nastja.nastja

Musíš sa narodiť znovu. Novému narodeniu však bráni náboženstvo!

Kallistratos, veru, ruženec je zbraňou, ale v prvom rade je to lono Matky Nášho Pána, Matky Cirkvi, do ktorého sa modliaci vkladá s odovzdanosťou dieťaťa… toto je to pravé znovuzrodenie! Preto je to zároveň láska, rodinné "communio," viera, svetlo… Toto je presne to, čo chýba protestantom ako chýbajúci diel v skladačke a preto bol vynájdený náhradný výklad znovuzrodenia, tak ako to uverejnil/a …More
Kallistratos, veru, ruženec je zbraňou, ale v prvom rade je to lono Matky Nášho Pána, Matky Cirkvi, do ktorého sa modliaci vkladá s odovzdanosťou dieťaťa… toto je to pravé znovuzrodenie! Preto je to zároveň láska, rodinné "communio," viera, svetlo… Toto je presne to, čo chýba protestantom ako chýbajúci diel v skladačke a preto bol vynájdený náhradný výklad znovuzrodenia, tak ako to uverejnil/a prispievateľ/-ka v článku, čo je však slepou uličkou a na škodu duší. Je čas, chopte sa ruženca, nechajte sa viesť za ruku Matkou, privedie k Synovi bezpečne a hojne milostivo.

Musíš sa narodiť znovu. Novému narodeniu však bráni náboženstvo!

Vitajte na katolíckej doméne. Využite tu čas správne a naučte sa užívať zbraň - svätý ruženec. Veru nastali časy, keď i protestanti a iní nekatolíci sa ho potrebujú modliť.

Či sme neboli kresťanmi, nenamáhali sme sa? Ježim im povie – nepoznám vás

Text sa rozchádza s učením Katolíckej Cirkvi. Protestanti argumentujú takýmto spôsobom.

Zázraky Panny Márie - Panna Mária ma zachránila pred vrahom Ted Bundy

Keď sa sv. Peter staral do osudu sv. Jána, Ježiš mu povedal: "Čo teba do toho." Tiež nám kladie na srdce dobre zmýšľať a hovoriť o iných a radšej seba obviňovať z priestupkov a neduhov. Naspäť ku videu - vo videu sú uvedení napríklad Wojownicy Maryi, čo majú tí spoločné s Bratstvom sv. Pia X.? Ti predsa majú Militia Immaculatae, od sv. Maximiliama Kolbeho! Ďalej prečo sú vo videu uvedené …More
Keď sa sv. Peter staral do osudu sv. Jána, Ježiš mu povedal: "Čo teba do toho." Tiež nám kladie na srdce dobre zmýšľať a hovoriť o iných a radšej seba obviňovať z priestupkov a neduhov. Naspäť ku videu - vo videu sú uvedení napríklad Wojownicy Maryi, čo majú tí spoločné s Bratstvom sv. Pia X.? Ti predsa majú Militia Immaculatae, od sv. Maximiliama Kolbeho! Ďalej prečo sú vo videu uvedené posolstvá z Medžugoria, keď Bratstvo sv. Pia X. sa k nim oficiálne nehlási, napríklad pretože nie sú cirkevne schválené… ? A čo má pater Donald Calloway spoločné so Spoločnosťou/Bratstvom sv. Pia X.? Čo má s nimi karmelitán Vojtech Kodet?

Zázraky Panny Márie - Panna Mária ma zachránila pred vrahom Ted Bundy

Video je dobré, na chválu Najsvätejšej Panny. Komu česť, tomu česť, aj mons. Lefebvremu. Nie ľudské súdy sú neomylné, ale tie Božie, Peter. Ak sa SSPX doteraz nerozpadlo, a naopak prekvitajú, budú najskôr na tom dobre v Božom súde.

Zázraky Panny Márie - Panna Mária ma zachránila pred vrahom Ted Bundy

Na konci videa je logo SSPX, čiže Bratstva sv. Pia X. Človek môže takto nadobudnúť dojem, že toto zmixované video je z ich produkcie….
nastja.nastja

Kardinál Sarah vyzval kňazov aby slúžili omše smerom k východu - prišla reakcia - slobodomurár …

aha, a ja som zase citala v predchadzajucom prispevku : Nespravne pochopeny postoj k papezovi, ze mu nikdy nebudete nic vycitat… a teraz pisete reakcia - slobodomurar? Tak ako, ktory vas postoj brat vazne a ktory nie?
nastja.nastja

