emcz
emcz

Episkopat Polski mówi o Jezusie Królu Polski

Bardzo dobry tekst i oddający prawdę. Wystarczy przeczytać Encyklikę Quas primas Piusa XI czy posłuchać(audio) i wszystko jest jasne.
Zdrada w Kościele boli najbardziej.
Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie !
emcz

Fragmenty listu do Jana Pawła II

Dla Pana JózefK
Do posłuchania koniecznie:
Papież Jan Paweł II widziany oczyma ks. Natanka
emcz

Fragmenty listu do Jana Pawła II

Do Pani AnnaN:
Do posłuchania koniecznie:
Papież Jan Paweł II widziany oczyma ks. Natanka
emcz

Nie gaście ducha ojca Maksymiliana

Jak ja pokochałam tego Świętego. Codziennie z Nim zaczynam dzień i wieczorem dziękuję Mu za Jego opiekę. Urzekła mnie Jego MIŁOŚĆ. Jest wyjątkowy i tak mi bliski. Czytam codziennie coś z Jego pism i ciągle trwam w zachwycie. Święty Maksymilianie wstawiaj się za nami w tym trudnym okresie dla naszej Ojczyzny.
emcz

Sensacyjne wydanie specjalne

Ktoś mądry powiedział, że zagrożenie dla Kościoła nie pochodzi z zewnątrz ale z wewnątrz Kościoła. Aby się Kościół oczyścił muszą wyjść na jaw wszelkie odstępstwa, herezje i ich autorzy. Pan Bóg poradzi sobie z nimi.
My musimy się modlić w intencji Kościoła i być wiernymi papieskiemu nauczaniu. Papież jest następcą Jezusa Chrystusa za ziemi.
emcz

Piotr Natanek bije i rzuca klątwy

Skąd jest znajomy widok ten? Pamiętam te zabiegi, kiedy próbowali zniszczyć Radio Maryja. Opłacone osoby też wypowiadały się o O. Rydzyku. Wypowiedzi "znakomitych osobistości". Wszystko to już przerabialiśmy, jesteśmy na te zabiegi odporni. TVN - ie jesteś czytelny w swym działaniu, dokąd zmierzasz ?
emcz

Ujrzeć Boga w rzeczach ziemskich

Błagam was, sprawdzajcie ortografię. Tyle jest błędów w nazwach treści przekazów. "Ujrzeć Boga w rzeczach ziemskich" a nie żeczach.
Błędy też są w innych przekazach.