Clicks3.1K
Agata.B
16

Co łączy Sodomę i Warszawę

Sodoma została zniszczona za grzechy sodomskie,a za co została zniszczona Warszawa w 1939-45. 7 stycznia 1945 roku do Warszawy weszła Armia Czerwona. Piękna i dumna przedwojenna metropolia wyglądała jak szkielet miasta. Wypalone domy, gruzy ścielące się na wysokość kilku pięter, kikuty drzew, ciała zabitych. Zdjęcia Warszawy z tego okresu są porażające
januszz
w okresie miedzywojennym warszawa była okrzyknieta paryżem wschodu i to wcale nie w dobrym znaczerniu,w polsce było bardzo dużo aborcji,a wiecie gdzie najwiecej ,,,,,no właśnie
sylwia31
Np.Pod wzgledem zamknietych zakonow oredujacych , pokututujacych zanoszonych modlitw i wiernych nie ma porownania co do warszawy . Zreszta cale poludnie polski i sciana wschodnia bez porownania z centrum polnoca i zachodem pod wzgledem wiary jesli ogolnie patrzymy na caloksztalt ! na krk nie spadaly bomby . A teraz na dodatek warszawa jest najwiekszym siedliskiem zla i szatanizmu jak nigdy dotad …More
Np.Pod wzgledem zamknietych zakonow oredujacych , pokututujacych zanoszonych modlitw i wiernych nie ma porownania co do warszawy . Zreszta cale poludnie polski i sciana wschodnia bez porownania z centrum polnoca i zachodem pod wzgledem wiary jesli ogolnie patrzymy na caloksztalt ! na krk nie spadaly bomby . A teraz na dodatek warszawa jest najwiekszym siedliskiem zla i szatanizmu jak nigdy dotad nie byla w kazdej warstwie spolecznej z gory na dol ! smutne to modlmy sie za nich . Sa oredzia ze warszawa zostanie zrownana z ziemia i ze nic juz ich nie uratuje a ciekawym jest do tego piosenka Lecha Makowieckiego - Qvovadis Poloniae- "zaskoczy kiedys mozgi wyprane grzyb ponad miastem salwa nad ranem "a takze lady pank - "zniknie warszawa tak jawa jak sen zycie to nie zabawa....." Ciekawe to nieprawdaz "?
olek19801
olek19801
Kraków lepszy???

chwiladlapupila.pl/…/okno-zycia-juz-…
========================

Nasze miasta i wioski zmieniły swoje oblicze.

CO SIĘ STAŁO Z NARODEM POLSKIM?
Agata.B
Z sieci: Kuźmiuk dla wPolsce.pl: Według Biedronia nie możemy "mordować" drzew, ale możemy mordować dzieci. To szokujące.
Bzdura. Biedroń nic o mordowaniu dzieci nie mówił. To pomówienie...
----------------odpowiedź: aborcja na życzenie to MORDOWANIE ludzi a wynika to z genetyki a nie z ideologi porno głupku o ksywie JOY
Agata.B
Teraz zrozumiałam walkę z Kościołem, z nienarodzonymi Polakami z pozoru dobrotliwego,wesołego geja Biedronia odkad przyznał się do praktykowania żydowskiego Judaizmu i świetowania w jarmułce w Sejmie palenia świec Chanuki . Przecież on sumienie wyksztalcił na Talmudzie gdzie gojów traktuje sie jak zwierzeta to jak sie dziwic temu osobnikowi www.youtube.com/watch ( 2,40 min)
turysta569
Co łączy Sodomę i Warszawę ----hi hi hi hi ale fajne Co łączy Sodomę i Warszawę letkosc zycia dziewczynek po 17 mnastce latwe i szybkie pieniadze oraz uciechy
Pascendis Dominicis Gregis
Polecam zapoznać się z objawieniami Władysławy Fronczak w Siekierkach. Tam Maryja przepowiedziała jej karę nad Warszawą, że jeśli nie weźmie do rąk różańca i nie zacznie wynagradzać Bogu za grzechy, głównie grzechy aborcji, spotka ją kara Boża. Ludzie zlekceważyli tą prośbę. I Warszawa została ukarana w dniu 1 sierpnia 1944 r zwaną Powstaniem Warszawskim, które zostało przegrane i Warszawa …More
Polecam zapoznać się z objawieniami Władysławy Fronczak w Siekierkach. Tam Maryja przepowiedziała jej karę nad Warszawą, że jeśli nie weźmie do rąk różańca i nie zacznie wynagradzać Bogu za grzechy, głównie grzechy aborcji, spotka ją kara Boża. Ludzie zlekceważyli tą prośbę. I Warszawa została ukarana w dniu 1 sierpnia 1944 r zwaną Powstaniem Warszawskim, które zostało przegrane i Warszawa została zrównana z ziemią.
Dzisiejsza Warszawa jest jest gorsza niż ta Warszawa przedwojenna.
Piotr2000
Armia prostytutek warszawskich w II RP: naszahistoria.pl/…/11824543
Nemo potest duobus dominis servire !
Dramat Powstania Warszawskiego w kontekście objawień Matki Bożej w Siekierkach

