniu chorób psychicznych, takich jak schizofrenia i choroba afektywna dwubiegunowa”.

Można by pomyśleć, że te trzy czynniki, zwłaszcza de facto błogosławieństwo Franciszk!a, skłoniły firmę Pfizer do promowania lub przynajmniej silnej obrony wykorzystania linii komórkowej HEK293 jako kolejnego wspaniałego przykładu postępu naukowego wynikającego z badań nad ludzkimi tkankami płodowymi.

Szczegóły brutalnego pochodzenia HEK293 – i ze wszystkich pozorów, aż do niedawna w dużej mierze nieujawnione – wyjaśniają głęboki dyskomfort firmy. W przeciwieństwie do prawie pół wieku przeinaczeń i zaciemniania, dzieło HEK293 NIE powstało z „aborcji”, jak rozumieją to zwykli ludzie.

Potwierdza to bardzo niedawny rozwój.

W sierpniu University of Pittsburgh faktycznie dokonał przerażającego przyznania. Centrum Postępu Medycznego, które musiało skorzystać z pomocy Judicial Watch, zanim uniwersytet odpowiedział na żądanie ustawy o wolności informacji, wyjaśniło, że szkolny program GUDMAP (pełna nazwa: GenitoUrinary Development Molecular Anatomy Project) z pomocą obszaru Dostawcy aborcji Planned Parenthood „pozwalali dzieciom, w pewnym wieku zdolnym do życia, urodzić żywe, a następnie zabijać je przez wycięcie ich nerek”.

Każdy, kto czyta ten artykuł, powinien z pewnością zgodzić się, że po urodzeniu dziecka żywego, zabicie go nie powinno już być uważane za aborcję. Zabijanie urodzonego żywego dziecka to podręcznik dzieciobójstwa.

Badacze Pitta i Planned Parenthood musieli uciekać się do tej makabrycznej rzezi, ponieważ jest to najlepszy i prawdopodobnie jedyny sposób na pobranie pewnych użytecznych części ciała, zwłaszcza nerek. Pobranie żywotnych nerek wymaga ciągłego przepływu krwi, co z kolei wymaga bijącego serca, co z kolei wymaga, aby dziecko żyło (lub przynajmniej prawie zawsze) poza macicą, gdy nerki są usuwane.

Linia HEK293 powstała na początku lat 70-tych. Na kilka miesięcy przed przyjęciem na Uniwersytet w Pittsburghu AnnaMaria Cardinalli, niezwykle spostrzegawcza i sumienna pisarka, szczegółowo opisała w styczniowym magazynie Crisis przerażającą prawdę o jej początkach :

… Aby pobrać żywotną nerkę z zarodka … wystarczająco zdrowe dzieci, które mają wystarczająco rozwinięte nerki, muszą zostać usunięte z macicy żywe, zazwyczaj przez cesarskie cięcie, i wyciąć im nerki. Musi się to odbyć bez znieczulenia dziecka, które zmniejszyłoby żywotność narządów

…) Celowe zabicie niechcianego dziecka (małej dziewczynki, w przypadku HEK 293) odbyło się w tak pokrętny sposób, jak właśnie po to, by zdobyć jej narządy do badań. Pobranie jej narządów było bezpośrednią przyczyną jej śmierci, przed którą była żywym dzieckiem poza łonem matki.

W międzyczasie jest nie do obrony, że pracodawca lub instytucja rządowa próbują zmusić ludzi do dźgnięcia lub utraty pracy lub utraty innych przywilejów w oparciu o szczepionkę, której rozwój zapoczątkował dzieciobójstwo.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

MORDOWANIE NIENARODZONYCH NA SZCZEPIONKI, NARZĄDY, KANIBALIZM itd.
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
.
.
More
.
.
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo


MORDOWANIE NIENARODZONYCH NA SZCZEPIONKI, NARZĄDY, KANIBALIZM itd.