Kde sa hrabe Vassula Ryden? Žena v Čechách sa vyhlásila za Krista a jej susedka je Archanjel

cas velkeho suzenia je uz tu, spozname to na tom, ze sa roztrhlo vrece s "kristami" v tele, i ked z Biblie jasne vieme, ze Jezis druhy krat nepride v tele, ale ako sudca v doprovode s anjelmi z Neba. Nemozme vsak rozlisovat v Duchu Svatom, a posudzovat vsetkych vizionarov za posluhovacov diablovi. Vassule Ryden hrabe??!! Pan posiela i dnesnej dobe vizionarom, aby pripominali ludom lasku Boha a …More
cas velkeho suzenia je uz tu, spozname to na tom, ze sa roztrhlo vrece s "kristami" v tele, i ked z Biblie jasne vieme, ze Jezis druhy krat nepride v tele, ale ako sudca v doprovode s anjelmi z Neba. Nemozme vsak rozlisovat v Duchu Svatom, a posudzovat vsetkych vizionarov za posluhovacov diablovi. Vassule Ryden hrabe??!! Pan posiela i dnesnej dobe vizionarom, aby pripominali ludom lasku Boha a evanjelium. Nemozme sa nechat strhnut duchovnou ziarlivostou a pravych poslov hadzat do jedneho vreca. Na ovoci spozname strom. Rozlisujeme v Duchu Svatom? Ziadame si jeho dary?
nastja.nastja

Gloria.TV News on the 31st of May 2016

SPRÁVY GLORIA.TV, 31. máj 2016

NESCHOPNOSŤ POKĽAKNÚŤ SI: Pápež František sa nezúčastnil vo svojej vlastnej procesii Božieho Tela, Corpus Christi, cez Rím 26. mája. Keď sa na konci objavil, nepokľakol pred Najsvätejšou Sviatosťou. Že to nie je kvôli zdravotnému stavu, ukázal František predošlý Zelený štvrtok, keď pokľakol dvanásťkrát, aby umyl nohy vybranej skupine. Novinár Antonio Socci cituje …More
SPRÁVY GLORIA.TV, 31. máj 2016

NESCHOPNOSŤ POKĽAKNÚŤ SI: Pápež František sa nezúčastnil vo svojej vlastnej procesii Božieho Tela, Corpus Christi, cez Rím 26. mája. Keď sa na konci objavil, nepokľakol pred Najsvätejšou Sviatosťou. Že to nie je kvôli zdravotnému stavu, ukázal František predošlý Zelený štvrtok, keď pokľakol dvanásťkrát, aby umyl nohy vybranej skupine. Novinár Antonio Socci cituje v tejto súvislosti vyhlásenie Benedikta XVI.: "Neschopnosť pokľaknúť si, sa javí ako esencia toho, čo je diabolské."

SLOBODA HREŠIŤ? Vo svojej kázni v pondelok ráno polemizoval pápež František opäť proti - citujem - "doktorom zákona a teológom, ktorí kráčajú po ceste kazuistiky* a neumožňujú slobodu Ducha Svätého." Ale on sám presadzuje zákony na stíhanie padlých kňazov bez milosrdenstva a kazuisticky argumentuje za udeľovanie svätého prijímania cudzoložníkom alebo protestantom.

*Kazuistika je hodnotenie rôznych možných prípadov správania z hľadiska náboženských prikázaní.

JEDNOSTRANNÉ MILOSRDENSTVO: Minulý piatok prijal pápež František argentínsku ľavicovú aktivistku Hebe de Bonafiniovú, jednu zo zakladateliek asociácie takzvaných Matiek z Plaza de Mayo. Bonafiniová ospravedlňuje násilie a terorizmus. V roku 2005 vyhlásila, že keďže sa Ján Pavol II. - citát - "dopustil mnohých hriechov, šiel do pekla." La Cigüeña de la Torre označil fotografiu Františka s Bonafiniovou za znepokojivú. Citát: "Bol by som rád, keby milosrdenstvo pápeža Františka nebolo jednostranné, ale univerzálne.”

IBA V CIRKVI: Sara Girominiová, známa ako Sara Winterová, bola zakladateľkou brazílskej sekcie FEMEN, skupiny prostitútok používaných na politické boje. Vlani v októbri sa Girominiová obrátila a požiadala kresťanov o odpustenie. V rozhovore pre brazílsky senát v rámci kampane snažiacej sa využiť vírus Zika s cieľom zaviesť potrat, povedala: "Nikdy by som si to nepredstavovala: len v Cirkvi som našla osoby, ktoré pomáhajú ženám, vec, ktorú som nikdy nenašla vo feministickom hnutí. "
nastja.nastja

Vojna vo Vendee (War of the Vendee)

nastja.nastja

Gloria.TV News on the 4th of March 2016

Viktor Kolosov or Victor Krasnov??