Clicks163.2K
ona
311

Tymczasem na naszych oczach ....w cieniu KORONAVIRUSA

Zjawisko "koronawirus" to przydatne narzędzie do odwrócenia uwagi i przygotowania znacznej części obywateli świata na coś ważniejszego, co musi się wydarzyć lub że ktoś przygotowuje się do tego, a to nie ma związku z rozwiązaniem wirusa grypy ale z załamaniem globalnego systemu geopolitycznego.

COŚ SIĘ DZIEJE!!!!!

Podczas gdy we Włoszech nagłówki gazet, transmisje i media społecznościowe są najechane przez teraz dużo omawiane "koronawirus", właśnie w tych
20.000 amerykańskich żołnierzy ląduje na 7 europejskich lotniskach i zostanie dodanych do 10.000 innych amerykańskich wojsk już w Europie i 7000 innych wojsk z różnych krajów europejskich.

W sumie 37000 uzbrojonych wojskowych w jakim celu?
Aby pomóc państwom w zablokowaniu tak wyniosłego wirusa czy uratować tych, którzy go zarazili?
Absolutnie nie!!!

Czy przybyli, aby przenieść się lub, używając słów starszych urzędników amerykańskich, aby " rozprzestrzenić się " po terytorium Europy, aby rozpocząć " Europe Defender 20!! który rozpocznie się w kwietniu i ma zakończyć się

Czy obywatele zostali poinformowani o tym, co to jest? Najwyraźniej nie!

Europe Defender 20 to ćwiczenia zaprojektowane przez rząd USA we współpracy z NATO, aby "wypróbować" strategii, które mają być wykorzystane przez USA i Europę (która potwierdza podporządkowanie USA), jeśli zagrożenie prowadzi do hipotetycznej wojny Nie ma mowy.

Komu grozisz?
Oczywiście amerykańscy urzędnicy widzą odpowiedź bez wyjaśniania i używania ogólnego zwrotu "hipotetyczne zagrożenie".
Oczywiście jedynym hipotetycznym zagrożeniem, jakie można przypisać myślenie USA, jest Rosja (sojusznik Chin), z którą dobrowolnie tworzą wielkie napięcia od dłuższego czasu.

Ale przeanalizujmy to.
Do tego ćwiczenia oprócz 37000 wojskowych zostanie sprowadzonych 14000 pojazdów wojskowych (co za tym idzie czołgi, helikoptery itp...) i proporcjonalnie tyle samo amunicji.

Biorąc pod uwagę " wirusa ": żołnierze przybędą z należytymi maskami i miłościami, aby zrobić to " ćwiczenia "?
Najwyraźniej nie!!!

Według amerykańskich urzędników ci żołnierze są zdrowi, więc według nich są zwolnieni z kontraktowania "koronawirusem".

Coś jest nie tak!!!

To sprawia, że się zastanawiasz
- dlaczego to nie tylko wiertło biorąc pod uwagę WHO o rozprzestrzenianiu się tego wirusa i mediów, społecznego, zdrowotnego, politycznego i gospodarczego, który generuje na całym świecie?
- Dlaczego obywatele mogą zarazić się tym wirusem, a amerykańskie wojsko może poruszać się bez
- Dlaczego podjęto decyzję o przeprowadzeniu tego ćwiczenia geograficznego w pozycji, która wiązałaby się z hipotetycznym konfliktem z Rosją, a nie w innych obszarach, które patrzą na inne horyzonty?
- Dlaczego 95 % mediów o tym nie mówi?
- Dlaczego wszyscy włoscy politycy o tym nie mówią?
- Jeśli żołnierze są zwolnieni, czy to znaczy, że wirus nie jest tym, czym się tak podekscytowaliście, czy już istnieje możliwość szczepionki, a co za tym idzie, aby człowiek jest odporny i nie mówi?
Gdyby amerykańscy żołnierze zarazili się wirusem, czy nie staliby się wykładniczą przyczyną ekspansji wirusa?

Rosja zadała liczne pytania, na które nie została udzielona odpowiedzi i na podstawie stwierdziła już, że utrzyma swoją pozycję wojskową w swoich granicach, co nie wyklucza takiego uspokajającego scenariusza z dwoma uzbrojonymi stronami: ćwiczeniami lub mniej niż jest.

