stopgender
stopgender
508
Євромайдани не люблять правди ч.ІІ. Події в ДрогобичMore
Євромайдани не люблять правди ч.ІІ.
Події в Дрогобич
10:08
stopgender
174
Євромайдани не люблять правди ч.І. Події в ДрогобичMore
Євромайдани не люблять правди ч.І.
Події в Дрогобич
07:14
stopgender
192
Заклик Прем'єр-міністру: "Не підписуйте сланцеву Угоду … uogcc.org.ua/uaMore
Заклик Прем'єр-міністру: "Не підписуйте сланцеву Угоду …
uogcc.org.ua/ua
05:28
stopgender
226
Ювенальна юстиція, ювенальні суди,.. Гість програми - Тетяна Полянчич, голова комісії у справах дітей громадської ради при Львівській ОДА, котра …More
Ювенальна юстиція, ювенальні суди,..
Гість програми - Тетяна Полянчич, голова комісії у справах дітей громадської ради при Львівській ОДА, котра завітала на Рівненщину на запрошення представника Головуючого Духовної Ради України в Рівненській області Сергія Мусевича.
Тема розмови - ювенальна юстиція, ювенальні суди, зміни в чинному законодавстві щодо захисту прав дітей та адпатація цих положень до європейських норм. Наскільки позитивними будуть такі зміни і чи не несуть вони деякі загрози інституту сім'ї?
ТРК "СФЕРА-ТВ", 2013 програма Гість у студії
26:32
stopgender
328
Стоп Асоціації з ЄС. Маніфестація на Галичині проти Євроінтеграції, Трускавець 17.10.2013р.More
Стоп Асоціації з ЄС.
Маніфестація на Галичині проти Євроінтеграції, Трускавець 17.10.2013р.
07:57
stopgender
403
Шантаж Євросоюзу. Що втрачає Україна? www.pokrov.lviv.uaMore
Шантаж Євросоюзу. Що втрачає Україна?
www.pokrov.lviv.ua
16:36
stopgender
392
Україна по дорозі в ЄС. www.pokrov.lviv.uaMore
Україна по дорозі в ЄС.
www.pokrov.lviv.ua
01:15
stopgender
557
Круглий стіл на тему: Папа Франциск І схвалює … Єпископи УП ГКЦMore
Круглий стіл на тему: Папа Франциск І схвалює …
Єпископи УП ГКЦ
34:15
stopgender
744
Solenne rinnovo delle promesse battesimali. UcrainaMore
Solenne rinnovo delle promesse battesimali.
Ucraina
34:29
stopgender
796
ЮВЕНАЛЬНАЯ ЮСТИЦИЯ - ТАК ОТБИРАЮТ ДЕТЕЙ У РОДИТЕЛЕЙ. Наглядный пример использования силовых структур для осуществления ювенальной юстиции в …More
ЮВЕНАЛЬНАЯ ЮСТИЦИЯ - ТАК ОТБИРАЮТ ДЕТЕЙ У РОДИТЕЛЕЙ.
Наглядный пример использования силовых структур для осуществления ювенальной юстиции в России. Теперь каждый ребёнок может навсегда лишиться родителей с подачи государства.
ТЕПЕРЬ ВЫ БУДЕТЕ ИНФОРМИРОВАНЫ ПО СЛЕДУЮЩИМ ТЕМАМ: ювенальная юстиция в России; как отбирают детей у родителей.
ЗАЩИТИТЕ СВОИХ БЛИЗКИХ:
www.pokrov.lviv.ua
semia-ua.blogspot.com
01:56
stopgender
2831
Україна та диктатура гомосексуалізму. Науково-аналітичне дослідження явища гомосексуалізмуMore
Україна та диктатура гомосексуалізму.
Науково-аналітичне дослідження явища гомосексуалізму
11 pages
God_is_near
Текст неможливо скопіювати, бо кодування дуже дивне. Навіть автоматичний декодер кодової таблиці його не бере. …More
Текст неможливо скопіювати, бо кодування дуже дивне. Навіть автоматичний декодер кодової таблиці його не бере.
