defendfaith
202.8K
04:31
Kde sa hrabe Vassula Ryden? Žena v Čechách sa vyhlásila za Krista a jej susedka je Archanjel. Čo k tomu dodať. Dnes sú najväčším biznisom zjavenia. Keď neviete čo zo sebou, bývate v paneláku, stačí …More
Kde sa hrabe Vassula Ryden? Žena v Čechách sa vyhlásila za Krista a jej susedka je Archanjel.
Čo k tomu dodať. Dnes sú najväčším biznisom zjavenia. Keď neviete čo zo sebou, bývate v paneláku, stačí že sa prehlásite za Krista a urobíte si živnosť. A ako to chodí v dnešnom svete, nájde sa hromada ľudí, ktorí uveria a budú brániť takéto nezmysly.
exorcista
Je to nezmysel, hlasajú bludy. Potrbovali by lekára.
majina1
Neviem prečo tu na kresťanskom portáli dávate metúce satanské videa, ktoré môžu hľadajúcich vieru dostať na cestu do pekla. Smer, ktorý ukazujete je cesta do pekla!
ich bin
čistá psychiatria
doktori majú čo robiť s takýmito prípadmi
+Joseph+
@nastja.nastja někteří už ani to ovoce nepoznají, protože ho satan řádně dochutil nebem
nastja.nastja
cas velkeho suzenia je uz tu, spozname to na tom, ze sa roztrhlo vrece s "kristami" v tele, i ked z Biblie jasne vieme, ze Jezis druhy krat nepride v tele, ale ako sudca v doprovode s anjelmi z Neba. Nemozme vsak rozlisovat v Duchu Svatom, a posudzovat vsetkych vizionarov za posluhovacov diablovi. Vassule Ryden hrabe??!! Pan posiela i dnesnej dobe vizionarom, aby pripominali ludom lasku Boha a …More
cas velkeho suzenia je uz tu, spozname to na tom, ze sa roztrhlo vrece s "kristami" v tele, i ked z Biblie jasne vieme, ze Jezis druhy krat nepride v tele, ale ako sudca v doprovode s anjelmi z Neba. Nemozme vsak rozlisovat v Duchu Svatom, a posudzovat vsetkych vizionarov za posluhovacov diablovi. Vassule Ryden hrabe??!! Pan posiela i dnesnej dobe vizionarom, aby pripominali ludom lasku Boha a evanjelium. Nemozme sa nechat strhnut duchovnou ziarlivostou a pravych poslov hadzat do jedneho vreca. Na ovoci spozname strom. Rozlisujeme v Duchu Svatom? Ziadame si jeho dary?
+Joseph+
a vy znáte pozadí a minulost paní Ryden? vždyť je to úplně stejné, kam nemože čert, tam nastrčí jurodivou babu a máme vymalované, na každém rohu zjevení a vymleté mozky se na to věší jak vosy na kofolu @Felicitaa
Stylita
www.youtube.com/watch
Zde sousedky z paneláku vyprávějí o historii svých zjevení "archandělů", kterým věří na slovo, i když jim povídají nesmysly typu "Jsi druhý příchod kristova vědomí", či" Jsi nejsvětlejší bod na této zemi" atd...
snakee
to samé ve slovenském podání Kto sa k tomuto hlási?
lubilko
Ibaze by sa moje slová niekoho priamo dotkli.
lubilko
dakujem Makarius, presne Ste to vystihol. Mimochodom... ja milujem Pannu Mariu a dakujem Jezisovi kazdy den za nu.
ľubica
diabol je opica , čiže napodobňuje.... Boha a okrem toho diabol potrebuje 3x podčiarknuté divákov!!! Viera nie je teáter lubilka! Akosi mi nesedí tá ikona P. Márie čo máte a tento váš mizerný citát.....Vy necítite akosi súvis medzi týmto vaším príspevkom,..www.youtube.com/watch a slovami diabla, ktoré adresoval P. Ježišovi: "
„Ak si Boží Syn, vrhni sa stadeto dolu, veď je napísané: „Svojim …More
diabol je opica , čiže napodobňuje.... Boha a okrem toho diabol potrebuje 3x podčiarknuté divákov!!! Viera nie je teáter lubilka! Akosi mi nesedí tá ikona P. Márie čo máte a tento váš mizerný citát.....Vy necítite akosi súvis medzi týmto vaším príspevkom,..www.youtube.com/watch a slovami diabla, ktoré adresoval P. Ježišovi: "

