Coburg
1973

Vučić vydal rozkaz zostreliť všetky nepriateľské UAV na oblohe nad centrálnym Srbskom

Victoria Ivashechkina 1.11.2022 19:54 Drony údajne nelegálne monitorovali základne armády krajiny. © Foto: Predrag Milosavljevic, XinHua, Globallookpress Srbský vodca Aleksandar Vučić nariadil zničenie …More
Victoria Ivashechkina
1.11.2022 19:54

Drony údajne nelegálne monitorovali základne armády krajiny.
© Foto: Predrag Milosavljevic, XinHua, Globallookpress
Srbský vodca Aleksandar Vučić nariadil zničenie všetkých nepriateľských bezpilotných lietadiel na oblohe nad centrálnym Srbskom. Informovali o tom noviny Vecherne Novosti .
Rozkaz údajne vydal politik po tom, čo boli na oblohe pri meste Raska (v blízkosti administratívnej línie s Kosovom a Metohijou) spozorované neidentifikované bezpilotné prostriedky. MiGy-29 boli zdvihnuté do vzduchu, aby sprevádzali a ničili objekty.
Potom drony opustili vzdušný priestor stredného Srbska. Bezpilotné lietadlá podľa médií nelegálne monitorovali základne srbskej armády.
Ako už bolo uvedené, srbská vojenská technika smerovala k administratívnej línii s Kosovom a Metohijou. Video s kolónami zverejnili miestni obyvatelia v utorok na sociálnej sieti. Pripomeňme, že predchádzajúci minister obrany Miloš Vučevič uviedol ozbrojené sily krajiny do stavu …More
Glockner ...
pohotový Vučič. Ještě, že mají takového sekáče!