Weronika-S.
Weronika-S.

konie rasistowskie ksenofobicznie nietolerancyjne nie chcą przejść po tęczy?

Świetne !!! Z tym to i konisie nie chcą mieć nic wspólnego.
Weronika-S.

[TYLKO U NAS] Z. Krysiak: Pandemia koronawirusa uświadomiła nam, że na świecie panuje gorsza pandemia …

To jest pandemia. Pandemia, zbrodni przeciwko Bogu i nienarodzonym dzieciom. A świat oddaje hołd koronawirusowi, to nowy bożek współczesnego świata i polityczne credo do załatwienia globalnych szwindli.
Weronika-S.

Benedykt XVI: małżeństwa homoseksualne i aborcja to znaki Antychrysta

Do tychże znaków dochodzą aktualnie kolejne, również bardzo wyraziste.
Weronika-S.

Białystok: nowy bilbord w sprawie ideologii LGBT. Są na nim słowa Pana Jezusa o miłosierdziu, ale …

@MementoMori+++ Cytat oczywiście bardzo dobry, jakby mogło być inaczej, przecież to słowa ewangeliczne Chrystusa, ale w skojarzenie z aktualnie gejowską symboliką jest fatalne. Powtarzam takiego odniesienia użyli geje profanują obraz Matki Bożej. Tego kolorowego ozdobnika nie powinno być i wówczas cytat uzyskałby bardziej uniwersalny wymiar. Grzech sodomii jest we współczesnym Kościele zdecydowanie …More
@MementoMori+++ Cytat oczywiście bardzo dobry, jakby mogło być inaczej, przecież to słowa ewangeliczne Chrystusa, ale w skojarzenie z aktualnie gejowską symboliką jest fatalne. Powtarzam takiego odniesienia użyli geje profanują obraz Matki Bożej. Tego kolorowego ozdobnika nie powinno być i wówczas cytat uzyskałby bardziej uniwersalny wymiar. Grzech sodomii jest we współczesnym Kościele zdecydowanie nie potępiany przez duchowieństwo, a powinien być, rząd natomiast wręcz akceptuję, pozwalając na chronione przez policję ekscesy, to z kolei sodomitów jeszcze bardziej rozzuchwala. Zresztą to współcześni rewolucjoniści obyczajowi, a jak jest z rewolucjonistami to wiadomo.
Weronika-S.

Białystok: nowy bilbord w sprawie ideologii LGBT. Są na nim słowa Pana Jezusa o miłosierdziu, ale …

Ten bilbord przypomina w jaki sposób sprofanowano obraz Matki Bożej, jak wkomponowano w Jej wizerunek znak LGBT. Bilbord jest zdecydowanie nieudany i może być dla niektórych zachętą do dalszych profanacji, bo nawiązuje do ogólnej symboliki LGBT.
Proszę bardzo za wzór wziąć bilbordy promowane przez Radio Chrystusa Króla. To prawdziwa promocja wartości religijnych Kościoła Katolickiego.
Weronika-S.

Domini canes stali się kundelkami

Promowanie tezy o niebezpieczeństwie w kościele to cenny podarunek dla piekła i radość demonów. Odpowiedzą za to. Oby winni w czas się opamiętali.
Weronika-S.

RZĄDZĄ NAMI PSYCHOPACI ? Agenda 2030. Zrównoważony rozwój depopulacji

RM też kiedyś zorganizowało sesję naukową na temat ,,zrównoważonego rozwoju,,.
Weronika-S.

👿😱👿 LGBT w Słubicach profanuje wizerunek Matki Boskiej 👿😱👿

Obecna władza sprzyjająca takim antyreligijnym ekscesom, to wrogowie katolików i moralnego ładu.
Ale to jednocześnie koledzy i przyjaciele naszych kościelnych władz i RM, tak świetnie zgadzający się jak ,,dołożyć,, Polakom w ,,czasie pandemii koronawirusa,, i jak zniszczyć im dotychczasowy kult religijny.
Weronika-S.

Ks.dr.hab.S.Koczwara:Rok 1920 -zalew bezbożnego lewactwa dawniej i teraz

W tej chwili dla katolików są zagrożenia wewnętrzne dramatem. Kościoły ogłoszone miejscem zarazy przez władze również kościelne, a ludzie ,,zioną taką zarazą,, więc maska, odległość i żel nas tylko uratuje... Dziękujemy arcykapłanom za tak miłosierne dla nas uczucia.
Weronika-S.

Apel wybitnych hierarchów w sprawie pandemii

Mesjasz, którego oczekuje obecny Izrael ma uprawomocnić ich władzę nad światem, bo za taki naród się uważają. Chrystusa odrzucili też i dlatego, bo im tej władzy nie zapewniał. Czy to nie skrajny nacjonalizm?
Weronika-S.

ks. Włodzimierz Małota - Czy nikt nie widzi, że podmieniają nam Kościół?

Nie podmieniają, Kościół już jest podmieniony. To zupełne novum po 11 III 2020 i ,,nowi kapłani,,.
Weronika-S.

Viganò: Franciszek jednocześnie buduje i rujnuje papiestwo

Franciszek jest kontynuatorem dość drastycznym, mniej ostrożnym, nominowany na kardynała przez Jana Pawła II, co utorowało mu drogę do Watykanu. A przecież zanim został papieżem organizował spotkania, w których katoliccy kapłani byli słuchaczami wykładowców protestantów, ale Watykan nie reagował.
Weronika-S.