„Ak si Boží Syn, vrhni sa stadeto dolu, veď je napísané: „Svojim anjelom dá príkaz o tebe, aby ťa chránili a vezmú ťa na ruky, aby si si neuderil nohu o kameň.““ Ježiš mu odvetil: „Je povedané: „Nebudeš pokúšať Pána, svojho Boha.“

www.horcicnezrnko.sk/…/Februar 2013.ht…
lubilko
Este ze tu mame Bozie slovo ktore nas usmernuje aby sme im nenaleteli. Aj ked este aj medzi krestanmi su v tomto nedorozumenia v ohlade tom, ze si iba vyberu tu a tam nieco a celu pravdu - ktora sa nachádza v Biblii uz nepotrebuju.
lubilko
no ale teraz som sklamana ved vo Velkej Britanii sa hovori ze "on je 2.Kristus" ...www.youtube.com/watch
ľubica
🤦 🤦 🤦
Stylita
„Tento seminář vedou a řídí andělé, bytosti světla, Bůh, Kryon a další. Nikdy nevíme, kdo všechno přijde,“ zahajuje jedno červnové sobotní ráno Ilona Tobiášová seminář nazvaný Čištění DNA s Kryonem a Anděly. Mezi účastníky sedí i reportérka iDNES.cz.
Během dvoudenního semináře do posluchárny v centru staré Prahy přicházejí kromě Boha a andělů také víly, skřítci, Neptun, Mistr Kuthumi …More
„Tento seminář vedou a řídí andělé, bytosti světla, Bůh, Kryon a další. Nikdy nevíme, kdo všechno přijde,“ zahajuje jedno červnové sobotní ráno Ilona Tobiášová seminář nazvaný Čištění DNA s Kryonem a Anděly. Mezi účastníky sedí i reportérka iDNES.cz.
Během dvoudenního semináře do posluchárny v centru staré Prahy přicházejí kromě Boha a andělů také víly, skřítci, Neptun, Mistr Kuthumi nebo energie Karla IV. Ti všichni podle Ilony a Kateřiny společně pracují na očistě DNA asi padesátky přítomných. Ačkoli věda zná pouze dvě vlákna deoxyribonukleové kyseliny, dovídáme se, že ve skutečnosti jich prý existuje dvanáct. „Ta zbylá jsou kvantová, vědci je nevidí,“ vysvětluje Ilona.
„Každé vlákno má v sobě nějakou životní lekci, zkušenost, kterou jsme tam uložili. Tyto záznamy a energie budeme vyjímat ze svého bytí. Je to hodně o odpuštění. Jakmile záznamy očistíme, okamžitě se tam udělá místečko, které se naplní láskou a světlem,“ popisuje Ilona na úvod, jak bude seminář probíhat.
A tak během víkendu účastníci čistí jedno vlákno za druhým. Všichni pozorně naslouchají, mnozí mají zavřené oči, zvedají ruce a hluboce dýchají. Seanci, která na pozorovatele zvenčí může působit komicky, berou smrtelně vážně. V jedné z vypjatých chvil se dokonce jedna z účastnic hlasitě rozvzlyká.
Kateřina a Ilona situaci čas od času odlehčí humornou historkou. Třeba o tom, jak jim bytosti světla přepínají písničky, nebo jak Kateřina telepaticky komunikuje s dvouletou neteří. Posluchači se smějí.
...

Pondělíčková i Tobiášová v uplynulém roce odešly ze svých zaměstnání a semináře provozují na živnostenský list. Za účast na dvoudenní akci účtují 2200 korun. Na zmíněném semináři čištění DNA tak asi padesátka účastníků zaplatila celkem přes sto tisíc korun. Pronájem konferenční místnosti v budově Svazu vědeckotechnických společností podle informací redakce přitom vyjde na asi 17 tisíc. Výdělky z andělských seminářů tak při stále se zvyšujícím počtu účastníků již stojí za řeč.
Účastné však v porovnání s cenami obdobných seminářů nijak nevyčnívá. Při zběžném brouzdání po internetu lze najít například nabídku kurzů reiki v ceně od tří do osmi tisíc, kurz energetické alchymie za 3500 korun nebo čtyřdenní kurz tantry za 5900 korun.
Zdroj: zpravy.idnes.cz/…/domaci.aspx
poiu
Má v tom nejaký zmätok, hovorí o sebe, že je archanjel Uriel, o chvíľu tvrdí, že ona je vlastne Kristus, lebo sme čakali muža a hľa on prišiel ako žena a v zápätí ju Kristus drží za plecia. Tak teda je Uriel, alebo je Kristus a keď je Kristus, tak prečo ju Kristus drží za plecia. Riadna schizofrenia.
poiu
Evanjelium podľa lukáša 21,27: Vtedy uvidia Syna človeka prichádzať v oblaku s mocou a veľkou slávou.
Všimnite si prosím, že uvidia prichádzať syna a nie ženu, bude prichádzať v oblaku a sláve. Nič také pri týchto pochybných dámach nepozorujem.
One more comment from poiu
poiu
Evanjelium podľa Lukáša 21,8: Dajte si pozor, aby vás nezviedli. Lebo prídu mnohí a v mojom mene budú hovoriť: »To som ja« a: »Ten čas je už blízko.« Nechoďte za nimi!
julianaaaa
hehe... ze predvoj :) uz to pozeram niekolkykrat a furt som v nemom uzase
zar
Myslím, že tá žena je zrelá na psychiatriu...