01:57
PS: Preklad z ruštiny. Poznámka redaktora - Drahí bratia a sestry v Kristovi! Pozrite si týchto iba 24 sekúnd videa a pochopte, kto je na Ukrajine najviac šťastný a pod akou diabolskou sektou prebýva …More
PS: Preklad z ruštiny.
Poznámka redaktora - Drahí bratia a sestry v Kristovi! Pozrite si týchto iba 24 sekúnd videa a pochopte, kto je na Ukrajine najviac šťastný a pod akou diabolskou sektou prebýva. Koniec koncov títo viditeľní chabadskí démoni necválajú s vlajkou Izraela čo by bolo logické. Skákajú v zúrivosti s vlajkou Ukrajiny, pretože tí, ktorí porazili nepriateľskú armádu a chytili jej zástavu cválajú a radujú sa.
Nepochybujeme o tom, že aj v Moskve tieto deti diabla cválajú ruskou trikolórou, pretože všetka moc, všetky peniaze Ruska sú v pazúroch satanistických falošných Židov ( nikdy nie normálnych slušných a dobrých len určité diabolské skupiny, ktoré sú rôzne ako sú spomenuté v tomto článku ). Ale márne sa radujú. Ich skutočný a hrozný koniec pre nich príde to určite a nepochybne. Víťazný kráľ prichádza!
1.video - RUSKO je v područí Chabadu... Rabínov prejav potvrdzuje skutočnosť židovského jarmo v Rusku.
2. video - Tancujúci a radujúci sa židia chabadu.

Drahí bratia a sestry …More
Zuzka M S shares this
20