Tolek
Tolek

OMEN DZIECKO ROSEMARY?

Więcej spalin? Ale z czego jest więcej tych spalin? Ostatnio jest nagonka na kotłownie w domkach jednorodzinnych w szumnej reklamie stwierdzono, że ponad 90% zanieczyszczeń pochodzi z domków jednorodzinnych.
"Jakie masz dowody, że Greta jest marionetką?"
Bardzo prosty dowód dziewczynki w tym wieku zajmują się całkiem innymi sprawami, wiem bo wychowałem dwie córki. Następna sprawa w jaki sposób …More
Więcej spalin? Ale z czego jest więcej tych spalin? Ostatnio jest nagonka na kotłownie w domkach jednorodzinnych w szumnej reklamie stwierdzono, że ponad 90% zanieczyszczeń pochodzi z domków jednorodzinnych.
"Jakie masz dowody, że Greta jest marionetką?"
Bardzo prosty dowód dziewczynki w tym wieku zajmują się całkiem innymi sprawami, wiem bo wychowałem dwie córki. Następna sprawa w jaki sposób znalazła się na forum ONZ bez wpływowych promotorów? Nie trzeba słuchać doniesień medialnych tyko krytycznie spojrzeć na rzeczywistość.
Te tony plastiku zalewające świat jak myślisz z czego są produkowane? Dlaczego zakazali hodowli konopi włóknistych? Polska kiedyś była światowym potentatem w tej dziedzinie. Dzięki konopiom włóknistym mamy odzież, wspaniały budulec, lekarstwa, opał i wiele, wiele innych pożytecznych rzeczy. Dwutlenek węgla jest bardzo potrzebny w atmosferze i jakoś nie słychać aby rósł jego poziom. prostym wskaźnikiem jest fakt że nie tracimy przytomności bo niestety ale ten gaz jest znacznie cięższy od powietrza i ścieli się w zagłębieniach.
Czy PiS zależy na akcyzie? Tego nie wiem. Patrząc na rozdawnictwo jakie stosuje to chyba tak.
Tolek

OMEN DZIECKO ROSEMARY?

przeciwherezjom popierasz masoński plan zniewolenia zwykłych ludzi. Ta dzielna dziewczyna jest tylko marionetką w rękach wielkich oligarchów. Czy wiesz że wszyscy musimy płacić dodatkowe opłaty za czas kiedy turbiny wiatrowe nie pracują, bo np zbyt mocno wieje wiatr, lub jest nadmiar energii w sieci? Ile potrzebuje taka turbina wiatrowa energii na ponowne uruchomienie? Czy uważasz że energia …More
przeciwherezjom popierasz masoński plan zniewolenia zwykłych ludzi. Ta dzielna dziewczyna jest tylko marionetką w rękach wielkich oligarchów. Czy wiesz że wszyscy musimy płacić dodatkowe opłaty za czas kiedy turbiny wiatrowe nie pracują, bo np zbyt mocno wieje wiatr, lub jest nadmiar energii w sieci? Ile potrzebuje taka turbina wiatrowa energii na ponowne uruchomienie? Czy uważasz że energia jądrowa jest taka bezpieczna? Co dzieje się z radioaktywnym zużytym paliwem jądrowym? Czy chcesz drugiego Czarnobyla gdzie po prawie 30-tu latach promieniowanie przekracza kilka tysięcy razy dopuszczalne normy? Czym oddychają Twoim zdaniem drzewa i inne rośliny jeżeli nie CO2? Ocieplenie klimatu to jedno wielkie oszustwo i nic więcej. Faktem jest, że uczeni w 18 w. wiedzieli już o fakcie ocieplenia klimatu tylko paru cwaniaczków znalazło się i z tego zrobiło sobie wielomiliardowy biznes.
Tolek

Niewiarygodnie niska frekwencja na Mszy Papieskiej

Czyli potwierdzasz to co napisałem w swoim przykładzie umieszczonym na końcu swojej myśli.
Tolek

Niewiarygodnie niska frekwencja na Mszy Papieskiej

Nie mogą, muszą być wierni swoim przełożonym, nawet jak myślą inaczej.
Tolek

Gejowska mafia w Watykanie

Przypomnijcie sobie co powiedział Pan Jezus "słuchajcie ich ale ich nie naśladujcie" chociaż tyczyły się faryzeuszy ale czy teraz nie mamy podobnych czasów? Jako katolicy winniśmy posłuszeństwo Papierzowi bez względu jaki jest ostatecznie to za wszelkie schizmy jakie wprowadza On odpowiada przed Bogiem oraz za każdy grzech popełniony przez maluczkich również On odpowiada. Można mówić że źle …More
Przypomnijcie sobie co powiedział Pan Jezus "słuchajcie ich ale ich nie naśladujcie" chociaż tyczyły się faryzeuszy ale czy teraz nie mamy podobnych czasów? Jako katolicy winniśmy posłuszeństwo Papierzowi bez względu jaki jest ostatecznie to za wszelkie schizmy jakie wprowadza On odpowiada przed Bogiem oraz za każdy grzech popełniony przez maluczkich również On odpowiada. Można mówić że źle postępuje i piętnować ale mamy naśladować Chrystusa w jego posłuszeństwie Bogu.
Tolek

Zostań niewolnikiem Maryi, a zadzieją się cuda!

