Weronika-S.
Weronika-S.

konie rasistowskie ksenofobicznie nietolerancyjne nie chcą przejść po tęczy?

Świetne !!! Z tym to i konisie nie chcą mieć nic wspólnego.
Weronika-S.

[TYLKO U NAS] Z. Krysiak: Pandemia koronawirusa uświadomiła nam, że na świecie panuje gorsza pandemia …

To jest pandemia. Pandemia, zbrodni przeciwko Bogu i nienarodzonym dzieciom. A świat oddaje hołd koronawirusowi, to nowy bożek współczesnego świata i polityczne credo do załatwienia globalnych szwindli.
Weronika-S.

Benedykt XVI: małżeństwa homoseksualne i aborcja to znaki Antychrysta

Do tychże znaków dochodzą aktualnie kolejne, również bardzo wyraziste.
Weronika-S.

Białystok: nowy bilbord w sprawie ideologii LGBT. Są na nim słowa Pana Jezusa o miłosierdziu, ale …

@MementoMori+++ Cytat oczywiście bardzo dobry, jakby mogło być inaczej, przecież to słowa ewangeliczne Chrystusa, ale w skojarzenie z aktualnie gejowską symboliką jest fatalne. Powtarzam takiego odniesienia użyli geje profanują obraz Matki Bożej. Tego kolorowego ozdobnika nie powinno być i wówczas cytat uzyskałby bardziej uniwersalny wymiar. Grzech sodomii jest we współczesnym Kościele zdecydowanie …More
@MementoMori+++ Cytat oczywiście bardzo dobry, jakby mogło być inaczej, przecież to słowa ewangeliczne Chrystusa, ale w skojarzenie z aktualnie gejowską symboliką jest fatalne. Powtarzam takiego odniesienia użyli geje profanują obraz Matki Bożej. Tego kolorowego ozdobnika nie powinno być i wówczas cytat uzyskałby bardziej uniwersalny wymiar. Grzech sodomii jest we współczesnym Kościele zdecydowanie nie potępiany przez duchowieństwo, a powinien być, rząd natomiast wręcz akceptuję, pozwalając na chronione przez policję ekscesy, to z kolei sodomitów jeszcze bardziej rozzuchwala. Zresztą to współcześni rewolucjoniści obyczajowi, a jak jest z rewolucjonistami to wiadomo.
Weronika-S.

Białystok: nowy bilbord w sprawie ideologii LGBT. Są na nim słowa Pana Jezusa o miłosierdziu, ale …

Ten bilbord przypomina w jaki sposób sprofanowano obraz Matki Bożej, jak wkomponowano w Jej wizerunek znak LGBT. Bilbord jest zdecydowanie nieudany i może być dla niektórych zachętą do dalszych profanacji, bo nawiązuje do ogólnej symboliki LGBT.
Proszę bardzo za wzór wziąć bilbordy promowane przez Radio Chrystusa Króla. To prawdziwa promocja wartości religijnych Kościoła Katolickiego.
Weronika-S.

Domini canes stali się kundelkami

Promowanie tezy o niebezpieczeństwie w kościele to cenny podarunek dla piekła i radość demonów. Odpowiedzą za to. Oby winni w czas się opamiętali.
Weronika-S.

RZĄDZĄ NAMI PSYCHOPACI ? Agenda 2030. Zrównoważony rozwój depopulacji

RM też kiedyś zorganizowało sesję naukową na temat ,,zrównoważonego rozwoju,,.
Weronika-S.

👿😱👿 LGBT w Słubicach profanuje wizerunek Matki Boskiej 👿😱👿

Obecna władza sprzyjająca takim antyreligijnym ekscesom, to wrogowie katolików i moralnego ładu.
Ale to jednocześnie koledzy i przyjaciele naszych kościelnych władz i RM, tak świetnie zgadzający się jak ,,dołożyć,, Polakom w ,,czasie pandemii koronawirusa,, i jak zniszczyć im dotychczasowy kult religijny.
Weronika-S.

Ks.dr.hab.S.Koczwara:Rok 1920 -zalew bezbożnego lewactwa dawniej i teraz

W tej chwili dla katolików są zagrożenia wewnętrzne dramatem. Kościoły ogłoszone miejscem zarazy przez władze również kościelne, a ludzie ,,zioną taką zarazą,, więc maska, odległość i żel nas tylko uratuje... Dziękujemy arcykapłanom za tak miłosierne dla nas uczucia.
Weronika-S.

Apel wybitnych hierarchów w sprawie pandemii

Mesjasz, którego oczekuje obecny Izrael ma uprawomocnić ich władzę nad światem, bo za taki naród się uważają. Chrystusa odrzucili też i dlatego, bo im tej władzy nie zapewniał. Czy to nie skrajny nacjonalizm?
Weronika-S.

ks. Włodzimierz Małota - Czy nikt nie widzi, że podmieniają nam Kościół?

Nie podmieniają, Kościół już jest podmieniony. To zupełne novum po 11 III 2020 i ,,nowi kapłani,,.
Weronika-S.

Viganò: Franciszek jednocześnie buduje i rujnuje papiestwo

Franciszek jest kontynuatorem dość drastycznym, mniej ostrożnym, nominowany na kardynała przez Jana Pawła II, co utorowało mu drogę do Watykanu. A przecież zanim został papieżem organizował spotkania, w których katoliccy kapłani byli słuchaczami wykładowców protestantów, ale Watykan nie reagował.
Weronika-S.

Jak zarobić na niespotykanym w dziejach uśmiercaniu ?

@jac505 Dziękuję za wpis, którego treść całkowicie akceptuję i również przesyłam pozdrowienie.
Weronika-S.

Jak zarobić na niespotykanym w dziejach uśmiercaniu ?

@jac505 Ja myślę, że wielu rozpoznaje, ale udaje, że nie dostrzega, a to bardziej złe niż brak świadomości.
Jak można normalnie odprawiać Mszę Świętą, jakby nigdy nic i patrzyć na zamaskowanych, którzy mnie osobiście przypominają przestępców, a już w kościele zdecydowanie religijnych.
Weronika-S.

Jak zarobić na niespotykanym w dziejach uśmiercaniu ?

To fatalne na swój sposób, jakieś demonicznie złe, jak to się Elkam cieszy z prześladowania prawych, którzy potrafią dostrzec oszustwo i terror władzy.
Weronika-S.

Jak zarobić na niespotykanym w dziejach uśmiercaniu ?

@Elkam To czas wielkiego ucisku, o którym mówi Biblia, ale żeby to pojąć, to trzeba mieć mózg, a nie wodę po medialnym antykatolickim myciu jak Elkam.
Weronika-S.

Mocarne słowa ks. prof Stanisława Koczwary

@tommy1 Nie istnieje śmierć duszy. Mózgu jako materii biologicznej zdecydowanie istnieje.
Weronika-S.

Masowe stosowanie żelu odkażającego może spowodować powstanie superbakterii

Z tym żelem to już całkowite wariactwo, zalecane także przez niektórych kapłanów, którym woda święcona raczej nie pasuje.
Weronika-S.

Marcin Dybowski - Jaką Polskę tworzymy?

Obecnie są raczej kapłani realizujący nie tyle zadania religijne, co rządu światowego za pośrednictwem rządów poszczególnych krajów, często przebrani w urokliwe ,,maseczki,,.
Weronika-S.

Kapłan jest nie tylko drugim Chrystusem alter Christus, ale jest także Ipse Christus, jest samym …

Także papież nie jest ,,drugim Chrystusem,, nawet jego następcą, tylko zastępcą Chrystusa na ziemi. Taka jest jego rola.