Не розумію, навіщо ускладнювати життя однодумцям :) :)
God_is_near
Де цю статтю можна завантажити у форматі для друку?
stopgender
11.2K
Україна на порозі гомодиктатури. Науково-аналітичне дослідження явища гомосексуалізму www.pokrov.lviv.uaMore
Україна на порозі гомодиктатури.
Науково-аналітичне дослідження явища гомосексуалізму
www.pokrov.lviv.ua
11 pages
Сім'я під Покровом Богородиці
Брошуру можна знайти за посиланням: www.simyapidpokrovom.lviv.ua
stopgender
1K
Захисти свою сім'ю, захисти Україну. У четвер 28 березня 2013 року самбірчани висловили протест, щодо дільності фахівців з соціальної роботи, через …More
Захисти свою сім'ю, захисти Україну.
У четвер 28 березня 2013 року самбірчани висловили протест, щодо дільності фахівців з соціальної роботи, через яких впроваджується ювенальна юстиція в Україні. Мешканці міста пройшли вулицями Самбора, закликаючи громадськість захистити свої сім'ї від соціальних фахівців, через яких будуть відбирати дітей.
Маніфестанти під час акції доносили такі гасла: "Не впускайте у свій дім соціальних фахівців", "Не відчиняйте двері соціальним фахівцям", "Захисти свою сім'ю від соціальних фахівців". А також на транспарантах були такі написи: "Соціальні фахівці - загроза для твоєї сімї", "Ювенальна юстиція викрадає твоїх дітей".
08:40
stopgender
615
Хочеш бути щасливим? Хочеш бути щасливим? А як довго? П’ять років? Шісдесять років? Все життя? І взагалі, чи можна знайти справжнє щастя? Хтось …More
Хочеш бути щасливим?
Хочеш бути щасливим?
А як довго? П’ять років? Шісдесять років? Все життя? І взагалі, чи можна знайти справжнє щастя?
Хтось шукає щастя в грошах. Однак там його не знайде. Чим більше грошей, тим більше турбот, а також і неприятелів. Інші вважають, що успіх і кар’єра зроблять їх щасливими. Але навіть успішні люди не є по-справжньому щасливими. Хтось вважає, що знайде щастя в нечистих стосунках. Реальність, однак, є такою, що тисячі людей помирають від СНІДу. Деякі думають, що осягнуть щастя в йозі і медитаціях. Але в решті вони розчаровуються і мусять визнати, що це хибна дорога.
Додати заголовок
Безперечним в твоєму життя є це, що ти помреш. За 100 років тебе тут більше не буде. Біблія ясно говорити, що після смерті є або вічне щастя або вічна погибель. Але є питанням, де будеш ти після смерті: в раю чи в пеклі? Не можеш сказати: «Я не знаю» або «Мене це не цікавить». Таке важливе питання не можна відкладати.
Знаєш, хто насправді є щасливим? «Хто має Сина Божого – …More
stopgender
11K

Перевтілення – реальність чи міф?

Перевтілення – реальність чи міф? Термін «перевтілення» чи «реінкарнація» є чужий для християнського навчання і термінології. Його коріння знаходимо …More
Перевтілення – реальність чи міф?
Термін «перевтілення» чи «реінкарнація» є чужий для християнського навчання і термінології. Його коріння знаходимо в східних релігіях і культах: індуїзмі, буддизмі, ламаїзмі тощо. Питання перевтілення стає зрозумілим у світлі, коли вияснимо, що таке правдиве християнство, а що таке східні релігії і культи.
Характеристика християнства
Християнське життя – це життя з Ісусом, який є живий Бог, що нас чує, знає і розуміє. Це життя побудоване на Євангелії Ісуса Христа.
Християни слідують дорогою, яку об’явив сам живий Бог, Творець неба і землі. Він об’явив себе через Ісуса Христа, який є Дорога, Правда і Життя. Бог об’явив правду про Себе, про людину, про світі і про майбутнє.