Podsumowanie:
Chiny, sojusznik Rosji zawarły miesiące temu kontrakt z Włochami (kraj podstawowy dla Europy na rzecz stosunków handlowych na Morzu Śródziemnym i jego strategiczne stanowisko, gdyby doszło do konfliktów), aby stosunki handlowe między Włochami były solidne i ważniejsze nad Włochami mniej ważne, ale nie bez znaczenia.

Stąd zaczyna się swój kurs koronawirus, który zaczyna się z Chin, ale wybucha niesamowicie we Włoszech nie tylko z punktu widzenia zdrowotnego, ale przede wszystkim zasilany przez światowe media pomimo wywołania sprawy nie jest powiązany z Włochem.

Chiny i Rosja są od lat niekwestionowanymi przeciwnikami handlowymi USA, ponieważ ich znaczenie jest dalekie podlewanie monopolu dolara na rynku światowym, a to powoduje nie małą utratę władzy zarówno ekonomicznie, jak i geopolitycznie.

Ameryka od dawna robi wszystko, aby sprowokować Rosję ruchami rynku i przemieszczaniem wojskowymi na wszystko, co dotyka jej interesów handlowych i geopolity

Teraz, podczas gdy obywatele świata przewiduje się wzrokiem i uszami na Europę, Chiny i Włochy, Amerykę, bez żadnego znaczenia chaosu, który obiektywnie istnieje o wirusa, o którym nawet wirusolodzy mówią rzeczy diametrycznie odwrotnie, postanawia kontynuować bez Jeśli i bez, ale wiertło, które, jeśli tak, można przełożyć na spokojniejszy okres.

Skąd więc tyle nacisku, by w Europie amerykańskich żołnierzy i broni w alarmujących ilościach do prostego ćwiczenia i świadomość, że wywołuje to wysoki poziom alarmu w Rosji?

Zjawisko "koronawirus" to przydatne narzędzie do odwrócenia uwagi i przygotowania znacznej części obywateli świata na coś ważniejszego, co musi się wydarzyć lub że ktoś przygotowuje się do tego, a to nie ma związku z rozwiązaniem wirusa grypy ale z załamaniem globalnego systemu geopolitycznego.

Coś się dzieje i nie chodzi o spisek ale o fakty geopolityczne, które się dzieją i które już dzieją się w 7 krajach europejskich.

To jest temat, o który powinieneś zadać sobie pytanie.
Teraz mówię, że wszystko milczy nikt jednak o tym nie mówi.. Dziś rano ląduję w Porto Vecchio w Trieście

