macusana
macusana

Predstavenie robotického systému AI na transplantáciu hlavy pacienta do tela zdravého darcu s mozgovou …

Ďalšia fantasmagoria ako to so zmrazovanie hláv...
macusana

Priznajte sa...

No si nový 🙂 pred rokmi to tu bolo fajn ale tak tu treba brat niektorých s veľkou dávkou ....pochopenia 😅. Ak máš znalosti z katechizmus katolíckej cirkvi možno prečítanú stránku kredo no hlavne poznat evanjelium tak ťa nič nemôže zneistiť. Som kresťan katolík tzv. tvrdé jadro 😅
macusana

Drsný KONIEC Spievanky a Zahrajka: Najradšej by som tú kapitolu nikdy NEZAŽIL, hovorí Čanaky

Och veru ona mi nikdy nebola simpaticka. Unas doma skoncili pro prsnicke jak si krasne ježuliatko ako spievali o ježkovi vianočnú pieseň.
macusana

MEDZI KNIHAMI s Doc.JUDr.Jánom CUPEROM CSc.: Keby nevyhral FICO, čakal by nás UKRAJINSKÝ scenár!

Ach tie jej výstrihy 🥴 to jej nevie nik povedať že je to nevkusné.
macusana

Progresívna luza a lokaji Západu organizujú štátny prevrat

To ako naozaj im zazvonili z katedrály?!!!
macusana

Nedeľná chvíľka poézie..

Blíži sa Hviezdoslavov Kubín tak ma napadá ci by to len predsa nebolo lepšie ako Výplata od Podjavorinskej 🤣🤣🤣🤣🤣
macusana

Deponativ

Komediantka luterova sa zas strapnuje. Nech ta Maminka Kristova chráni pre jeho hnevom.
macusana

Svedectvo o. Marcina spred dvoch dní..

Vďaka Bohu.
macusana

Aktualizácia 1.časti Ospravedlnil sa 😁

🤣🤣🤣🤣🤣 uz aj šiňak pod okom ma no vyborne to je
macusana

Jeffrey Epstein vymyslel farmu na získávání dětí, aby „oplodnil lidstvo“ svým spermatem a spermatem …

No neviem taka 15 ročná už vie co je sex a zas aspon o jednej vieme ze rodičia vedeli kde je a mozeme len hádať prečo ju tam nechali ísť. Okrem toho ze Epstein bol zvrhlik a mal isté čaro osobnosti ktorym si omotal svoju doslova sluzobnicku toť pani na uvodnej foto ( ta ho uvadzala do spoločnosti a ucila modelom správania sa v ich kruhoch) bol aj naivný. Snáď si myslel že domnele priateľstvo a …More
No neviem taka 15 ročná už vie co je sex a zas aspon o jednej vieme ze rodičia vedeli kde je a mozeme len hádať prečo ju tam nechali ísť. Okrem toho ze Epstein bol zvrhlik a mal isté čaro osobnosti ktorym si omotal svoju doslova sluzobnicku toť pani na uvodnej foto ( ta ho uvadzala do spoločnosti a ucila modelom správania sa v ich kruhoch) bol aj naivný. Snáď si myslel že domnele priateľstvo a zdielanie istych tajomstiev mu otvorí dvere do sveta neobmedzených možnosti. Sveta kde nadradenosť a kontakty veľmi rýchlo opoja. Robia z neho veľkú rybu no bol len hlupacik nebol a nemohol byť jednym z nich nemal tu spravnu krv.
macusana

Ako zabit nudu?

Nuda to je čo 🤣.... máš deti ak nie tak dotoho. Máš upratané navarené napečene pozehlene ? Ale tak niekedy je fajn sa nudiť nech si mozog oddýchne.
macusana

Priamo z terénu..

Ta uz je v jatočnej váhe.
macusana

VIDEO: Daniel Frodo Bublík Lipšic – minister všetkého

To ešte nikoho nenapadlo volať ho lipšvic 🌝
macusana

Zdravoveda -O B L I Č K O V É ...K A M E N E

Obličkovu koliku zazil manzel 2x. Najprv prisiel ružový moč postupne tmavol v moči bol vydarený piesok. O polnoci uz mal veľké bolesti volali sme zavhranku ale ze to nieje dôvod aby prišla( žili sme v UK ). Kupila som 4litre Pilnberu no chudák zajedal pivo korálkami( neznasa pivo 😄 preto som sa zaňho vydala) áno vsetko sa to dalo kúpiť u poliakov. Naozaj sa mu polepšilo. Po čase sne sa stahovali …More
Obličkovu koliku zazil manzel 2x. Najprv prisiel ružový moč postupne tmavol v moči bol vydarený piesok. O polnoci uz mal veľké bolesti volali sme zavhranku ale ze to nieje dôvod aby prišla( žili sme v UK ). Kupila som 4litre Pilnberu no chudák zajedal pivo korálkami( neznasa pivo 😄 preto som sa zaňho vydala) áno vsetko sa to dalo kúpiť u poliakov. Naozaj sa mu polepšilo. Po čase sne sa stahovali domov. Veľké balenie.....a kamene sa chvala Bohu ozvali az doma 3dni pred štedrým dňom. Sanitka prišla do 10minut pani dispečerka vravela ze to zažila tu bolesť že sanitku uz poslala ❤️. V nemocnici bol 2 noci. Dostal lieky Cystone sa volali myslím kameň doma vycikal. Príbeh so šťastným koncom 🙂.
macusana

RNDr. Ján Baránek - Šťastné a veselé z pekla

Uctievať rozum, vedu, človeka, pokrok. Inklúziu......NIE. Jedine BOHA chcem velebiť v každom čase. Je mi ľúto každého aj vraha.