Джерело Божого об’явлення для християн є Апостольська Традиція і Святе Письмо, автором якого є Святий Дух. Він надихнув деяких авторів записати історію спасіння та усе те, що потрібно знати людям для їхнього спасіння.
Характеристика східних релігій
Східні релігії і культи – це системи …More
stopgender
Життя є коротке! Життя є коротке! Воно пробіжить як фільм. А потім є вічність. Вічність може бути щасливою або …More
Життя є коротке!
Життя є коротке! Воно пробіжить як фільм. А потім є вічність. Вічність може бути щасливою або нещасливою. Усе залежить від тебе, від твого свобідного вибору – прийняти Ісуса і жити згідно Його Євангелія або ні. Постав собі сьогодні контрольне питання: Яка вічність очікує мене? Чи готовий я переступити поріг смерті? Що говорить тобі твоє сумління? Не сумуй, якщо ти є ще не готовим. Вихід є з даної ситуації...
Сайт: Слово Життя 😡
stopgender
1.1K
Ювенальный фашизм в Голландии. Помощник депутата Европарламента Т.А.Жданок Виктор Ёлкин на учредительном Съезде Родительского Всероссийского …More
Ювенальный фашизм в Голландии.
Помощник депутата Европарламента Т.А.Жданок Виктор Ёлкин на учредительном Съезде Родительского Всероссийского Сопротивления (РВС) рассказал о вопиющем случае изъятия детей из семьи в Голландии и негативной европейской практике по ювенальной юстиции.
04:53
stopgender
1.1K
Ювенальная юстиция и Украина. Нужно ли внедрять ювенальную юстицию в Украине? В последнее время в Украине, России и других постсоветских странах …More
Ювенальная юстиция и Украина.
Нужно ли внедрять ювенальную юстицию в Украине?
В последнее время в Украине, России и других постсоветских странах некоторые политики и общественные деятели стараются активно внедрять систему ювенальной юстиции, главной задачей которой является - защита прав детей. Защита прав детей одна из главных обязанностей государства. Но, стараясь ввести систему ювенальной юстиции в Украине, надо основательно изучить подобный опыт в зарубежных и особенно западных странах, который является преимущественно отрицательным.
semia-ua.blogspot.com/2013/03/blog-post_9.html
12 pages
stopgender
1.1K

Ювенальная юстиция и Украина

Ювенальная юстиция и Украина Нужно ли внедрять ювенальную юстицию в Украине? В последнее время в Украине, России и других постсоветских странах …More
Ювенальная юстиция и Украина
Нужно ли внедрять ювенальную юстицию в Украине?
В последнее время в Украине, России и других постсоветских странах некоторые политики и общественные деятели стараются активно внедрять систему ювенальной юстиции, главной задачей которой является - защита прав детей. Защита прав детей одна из главных обязанностей государства. Но, стараясь ввести систему ювенальной юстиции в Украине, надо основательно изучить подобный опыт в зарубежных и особенно западных странах, который является преимущественно отрицательным.
Создание ювенальной юстиции в Украине было предусмотрено в проекте закона «Об общегосударственной программе «Национальный план действий по реализации Конвенции ООН о правах ребенка» на период до 2016 года. Проект был разработан во исполнение Указа Президента Украины от 11.07.2005 г. № 1086 «О первоочередных меры по защите прав детей» (регистрационный номер 2570).
Благодаря православной общественности Киева, которая активно выступила против законопроекта …More
stopgender
1.4K
Ювенальна юстиція. Ювенальна юстиція - частина друга. Львівщина - експеримент розпочато? Чого тепер очікувати від шкільних конфліктів? Освітяни …More
Ювенальна юстиція.
Ювенальна юстиція - частина друга.
Львівщина - експеримент розпочато?
Чого тепер очікувати від шкільних конфліктів? Освітяни - за чи проти!
Чи розвіють міфи про жахіття представники служб у справах дітей?
Ювенальна юстиція: недитячі страхи правової системи для неповнолітніх?
30:45
stopgender
794
Церква і прийомні сім'ї! Церква і прийомні сім'ї!More
Церква і прийомні сім'ї!
Церква і прийомні сім'ї!
19:18