NAGŁE PRZYSPIESZENIE NADEJŚCIA ANTYCHRYSTA !

SENSACJA ! ŻYDZI SZYKUJĄ OFIARĘ Z CZERWONEJ JAŁÓWKI JUŻ W TYM MIESIĄCU. ABY OBEJRZEĆ FILM, KLIKNIJ LINK - Nagłe Przyspieszenie Nadejścia Antychrysta ! (czytaj opis) Wg portalu Peoples Voice powołującego …More
SENSACJA ! ŻYDZI SZYKUJĄ OFIARĘ Z CZERWONEJ JAŁÓWKI JUŻ W TYM MIESIĄCU.
ABY OBEJRZEĆ FILM, KLIKNIJ LINK - Nagłe Przyspieszenie Nadejścia Antychrysta !
(czytaj opis)
Wg portalu Peoples Voice powołującego się na wiadomości telewizji CBN News, Izraelczycy ogłosili plan złożenia w tym miesiącu, kwietniu ofiary z czerwonej jałówki, ponieważ na naszych oczach w Izraelu spełniają się ważne proroctwa biblijne.

Na Starym Mieście w Jerozolimie trwa budowa ogromnego białego ołtarza na nadchodzący rytuał krwawej ofiary, którego początki sięgają czasów Mojżesza. Wydarzenia te, posiadające znaczenie biblijne, przyciągają uwagę całego świata, ponieważ wiele osób wierzy, że ofiara z czerwonej jałówki stanowi „klucz do wypełnienia się starożytnych proroctw biblijnych”.
Według Icchaka Mamo, który rozmawiał z CBN, wykwalifikowani rabini zostali przygotowani do przeprowadzenia ofiary, a ziemia na Górze Oliwnej, gdzie odbędzie się ofiara, jest gotowa. W 2022 r. ze stanu Teksas przywieziono do Izraela pięć …More
Alleluja Polska shares this
4898
Urszula Rok
Świadkowie Jehowy tyle razy wieścili koniec świata. Tylko się ośmieszyli.
m.rekinek
Urszula Rok Nikt tu nie mówi o końcu świata, czegoś takiego w ogóle nie ma i nie będzie. Czerwona jałówka, jedna z tych czterech, które sprowadzili z Texasu MUSI być ofiarowana w tym roku, ponieważ w przyszłym roku nie będzie spełniała warunku wieku, a to ofiarowanie z kolei otwiera możliwość budowy III świątyni jerozolimskiej i nadejścia ich mesjasza (antychrysta), a w dalszej konsekwencji …More
Urszula Rok Nikt tu nie mówi o końcu świata, czegoś takiego w ogóle nie ma i nie będzie. Czerwona jałówka, jedna z tych czterech, które sprowadzili z Texasu MUSI być ofiarowana w tym roku, ponieważ w przyszłym roku nie będzie spełniała warunku wieku, a to ofiarowanie z kolei otwiera możliwość budowy III świątyni jerozolimskiej i nadejścia ich mesjasza (antychrysta), a w dalszej konsekwencji Paruzji.
Krzysztof Moskal
Tak, tylko za Armageddonem, "końcem świata", III wojną światową, lub I nuklearną głosowali "wyborcy" w 2023 roku - pewnie chcą końca świata, czy wojny nuklearnej w sposób "demokratyczny" - skoro poszli do "urny" "głosować" prawie w ilości 75% populacji.
Ludzie, a właściwie demony, których sobie "wybrali" też mogą doprowadzić do końca świata - wystarczy, że tamci użyją atomówek, bomby wodorowej …More
Tak, tylko za Armageddonem, "końcem świata", III wojną światową, lub I nuklearną głosowali "wyborcy" w 2023 roku - pewnie chcą końca świata, czy wojny nuklearnej w sposób "demokratyczny" - skoro poszli do "urny" "głosować" prawie w ilości 75% populacji.

Ludzie, a właściwie demony, których sobie "wybrali" też mogą doprowadzić do końca świata - wystarczy, że tamci użyją atomówek, bomby wodorowej, postawią "na baczność" czyli na 100% możliwości za pomocą technologii HAARP Superwulkan Yellowstone i będzie po wszystkim.

Jeśli do tego dojdzie to odpowiedzialność w ilości 100% spadnie na "wyborców" - czyli za tych, których sobie wybrali odpowiadać będą z pozycji grzechów cudzych.

Czyli "demokracja" ( pomiot lucyferańsko talmudyczny) może doprowadzić do końca świata.
Urszula Rok
Słyszałam o tej jałówce i tej III świątyni. Żymianie coś kombinują i chcą zwrócić na siebie uwagę. Mały naród i mały kraj, a chcą rządzić światem. Nie interesuje mnie to. Mam swojego Boga. To na Jego powrót czekajmy. Antychryst nie będzie władał światem, bo świat stworzył Bóg. Już raz go pogonił, że wylądował w piekle.
Violetta Kołomycka shares this
11K
Krzysztof Moskal
To podobno ma się odbyć w dniu całkowitego zaćmienia Słońca które będzie w USA 8 kwietnia 2024 roku.
JEZUS DO LUDZKOŚCI
Roza_ _ shares this
21.5K
Koza Nutria
Bo o to właśnie chodzi że nie. Złoża jałowke, wywalają wojnę, wprowadza na tron Antychrysta i wtedy dopiero będzie jazda
Frank Columbo
A może te działania obecne mają również takie znaczenie, że pod ich przykrywką da się tę operację przeprowadzić, tzn. w państwie położonym w Palestynie został oficjalnie ogłoszony stan wojny. To oznacza, że można wręcz dowolnie narzucać przeróżne nakazy i zakazy, np. co do obecności w pewnych miejscach. Co więcej - służby porządkowe są w stanie czujności i gotowości jeszcze bardziej niż na co …More
A może te działania obecne mają również takie znaczenie, że pod ich przykrywką da się tę operację przeprowadzić, tzn. w państwie położonym w Palestynie został oficjalnie ogłoszony stan wojny. To oznacza, że można wręcz dowolnie narzucać przeróżne nakazy i zakazy, np. co do obecności w pewnych miejscach. Co więcej - służby porządkowe są w stanie czujności i gotowości jeszcze bardziej niż na co dzień. Każdy obecny tam to widzi, więc podporządkowanie jest znacznie większe niż w czasie pokoju, bo można nawet "zarobić" kulkę w łeb. Możliwe, że gdyby panowały "normalne" warunki, z czasu sprzed października 2023, nie tylko Muzułmanie, ale nawet Arabowie (część nie wyznająca Islamu) nie dopuściliby do tego religijnego rytuału.

Także nie tylko ma miejsce masakra na niewinnych - rodzaj krwawej ofiary, które jak donoszą przeróżne opracowania, słudzy piekła składają demonom, aby ziściły się plany piekła, ale może to mieć zupełnie praktyczny wymiar, aby ta ich groteskowa ceremonia mogła się w ogóle odbyć.
asia7
Cały czas składają Lucyferowi ofiary z ludzi.