www.ndr.de/…/Tausende-US-Sol…
Jaga2017 shares this
9
Warte poczytania
szary człek
Trevignano Romano, 28 września 2019 r
Umiłowane moje dzieci, dziękuję za wysłuchanie mojego wezwania w swoim sercu. Módlcie się, módlcie się, módlcie się o pokój i za to, co was czeka. Módlcie się za Chiny, ponieważ stamtąd nadejdą nowe choroby, wszystkie gotowe wpływać na powietrze od nieznanych bakterii. Módlcie się za Rosję, ponieważ nadchodzi wojna. Módlcie się za Amerykę, teraz jest w …More
Trevignano Romano, 28 września 2019 r
Umiłowane moje dzieci, dziękuję za wysłuchanie mojego wezwania w swoim sercu. Módlcie się, módlcie się, módlcie się o pokój i za to, co was czeka. Módlcie się za Chiny, ponieważ stamtąd nadejdą nowe choroby, wszystkie gotowe wpływać na powietrze od nieznanych bakterii. Módlcie się za Rosję, ponieważ nadchodzi wojna. Módlcie się za Amerykę, teraz jest w wielkim spadku. Módlcie się za Kościół, ponieważ nadchodzą wojownicy, a atak będzie katastrofalny, nie plagiatujcie wilków przebranych za jagnięta, wszystko wkrótce będzie miało wielki obrót. Spójrz na niebo, zobaczysz znaki końca czasów. Będę z tobą do końca modlitwy. Teraz błogosławię was w imię Ojca, Syna Ducha Świętego, Amen ”.
Piotr2000
Masoneria, sluzka Lucyfera,
robi kolejne kroki w celu zaprowadzenia TOTALITARYZMU na calym swiecie.
Potrzeba wiec wojen, pandemii, zachwiania gospodarki, paniki i wszechwladnej INWIGILACJI.
Jest to tez Bozy ZNAK kary za grzechy ludzi, za odrzucenie Boga i Jego Przykazan, za zycie tak, jakby Boga nie bylo.
Przeslania Maryi, Matki Pana naszego Jezusa Chrystusa od Quito, przez La Salette, Lourdes, …More
Masoneria, sluzka Lucyfera,
robi kolejne kroki w celu zaprowadzenia TOTALITARYZMU na calym swiecie.
Potrzeba wiec wojen, pandemii, zachwiania gospodarki, paniki i wszechwladnej INWIGILACJI.
Jest to tez Bozy ZNAK kary za grzechy ludzi, za odrzucenie Boga i Jego Przykazan, za zycie tak, jakby Boga nie bylo.
Przeslania Maryi, Matki Pana naszego Jezusa Chrystusa od Quito, przez La Salette, Lourdes, Fatime, Kibeho, Medjugorie, Amsterdam, Garabandal i wiele innych sa proste:
POKUTY - MODLITWY - NAWROCENIA do BOGA !
walecka elzbieta shares this
17
Manewry z koronowirusem udane
1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
+
+
+
WOJSKA OKUPACYJNE NADCIĄGAJĄ..
Radek33
Podejście Anglików do koronawirusa jest porażające.Praktycznie,może poza premier ligue nie wstrzymano rozgrywek,pozostałe ligi grają normalnie z udziałem publiczności.Mimo,że zarażonych i zmarłych jest o wiele więcej niż w Polsce rząd brytyjski udaje ,że problemu nie ma.W ostatni weekend zorganizowano chyba dwa półmaratony,a ludzie jakby nigdy nic chodzą do knajp,bawią się i chleją piwsko.Łukasz …More
Podejście Anglików do koronawirusa jest porażające.Praktycznie,może poza premier ligue nie wstrzymano rozgrywek,pozostałe ligi grają normalnie z udziałem publiczności.Mimo,że zarażonych i zmarłych jest o wiele więcej niż w Polsce rząd brytyjski udaje ,że problemu nie ma.W ostatni weekend zorganizowano chyba dwa półmaratony,a ludzie jakby nigdy nic chodzą do knajp,bawią się i chleją piwsko.Łukasz Fabiański,bramkarz angielskiego West Hamu jest zszokowany,tym jak zachowują się angielskie władze.Chodzą słuchy że liga będzie chciała za wszelką cenę dokończyć sezon,bo straty finansowe będą ogromne
mar219
Podejście Anglików do koronawirusa jest podejściem rozsądnym i takim samym jak do innych wirusów. Koronawirus to nie dżuma a wyleczalność to 90 kilka procent. To u nas tylko jakaś paranoja. 200 przypadków na 38milionowy naród przy ogromnym prawdopodobieństwie wyleczenia oznacza, że ktoś tu gra na emocjach.
Radek33
Zobaczymy za tydzień-dwa-miesiąc,kto był rozsądny,tym bardziej jak masa Polaków zacznie przyjeżdżać do Polski własnie z Wielkiej Brytanii.Przypomnę że już bodajże prawie 4 tyś jest tam potwierdzonych i prawie 40 zmarło.Oczywiście że zdrowi i młodzi nie muszą aż tak się obawiać,ale jak wam nie żal dzieci i starszych schorowanych ludzi to bimbajcie sobie dalej.Dobrze wam ktoś wczoraj napisał,jak …More
Zobaczymy za tydzień-dwa-miesiąc,kto był rozsądny,tym bardziej jak masa Polaków zacznie przyjeżdżać do Polski własnie z Wielkiej Brytanii.Przypomnę że już bodajże prawie 4 tyś jest tam potwierdzonych i prawie 40 zmarło.Oczywiście że zdrowi i młodzi nie muszą aż tak się obawiać,ale jak wam nie żal dzieci i starszych schorowanych ludzi to bimbajcie sobie dalej.Dobrze wam ktoś wczoraj napisał,jak nie daj Boże odczujecie na wlasnej skórze to dziadostwo to skonczycie pieprzyć
Radek33
Szczególnie rozsądne było wpuszczenie w ostatnią środę 50000 widzów na mecz ligi mistrzów Liverpool-Atletico,(w tym wielu tysięcy kibiców hiszpańskich), i przesiadywanie i bawienie się do rana milionów pijaków w pubach i klubach szczególnie w Wielkim Poście
One more comment from Radek33
Radek33
Do czego może doprowadzić "rozsądek" Brytyjczyków? "W dokumencie - szefowie służby zdrowia zajmujący się zwalczaniem wirusa po raz pierwszy przyznali, że spodziewają się, iż będzie on krążył przez kolejne 12 miesięcy i doprowadzi do ogromnego dodatkowego obciążenia i tak już przeciążonej publicznej służby zdrowia (NHS).