31 lipca 1943 r. Matka Boża wypowiedziała znamienne słowa: "Idzie na was wielka kara, ciężki krzyż. Nie mogę powstrzymać gniewu Syna Mojego, bo się lud nie nawraca. Klęcz codziennie, od godziny 12-tej do 15-tej, i błagaj Boga o zmiłowanie nad światem". Matka Boża zachęca do zaufania Bogu i polecaniem losów stolicy w …More
Dramat Powstania Warszawskiego w kontekście objawień Matki Bożej w Siekierkach

31 lipca 1943 r. Matka Boża wypowiedziała znamienne słowa: "Idzie na was wielka kara, ciężki krzyż. Nie mogę powstrzymać gniewu Syna Mojego, bo się lud nie nawraca. Klęcz codziennie, od godziny 12-tej do 15-tej, i błagaj Boga o zmiłowanie nad światem". Matka Boża zachęca do zaufania Bogu i polecaniem losów stolicy w modlitwie, zwłaszcza różańcowej. Słowa Matki Bożej spełniły się. Podczas Powstania Warszawskiego, które wybuchło dokładnie rok po tych proroczych słowach w Warszawie, rozpętało się piekło na ziemi. Stolica doszczętnie legła w gruzach. Zginęło ok 20 tys. powstańców i prawie 180 tys. cywilów. Tych, którym udało się przeżyć wysiedlono. Drewniany dom, z którego okien wizjonerka patrzyła na wiśnię - miejsce objawień - spłonął. Zawieruchę wojenną przetrwała jedynie mała kapliczka.

Można zastanawiać się, co takiego wydarzyło się w świadomości warszawiaków w przeciągu dwudziestolecia międzywojennego i dlaczego Matka Boża w swych objawieniach mówiła o straszliwych kary wiszących nad stolicą, którą nie tak dawno ocaliła przed nawałnicą sowiecką? Odpowiedz na to pytanie trzeba szukać w początkach formowania się nowo odrodzonego państwa. Przewrót majowy z 1926 roku dokonany rękami marszałka Piłsudskiego za brytyjskie funty, mający w założeniu ukrócić sejmokrację w rzeczywistości odsunął na bok środowiska katolickie, narodowe i ludowe wynosząc do władzy masonerię oraz ludzi z nią powiązanych.

Ta widząc, że w otwartej walce z Kościołem niewiele osiągnie postawiła na demoralizację społeczeństwa, zwłaszcza młodzieży. To co do niedawna uchodziło za grzech, świętokradztwo czy zgorszenie w latach trzydziestych powoli stawało się nowomodą. Rozwody ludzi na stanowiskach, skandale towarzyskie i romanse były coraz częstsze stając się łatwym łupem prasy bulwarowej nagłaśniającej takie ekscesy elit II RP. Prasa rozpisywała się o coraz to nowych romansach Hanki Ordonówny, Ireny Krzywickiej ,Tadeusza Boya-Żelenskiego oraz wielu innych prominentnych osób ze świata polityki lub artystycznej bohemy. Kto jest ciekawy szczegółów niech sięgnie po książkę Sławomira Kopera ” Życie prywatne elit Drugiej Rzeczypospolitej” wyd. Bellona 2009. Wysoko uposażeni oficerowie Wojska Polskiego, odcinający kupony od legendy Pierwszej Kadrowej coraz więcej czasu spędzali w drogich restauracjach, popijając i używając z przygodnymi panienkami.

