Hiwea
Hiwea

Šimpanzi so samopaľmi

Ja by som bola zvedavá, odkiaľ stiahlo Dominik video skôr ako bolo na youtube? Šikovný?
Hiwea

Pavol Lupták - skvelá analýza súčasného stavu v 15 minútach - Cirkev, školstvo, média, mimovládky, …

Pavol Ľupták. Tento pán šéfoval firme DIC, ktorá fungovala (možno, že ešte aj funguje) na systéme pyramídových hier. DIC sa zaoberá predajom diamantov a diamantových šperkov. Pozri napr. dicholding.com/…USPESNE-SLOVENKY-OCENENE-DIAMANTOVYMI-SPERKAMI-DIC

Tým nechcem spochybniť to čo hovorí, akurát si myslím, že nie je príliš dôveryhodný človek vzhľadom na to, čo robí a robil. Myslím …More
Pavol Ľupták. Tento pán šéfoval firme DIC, ktorá fungovala (možno, že ešte aj funguje) na systéme pyramídových hier. DIC sa zaoberá predajom diamantov a diamantových šperkov. Pozri napr. dicholding.com/…USPESNE-SLOVENKY-OCENENE-DIAMANTOVYMI-SPERKAMI-DIC

Tým nechcem spochybniť to čo hovorí, akurát si myslím, že nie je príliš dôveryhodný človek vzhľadom na to, čo robí a robil. Myslím si, že sú dôveryhodnejší ľudia ako títo systémoví oportunisti.
Hiwea

Ďaľší Matovičov poslanec, ktorý sa dal na cestu pravdy

Na prvý pohľad to Coburg vyzerá tak. Aj moja stará mama by to takto povedala. Ale s Gymesim (podľa jeho slov neveriaci človek) je to zložitejšie. Nie je až tak vypatlaný ako jeho stranícky šéf, preto vie, že týmito videjkami si "zarobí"niekoľko percent na to, aby bol atraktívny do ďalších volieb, kde bude kandidovať za maďarskú stranu. A vzor berie od svojho veľkého vzoru protestanta Orbána. …More
Na prvý pohľad to Coburg vyzerá tak. Aj moja stará mama by to takto povedala. Ale s Gymesim (podľa jeho slov neveriaci človek) je to zložitejšie. Nie je až tak vypatlaný ako jeho stranícky šéf, preto vie, že týmito videjkami si "zarobí"niekoľko percent na to, aby bol atraktívny do ďalších volieb, kde bude kandidovať za maďarskú stranu. A vzor berie od svojho veľkého vzoru protestanta Orbána. Niežeby Orbán bol zlý vzor pre maďarského voliča, ale nie je dobrý vzor pre slovenského politika maďarskej národnosti. Orbánovi ide o Maďarsko, nie o kresťanské hodnoty, aj keď to vyzerá tak, že je to naopak. Áno, my takýchto politikov bohužiaľ nemáme, pretože my nie sme emancipovaný a hrdý národ. Sme národ oportunistov a prvoplánových kresťanov - katolíkov.
Hiwea

Strata legitimity vlády, otázka času? RNDr. Ján Baránek

Máš pravdu Marieta Ria. Coburgovi som písala toto: Coburg, Fico sa správa síce korektne z nášho pohľadu, no ja mu neverím ani slovo. Na takúto zmenu človeka, čo popisujete Coburg, je potrebná vnútorná katarzia, čo u Fica sa ani náhodou nestalo. Zase my katolíci robíme chybu ako v 89, že spájame sa s komunistami lebo "z časti"správne hovoria. Myslím, že sme dosť emancipovaní na to, aby sme hájili …More
Máš pravdu Marieta Ria. Coburgovi som písala toto: Coburg, Fico sa správa síce korektne z nášho pohľadu, no ja mu neverím ani slovo. Na takúto zmenu človeka, čo popisujete Coburg, je potrebná vnútorná katarzia, čo u Fica sa ani náhodou nestalo. Zase my katolíci robíme chybu ako v 89, že spájame sa s komunistami lebo "z časti"správne hovoria. Myslím, že sme dosť emancipovaní na to, aby sme hájili celú pravdu, nie len jej časť. Mám na mysli najmä to, že Fico neháji prirodzené práva v kultúrnej vojne, ba naopak, používa ich ako platidlo v politickom kupčení. Pričom tieto práva nie sú konvertibilné.
Hiwea

Strata legitimity vlády, otázka času? RNDr. Ján Baránek

Kde zdupkal Fico?
Hiwea

Neviete, či treba zbúrať celú latrínu, alebo stačí vymeniť dvere?

paldis, ak je to pre Vás paradox, skúste overiť kritickým myslením, prečo to asi tak je. Samozrejme, vylúčme hneď na začiatku tú možnosť, že Vás názor je správny a coburg sa úplne fatálne mýli.
Hiwea

