Język

Marcin Zieliński - Dostałem auto od Pana Boga ! Analiza posługi.

Zeby wszyscy kaplani, brali przyklad z mlodego Marcina,z jego gorliwosci o Ewangelizacje,modlitwe ,pelnienie nauki Boga ,sluchania glosu Boga ,to nie byloby zadnego problemu z Kosciolem ,z iloscia wiernych, na Mszach Sw. Co z Boga to sie ostoi a co nie ,to ...zgasnie. Duchu Swiety ,prowadz Marcina sluge Swego.Amen.
zwirko elzbieta

Marcin Zieliński wyjaśnia – Katolicy nie byli gotowi na Ducha Świętego

Ktos napisal,ze Marcin zbyt szybko otrzymal dar Gloszenia i uzdrawiania.Ludzie rece opadaja W ogole nie sluchaliscie jego swiadectwa o poczatkach.O czym z takimi dyskutowac.Chlopak 3 lata modlil sie ,poscil i czytal Pismo Swiete.Zal mi was .
zwirko elzbieta

Marcin Zieliński wyjaśnia – Katolicy nie byli gotowi na Ducha Świętego

Jesli pod wplywem gloszenia i uzdrawiania przez wstawiennictwo Marcina ,ludzie wracaja na droge wiary,bardziej kochaja Eucharystie i Pismo Swiete,to nie ma prawa takiego,by szatan byl z tego zadowolony i dzialalby na swoja szkode.Ja nie musze wierzyc w zadne objawienia prywatne,nawet biskupow czy papiezy.Ja wierze Bogu i jego Ewangelii.Wszeslkie Slowo, gloszone przez osoby prywatne przyjmuje ,… Więcej
zwirko elzbieta

ks.Piotr Glas - Jak poznać imię Anioła Stróża

Sama nazwalam swego aniola i ma imie podobne do mojego, lecz brzmi mesko.Jego imie to "Elik"
zwirko elzbieta

Cuda w Polsce - Jezus Chrystus żyje - Reportaż

Jeżeli nie będziecie spożywali Ciała Syna Człowieczego i nie będziecie pili Krwi Jego, nie będziecie mieli życia w sobie. Kto spożywa moje Ciało i pije moją Krew, ma życie wieczne…Kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki…
zwirko elzbieta

Ks. Piotr Natanek. Rycerze Chrystusa Króla w Medugorje 29.08.-03.09.2014r.

Serce rośnie!! Dziękuje Bogu za takich kapłanów, jak ks Piotr.Wraca nadzieja ,ze wiara nie ustanie,a miłość nie zgaśnie , a hasła- Bóg -Honor -Ojczyzna, nabierze głębokiego znaczenia w sercach Polaków.Króluj nam Chryste!
zwirko elzbieta

Pseudo "ikony" Kiko Arguello - założyciela neokatechumenatu

Przerazliwe bohomazy,brrr, ochyda.To nie ma nic wspólnego z pięknem Ikon .Autor tych pseudo dziel,powinien sie leczyć, to co maluje ,nie jest normalne,wzbudza lek .
Malowane Oblicze naszego Pana, powinno wzbudzać miłość i pragnienie bycia z Nim.
zwirko elzbieta

Bóg mówi do Mnie - świadectwo Franciszka Kucharczaka

Zmęczyłam sie sluchaniem tego pana,to znaczy nie tym co mowi,ale jak .
Świadectwo musi byc głoszone z mocą, a tu mi tego brak.
zwirko elzbieta

Cud ognia w Jerozolimie

Ogień który nie spala,musi być cudem.Widzialam na Youtube filmik,gdzie to siostra zakonna na balkonie (jakby IIp.)otrzymala ten ogien przed wyjsciem tego patriarchy.
zwirko elzbieta

Wielkie cuda małej Audrey Santo.