Dzięki za wsparcie nawet nie wiesz jak dla mnie ważne. Będę pamiętał
Tolek

Zostań niewolnikiem Maryi, a zadzieją się cuda!

Piotrze dziękuję jeszcze za piękny obraz proboszcza z Ars oraz tę sentencję właśnie o tym pisałem w swoim poście.
Tolek

Zostań niewolnikiem Maryi, a zadzieją się cuda!

Z takim traktowaniem spotkałem się już. Jak byłem w szkole średniej to polonistka powiedziała znamienne zdanie "człowiek rodzi się sam, żyje sam i umiera sam" (oczywiście w sensie ludzkim) kiedyś tego nie rozumiałem ale utkwiło w mojej pamięci, teraz to pojąłem aż nad to. Dziękuję za słowa wsparcia i życzę wiele wytrwałości i cierpliwości dla innych.
Tolek

Zostań niewolnikiem Maryi, a zadzieją się cuda!

Potwierdzam jestem dopiero w 6 dniu przygotowania do aktu oddania i jest ciężko walka cały dzień z samym sobą i pokusami. Cała walka zaczęła się od chwili podjęcia decyzji zawierzenia się przez ręce Maryii Panu Jezusowi.
Tolek

Efekt nałożenia na siebie wizerunku Całunu Turyńskiego i Całunu z Manoppello

fakt pokrywają się z w/w wymienionymi artefaktami
Tolek

Abp Jędraszewski: Nie pozwólcie, aby zło ideologii gender i LGBT rozlało się po Polsce! Brońmy …

Dzisiaj czytałem w szmatławcu okopres że szykują pisma do Watykanu, w oparciu o prawo kanoniczne próbujące usunąć ks biskupa z urzędu i zakneblować jemu usta aby nie nawoływał do przestrzegania prawa naturalnego i prawa Bożego.
Tolek

Żydowska mafia sutenerów dostarczała dzieci do burdeli

No i właśnie za zlikwidowanie tak lukratywnego interesu Polacy teraz muszą zapłacić za utracone mienie żydowskie
Tolek

"Wypowiedź abp. Jędraszewskiego była faszystowska. W '37 Himmler...". Posłanka Nowoczesnej w amoku

czego się spodziewać po ludziach tak ograniczonych
Tolek

Brutalny atak na księdza i kościelnego w Szczecinie, napastnicy chcieli dokonać profanacji

A cóż ci winni ci biedni ludzie na Madagaskarze? Lepiej wysłać piechotą w tę i z powrotem przez Syberię po północnych krańcach jak im dobrze cztery litery przymarzną odechce się wszystkiego.
Tolek

Rzecznik KGP zabiera głos ws. pobicia uczestników Marszu Równości

Oglądałem relację ze źródeł niezależnych 1000- to było ale przeciwników a nie uczestników ich może była setka otoczona przez kilka garnizonów policji.
Tolek

Te Deum laudamus - Ciebie Boga wysławiamy

Tak za wyjątkiem naszego obecnego Papierza i obecnie posługujących przy stole Pańskim. dla nich ważniejszy jest symbol przed osobą.
Tolek

Homokontra na Warszawskiej Patelni

Przecież to proste tych kilku szczeniaków do samochodu wywieźć za warszawkę spuścić dobry wpierdziel i puścić przed samochodem zdąży zwiać na odcinku 10 km to idzie spokojnie do domku nie to jednego idioty mniej na tym świecie.
Tolek

PiS stawia sprawę jasno - Polacy nie są narodem do bicia

antysemitą jest każdy kto jest gojem i nie ma różnicy czy będzie się pisać, mówić robić cokolwiek. Takie postępowanie świadczy jedynie o asekurantyźmie. Tak w czasie komuny postępowali zwykli boityłki i sprzedawczyki. albo jest się sobą albo nie.
Tolek

KULISY MANIPULACJI (ODC.264/1) - BRAUN I SENYSZYN. - CO ICH ŁĄCZY? ZOBACZ!

Czym innym jest pogląd osoby której nie podoba się odrzucenie wasalstwa względem Rosji a czym innym jest odrzucenie wasalstwa o czym mówi Pan G. Braun
Tolek

Atak na Kościół

Nie od dzisiaj wiadomo, że po psl to spadkobiercy pzpr