PetraB
PetraB

Exorcista Amorth: I papež může být posedlým

Exorcista to dělá tak, že se zaštítí Pannou Marií - a démon je přinucen tak říci pravdu!
PetraB

′′ APOSTÁZIE BERGOLE, FALEŠNÝ Papa A UDÁLOST ASTANA." MINUTELLA CATECHESIS BY DON MINUTELL…

Ne, příští rok, ale letos, v červnu! 6. června!
PetraB

MŮJ ČAS JE ČERVEN NEBO OTEC

COŽE TEREZO?? OPĚT GOOGLOVÝ PŘEKLADAČ!! ČTEŠ SI VŮBEC PO SOBĚ , CO ZVEŘEJŇUJEŠ! VÁŽNĚ SI MYSLÍŠ, ŽE TAKHLE LIDI PŘESVĚDČÍŠ, ŽE SE JEDNÁ O PRAVÁ POSELSTVÍ, KDYŽ JE BUDEŠ TAKHLE PRZNIT INTERNETOVÝM AUTOMATICKÝM PŘEKLADAČEM!!!???!!!!
PetraB

A PROTO BUDETE POTŘEBOVAT NAŠE ÚTULKY POSLEDNÍHO ČASU, ABYSTE MĚLI, I SE SVÝMI RODINAMI, …

Malachiáši, nevím, co je na tom k smíchu. Třeba mi to povíte.
PetraB

Rúško pod mikroskopom

Trepifajkls je nick, aby vám to úmyslně rozrušil. Platí Vás za to? Nikdo se stolem nepohnul a i kdyby, takto by vlákno se nehýbalo vlivem pohybu stolu. To je zcela samostatný pohyb toho "vlákna" Morgellon??! (Co na něho plivnout , to by pak ožila, potvora.)
PetraB

Test Covid / rýchly test Corona VÝSTRAHA !!! Parazity? alebo aj viac???

Jde o to, že to tam našel, ve dvou tyčinkách samotestu volně prodejných v lékárně a supermarketu, z pěti. Pokládá otázku, ať mu někdo odpoví, co to je, zda morgellon, zda biologcká zbraň, co to je. Nerozhýbalo se to na fén, horký vzduch, ani na vzduchu, jen když do toho foukl - horkým dechem člověka.
PetraB

Sterilná testovacia tyčinka pod mikroskopom,

Jistě jistě, bývalý viceprezident Pfizeru Dr. Yeadon je samozřejmě "konspirátor". otevrisvoumysl.cz/…je-mozne-ze-se-tohle-pouzije-k-masivni-depopulaci/
PetraB

Nemají právo vás ve firmách testovat! Je to protiústavní! Braňte se! Aneb Praktické rady zákonem, …

Nechcete se nechat ve firmě testovat? Nepodlehněte jejich nátlaku a braňte se!
PetraB

11.2.2021 Panna Maria začala satanovi v ČR drtit hlavu. Všemohoucí Bůh se nad Čechy, Moraváky, …

Uvidíte sám. Ještě se přitvrdí. Lidi se dostávají do pekla, velké množství. Bude to stále a rychle zjevnější, co se děje. Lidi se, většina, neobrátí dřív, než jim opravdu poteče do bot.
PetraB

11.2.2021 Panna Maria začala satanovi v ČR drtit hlavu. Všemohoucí Bůh se nad Čechy, Moraváky, …

Nejásala bych. Zavřeme jim dveře - a protlačí se oknem. Zavřeme okna - a protlačí se klíčovou dírkou. Udělají si to jiným způsobem. Výsledek bude týž. Kál se národ? Navrátil se k Bohu? Nikoli. Proto nemůže být žádné skutečné zlepšení nebo obrat k dobrému.
PetraB

Kňaz varuje: Neberte vakcínu, zabije vás! Vaccine Can Kill You Now or Later!

Velmi dobré ilustrativní video! sdílejte sdílejte sdílejte
PetraB

Nemecko sa chystá zadržiavať narušiteľov opatrení kvôli COVID 19 v utečeneckých táboroch

NEMYLTE SE: TO SAMÉ JE V USA, TO SAMÉ JE VŠUDE PO EVROPĚ, TO SAMÉ JE V ČESKU!!!!!
PetraB

Veřejné a obrovské pronásledování už nabírá jasných kontur! Prosíme, pomozte útulkům být připraveni…

Pro Malachiáše a ekanse: Úplně zbytečně si děláte Varování těžké, až bude. Soudíte, lépe, odsuzujete, aniž byste o tom cokoli věděli. Další, bytové mše Mariánské společenství s knězem má, už nějakou dobu, v neděli, většinou dopoledne. Po satanské amazonské synodě opravdu už do kostelů nechodíme (ač jsme katolíci. Máme Tridentské mše svaté).,Abychom se na mši spojovali s heretikem Bergogliem, kde …More
Pro Malachiáše a ekanse: Úplně zbytečně si děláte Varování těžké, až bude. Soudíte, lépe, odsuzujete, aniž byste o tom cokoli věděli. Další, bytové mše Mariánské společenství s knězem má, už nějakou dobu, v neděli, většinou dopoledne. Po satanské amazonské synodě opravdu už do kostelů nechodíme (ač jsme katolíci. Máme Tridentské mše svaté).,Abychom se na mši spojovali s heretikem Bergogliem, kde už není proměňováno?! A žel, v covidích kostelech! S rouškami a rukavidcemi. Fakt si myslíte, že do takových kostelů Pán chodí a že tam je Tělo a Krev Páně?? (Taková urážka Boží Rodiny!!) Leda tak antikrista. A to náš pán rozhodně není. Noční modlitební kampaně jsme dříve po několik let měli, od osmi do pěti do rána. Někteří z nás pak šli rovnou do práce. Jiní se "vyspali" tři hodiny a bylo. Byl byste ochoten této oběti? Poslední roky se snažíme jít spát v devět, vstáváme ale v kadém případě v pět ráno, začínáme breviářem, korunkou a růžencem (ať jdeme spát kdykoli.). Příště se tedy raději nevyjadřujte, o čem nic nevíte. Pokoj vám.
PetraB

Veřejné a obrovské pronásledování už nabírá jasných kontur! Prosíme, pomozte útulkům být připraveni…

Kupř. první slovenští světci. Domácí úkol pro vás, najděte si, kdo to byli a jejich život, třeba se poučíte.
PetraB

Neapolská Krevní Relikvie Se Nedokázala Zkapalnit (Video)

Ne, ale Boží zázraky!
PetraB

13.12.2020 Klaus: Systém PES je podvod. „Totálně odmítám argumentaci, která používá tzv. PSA. …

Modleme se za Václava Klause, prosím. Potřebuje naše modlitby, naši modlitební ochranu.
PetraB

AKO SA DAJÚ VZOROVO VAKCINOVAŤ POLITICI, ABY IŠLI ĽUDOM PRÍKLADOM? PRESNE TAK AKO AUSTRÁL…

Politici si zřejmě myslí, že chemtrails nám už úplně vymyly mozek. Nebo komu? Ani kamuflovat už neumí. Např., nechat si píchnout injekci, ale s obyčejnými vitamíny. Chemtrails se zkrátka sype na všechny a je vidět, že na politicích zabírá. VŮBEC NEVĚŘTE, ŽE BY SI TO DO SEBE NECHALI PÍCHNOUT! AŽ UVIDÍTE, ŽE SI PŘED KAMERAMI DALI DÁT VČELIČKU, BUDOU TO TY VITAMÍNY, NE VAKCÍNY, NEZAPOMEŇTE.