Bez hystérie a pokrytectva: Trapistická Sestra hovorí o vojne na Ukrajine

Prepáčte, ale Vaše odpovede sú nezrelé, ba detinské. Prepáčte mi, ale s Vami už komunikovať nebudem.
Hiwea

Bez hystérie a pokrytectva: Trapistická Sestra hovorí o vojne na Ukrajine

Tá Kristova tvár je v ostrom kontraste s Vaším slovníkom. Pôsobíte pokrytecky. Takto sa správali vždy komunisti, slobodomurári a tí, ktorí chceli poškodiť Cirkev.
Hiwea

Bez hystérie a pokrytectva: Trapistická Sestra hovorí o vojne na Ukrajine

apredsasatoci, neviem či máte problém s pochopením obsahu textu a jeho významu alebo len sa hráte na to, že ste tento text pochopili takto, ako píšete a tým páchate hriech. Nech bude Boh k Vám milosrdný.
Hiwea

Ako zrušia budúce voľby na Slovensku

Pomerne dosť trápne. Myslím, že sa Coburg týmto dehonestujete. Nepopieram, že voľby chce táto lúza zmanipulovať po vzore USA, ale takéto vysvetlenie je na úrovni teplákového chlapca s BMW. Proste trápne.
Hiwea

Ad NWO Reset

Marieta Ria, treba ho ignorovať. Sám odíde.
Hiwea

Kardinál Marx si myslí, že praktizovaná homosexualita „nie je hriech“

Bol by vhodným kandidátom na Petrov stolec.
Hiwea

Niekto tu už prišiel o zdravý rozum..

Ako si to stiahnem? Vete, na pamiatku....
Hiwea

Putin - postoj k tradiční rodině a homosexualitě

Tak samozrejme, že s takými názormi nemôže byť Putin obľúbencom v západnej Európe a USA. Takéto názory sú tam zakázané a osoba, ktorá ich šíri je považovaná za extrémistu.
Hiwea

Čo hovorila Panna Mária (zjavenie Ekvádore) pred 400 rokmi o dnešnej Cirkvi

Na Slovensku sa správajú biskupi a mainstreamovi katolícki kňazi ako keby sa nič v duchovnej oblasti nedialo. Ako keby sme žili v stredoveku, že si nevieme zistiť, čo sa deje v Nemecku, USA, Francúzsku atď. A nielenže nevieme zistiť, ale že nevieme ani z vlastnej skúsenosti ako to tam chodí. Sama mám skúsenosti z Nemecka, Anglicka, Francúzska a viem, že je to presne tak, ako hovorí kňaz vo videu.…More
Na Slovensku sa správajú biskupi a mainstreamovi katolícki kňazi ako keby sa nič v duchovnej oblasti nedialo. Ako keby sme žili v stredoveku, že si nevieme zistiť, čo sa deje v Nemecku, USA, Francúzsku atď. A nielenže nevieme zistiť, ale že nevieme ani z vlastnej skúsenosti ako to tam chodí. Sama mám skúsenosti z Nemecka, Anglicka, Francúzska a viem, že je to presne tak, ako hovorí kňaz vo videu. Ba ešte horšie. Kardináli a biskupi hovoria veci, ktoré si u nás ani komunista Fico nedovolí tieto presadzovať. Ale naši biskupi sú ticho a upriamujú pozornosť na veci, ktoré sú nepodstatné (napr. púť do Ríma za sv. otcom atď.) Ta teda buď sú už úplne mimo alebo sú oportunisti. Neviem čo je z toho horšie. Protivníkov vidia akurát vo veriacich, ktorí odmietajú očkovanie, chcú prijímať eucharistiu riadne do úst ako vždy v minulosti, dožadujú sa sv. omší a vystupujú verejne proti gender ideológii (že vraj necitlivo nerozlišujeme - vypichnú vždy nejakého krikľúňa, čo má fašistické sklony). Potom nám urobia prednášku v TV LUX ao to máme správe chápať ale o názoroch ich spolubratov v Nemecku ani neceknú. To ak by sa tak správal rodič k svojím deťom, vychoval by z nich dobrých grázlov. Ale im to zjavne nevadí. Proste zrušia kňaza Matúša Fuchsa, pretože ten práve poukazoval na tieto úskalia. Uvedomujú si títo kňazi a biskupi, čo za škody v duchovnej oblasti páchajú?
Hiwea

Volyň

Miloslave, natočte radšej video s lukom. To Vám zaiste pomôže
Hiwea

Einige Zitate zum Krieg

Grande surface en Ukraine - vidéo postée ce jour sur VK
Das sind Ukrainer ... Ich wohne 100 km von der Grenze entfernt
Hiwea

Einige Zitate zum Krieg

Goldfisch
leider schreibst du so.
Hiwea

Einige Zitate zum Krieg

Lesen Sie den Inhalt der Minsker Vereinbarungen, bitte.