Bogusława41
Bogusława41

Maksymilian Kolbe i Niepokalane Serce NMP

Akt poświęcenia się Niepokalanej świętego Maksymiliana Kolbe
Niepokalana, nieba i ziemi Królowo, Ucieczko grzesznych i Matko nasza najmiłościwsza. Ty, której Bóg cały porządek miłosierdzia powierzyć raczył, ja niegodny grzesznik, rzucam się do stóp Twoich kornie błagając, abyś mnie całego i zupełnie za rzecz i własność swoją przyjąć raczyła i uczyniła ze mną, wraz ze wszystkimi władzami mej …More
Akt poświęcenia się Niepokalanej świętego Maksymiliana Kolbe

Niepokalana, nieba i ziemi Królowo, Ucieczko grzesznych i Matko nasza najmiłościwsza. Ty, której Bóg cały porządek miłosierdzia powierzyć raczył, ja niegodny grzesznik, rzucam się do stóp Twoich kornie błagając, abyś mnie całego i zupełnie za rzecz i własność swoją przyjąć raczyła i uczyniła ze mną, wraz ze wszystkimi władzami mej duszy i ciała, i z całym mym życiem, śmiercią i wiecznością, cokolwiek Ci się podoba.
Użyj także, jeżeli zechcesz, mnie całego bez żadnego zastrzeżenia, do dokonania tego, co o Tobie powiedziano: "Ona zetrze głowę twoją", jako też: "Wszystkie herezje samaś zniszczyła na całym świecie", abym w Twoich niepokalanych i najmiłościwszych rękach stał się użytecznym narzędziem do zaszczepienia i jak najsilniejszego wzrostu Twej chwały w tylu zabłąkanych i obojętnych duszach, a ten sposób do jak największego rozszerzenia błogiego Królestwa Najświętszego Serca Jezusowego; albowiem gdzie Ty wejdziesz, tam łaskę nawrócenia i uświęcenia wypraszasz, przez Twoje bowiem ręce wszelkie łaski Najsłodszego Serca Jezusowego na nas spływają.

K. Dozwól mi chwalić Cię, Panno Przenajświętsza.
W. Daj mi moc przeciw nieprzyjaciołom Twoim.
Bogusława41

"Upadnij na kolana" ALBUM - KOMUNIA ŚWIĘTA - kliknij! 1.Upadnij na kolana, ludu, czcią przejęty, …

Ja miałam podobne sytuacje w mojej parafii.Tyle ,że ja się księży wrzeszczących nie boje, a wręcz mnie to śmieszy.Przez ok. 20 lat mieliśmy w parafii nerwusa, raptusa księdza ,który zawsze się wszędzie spieszył ,wiec Komunie św. też szybko udzielał.Człowiek dobrze języka nie wystawił , a już miał opłatek w buzi. Potrafił wrzeszczeć ,bo głos miał donośny .Wstań dziecko! Potrafił za" bety"do …More
Ja miałam podobne sytuacje w mojej parafii.Tyle ,że ja się księży wrzeszczących nie boje, a wręcz mnie to śmieszy.Przez ok. 20 lat mieliśmy w parafii nerwusa, raptusa księdza ,który zawsze się wszędzie spieszył ,wiec Komunie św. też szybko udzielał.Człowiek dobrze języka nie wystawił , a już miał opłatek w buzi. Potrafił wrzeszczeć ,bo głos miał donośny .Wstań dziecko! Potrafił za" bety"do góry podnieść dzieci ,które klęczały .Nikt nie chciał być ministrantem przy nim. Ja przyjmowałam Komunię Św. na końcu i jeszcze parę innych kobiet nie dałyśmy mu się ,nie złamał nas .W duch każda z nas marzyła o nowym księdzu. Ludzie pisali donosy do kurii ,nic nie pomogło,a ksiądz zwykł mówić "macie takiego księdza ,na jakiego żeście zasłużyli ". Wreszcie po ok. 20 latach nasze marzenie się spełniło .Bóg na wysłuchał i teraz mamy księdza ,który udziela nam Komunii Św. na klęcząco. Bóg zapłać księdzu.
Bogusława41

Płaska ZIEMIA - Największy Sekret Świata - Teoria spiskowa - Dave Murphy ! - Flat Earth

Nie łatwiej i prościej zapytać się Pana Boga jaką ziemię stworzył ?
Bogusława41

Polacy murem za Justyną Helcyk! Dołącz do wydarzenia zorganizowanego w obronie Patriotki!