Skutkiem nie najlepszej sytuacji gospodarczej kraju oraz rozprzężenia moralnego był lawinowy wzrost aborcji co nie dawało najlepszego świadectwa o kondycji moralnej społeczeństwa ówczesnej Polski. W okresie międzywojennym przeciętna liczba umyślnych poronień w Polsce wynosiła według oficjalnych statystyk od 100 do 150 tysięcy rocznie co uprawnia do przypuszczenia, że liczba aborcji w okresie II RP uwzględniając zabiegi pokątne może być szacowana na kilka milionów istnień.

Czy można się wiec dziwić, że wobec zaistniałych faktów Bóg nie mógł na to patrzeć obojętnie i w objawieniach z 27 października ostrzegał, że Krew będzie płynęła rynsztokami…”?. Pacyfikacja mieszkańców Woli w sierpniu 1944 r. gdzie według naocznych świadków krew rzeczywiście płynęła ulicami była wypełnieniem się tych proroctw. Stolica odrodzonej Polski nie chciała pamiętać o Dekalogu. Podczas pierwszych objawień na Siekierkach obok Matki Bożej pojawiał się znak „X” sugerujący powrót do 10 przykazań.

Porównując Bitwę Warszawską z Powstaniem Warszawskim zastanawiamy się dlaczego 14 sierpnia 1944 r. nie powtórzył się cud sprzed 24 lat?. Przyczyn jest kilka a jedną z nich jest właśnie zlekceważenie dekalogu i objawień Matki Bożej jakie miały miejsce w Siekierkach . W obliczu zagrożenia agresją sowiecką 27 lipca 1920 r. Episkopat Polski uroczyście poświecił Polskę Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W 1920 r. lud stolicy wspólnie z hierarchami kościoła modlił się i błagał Opatrzność o wybawienie.

To właśnie dzięki takiej postawie od zniszczeń wojennych, w czerwcu 1944 r. ocalał zaminowany wcześniej przez Niemców Rzym zaś w 1955 r. Austria wymknęła się spod komunistycznego protektoratu ZSRR. W 1944 r. kiedy z jednej strony Warszawy stacjonowały dywizje niemieckie z drugiej zaś zbliżał się front wschodni to sama Opatrzność poprzez młodziutką Władzię Fronczak kieruje orędzia do ludzi prosząc o modlitwę , zawierzenie i roztropność w działaniu. Jednak na te wezwania ludność stolicy, hierarchia kościelna jak i dowództwo wojskowe (AK) pozostała głucha. Ucieczka prymasa Polski kard. Hlonda z okupowanej Polski i pozostawienie powierzonej mu owczarni bez pasterza też miała duże znaczenie. Z opowiadań wizjonerki dowiadujemy się ze objawienia siekierkowskie nie zostały poważnie potraktowane przez wielu księży. Pomimo nalegań Matki Bożej mała Władzia chodziła od kościoła do kościoła szukając kapłana, który zgodnie w wola MB poświeciłby kapliczkę w miejscu objawień.

Patrząc na objawienia siekierkowskie z perspektywy minionych 70 lat związek miedzy nimi a tragedia narodową jaką był wybuch i skutki Powstania Warszawskiego jest widoczny. Matka Boża objawiła się 2 września jako Patronka Młodzieży a to młodzież głównie - pokolenie Kolumbów jak je określił Roman Bratny , walczyła i ginęła w Powstaniu.

