dusan.podstavsky
dusan.podstavsky

Pro všechny učitele

Vážena pani,,,, s mimoriadným obdivom a s hlbokým porozumením a úctou sa prikláňam k Vášmu postoju, presvedčeniu a slovám. Ste obdivuhodná a požehnaná žena a verím, že Váš hlas neostane - jediným volajúcim na púšti.....už teraz je v Nebi,,,,všetko je len otázkou času,,,,,,ale Vy už teraz robíte to,čo treba.
V hlbokej úcte Vám ďakujem,,,,ing.Podstavský Dušan.
dusan.podstavsky

je plan obnovy planom destrukcie?

Dovolím si vo všetkej úcte a to obvzlášť pre - Krásný pokojný deň, ,,,,podotknúť, že Pán Dr. sa snažil a snaží vo všetkých svojích príspevkov komentovať tak, aby oslovil aj podpriemerne inteligentných....skúste to vypočuť opakovane,,, neviem Vám inak poradiť.
dusan.podstavsky

vojna proti zivotu rodine narodu pocas pandemie

Váž.pán Dr.,,, veľmi pekne Vám ďakujem za Vaše videa, slova, za Vašu úprimnosť, snahu otvoriť nám oči....kiež by tieto Vaše mimoriadne múdre slova vypočulo čo najviac ľudí,,,,v každej rodine, na každej ulici,,, ...na veľkoplošných obrazovkách,,,,ani neviem, ako to už povedať,,,,sklaniam sa v hlbokej úcte,,,,Nech Vás žehná o ochraňuje náš milostivý pán.
dusan.podstavsky

ludske prava rizika a benefity vakcin informovany suhlas

dalila,,,,odporúčam so záujmom prezrieť všetky jeho príspevky, neviem presne v ktorom, ale presne a podrobne, zrozumiteľným spôsobom to podáva a vysvetľuje. Môžem len potvrdiť, že je skutočne, nielen-že morálne neprijateľná, ale aj životu nesmierne nebezpečná,,,,na úrovni rafinovanej genocíde. ,,,,dalila,,, prejdi si aj iné portály - či už Slobodný vysielač, relácie Ako ďalej / č.65,.../, Sám …More
dalila,,,,odporúčam so záujmom prezrieť všetky jeho príspevky, neviem presne v ktorom, ale presne a podrobne, zrozumiteľným spôsobom to podáva a vysvetľuje. Môžem len potvrdiť, že je skutočne, nielen-že morálne neprijateľná, ale aj životu nesmierne nebezpečná,,,,na úrovni rafinovanej genocíde. ,,,,dalila,,, prejdi si aj iné portály - či už Slobodný vysielač, relácie Ako ďalej / č.65,.../, Sám sebe lekárom...č.255,..., portál ZVTV.sk...primar MUDr. Lakota CSc,, profesor Stanek ,,...,prípadne až budeš mať záujem, doplním iné...nechcem ani predbiehať, ani strašiť, ale nemám ani predstavu, ak len takú, že až potom sa naplnia slova Písma, kedy budú na uliciach zomierať ľudia ako muchy až sa spustí sieť 5 G, ktorá je 100 x silnejšia ako táto terajšia "4".
...kovidvakcína nieje vakcínou, je to jed. Prajem ešte pekný a požehnaný večer.
dusan.podstavsky

ludske prava rizika a benefity vakcin informovany suhlas

Váž.pán Dr. ,,,, v hlbokej úcte,,,,klobúk dole a ak by bolo treba bez najmenšieho zaváhania by som bol štítom pred Vami. ...neprestávajte prosím,,, viem, že to nieje ľahké a čo Vás to stojí!!!.... použijem biblické- ....na koho a na čo...ešte máme čakať???
...potvrdzujem / vlastnými očami som čítal/ to poučenie pri očkovaní.....- žiadný " fond " ,,za všetko si môžete sami, je až neuveriteľné, …More
Váž.pán Dr. ,,,, v hlbokej úcte,,,,klobúk dole a ak by bolo treba bez najmenšieho zaváhania by som bol štítom pred Vami. ...neprestávajte prosím,,, viem, že to nieje ľahké a čo Vás to stojí!!!.... použijem biblické- ....na koho a na čo...ešte máme čakať???
...potvrdzujem / vlastnými očami som čítal/ to poučenie pri očkovaní.....- žiadný " fond " ,,za všetko si môžete sami, je až neuveriteľné, koľká drzosť, hrubosť, arogancia,,,,doslova výsmech!!! , je toto možné ??? Zobudíme sa niekedy, kde sme sa to ocitli,.../ samozrejme niesom očkovaný.//// Viem, že ťažko je presadzovať tento apel ,,,,žiaľ aj vo vlastných rodinách. Nenechajme sa odradiť,,, veď s tým " počítajú",,,,,urobme a snažme sa akokoľvek môžeme. A nebojme sa, čo nemôžeme urobiť my, urobí určite náš Pán a Boh.
dusan.podstavsky

ako sa zije v niektorych dss-kach?