Idę się modlić za ks.Jacka i za was wszystkich.Wiem, co chłopak przeżywa .Boże dodaj mu sił ,bo najbardziej niszczą człowieka ludzie.
Bogusława41

Spotkanie z Myrną Nazzour, Łódź 22.09.2016

antonio 64_64 Jedna kobieta uklęknęła do Komunii św. widziałam .Ona wynagrodziła za wszystkich.
Bogusława41

500-lecie LUTRA - Ksiądz SOWA ostro o Andrzeju Dudzie: Wstyd za Prezydenta, DUMA z Prymasa Polski!

Ja też nie wezmę udziału.Niech żyje pokolenie Jana Pawła II.
Bogusława41

NAJMOCNIEJSZE KAZANIE KS.P.NATANKA:" Polsko błądzisz!" Rzecz o masonerii

Dwie świnie jedzą sobie przy korycie. Nagle jedna stwierdza; Wiesz co ? wydaje mi się że coś tutaj nie halo, podejrzane to jest, to wszystko. Dlaczego nas tak karmią i to za darmo, chodzą koło nas itd. I uśmiechają się tak dziwnie i mówią że wszystko jest w porządku. A w ogóle widziałaś sąsiadkę? Nie ma już jej od tygodnia. Eeee tammmm – odparła druga – na pewno wyjechała na wakacje. No coś Ty …More
Dwie świnie jedzą sobie przy korycie. Nagle jedna stwierdza; Wiesz co ? wydaje mi się że coś tutaj nie halo, podejrzane to jest, to wszystko. Dlaczego nas tak karmią i to za darmo, chodzą koło nas itd. I uśmiechają się tak dziwnie i mówią że wszystko jest w porządku. A w ogóle widziałaś sąsiadkę? Nie ma już jej od tygodnia. Eeee tammmm – odparła druga – na pewno wyjechała na wakacje. No coś Ty – mówi pierwsza – spotkałam wczoraj Gęsiora i mówił mi ,że wzięto ją do drugiego budynku i ze słyszał przeraźliwe krzyki, a potem ucichło. Wdrapał się wiec na palety i zerknął przez otwarte okienko, a tam jakieś pociągłe czerwone rzeczy wisiały na suficie, a na dole płynęła czerwona woda. Słuchaj wszyscy wiedza- odparła druga- że Gęsior ma swój świat i ciągle tylko pepla o jakiś spiskowych teoriach i niestworzonych rzeczach. Hmmm… coś w tym jest – odparła pierwsza. Zajmij się jedzeniem – mówi druga – teraz jest moda na świńska sylwetkę ,trzeba trochę popracować ryjem haha- zaśmiała się druga. Ja uważam – kontynuuje pierwsza – ze jesteśmy prowadzone na rzeź, muszę się tego dowiedzieć. Na co druga – ot ci następna wariatka będzie teraz chodziła po podwórku i szukała informacji , robiła zamieszanie i straszyła mieszkańców, idź ,idź głupia ty. Nasi opiekunowie – kontynuuje druga- są dla nas najlepsi, kochają nas ,a ta będzie szukać drugiego dna. Spiskowcy!!! Świata im się zachciało zmieniać . A po co, jak tak jest dobrze. A zresztą, co mnie to obchodzi, co będzie jutro, idę żreć.
Bogusława41

Nie zganiaj na Żydów ponieważ to TY ZABIŁEŚ Jezusa swoimi grzechami i wciąż krzyżujesz Go na nowo