Miejsce objawienia tez jest symboliczne na tzw. Łuku Siekierkowskim mającym znaczenie strategiczne tzn. obronne. Matka Boża Łaskawa, która od 362 lat patronuje Warszawie widząc dogasające powstanie w warszawskim getcie przestrzegała , zwłaszcza ludzi młodych przed udziałem w kolejnym zrywie powstańczym, nie chcąc aby sytuacja się powtórzyła.

Gdyby dowództwo AK oraz jego podkomendni zaufali bardziej Bogu niż sobie i zamiast Vis-ów wzięli do rak różaniec a orędzia siekierkowskie do serca, nie daliby się wciągnąć w pułapkę przygotowaną przez siły wrogie Polsce katolickiej, po to aby dobić resztkę polskich elit i doszczętnie zniszczyć stolicę - serce Polski. W tym miejscu zwracam także uwagę na niechlubną rolę jaka w tej tragedii odegrali przywódcy powstania m.in. gen. Leopold Okulicki „Niedźwiadek”. Fakty dotyczące jego osoby zaczynają dopiero teraz wychodzić na światło dzienne. Na jednej z ostatnich odpraw w Komendzie Głównej AK pod koniec lipca 1944 r. powiedział: "Musimy się zdobyć na czyn, który wstrząśnie sumieniem świata. W Warszawie mury się będą walić i krew poleje się strumieniami, aż opinia światowa zmusi rządy 3 mocarstw do zmiany decyzji z Teheranu!!!" (sic!)

Widać wyraźnie, ze poprzez naciski na wicepremiera Jankowskiego i dowódcę AK gen. Bora-Komorowskiego świadomie dążył do wmanewrowania ludzi w z góry zaplanowana klęskę, której głównym celem miało być wstrząśnięte sumienie zachodnich mocarstw. Swoja drogą ciekawe, jak można było wstrząsać czymś, czego ten ktoś nie posiadał ???!!!. Niestety młodzi warszawiacy rwący się do walki, chcący na własną rękę wyrzucić okupanta z stolicy nie zawracali sobie głów mistyką. Zdradzeni, z benzyną w butelce lecz bez rozeznania woli Bożej w sercu ruszyli ku swemu tragicznemu przeznaczeniu. Obiegowe powiedzenie mówi o mądrości Polaka po szkodzie. Czy z lekcji jakiej udzieliła nam Opatrzność w latach 1943-44 wyciągniemy wnioski na przyszłość?

Stefan Kisielewski w artykule o Powstaniu Warszawskim zamieszczonym tuż po wojnie w Tygodniku Powszechnym napisał: „Prawdziwy patriotyzm jest obdarzony instynktem życia nakazującym cierpliwość, ostrożność, powściągliwość i taktyczną subtelność w dążeniu do celu…” Jakże te słowa niewiele różnią się od przestróg udzielanych przez MB na Siekierkach.

PS. Wiele ciekawych faktów odsłaniających kulisy Powstania Warszawskiego, zwłaszcza w kontekście działań gen. L. Okulickiego można znaleźć na stronie Jana Sidorowiczawww.powstanie.pl , zaś na temat objawień siekierkowskich na stronie:

www.sanktuarium-pijarzy.pl
Piotr2000
Powyzszy artykul "zapomnial dodac" informacje o BURDELACH i PROSTYTUCJI Warszawy. Poczytaj: histmag.org/…/1
Agata.B
Niemcy mają w Polsce wiecej do powiedzenia niż Polacy .mają swoje media w sile 90% które chroni każdy rząd polski przez 30 lat a teraz PIS,maja swoją Mniejszośc Niemiecka i w związku z tym wiele dotacji,przywilejów nawet nazwy miejscowości maja przedwojenne i po niemiecku na Śląsku i Opolszczyźnie.Nawet PO-PSL było i jest nadal proniemieckie realizując cele Niemców i separatystów ślązakowców tzw …More
Niemcy mają w Polsce wiecej do powiedzenia niż Polacy .mają swoje media w sile 90% które chroni każdy rząd polski przez 30 lat a teraz PIS,maja swoją Mniejszośc Niemiecka i w związku z tym wiele dotacji,przywilejów nawet nazwy miejscowości maja przedwojenne i po niemiecku na Śląsku i Opolszczyźnie.Nawet PO-PSL było i jest nadal proniemieckie realizując cele Niemców i separatystów ślązakowców tzw Autonomistów ze schowanymi paszportami niemieckimi i dziadkami z Wermachty
Agata.B
👌 Co stało się z Polakami że pozwolili budowę olbrzymiego meczetu w warszawie finansowanym szczodrze przez saudyjczyków na terytorium Warszawy.Prezydent wybrany przez Naród Polski mieniący się katolikiem celebruje z Żydami niechrześcijańskie palenie świec Chanuki.Rzadzaca partia sprowadza na polskie terytorium obce wojska nie pytając o to Polaków.Sprowadzają miliony potomków banderowców nie …More
👌 Co stało się z Polakami że pozwolili budowę olbrzymiego meczetu w warszawie finansowanym szczodrze przez saudyjczyków na terytorium Warszawy.Prezydent wybrany przez Naród Polski mieniący się katolikiem celebruje z Żydami niechrześcijańskie palenie świec Chanuki.Rzadzaca partia sprowadza na polskie terytorium obce wojska nie pytając o to Polaków.Sprowadzają miliony potomków banderowców nie pytając Polaków.Trzeba wybrać do władzy Ruch narodowy i przy pomocy Jezusa Chrystusa zrobić w Polsce porzadek
3 more comments from Agata.B
Agata.B
"Cerkiew św. Michała Archanioła była symbolem rosyjskiego panowania w Warszawie i mimo że była niezwykle udaną konstrukcją - po odzyskaniu niepodległości, podjęto decyzję o jej zburzeniu".Dlaczego ? 👌 "Powstała dla potrzeb wojska zaborczego, po dwóch latach budowy. Otwarto ją dokładnie 21 grudnia 1892 roku. W pobliżu stacjonował wtedy Litewski Pułk Lejbgwardii, który korzystał z prawosławnej …More
"Cerkiew św. Michała Archanioła była symbolem rosyjskiego panowania w Warszawie i mimo że była niezwykle udaną konstrukcją - po odzyskaniu niepodległości, podjęto decyzję o jej zburzeniu".Dlaczego ? 👌 "Powstała dla potrzeb wojska zaborczego, po dwóch latach budowy. Otwarto ją dokładnie 21 grudnia 1892 roku. W pobliżu stacjonował wtedy Litewski Pułk Lejbgwardii, który korzystał z prawosławnej cerkwi jako części koszar. Była to elitarna jednostka, dlatego władze nie szczędziły pieniędzy na budowę. Wydano na nią aż 130 tys. rubli"
Agata.B
Czy jest możliwe że Warszawę zamieszkują potomkowie ludów zamieszkujących wokół Sodomy i Gomory 😲
Agata.B
😀 Głusi na ostrzeżenia, przekonani o własnej wielkości ludzie z trudem akceptują prawdę o Bogu „Sędzim sprawiedliwym, który za dobro wynagradza a za złe karze”. Dlatego wielu z nas sugestia, że straszliwa hekatomba stolicy Polski, której 70. rocznicę właśnie obchodzimy, mogła być karą za grzechy przedwojennych mieszkańców Stolicy, może wydać się wręcz bluźnierstwem. Warto jednak pamiętać, że …More
😀 Głusi na ostrzeżenia, przekonani o własnej wielkości ludzie z trudem akceptują prawdę o Bogu „Sędzim sprawiedliwym, który za dobro wynagradza a za złe karze”. Dlatego wielu z nas sugestia, że straszliwa hekatomba stolicy Polski, której 70. rocznicę właśnie obchodzimy, mogła być karą za grzechy przedwojennych mieszkańców Stolicy, może wydać się wręcz bluźnierstwem. Warto jednak pamiętać, że przedwojenna Warszawa była prawdziwą stolicą prostytucji i aborcji. I że kara za te grzechy była zapowiadana.

Read more: www.pch24.pl/krew-bedzie-ply…