Adam Walter
Adam Walter

Ukraina prowadzi „listę wrogów” do zamordowania: Donald Trump, Elon Musk, Scott Ritter ..

Taaaak, samo imperium g. stworzyło sobie tą listę i będzie ekterminowało swoich ludzi. CZyli powtórka z rozrywki, jak to się działo od roku 1776.
Adam Walter

Zapaść żywnościowa jako kluczowy czynnik rewolucji nowego porządku światowego

Spokojnie, potrwa to może kilka lat, aż w końcu wojsko się nawet zbuntuje bo zobaczy że to do niczego nie prowadzi. I będzie znów rewolucja...i znów odbudowywanie...i potem znów kolejny Schwab i kolejne imperium g i demokracji.
Adam Walter

Także inne "lekarstwa" firmy Pfizer zawierają nanotechnologię do samodzielnego montażu, porównywalną …

Sama w sobie nic nie zrobi, dopiero połączenie z niskimi częstotliwościami którymi jesteśmy atakowani codziennie (i różnie o różnej porze dnia i nocy), jest w stanie cos zdziałać. Okryj się 5 metrową ścianą wodno/betonowo/metalową z każdej strony i weź 50 dawek - nic ci się nie stanie. O tym jakoś nikt nie wspomina.
Adam Walter

Prezydent Duda proponuje podział Rosji na wiele państw etnicznych, na konferencji "pokojowej"

On nie mówi, on cytuje słowa napisane przez kogoś. Dlatego nie mają one sensu, jak Ład który zaczął promować i opowiadać o nich wpierw Morawiecki. Jak tylko usłyszałem pierwszą jego wypowiedź w tym temacie, to zacząłem się zatanawiać co on p.li. Później zrozumiałem że to globalna akcja, niestety.
Adam Walter

Świadomy program wyludnienia na całym świecie

Gdyby ten gość gadał w 100% prawdę, następnego dnia byłby posądzony o gwałt, oszustwa podatkowe, czy co tam teraz modne jest.
Adam Walter

Piloci opowiadają nam o smugach chemicznych: przyczynach i kto za nimi stoi

Skoro piloci to robią, to robią to swoim dzieciom. Niech wyląduje jeden w Rosji i pokaże co tam ma w zbiornikach. Ooo, nie wyląduje nawet w Rosji...? No cóż za przypadek...
Adam Walter

Były minister spraw wewnętrznych Japonii przeprasza niezaszczepionych; „Miałeś rację, szczepionki …

No to niech oskarzy kogoś....kogokolwiek wyżej. O, nie chce ? Może nie ma czasu, może zrobi to za 3 lata ? Tak, na pewno za 3 lata.
Adam Walter

Broń nuklearna w Polsce? "Kurier, który ma dostarczyć ładunek do celu"

Ubrał się jak skorumpowany Zeleński...
Adam Walter

Kosiniak Kamysz: Rodacy proszę was, żebyśmy byli gotowi!

Oj zdziwią się politycy, jak ludzie wybiorą prąd, węgiel, gaz, ciepełko w domu zamiast nowego zimnego ładu...
Adam Walter

SKANDALICZNA WYPOWIEDŻ MUCHY

U mnie na ulicy jak zawsze było słychać nawalonych gierojów, tak teraz...cisza. Chowają się s-byki.
Adam Walter

Samobójstwo Europy?

@B W - dokładnie. Chiny budują jedną kopalnię i elektrownię węglową tygodniowo, a my się "mamy martwić o CO2". No, tylko o Chinach nie powiedzą w TV, a jedynie że "krowa z dwiema głowami urodziła się w Chinach". Takie wieczne mydlenie oczu i oszukaństwo poprzez ukrycie faktów. Nie wime czy oni już wiedzą o tym, ale ludzie są zmęczeni już tym kłamstwem. Tak samo jak z dziurą ozonową, co2, metanem …More
@B W - dokładnie. Chiny budują jedną kopalnię i elektrownię węglową tygodniowo, a my się "mamy martwić o CO2". No, tylko o Chinach nie powiedzą w TV, a jedynie że "krowa z dwiema głowami urodziła się w Chinach". Takie wieczne mydlenie oczu i oszukaństwo poprzez ukrycie faktów. Nie wime czy oni już wiedzą o tym, ale ludzie są zmęczeni już tym kłamstwem. Tak samo jak z dziurą ozonową, co2, metanem, ratowaniem planety.
Adam Walter

Brawo ktoś przemyślał i tnie wydatki na nie istniejące ukraińskie dzieci lub te, które mieszkają …