Sugeruje on również, że szefowie służby zdrowia przygotowują się na to, że …More
Do czego może doprowadzić "rozsądek" Brytyjczyków? "W dokumencie - szefowie służby zdrowia zajmujący się zwalczaniem wirusa po raz pierwszy przyznali, że spodziewają się, iż będzie on krążył przez kolejne 12 miesięcy i doprowadzi do ogromnego dodatkowego obciążenia i tak już przeciążonej publicznej służby zdrowia (NHS).

Sugeruje on również, że szefowie służby zdrowia przygotowują się na to, że aż do 80 proc. Brytyjczyków zarazi się koronawirusem w tym czasie.

Prof. Chris Whitty, naczelny lekarz Anglii, wcześniej mówił o tej liczbie jako o najgorszym scenariuszu i sugerował, że w rzeczywistości będzie ona mniejsza. Według „Guardiana” z dokumentu jasno wynika jednak, że oczekuje się, że cztery na pięć osób w Wielkiej Brytanii zakazi się wirusem.

Należy się spodziewać, że aż 80 proc. populacji zostanie zarażonych Covid-19 w ciągu najbliższych 12 miesięcy, a nawet 15 proc. (7,9 mln osób) może wymagać hospitalizacji. "
woj_tek
Oczywistym jest, że pandemia od początku jest sterowana !
Może też testują nas gdzie najlepsze osiągną swoje cele, postępując w każdym kraju nieco inaczej z koronowirusem ....
Mocno się już odczuwa, że jest to wstęp do następnego etapu...
Żadne towarzyszące temu okoliczności nie mogą być przypadkiem.

😎 🥴 😎
ona
Koronawirus- idealny temat na pozostawienie ludzi w domach, na odwrócenie uwagi i totalne zastraszenie...Nikt nie przeszkodzi w tym , co dzieje się w kuluarach...Notabene przepowiednia z Fatimy jakby nabierała wyrazistości : „Dla świata będzie zaskoczeniem i szokiem błyskawiczne natarcie Chin na Rosję. Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie …More
Koronawirus- idealny temat na pozostawienie ludzi w domach, na odwrócenie uwagi i totalne zastraszenie...Nikt nie przeszkodzi w tym , co dzieje się w kuluarach...Notabene przepowiednia z Fatimy jakby nabierała wyrazistości : „Dla świata będzie zaskoczeniem i szokiem błyskawiczne natarcie Chin na Rosję. Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror. Zwycięstwa Chin przerażą Stany Zjednoczone. Chiny rzucą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświadczalne broni atomowej w Rosji. Wywołają one potworne zniszczenia, wstrząsy i zaburzenia w przyrodzie, co się później zemści na nich samych. Armia chińska zginie od broni jądrowej, którą sama rzuci na cały świat, chociaż początkowo będzie zwyciężać. Uderzy w wielu punktach, tak, że Rosja będzie zmuszona walczyć na całej granicy, a jednocześnie potężne desanty będą lądować w głębi kraju (...)

telewizjarepublika.pl/oto-jak-bedzie-…
ona
😉20 000 amerykańskich żołnierzy przyjeżdża obecnie do Europy na duże ćwiczenie „Defender Europe 20” - około 7 000 z nich ląduje na lotnisku w Hamburgu. Trzeci samolot przyleciał w piątek na lotnisko Helmuta Schmidta - na pokładzie był Boeing 747 z około 300 żołnierzami z amerykańskiego stanu Georgia. Zostali przywitani wcześnie rano przez konsula generalnego USA Dariona Akinsa oraz przedstawiciel…More
😉20 000 amerykańskich żołnierzy przyjeżdża obecnie do Europy na duże ćwiczenie „Defender Europe 20” - około 7 000 z nich ląduje na lotnisku w Hamburgu. Trzeci samolot przyleciał w piątek na lotnisko Helmuta Schmidta - na pokładzie był Boeing 747 z około 300 żołnierzami z amerykańskiego stanu Georgia. Zostali przywitani wcześnie rano przez konsula generalnego USA Dariona Akinsa oraz przedstawicieli Senatu i Bundeswehry.
😬