Język
Lilla Maria

Watykan ugnie się pod presją? Beatyfikacja kardynała Hlonda w ogniu krytyki

Teraz jest jasne jak słońce, dlaczego Kardynał August Hlond umarł na stole operacyjnym przy rutynowym zabiegu chirurgicznym. Prawdopodobnie bezpieka żydowska dokonała na nim mordu rytualnego.
Lilla Maria

Rodzima bzdura, czyli w co wierzą współcześni poganie?

Wątpliwej wartości jest cały ten artykuł, bo oparty na kłamstwie i utartych sloganach. Nieprawdą jest , że Mieszko I był pierwszym władcą polskim - był kolejnym królem słowiańskim. Oczywiście jako poganin przez Rzym mógł być traktowany wyłącznie jako książę - naprawdę był królem! Stare chrześcijańskie średniowieczne kroniki a także inne zagraniczne starożytne na ten przykład perskie rozwiewają … Więcej
Lilla Maria

Lekarka Alfiego Evansa: To nie jest umierające dziecko! Zostało uwięzione w szpitalu!

Wygląda na to, że moje przypuszczenia się potwierdziły... Dziecko zostało uwięzione w szpitalu, bo ktoś złożył zamówienie na organy wewnętrzne Alfiego :-(
Lilla Maria

Ojciec Alfiego zmienia zdanie! ZOBACZ najnowsze fakty na temat chłopca!

Może to taka strategia, by zmylić tych bandytów czyhających na życie chłopca. Według mnie idzie o to, że szpital zaocznie już sprzedał organy małego Alfiego. Być może dziecko ma rzadką grupę krwi lub chodzi o jego genetykę...
Lilla Maria

Skazał Alfiego Evansa na śmierć, aktywnie wspiera homoseksualistów. Kim jest sędzia Hayden?

A może eutanazja dla mordercy małego Alfiego? Nigdy więcej już nie uśmierci niewinnego dziecka!
Lilla Maria

Benedykt XVI cierpi na poważną neuropatię, twierdzi jego brat

Ojcze Święty, łączymy się z Tobą w cierpieniu modląc się do Matki Najświętszej, by otoczyła Cię płaszczem swej opieki i wyprosiła u Syna wszelkie potrzebne łaski. Matko Bożka Bolesna przytul do serca drogiego Papieża Benedykta XVI!
Lilla Maria

Spalił kukłę Żyda. Trafił do więzienia. Ziobro potępia czyn Piotra Rybaka

Polacy, zostaliście wykastrowani intelektualnie - nie myślicie, dlatego jesteście jak bezbronne dziecko we mgle. Nie widzicie, że macie być posłusznymi niewolnikami innych nacji, które zarządzają tym matrixem.
Lilla Maria

Spalił kukłę Żyda. Trafił do więzienia. Ziobro potępia czyn Piotra Rybaka

Piotr Rybak nie spalił kukły jakiegoś tam żyda, ale konkretnego spekulanta. I spalił ją dlatego, że był to wyraz jego sprzeciwu na działania tego pana - narodowość czy przynależność etniczna miała tutaj drugorzędne znaczenie. Należałoby zatem zamknąć do więzienia władze Węgier, które z tego samego powodu wydały zakaz wstępu rzeczonego spekulanta do ich kraju.
Lilla Maria

Płaska Ziemia - Poważna Analiza (cz.2)

Ta analiza była poważna tylko dla prowadzącego, bo tak naprawdę to kupa śmiechu i brak jakiegokolwiek dowodu na kulistość Ziemi i jej obłędnego wirowania. Powoływanie się ( bez sprawdzenia) na kłamstwa NASA i przytaczanie ich jako "dogmaty" nie najlepiej świadczy o autorze "niepoważnej analizie" kulistej Ziemi.
Lilla Maria

Szef MON wzywa attache obrony RFN ws. wypowiedzi minister obrony Niemiec

Po co ta obłuda. Doskonale wiemy, jakie są cele IV Rzeszy i czyją córką jest Merkel - biologiczną czy duchową to sprawa mniej istotna, ale córką.
Lilla Maria

Berlińska archidiecezja uczy nastolatki aborcji

Ohyda spustoszenia! Trzeba być szaleńcem, żeby będąc księdzem katolickim zachęcać nastolatki do zabijania!
Lilla Maria

PODCZAS „RÓŻAŃCA DO GRANIC” MIAŁ MIEJSCE… ZNAK OD BOGA? INTERNAUCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI…

Wczoraj podczas odmawiania już IV części "Różańca" - to było tuż przed godziną 16.00, ujrzałam tęczę nad moim kościołem w Poznaniu! Uznałam, że to znak błogosławieństwa dany nam Polakom od samego Stwórcy. Niestety nie zrobiłam zdjęcia :-)
Lilla Maria

Byl blisko smierci jak inni. Nigel Farage przezyl .

Wielkie dzięki za przeprowadzenie wywiadu z najbardziej błyskotliwym Posłem do PE Nigelem Farage
Lilla Maria

Kradzione nie tuczy

Totalitaryzm w czystej postaci! Zostawcie tego człowieka!