Nieźle nasz rząd to obmyślał aby wyprowadzić stamtąd ludzi (z 404). Najpierw dają, a później im na głowę....hehe.
Adam Walter

Szwajcarskie banki blokują konta ukraińskich uchodźców, jeśli ich paszport jest nieważny

Taka myśl - a co gdyby Polacy poprarli Ukraińców i trzymali z nimi i za ich prawa ? Wówczas byłby to pretekst do najechania również Polski przez "sztuczny" konflikt z Rosją. Tak, aby Niebiańska była możliwa do zbudowania na terenie PL+Ukr, czyli tak jak to planowano dziesiątki lat temu. Wizja się sprawdza, nie potrzeba nam jasnowidzów którzy i tak mają knebel na ten temat i zajmują się tematami …More
Taka myśl - a co gdyby Polacy poprarli Ukraińców i trzymali z nimi i za ich prawa ? Wówczas byłby to pretekst do najechania również Polski przez "sztuczny" konflikt z Rosją. Tak, aby Niebiańska była możliwa do zbudowania na terenie PL+Ukr, czyli tak jak to planowano dziesiątki lat temu. Wizja się sprawdza, nie potrzeba nam jasnowidzów którzy i tak mają knebel na ten temat i zajmują się tematami typu "co jest po śmierci" albo "skąd przybyliśmy". Otumanianie i zajmowanie prostackimi tematemi odcinek 358.
Adam Walter

Operacja Koniczyna – nowe sposoby zabijania cywili

Dziwne czasy nastały - niby wszyscy wszystko wiedzą już...a nic nie można z tym zrobić. Nieźle jesteśmy urobieni i zakneblowani, nie ? Nawet jasnowidzowie mają prykas aby nie poruszać "wrażliwych" tematów. Chociażby ci dwaj nasi, którzy dostają wytyczne jak urabiać masy.
Adam Walter

Europosłanka Christine Anderson: „Zastrzyki Covid to największa zbrodnia, jaką kiedykolwiek popełniono …

"Panie WHO, nie boi się pan że ktoś was zdemaskuje ?" Odpowiada - " No zdemaskował mnie pan i co z tego ?". Kurtyna. Tyle możemy sobie zorbić co pogadać i poczytać "sensacyjki".
Adam Walter

Problem alkoholu w Polsce. Zbyt łatwo dostępny dla nastolatków

Alkohol robi się teraz nie z zmiemniaków/zboża tylko zgniłków, owoców zgniłych i dlatego taki paskudny zapach ma. Proponuję kupić płyn do szyb żółty nasz krajowy, ten co robił do naczyń. Zamiast zapachu po umyciu szyb miałem smród w domu.
Adam Walter

Wielka podwyżka cen gazu. PGNiG rozsyła komunikaty - TymŻyjesz.pl

Ukraina straciła huby, rafinerie, więc paliwo zamiast po 4,50 jest po 6.50. Z gazem tak samo, polecam przyjrzeć się bilansowi do nas/od nas. Ktoś musi płacić za to, że czołgi ruskie nie jadą na sygnale na Wawe ;)
Adam Walter

Ognisko małpiej ospy w europejskiej stolicy. Władze ostrzegają

W Afryce robią eksperymenty, rdzenni uciekają na widok białych fartuchów czy tabliczek who i później padali jak muchy. Tak sobie potestują, a niedługo ogłoszą że pacjent zero na lotnisku w Stanach, drugi w Afryce, trzeci w Europie....no i zacznie się kolejny teatr spier....nia.
Adam Walter

Apel o odrzucenie przez rząd Polski groźnych planów Światowej Organizacji Zdrowia

Przecież to już przegłosowane, w sensie niedawno nasz kraj poparł czy wyraził chęć. Oczywiście po fakcie (koniec maja/19 maja?) będzie znów to samo, czyli "my nie czytali, kazali nam głosować a teraz być posłusznymi". Korupcja na 190 krajów...zobaczcie jak to głęboko sięga, tzn. szantaż, bo ciekawe czym zaszantażowali nasz kraj na przykład.
Adam Walter

Odtajniony dokument pokazuje, że produkcja szczepionki firmy Pfizer rozpoczęła się w maju 2019 r

Była ponoć wypuszczana w powietrze w 2019/2020 PRZED pandemią, bo ludzie musieli mieć czas aby "stracić zdrowie" do początku rozpoczęcia pandemii. Wielu moich znajomych poległo przez 2020, również na tą grypową dobrowolną.