Pre : MaxHq,,,- odpoveď. Vážený pane, chcem sa Vám týmto príspevkom verejne, tak ako som reagoval,,, - aj ospravedlniť, prijmite toto prosím od srdca a úprimne. Podobne reagoval /a/ aj čitateľ johanika, preto aj Vám odpovedám stejným obsahom a chcem dúfať, že naša komunikácia bola žiaľ len v istej rovine nedorozumenia.
johanika - / ak som dobre prečítal/...
prajem pekný deň, ďakujem za správu. …More
Pre : MaxHq,,,- odpoveď. Vážený pane, chcem sa Vám týmto príspevkom verejne, tak ako som reagoval,,, - aj ospravedlniť, prijmite toto prosím od srdca a úprimne. Podobne reagoval /a/ aj čitateľ johanika, preto aj Vám odpovedám stejným obsahom a chcem dúfať, že naša komunikácia bola žiaľ len v istej rovine nedorozumenia.
johanika - / ak som dobre prečítal/...
prajem pekný deň, ďakujem za správu. Som bežný čitateľ a vďačný za portál Gloria.tv. Nemal som v úmysle sa nikoho dotknúť, to ozaj a úprimné nie. Za čím si ale stojím, je dnes až neoceniteľné a nesmierne vďačné-príspevky a videa pána Dr. Baláka, ktoré sú podľa môjho už presvedčenia jednoznačným obrazom reálneho dneška a života... Odporúčam Vám ich so záujmom a nezaujatosťou prezrieť a verím, že budú pre Vás väčším a hlbším prínosom / je ich možno 15/.
Tiež mám svoje "okolie",,,,rodinu, deti, príbuzných, /som už asi "senior"-?,-64r. /a tú hnusobu som prekonal ešte pred 14-timi mesiacmi ( niekde na letisku (... ,,,dá sa o tom písať, uvažovať - veľa, ale určite a s istotou si toto celé, čo sa nám predkladá a podsúva, si takú pozornosť nezaslúži. Toto má ŽIAĽ, hlboké a veľmi vážne POZADIE, a to všetko , čo sa ešte chystá, ...k tomu sa snažiť prijímať a získavať informácie a ak je treba / a ono žiaľ je treba / sa opodstatnene a objektívne neraz aj nezmyslom a to doslova, preto sa treba chrániť a brániť. Viem, že to nieje ľahké. Viem.!
Preto prijmite prosím moje od srdca úprimné ospravedlnenie, ak som sa Vás nepriaznivo dotkol svojím osobným príspevkom a prosím o Božie požehnanie pre všetkých.......V úcte Podstavský.
dusan.podstavsky

ako sa zije v niektorych dss-kach?

Všetkým,,,požehnaný večer,,, mimoriadne pre MaxHq : Vážená osoba, vôbec Vás nepoznám, ale vo všetkej úcte k Vám,....ak sa to dá ešte takto povedať,,,,,mali by ste byť radšej ticho, mĺčky vnímať, čítať a rozmýšľať....ale pri tom by Vám mal niekto dospelý pomáhať, lebo Vy si ani neuvedomujete o čom tu je reč. Je mi Vás ľúto a budem na Vás istý čas myslieť vo svojích modlitbách.
dusan.podstavsky

Odhalující! Kardinál Kurie Obviňuje Církev Za Bidenovu Podporu Potratů

Hlboká pravda, výstižnejšie by som to nevedel napísať,,,,ďakujem, kiež by si to prečítal a zamyslel sa nad tým každý. Klobúk dole, s úctou a s pozdravom.
dusan.podstavsky

Marek Soun a tvrdý odkaz Igorovi Matovičovi: SKONČÍŠ V BASE!