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
.
.
2 more comments from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
… Aby
pobrać
żywotną
nerkę
z
zarodka …
wystarczająco
zdrowe
dzieci,
które
mają
wystarczająco
rozwinięte
nerki,
muszą
zostać
usunięte
z
macicy
żywe,
zazwyczaj
przez
cesarskie
cięcie,
i
wyciąć im nerki. Musi się to odbyć bez znieczulenia dziecka, które zmniejszyłoby żywotność narządów
Sławomir Sokołowski
A zbrodniarze w garniturach i koloratkach, nakazują nam przyjmować śmiercionośny "preparat", argumentując to miłością bliźniego...
W tym temacie polecam listy zaczynające się od 2021
godnosc.org/dokumenty/
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,W sierpniu University of Pittsburgh faktycznie dokonał przerażającego przyznania. Centrum Postępu Medycznego, które musiało skorzystać z pomocy Judicial Watch, zanim uniwersytet odpowiedział na żądanie ustawy o wolności informacji, wyjaśniło, że szkolny program GUDMAP (pełna nazwa: GenitoUrinary Development Molecular Anatomy Project) z pomocą obszaru Dostawcy aborcji Planned Parenthood „…More
,,W sierpniu University of Pittsburgh faktycznie dokonał przerażającego przyznania. Centrum Postępu Medycznego, które musiało skorzystać z pomocy Judicial Watch, zanim uniwersytet odpowiedział na żądanie ustawy o wolności informacji, wyjaśniło, że szkolny program GUDMAP (pełna nazwa: GenitoUrinary Development Molecular Anatomy Project) z pomocą obszaru Dostawcy aborcji Planned Parenthood „pozwalali dzieciom, w pewnym wieku zdolnym do życia, urodzić żywe, a następnie zabijać je przez wycięcie ich nerek”.(...)''
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.
.

KREW POMORDOWANYCH NIENARODZONYCH W SATANISTYCZNYCH RYTUAŁACH KU CZCI mOLOCHA:
na szczepionki
na przeszczepy
do kanibalizmu
.
.
More
.
.
.


KREW POMORDOWANYCH NIENARODZONYCH W SATANISTYCZNYCH RYTUAŁACH KU CZCI mOLOCHA:

na szczepionki

na przeszczepy

do kanibalizmu
.
.
Anieobecny
A kremiki, kosmetyka, ulepszacze smaków, itd...?
Globalny kanibalizm...
4782
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
,,Nikt nie zostanie częścią Nowego Porządku Świata,
jeśli nie dokona aktu uwielbienia lucyfera.
Nikt nie wejdzie do New Age, jeśli nie otrzyma lucyferiańskiej inicjacji.,,

Bp Schneider: Trzeba stawić zdecydowany opór szczepionce, do której stworzenia wykorzystano aborcję
Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić opór wszelkim próbom …
More
,,Nikt nie zostanie częścią Nowego Porządku Świata,
jeśli nie dokona aktu uwielbienia lucyfera.

Nikt nie wejdzie do New Age, jeśli nie otrzyma lucyferiańskiej inicjacji.,,


Bp Schneider: Trzeba stawić zdecydowany opór szczepionce, do której stworzenia wykorzystano aborcję

Biskup Athanasius Schneider w wywiadzie z Johnem-Henrym Westenem powiedział, że musimy stawić opór wszelkim próbom zmuszenia nas do przyjmowania szczepionek, które powstały z wykorzystaniem linii komórkowych dzieci zabitych w wyniku aborcji.

Jeśli przyjmiemy „do naszego ciała owoce – tak zwane owoce”, jakimi są szczepionki powstałe w wyniku eksterminacji nienarodzonych, to „będziemy naznaczeni.

Otrzymamy znak w naszym ciele, który w pewien sposób pokaże, że jesteśmy powiązani z tym największym złem, jednym z największych”, jakim jest aborcja.

Bp Schneider zaznaczył, że nie jest to bezpośrednie powiązanie z niegodziwością, jaką jest aborcja, ale że „jest to słabość moralna, w pewien sposób moralne wsparcie”. Także poparcie przez biskupów takich szczepionek może spowodować, że „aborcjoniści powiedzą (...), że cały Kościół katolicki, hierarchia w pewien sposób akceptuje, choćby niechętnie, ale akceptuje to” zło. Dlatego musimy się „obudzić, by zobaczyć prawdziwe niebezpieczeństwa, konsekwencje i okoliczności”.

Nawiązując do listu „O moralnej niedozwoloności użycia szczepionek zrobionych z komórek pochodzących z abortowanych płodów ludzkich”, który bp Schneider podpisał z kard. Janisem Pujtasem, abp. Tomaszem Petą, abo. Janem Pawłem Lengą oraz bp. Josephem Stricklandem, oraz do prób usprawiedliwiania stosowania takich szczepionek, bp Schneider powiedział m.in.:

„Jak możemy z całą tą determinacją być przeciwko aborcji i głosić, że jesteśmy przeciwko niej zatem, kiedy akceptujemy takie szczepionki?