Tak wydumalam ,ze ta chora dziwczynka ma dar od Boga ,dar uzdrawiania,choc sama lezy chora.
Mógłby ktos przetłumaczyć ,ktos kto zna angielski,choc tak troszkę ,aby wiedzieć o co chodzi.Dzieki za ten film.
zwirko elzbieta

Spotkanie z Myrną Nazzour z Damaszku, Syria

Wielka mistyczka czasów ostatnich.
Dziękuję za świadczenie o Żywym i obecnym wśród nas Bogu i Jego Dziełach.
Chwała Panu!
zwirko elzbieta

Leonard 2014 Długowieczności Antoni Radzi!

Dziękuje Panie Antoni:)
Zmobilizował mnie Pan do ćwiczeń ,swoja radoscia i optymizmem,a przede wszystkim wytrwałością i samodyscyplina.Od dziś ,zamiast biadolić na życie i lekarzy ,wdrożę Pana sposób na dobre samopoczucie i radość życia.
A Panu życzę ,aby długo jeszcze cieszył się Pan zdrowiem i radością przebywania z bliskimi .Elzbieta
zwirko elzbieta

Witajcie w Mroku

Wystarczylo mi kilka minut ,aby nie miec watpliwosci,ze to film o ludziach chorych.Nikt normalny nie paradowałby w takich strojach ,makijazach i straszyl innych ludzi oraz dzieci.Propagowanie takich scen z piekla rodem winno byc zakazane i tepione, jak zaraze.To wyglada, jak pogański hallowen.
zwirko elzbieta

UWAGA to jest naprawdę MOCNE !!!

A co tu jest mocne? Te pieśń śpiewamy przy Adoracji Najświętszego Sakramentu.
To chyba nie jest w czasie Eucharystii?
zwirko elzbieta

Co to jest?!!!

Nie wiem co to jest,ale to! nie ma nic wspólnego z Ofiara Mszy świętej, jaka złożył za nas nasz, Pan Jezus Chrystus.W czasie Konsekracji, widzę nad ołtarzem oczyma duszy ukrzyżowanego zbawiciela i łzy same cisną mi sie do oczu,za to ,ze i ja moimi słabościami i niedoskonałością, przyczyniam sie do ukrzyżowania mego Pana Jezusa.Jak mogłabym w tym momencie klaskać i cieszyć się ...Boże... oni nie … Więcej
zwirko elzbieta

CAŁUN OJCA PIO

Piękna historia i mój ulubiony święty Ojciec Pio.Tylko jeden raz ,dwa lata temu dane mi było odczuć w pokoju modlitwy, zapach Tego świętego ,niezapomniany do dziś.Dziękuje bracie Sławku za te publikacje.Pozdrawiam .Szczęść Boże.
zwirko elzbieta

o.Daniel o neokatechumenacie

Mam tylko jedno pytanie:Dlaczego Neo. nie bierze udziału w jedności z ludem Kosciola, tylko sprawując osobna Msze św. dla swojej Wspólnoty a ciało Pana spożywają na siedząco, biorąc do reki?
.Odnowa w Duchu Swietym, bierze udzial w Eucharystii wspolnie z wszystkimi wiernymi,a po Mszy prowadzi Adoracje i wielbienie Boga Jezusa w Najswietszym Sakramencie i prowadzi modlitwe wstawiennicza.To jest … Więcej
zwirko elzbieta

Leszek Miller zmasakrowany przez Narodowców

Ci mlodzi ludzie,ktorzy tam przyszli sluchac Millera,odczuja w jakim kraju zyja,gdy rodzice przestana ich sponsorowac,a oni za umowy smieciowe dostana glodowe emerytury,ale wtedy nie bedzie kogo rozliczać. W koncu zycie samo wyeliminjue winowajców .Starzy sa i wiecznie zyc nie beda.Jedyna sprawiedliwosc i bogaty i biedny ,kiedys musza opuscic ten swiat.
zwirko elzbieta

Sodoma w Kościele Protestanckim

Sodomie ,lzej bedzie w Dzien Sadu Ostatecznego ,niz tym bluźniercom!