Słowa Pana Jezusa ."Na tym ludzie już ciążyła ręka Boga w minionych wiekach, ale przeszłość i teraźniejszość będzie niczym w odniesieniu do przerażającej przyszłości, jaka czeka go za to, że nie chciał przyjąć Wysłannika Bożego. [To, co było,] nie dorównuje ani surowością, ani twardością temu, co czeka Izrael, który odrzuci Chrystusa. Ja wam to mówię, zagłębiając się wzrokiem w wieki [przyszłe …More
Słowa Pana Jezusa ."Na tym ludzie już ciążyła ręka Boga w minionych wiekach, ale przeszłość i teraźniejszość będzie niczym w odniesieniu do przerażającej przyszłości, jaka czeka go za to, że nie chciał przyjąć Wysłannika Bożego. [To, co było,] nie dorównuje ani surowością, ani twardością temu, co czeka Izrael, który odrzuci Chrystusa. Ja wam to mówię, zagłębiając się wzrokiem w wieki [przyszłe]: rasa hebrajska uderzona Bożą klątwą będzie jak drzewo złamane i wrzucone w wiry gwałtownej rzeki. Ustawicznie będzie próbować wydostać się na brzeg w tym lub tamtym miejscu, a będzie tak silna, że wypuści nawet odrośle i korzenie. Kiedy jednak będzie sądziła, iż ustanowiła sobie siedzibę, wtedy ponownie porwie ją gwałtowność prądu, który znowu ją wyrwie, połamie jej korzenie i odrośle i będzie dalej cierpieć i czepiać się, lecz znowu zostanie wyrwana i rozproszona.
I nic jej nie zdoła zapewnić spokoju, gdyż ścigającym ją prądem jest gniew Boga i pogarda narodów. Jedynie rzucając się w morze Krwi żyjącej i uświęcającej mogłaby znaleźć spokój. Będzie jednak uciekać przed tą Krwią, wciąż zapraszającą, bo tej [rasie] będzie się wydawać, że to głos krwi Abla woła ją – Kaina, [który zabił] Niebieskiego Abla." Maria Valtorta "Poemat Boga -Człowieka."
Bogusława41

Natanek ks Rok Ducha Świętego! Kazanie 06 dnia 20160918

Kocham Ducha Świętego.
Bogusława41

Sep 2016!! Bp Richard Williamson jesteśmy u progu III WW -wojny światowej. O modernizmie i liberalizmie

stanislawp A gdyby tak pomóc papieżowi np. Mszą Św . postem lub modlitwą czy myślisz ,że Jezus, który wszystko może nie wysłuchałby nas? Papież potrzebuje siły do walki z masonami, którzy służą szatanowi .Nie z takich opresji nas Bóg ratował i nie z takich dróg usuwał przeszkody .
Bogusława41

Sep 2016!! Bp Richard Williamson jesteśmy u progu III WW -wojny światowej. O modernizmie i liberalizmie

Moim zdaniem Jan Paweł II robił co mógł ,żeby to wszystko ratować. A to ,że świat idzie ku przepaści to tak z tym się zgadam.
Bogusława41

Sep 2016!! Bp Richard Williamson jesteśmy u progu III WW -wojny światowej. O modernizmie i liberalizmie

Śmieszny facet jakim prawem osądza Jana Pawła II . Pomieszanie z poplątanym wychodzi z jego ust .
Bogusława41

Radio watykańskie potwierdza autentyczność listu Franciszka do biskupów argentyńskich!

W takim razie ja zamówię Mszę Św. za papieża Franciszka.
Bogusława41

Procesja Boże Ciało - Zakopane. Procesja Boże Ciało - Zakopane

Piękna polska tradycja.
Bogusława41

List św. Judy - o czasach ostatecznych i końcu wieku kościoła

Jakub i Juda byli kuzynami Pana Jezusa od strony Józefa.Pisze o tym Maria Valtorta "W poemacie Boga -Człowieka"
Bogusława41

To nie Żydzi , a Chrześcijanie zabili Jezusa ! - tak twierdzi bp Ryś

A w innym miejscu mówi "To prawda ,że Syn Człowieczy musi cierpieć i umrzeć, ale biada człowiekowi przez ,którego jest wydany.Judasz -Boga-bójca.
Bogusława41

To nie Żydzi , a Chrześcijanie zabili Jezusa ! - tak twierdzi bp Ryś

W Piśmie Św.Jezus mówi:" Ja się na to narodziłem ,aby śmierć ponieść za wielu"On to akceptował od początku ,zaakceptował wolę Ojca i nie wypomina nam tego ,ze musiał za nas ponieść tak haniebną śmierć.
Bogusława41

To nie Żydzi , a Chrześcijanie zabili Jezusa ! - tak twierdzi bp Ryś

W Piśmie Św.jest napisane"Za wszystkich umarł Jezus , aby ci którzy żyją,nie żyli już dla siebie ,ale dla Tego ,który za nich umarł ".Nie ma zbawienia pod żadnym innym imieniem tylko imię Jezus Zbawia.Amen.