Kiedy na początku tego jest morderstwo dziecka? (...)


I nikt nie mówi: STOP.

To nie jest dobre.

To niebezpieczeństwo.

Zatem my, pięciu biskupów, byliśmy przekonani, że musimy powiedzieć: Stop.

Powiedzieć:

Nie jestem (...) winny krwi tego dziecka. Nie będę”.

Biskup zauważył także, że nie można usprawiedliwiać się tym, że przyjmując taką szczepionkę nie uczestniczymy bezpośrednio w złu, jakim jest aborcja. Odrzucił też porównanie do niegodziwego wykorzystania podatków, stwierdzając, że w tym przypadku – choć rząd kradnie nasze pieniądze na takie cele – nie mamy często na to wpływu.

Jak stwierdził bp Schenider:

„Nie potrafię sobie wyobrazić, że przyjmuje się do swego ciała szczepionkę mając w wyobraźni „ten straszliwy scenariusz – rozczłonkowanego dziecka” w wyniku aborcji. „I z tego dziecka w pewien sposób odnosi się ostatecznie korzyść dla swojego zdrowia (...) Nawet najdalsze i najdrobniejsze powiązanie jest już nieakceptowalne dla katolika z powodu wyjątkowej zbrodni oraz konsekwencji i kontekstu historycznego”.

Mówiąc o poparciu dla zastosowania szczepionki testowanej na liniach komórkowych zabitych w wyniku aborcji dzieci lub produkowanych z ich użyciem oraz prób usprawiedliwiania tego nawet przez dobrych ludzi, bp Schneider stwierdził: „Nie jest to kwestia liczb. Nawet jeśli stanowilibyśmy tylko grupkę kilku biskupów, prawda zwycięży. A po tym historia Kościoła powie, że nawet dobrzy ulegli. Nie widzieli wyraźnie. Byli w pewien sposób oślepieni prostymi teoriami materialnej współpracy”.

TAK WIĘC o ILE KOMUNIA ŚWIĘTA JEST SAKRAMENTEM ŻYCIA i MIŁOŚCI - DAREM BOGA, TAK ZASTRZYK ŚMIERCI, - PODSTĘPEM SZATANA - NAZYWANY PRZEWROPTNIE ,,SZCZEPIONKĄ,, PRZYNOSI ZGODNĘ NA ,,KORZYŚĆ,, Z ZAMORDOWANIA DZIECKA i ŚWIADOMY I DOBROWOLNY WYBÓR ZŁA - GRZECHU - ZNAMIENIA BESTII.. CZYTAJCIE UWAŻNIE: ,,COV - ID,, - NUMER BYDŁA, - NUMER BESTII - NIE PRZYJMUJCIE TEGO, NIE BIERZCIE NA SIEBIE CZEGOŚ CO MIAŁO POCZĄTEK Z ZAMORDOWANIA NIEWINNEGO CZŁOWIEKA !


Biskup Schneider apeluje o „nowy ruch w obronie życia” przeciwko szczepionkom „skażonych aborcją”

Szczepionkowy kanibalizm. Wszystkie szczepionki C-19 z zamordowanych dzieci

Proces opracowywania szczepionek COVID przypomina „to, co robili Aztekowie”.
...
Jan Zbigniew wojan
To robią mordercy i nikt nie robi z nimi porządku ! Oni powinni już nie chodzić po świętej ziemi !
One more comment from CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.
,

„Głos krwi nienarodzonych dzieci woła do Boga przez szczepionki skażone aborcją, przez lekarstwa skażone aborcją” - powiedział biskup Schneider.
„Ten głos krzyczy na całym świecie i musimy się obudzić .
I dodał:
„Nikt, kto jest naprawdę zaniepokojony; obroną życia i prawem moralnym, nie może milczeć lub zachować spokój i pogodzić się z tą sytuacją .

.
.
,
More
.
.
,


„Głos krwi nienarodzonych dzieci woła do Boga przez szczepionki skażone aborcją, przez lekarstwa skażone aborcją” - powiedział biskup Schneider.

„Ten głos krzyczy na całym świecie i musimy się obudzić .

