grazka
grazka

Chyba czyta Księgę Prawdy, skoro od lat wie o tych sprawach..

Z NOEGO też się kiedyś śmiali.
grazka

Odpoczywaj w pokoju wiecznym. Amen

..
grazka

Amen.

grazka

Osoby zaszczepione otrzymują adres MAC, który umożliwia komunikację elektroniczną

Zaloguj się na google-ach na np. komputerze.
I wyloguj urządzenia z których już nie korzystasz i pousuwaj je z googli. Potem powywalaj zdjęcia ze swojego konta w chmurze z których nie jesteś zadowolony, albo nie chciałbyś się z nikim dzielić. W używanych urządzeniach WYŁĄCZ synchronizację zdjęć.
PROBLEM SOLVED! 😇 😇
grazka

Szczepionki przeciw Covid mają działanie odwrotne do oczekiwanego

@Jan Kanty Lipski Ale nie wszyscy muszą umierać głupio i na własne życzenie.
grazka

SPOWIEDŹ GENERALNA - ostatnia szansa!

Wszędzie mowa o MIŁOSIERDZIU BOŻYM. A koszt rekolekcji "jedyne' 1400 polskich złotych! BOMBA.
grazka

OBECNIE DIŚ. Nasi ukochani bracia Ukraińcy palą polską i węgierską flagę oraz delikatnie ostrzegają …

A po czym poznałeś, że to są Ukraińcy?? A nie jest to 'podpucha' kacapy? ogarnij się
grazka

Aktu Ofiarowania swoich dzieci dokonują rodzice w Święto Ofiarowania Pana Jezusa w Świątyni

A ile z tych rodziców wierzy w BOGA?
A ileż to razy kończy się na samym tylko chrzcie, 1-wszej komunii, albo bierzmowaniu. I temat definitywnie z wiarą się kończy.
grazka

PAPIEŻ FRANCISZEK: POLECAM WSTAWIENNICTWU NAJŚWIĘTSZEJ DZIEWICY MARYI WSZYSTKIE MATKI, SZCZEGÓLNIE TE …

@Izabela 1022 OKULARY!! okulary sobie kup, albo przynajmniej zbadaj wzrok. Ja tu widzę kobietę z dzieckiem >>> matkę i córkę?
grazka

Amerykańskie domy spokojnej starości, gdzie pracownikami są Afroamerykanie

Jak tak można traktować starszych ludzi co się dzieje z tym światem 🥺
grazka

Franciszek: inne wyznania są "darami Boga"

Jak ktoś potrafi, to niech 'biskupowi Rzymu' przypomni 1-wsze przykazanie i zapyta, skąd pochodzi to zdanie >>> Wierzę w J-E-D-E-N, Święty, powszechny i apostolski Kościół.
grazka

Kto powstrzymuje nadejście anty-Chrysta ?

To są czasy, w których zwolennicy tego, który sprzeciwia się Chrystusowi są znaczeni jego znamieniem na czole i na ręce.
e Znamię na czole i na ręce wyraża całkowitą zależność tego, kto je nosi. Znak ten wskazuje wroga Chrystusa, czyli antychrysta. Noszenie jego znamienia oznacza całkowitą przynależność oznaczonej osoby do zastępu tego, który sprzeciwia się Chrystusowi i walczy z Jego Boskim i …More
To są czasy, w których zwolennicy tego, który sprzeciwia się Chrystusowi są znaczeni jego znamieniem na czole i na ręce.
e Znamię na czole i na ręce wyraża całkowitą zależność tego, kto je nosi. Znak ten wskazuje wroga Chrystusa, czyli antychrysta. Noszenie jego znamienia oznacza całkowitą przynależność oznaczonej osoby do zastępu tego, który sprzeciwia się Chrystusowi i walczy z Jego Boskim i królewskim panowaniem.
f Znamię wyciśnięte jest na czole i na ręce.
g Czoło oznacza inteligencję, umysł, siedzibę ludzkiego rozumu.
h Ręka oznacza ludzkie działanie, gdyż rękami człowiek tworzy i pracuje.
i Tak więc osoba oznaczona jest znamieniem antychrysta w swoim umyśle i w swojej woli.
j Człowiek pozwalający się oznaczyć znamieniem na czole prowadzony jest do przyjęcia doktryny negującej Boga i odrzucającej Jego Prawa, do przyjęcia ateizmu, który w obecnych czasach coraz bardziej się szerzy i upowszechnia. Człowiek ten jest więc popychany do podążania za dzisiejszymi, modnymi ideologiami, aby stał się głosicielem wszelkich błędów.
k Ten, kto pozwala się oznaczyć znamieniem na ręce, zmuszany jest do działania w sposób autonomiczny i niezależny od Boga – podporządkowując swą własną aktywność poszukiwaniu dobra jedynie materialnego i ziemskiego. Odłącza więc swą działalność od planu Ojca, który chce ją oświecać i podtrzymywać Swoją Bożą Opatrznością. Człowiek ten ucieka w swym działaniu przed miłością Syna, który z wysiłku ludzkiego czyni cenny środek odkupienia i uświęcenia. Jego aktywność pozbawiona jest mocy Ducha, który wszędzie działa, by odnowić wewnętrznie każde stworzenie.
l Człowiek oznaczony pieczęcią na ręce pracuje jedynie dla siebie, aby zgromadzić dobra materialne. Czyni z pieniądza swego boga i staje się ofiarą materializmu.
m Ten, kto jest oznaczony pieczęcią na ręce, pracuje jedynie dla zaspokojenia własnych zmysłowych pragnień. Poszukuje dobrobytu i przyjemności, pełnego zadowolenia wszystkich swych namiętności, zwłaszcza nieczystości, i staje się ofiarą hedonizmu.
n Ten, kto przyjmuje znamię na ręce, czyni z własnego «ja» centrum wszelkiego działania. Patrzy na innych jak na przedmioty użycia i wyzysku dla własnego interesu. Staje się ofiarą niepohamowanego egoizmu i braku miłości.
o Ponieważ Mój przeciwnik oznacza swym znamieniem wszystkich swych zwolenników, nadszedł i dla Mnie – waszego Niebieskiego Wodza – czas oznaczenia Moją matczyną pieczęcią wszystkich tych, którzy poświęcili się Mojemu Niepokalanemu Sercu i stanowią część Mojego zastępu.
grazka