Váž. pán, Marek Soun,, ďakujem za Vaše video, naprosto s ním súhlasím,,,,som prekvapený, že sa k Vám nedostala " info" , čo sa týka očkovania ....je to niečo neskutočné !!! Totiž v " odôvodnení - poučení " ----to nieje vôbec tak, ako sa uvádza,,, že vraj "nejaký " fond, ktorý Vás prípadne akože - odškodní,,,...vôbec nie ! Ale vo výsledku si za to môžete samí....niečo nehorázne, toľká doslova …More
Váž. pán, Marek Soun,, ďakujem za Vaše video, naprosto s ním súhlasím,,,,som prekvapený, že sa k Vám nedostala " info" , čo sa týka očkovania ....je to niečo neskutočné !!! Totiž v " odôvodnení - poučení " ----to nieje vôbec tak, ako sa uvádza,,, že vraj "nejaký " fond, ktorý Vás prípadne akože - odškodní,,,...vôbec nie ! Ale vo výsledku si za to môžete samí....niečo nehorázne, toľká doslova drzosť, vysmievajúca sa nám do očí - všetkým.!!! Je to neskutočné!!! Overte si to , je to na oficiálnom tlačive,,,,len si to treba prečítať do konca,,,,a až potom /ne/podpísať... Pán Boh s nami všetkými.
Zobraziť menej

ODPOVEDAŤ
dusan.podstavsky

Kňaz s nevyliečiteľnou chorobou varuje: „Nepriateľ využíva COVID, aby dostal duše do pekla; musíme …

Prosím, prečítať si CELÝ Článok,...o čom si to tu píšeme ? O čom ???....pred týmto vyznaním sa hlboko klaniam a ponúkam svoje bitie ako štít... Kde ste páni Otcovia biskupi ??? a celá naša cirkevná hierarchia,...máte vôbec predstavu ako Vás v týchto chvíľach potrebujeme ???...kde ste ??? , ...to nás odkážete len na modlitbu ?,...toto vieme aj bez Vás. Mnohí už len ležia,...ostatní kľačíme,....Vy …More
Prosím, prečítať si CELÝ Článok,...o čom si to tu píšeme ? O čom ???....pred týmto vyznaním sa hlboko klaniam a ponúkam svoje bitie ako štít... Kde ste páni Otcovia biskupi ??? a celá naša cirkevná hierarchia,...máte vôbec predstavu ako Vás v týchto chvíľach potrebujeme ???...kde ste ??? , ...to nás odkážete len na modlitbu ?,...toto vieme aj bez Vás. Mnohí už len ležia,...ostatní kľačíme,....Vy neviete čo treba robiť ???...čo by Vaším excelenciám dnes povedal Ján Krstiteľ ?,..!!! Myslím, že by Vás vyhnal z Vaších honosných obydlí do Vaších farností a miest, kde by ste mali denne, alebo aj niekoľko-krát denne obchádzať, posilňovať, žehnať a povzbudzovať svoj "Ľud " a NIE ešte svojím kňazom doslova zakazovať byť aktívnym.!!! Nie, niesť sa ako honosný Kráľ , ale ako Pastier !!!, Ako general , lebo vojna už dávno beží, všimli ste si to vôbec ???Na čo ? , a na koho máme čakať ? ...je to hysterická veta, alebo hystorická ? ...Stačilo,...prosím a vyprosujem požehnanie pre všetkých.
dusan.podstavsky

Mudr. Václav Jordán: rúška a testovanie na COVID-19 je prípravou na čipovanie ľudí

Kiež by Vás vypočulo čo najviac ľudí... / s úctou a prosbou o požehnanie pre všetkých.,,,,ďakujem.
dusan.podstavsky

3. světová válka, po ní 3 dny tmy, pak obnova křesťanství

Vcelku veľmi múdre myšlienky,, ďakujem za ne a prosím o požehnanie pre všetkých.
dusan.podstavsky

Riaditeľka hotela Bratislava A. Abrahová v duchu lavicového extrémizmu znemožnila stretnutie kandid…

Váž.pán Čulen súhlasim s Vami, v úcte s pozdravom.
dusan.podstavsky

Proč by nás měl Bůh uchránit toho, čeho neušetřil žádnou křesťanskou generaci?

Veľmi som Vám vďačný za tento článok a verím, že je plný múdrosti a povzbudenia pre mnohých. S úctou, ...
dusan.podstavsky

Sv. Serafim Sarovský

Ďakujem Vám za tieto články, nech Vám to slúži ku cti a k požehnaniu.
dusan.podstavsky

dopis Boha človeku .. sk

Je to nádhera, hlboká vďaka.
dusan.podstavsky

Šírenie viery-heslovito od počiatku

tiež ďakujem,
dusan.podstavsky

Muži, prebuďte sa!

Ďakujem za to video, je to pekný návod, vďaka.