I dodał:

„Nikt, kto jest naprawdę zaniepokojony; obroną życia i prawem moralnym, nie może milczeć lub zachować spokój i pogodzić się z tą sytuacją .

.
.
,
CUDOWNY MEDALIK
''… Aby pobrać żywotną nerkę z zarodka … wystarczająco zdrowe dzieci, które mają wystarczająco rozwinięte nerki, muszą zostać usunięte z macicy żywe, zazwyczaj przez cesarskie cięcie, i wyciąć im nerki. Musi się to odbyć bez znieczulenia dziecka, które zmniejszyłoby żywotność narządów
…) Celowe zabicie niechcianego dziecka (małej dziewczynki, w przypadku HEK 293) odbyło się w tak pokrętny …More
''… Aby pobrać żywotną nerkę z zarodka … wystarczająco zdrowe dzieci, które mają wystarczająco rozwinięte nerki, muszą zostać usunięte z macicy żywe, zazwyczaj przez cesarskie cięcie, i wyciąć im nerki. Musi się to odbyć bez znieczulenia dziecka, które zmniejszyłoby żywotność narządów

…) Celowe zabicie niechcianego dziecka (małej dziewczynki, w przypadku HEK 293) odbyło się w tak pokrętny sposób, jak właśnie po to, by zdobyć jej narządy do badań. Pobranie jej narządów było bezpośrednią przyczyną jej śmierci, przed którą była żywym dzieckiem poza łonem matki.''
Polska Walcząca
Polska Walcząca
Polska Walcząca
Zalewskiego pokazujący zawartość szczepionek na Covid-19. W próbkach wydają się znajdować jakieś formy życia, które po zaktywizowaniu rosną.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
„Czy szczepionka likwiduje maski? NIE
Czy szczepionka likwiduje dystans?
NIE
Czy szczepionka wyeliminuje testy? NIE
Czy szczepienia likwiduje zakażenia? NIE
Czy „szczepionka” jest szczepionką? NIE
(to jest eksperymentalny preparat medyczny)
Czy „szczepionka” została dopuszczona do powszechnego użycia?
NIE
( została dopuszczona warunkowo na 1 rok i nie jest ważne, że warunków nie …More
„Czy szczepionka likwiduje maski? NIE

Czy szczepionka likwiduje dystans?
NIE

Czy szczepionka wyeliminuje testy? NIE

Czy szczepienia likwiduje zakażenia? NIE

Czy „szczepionka” jest szczepionką? NIE

(to jest eksperymentalny preparat medyczny)

Czy „szczepionka” została dopuszczona do powszechnego użycia?
NIE

( została dopuszczona warunkowo na 1 rok i nie jest ważne, że warunków nie spełnia )

Czy „szczepionka” uodparnia na zachorowanie na C19?
NIE

Czy badano ją na osobach z chorobami towarzyszącymi? NIE

Czy znane są reakcje między „szczepionką” a innymi lekami? NIE

Czy w pełni zakończono prace nad badaniem tej „szczepionki” NIE (ich producenci piszą o tym otwarcie w ulotkach)

Czy masz pewność, że nie umrzesz po jej przyjęciu?
NIE

Czy masz pewność, że za rok lub dwa lub trzy nie pojawią się efekty uboczne jej przyjęcia? NIE

Czy masz 100% pewności, że „szczepionka” nie spowoduje zmian genetycznych w twoim organizmie? NIE

Czy ktoś, jakakolwiek instytucja, Ministerstwo Zdrowia, Minister Zdrowia, ktokolwiek ponosi odpowiedzialność w przypadku powikłań i zgonów? NIE

Czy jeśli umrzesz po przyjęciu „szczepionki” twoi bliscy i podopieczni dostaną odszkodowanie?
NIE

Czy wiesz, że Twoi bliscy nie otrzymają ani grosza z Twojej polisy ubezpieczeniowej na życie po Twojej śmierci, bo dobrowolnie poddałeś się eksperymentowi medycznemu i on może bezpośrednio lub pośrednio przyczynić się do Twojej przyszłej śmierci – i to staje się prawną podstawą do odmowy wypłaty polisy?”

Kto komu płaci? Oni nam czy my im i mają dla nas i na naszą korzyść pracować? To oni mają się nas bać a nie odwrotnie!

Konstytucja RP Art. 4

„Art. 4 Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej 1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.

Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.”