PiotrM
92.3K
predex
Tak lawiruje ,że Maria Barbarka zgłupiala całkiem , ona nie wie czy jest ta epidemia , czy nie ma , to takie bajdurzenie samona templera, on chcialby cos powiedzieć ale sie boi.
Profesoirku nie pchaj sie na afisz , jesli nie potrafisz.More
Tak lawiruje ,że Maria Barbarka zgłupiala całkiem , ona nie wie czy jest ta epidemia , czy nie ma , to takie bajdurzenie samona templera, on chcialby cos powiedzieć ale sie boi.

Profesoirku nie pchaj sie na afisz , jesli nie potrafisz.
MariaBarbara
Ot, taki sobie normalny wirus jak inne....tyle ze martwych jest duzo wiecej. Cos panu doctorowi usiadlo na muzgu. Moze jakis nowy wirus.
bielas
BOSAK 2020 przywrócmy normalnosc
predex
I jeszcze 1 spostrzeżenie, żeby te brednie nadawać w Telewizji co 10 min , musieli pozbyc sie Kurskiego, on raczej by w te bełkoty nie pozwolił tym koronaswirom.
Musieli sie go pozbyć, za dobrze sz ła trelewizja TVP.
predex
Doktor klamie, to nie tylko medialna sprawa, ale to sprawa tzw ministra propagandy, to on rozkrecil i nakrecił całą telewizję, natomiast pan profesor boi sie powiedzieć ,że to jedno wielkie oszustwo, jednoczesnie powiedzila ,że nikt nie umarł na koronawirusa, a w mediach co 10 minut nadawalki kolejne zgony z powodu koronawirusa, gdzie by ł Pan Profesor i minister zdrowia.
Rafał_Ovile
Ten "agresywny szczep" w Chinach to rządowa diaboliczna operacja fałszywej flagi celem zniszczenia Kościoła, wykupu obcych przedsiębiorstw, zniszczenie na skalę globalną małych i średnich firm (zwiększenie produkcji + eksportu chińskiego) oraz przygotowanie gruntu koncernom do masowych szczepień. Nie ma nigdzie żadnej epidemii i jest masowe zwodzenie.
Forsycja
Dziękuję za prawdę i odwagę.
olek19801
PDS - Polskie Drużyny Strzeleckie
Kto łaknie prawdy sam ją wyczuwa i znajduje a kto ignorant , egoista i pyszałek sam na siebie wydaje wyrok a przy nim w demokracji ( która sobie ustanowili masoni ) cierpią i głupcy i mniejszość rozsądna , która wiadomo , że zawsze jest w mniejszości .