Kto powstrzymuje nadejście anty-Chrysta ?

Wszyscy mówią o
Chipowaniu ludzi to nie jest żadna szczepionka z CHIPEM - ZACZNIJCIE CZYTAĆ
ks. Stefano Gobbi "Do kapłanów, umiłowanych synów Matki Bożej". MATKA BOŻA DOKŁADNIE WYJAŚNIA ZNAMIĘ BESTII.PRZESTAŃCIE WPROWADZAĆ LUDZI W BŁĄD ZACZNIJCIE CZYTAĆ TĄ KSIĄŻKĘMore
Wszyscy mówią o

Chipowaniu ludzi to nie jest żadna szczepionka z CHIPEM - ZACZNIJCIE CZYTAĆ
ks. Stefano Gobbi "Do kapłanów, umiłowanych synów Matki Bożej". MATKA BOŻA DOKŁADNIE WYJAŚNIA ZNAMIĘ BESTII.PRZESTAŃCIE WPROWADZAĆ LUDZI W BŁĄD ZACZNIJCIE CZYTAĆ TĄ KSIĄŻKĘ
grazka

Czy słowa Franciszka o osobach LGBT to rewolucja w Kościele? #OpinieKAI

WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE .To był wspaniały człowiek.
grazka

Bp Ryś promuje profanacje! Ostra riposta misjonarza z Chicago

CO ON WYGADUJE 😱
grazka

Prezes PiS o projekcie ustawy ws. ochrony zwierząt: ,,ustawę poprą wszyscy dobrzy ludzie''

A co z ochronę życia poczętego!!!!!!!?
grazka

Przedłużamy restrykcje

tak mówił rok temu.
grazka

Klaudiusz Slezak - Takie rzeczy na paradzie równości..

Będą błagać o miłosierdzie. Będą wyć o pomoc jak zobaczą otwarte piekło.
grazka

Klaudiusz Slezak - Takie rzeczy na paradzie równości..

co Bóg powiedział św. Katarzynie o homoseksualizmie - "Grzech ten jest tak obrzydliwy dla Mnie, który jestem najwyższą i wieczną czystością, że przez ten jeden grzech zniszczyłem pięć miast z wyroku mej boskiej sprawiedliwości (por. Mdr 10,6; Rdz 19,24-25; Iz 13,19; Rz 9,29), która nie mogła go ścierpieć. Tak wstrętny był Mi ten grzech. I nie tylko Mnie, lecz i samym diabłom (których ci …More
co Bóg powiedział św. Katarzynie o homoseksualizmie - "Grzech ten jest tak obrzydliwy dla Mnie, który jestem najwyższą i wieczną czystością, że przez ten jeden grzech zniszczyłem pięć miast z wyroku mej boskiej sprawiedliwości (por. Mdr 10,6; Rdz 19,24-25; Iz 13,19; Rz 9,29), która nie mogła go ścierpieć. Tak wstrętny był Mi ten grzech. I nie tylko Mnie, lecz i samym diabłom (których ci nieszczęśni obrali sobie za swych panów). Nie aby czuli odrazę do złego: nie lubią oni dobra, lecz z powodu swej natury, która była naturą anielską, odpycha ich widok tego potwornego grzechu, popełnianego obecnie. Wprawdzie rzucają oni zatrutą strzałę pożądliwości, lecz, gdy dochodzi do samego grzechu, uciekają z powodu, który ci podałem"