Mocarne słowa ks. prof Stanisława Koczwary

@tommy1 Nie istnieje śmierć duszy. Mózgu jako materii biologicznej zdecydowanie istnieje.
Weronika-S.

Masowe stosowanie żelu odkażającego może spowodować powstanie superbakterii

Z tym żelem to już całkowite wariactwo, zalecane także przez niektórych kapłanów, którym woda święcona raczej nie pasuje.
Weronika-S.

Marcin Dybowski - Jaką Polskę tworzymy?

Obecnie są raczej kapłani realizujący nie tyle zadania religijne, co rządu światowego za pośrednictwem rządów poszczególnych krajów, często przebrani w urokliwe ,,maseczki,,.
Weronika-S.

Kapłan jest nie tylko drugim Chrystusem alter Christus, ale jest także Ipse Christus, jest samym …

Także papież nie jest ,,drugim Chrystusem,, nawet jego następcą, tylko zastępcą Chrystusa na ziemi. Taka jest jego rola.
Weronika-S.

Kapłan jest nie tylko drugim Chrystusem alter Christus, ale jest także Ipse Christus, jest samym …

Nie zawsze, jeżeli jest w masce to już nie ma wiele wspólnego...Obecnych kapłanów modernistów trudno się jednak identyfikuje, zachodzą bowiem sprzeczności nie tylko z Chrystusem, ale w ogóle z nauczaniem Świętego Kościoła Katolickiego, np. udzielanie Komunii Świętej w systemie określanym ,,covid,, czyli na rękę i na stojąco, zgodnie z zaleceniem rządowych biskupów. W czasie Konsekracji kapłan …More
Nie zawsze, jeżeli jest w masce to już nie ma wiele wspólnego...Obecnych kapłanów modernistów trudno się jednak identyfikuje, zachodzą bowiem sprzeczności nie tylko z Chrystusem, ale w ogóle z nauczaniem Świętego Kościoła Katolickiego, np. udzielanie Komunii Świętej w systemie określanym ,,covid,, czyli na rękę i na stojąco, zgodnie z zaleceniem rządowych biskupów. W czasie Konsekracji kapłan reprezentuje Chrystusa, co nie oznacza, że nim jest.
Weronika-S.

Dr Zbigniew Martyka: Covid-19 trzeba traktować jak inne infekcje - czyli normalnie! - PCh24.pl

Nie traktuje się covid 19 w odbiorze powszechnym jako choroby infekcyjnej. Nawet latem, kiedy wirusy naturalnie giną. Obowiązkowo ma każdy być w masce, a nie to wróg ludzi. Tak w Rzymie za Nerona traktowano chrześcijan. Jesteś chrześcijaninem toś wróg. Obecnie prawdziwy katolik też nie zakłada maski, bo to wbrew nomom ustalonym przez Boga. Nie oddycha się wydalanym trującym dwutlenkiem węgla, …More
Nie traktuje się covid 19 w odbiorze powszechnym jako choroby infekcyjnej. Nawet latem, kiedy wirusy naturalnie giną. Obowiązkowo ma każdy być w masce, a nie to wróg ludzi. Tak w Rzymie za Nerona traktowano chrześcijan. Jesteś chrześcijaninem toś wróg. Obecnie prawdziwy katolik też nie zakłada maski, bo to wbrew nomom ustalonym przez Boga. Nie oddycha się wydalanym trującym dwutlenkiem węgla, tylko powietrzem zawierającym tlen. Ten kto tak myśli, to też jest wrogiem człowieka. Tak ustalono i są mandaty. To dopiero pół roku, ale wyłożyli takie pieniądze na ten epidemiologiczny terror, że nie darują ,,wrogom,, bez masek.
Weronika-S.

Rozmowy niedokończone: Solidarność na drodze do Wolności cz.I

I w efekcie końcowym to droga do czasu wielkiego ucisku, obejmującego wszystkich, bo wszystkich nas obowiązuje nowa normalność i wulgarnie maski, zachwalane perfidnie jako ,,maseczki,,. W poprzednich reżimach mogli się uchować jeszcze wolni ludzie, obecnie już nie. Także wspomnijmy sodomickie marsze jako wolność manifestowania moralnej dewiacji także ,,wywalczoną,,...
Coraz więcej pojawia się opinii …More
I w efekcie końcowym to droga do czasu wielkiego ucisku, obejmującego wszystkich, bo wszystkich nas obowiązuje nowa normalność i wulgarnie maski, zachwalane perfidnie jako ,,maseczki,,. W poprzednich reżimach mogli się uchować jeszcze wolni ludzie, obecnie już nie. Także wspomnijmy sodomickie marsze jako wolność manifestowania moralnej dewiacji także ,,wywalczoną,,...
Coraz więcej pojawia się opinii, że ludzie woleliby już stan wojenny niż obecne niszczenie godności ludzkiej i wolności religijnej. Nawet Jaruzelski by się jednak na to nie odważył.
Weronika-S.

100 cudów na 100 - lecie urodzin Św. Jana Pawła II!

Krzyż z wygiętymi ku dołowi ramionami nie jest krzyżem katolickim. Krzyż katolicki ma proste ramiona, bo na takim umarł Chrystus.