15:34
Paul Joseph Watson - Rituálne verejné hanobenie. Paul Joseph Watson prirovnáva súčasnú situáciu v USA ku kultúrnej revolúcii v Číne za Mao Ce-Tunga.More
Paul Joseph Watson - Rituálne verejné hanobenie.
Paul Joseph Watson prirovnáva súčasnú situáciu v USA ku kultúrnej revolúcii v Číne za Mao Ce-Tunga.
Petr Urban shares this
7
Metody se nemění
U.S.C.A.E.
Čína: komunistická učebnica etiky pre študentov prerába texty Evanjelia
29. septembra 2020
Čínska učebnica etiky, vytvorená pod dohľadom Komunistickej strany, popisuje Ježiša ako nakoniec zabíja ženu pristihnutú pri cudzoložstve!
Únia katolíckeho ázijského spravodajstva (UCANews) informovala minulý týždeň, že učebnica vydaná pre študentov odborného výcviku na Čínskej univerzite pre elektrotechniku …More
Čína: komunistická učebnica etiky pre študentov prerába texty Evanjelia

29. septembra 2020

Čínska učebnica etiky, vytvorená pod dohľadom Komunistickej strany, popisuje Ježiša ako nakoniec zabíja ženu pristihnutú pri cudzoložstve!

Únia katolíckeho ázijského spravodajstva (UCANews) informovala minulý týždeň, že učebnica vydaná pre študentov odborného výcviku na Čínskej univerzite pre elektrotechniku a technológie zmenila koniec slávneho príbehu z Evanjelia.

Do určitej časti je príbeh o žene pristihnutej pri cudzoložstve totožný s originálom. Ježiš v ňom hovorí: „Nech ten, kto je bez hriechu prvý hodí kameňom.“ Dav sa potom rozchádza.

Ale podľa učebnice: Keď zástup zmizol, Ježiš hriešnicu ukameňoval na smrť (!) so slovami: „Aj ja som hriešnik. Ak vy však zákon mali vykonávať len ľudia bez hriechu, tak by bol mŕtvy.“

V skutočnosti samozrejme Ježiš povedal: „Žena, kde sú? Nikto ťa neodsúdil?“, „Nikto Pane“, „Ani ja ťa neodsudzujem,“ povedal Ježiš: „Choď a viac už nehreš!

Podľa UCA News sa učebnica používa na výuku „profesionálnej etiky a práva.“

Taliansky sociológ Massimo Introvigne z časopisu Bitter Winter napísal, že zmyslom prekrúteného príbehu je zdôraznenie nadradenosti zákonov Komunistickej strany: „Čínskym študentom sa tu hovorí skrze príbeh, že strana a právo sú dobré a čisté a presahujú nečisté ľudské bytosti, ktoré ho náhodou vykonávajú. Aj keď sú úradníci zlí, treba ich rozhodnutie prijať – pretože či čestní alebo nečestní, zastupujú stranu a zákon strany by nemal byť spochybňovaný.

Podľa UCA News sa jeden čínsky katolík sťažoval dokonca verejne, že ani Cirkev v Číne sa nebráni tomuto prekrucovaniu. Sociológ Introvigne napísal, že Komunistická strany pracuje systematicky na procese „sinicizácie“, počínštenia kresťanstva, aby neohrozovalo hodnoty Komunistickej strany.

V roku 2019 francúzsky denník Le Figaro informoval, že čínska vláda požiadala náboženské organizácie, aby zmenili svoje posvätné texty tak, aby zodpovedali „požiadavkám novej doby.“

BM

Zdroj: LifeSiteNews
Dana22
Toto nikomu nevadí,páni politici?
christianitas.sk/…na-predaj-cesta-do-barbarstva/
V kresťanskej civilizácii bolo dieťa vnímané ako Boží dar rodine. V posledných desaťročiach sa však stáva komerčnou komoditou, ktorú možno kúpiť a materstvo sa čoraz viac považuje za uspokojenie túžob po rodičovstve za každú cenu bez ohľadu na následky.
V Paríži sa začiatkom septembra konal veľtrh so sympatickým …More
Toto nikomu nevadí,páni politici?

christianitas.sk/…na-predaj-cesta-do-barbarstva/

V kresťanskej civilizácii bolo dieťa vnímané ako Boží dar rodine. V posledných desaťročiach sa však stáva komerčnou komoditou, ktorú možno kúpiť a materstvo sa čoraz viac považuje za uspokojenie túžob po rodičovstve za každú cenu bez ohľadu na následky.
V Paríži sa začiatkom septembra konal veľtrh so sympatickým názvom Túžba po dieťati (Désir d’Enfant), ktorý by u bežného človeka mohol navodzovať predstavu nejakej pro-life akcie, prípadne výstavy ponúkajúcej hračky, súpravičky, dupačky, detské kočíky, hojdačky a postieľky. Veľký omyl. Prehliadka, ktorá sa konala v Paríži, bola zameraná na asistovanú reprodukciu, a na proces tzv. náhradného materstva, a to napriek tomu, že vo Francúzsku zákon stanovuje trest odňatia slobody až na tri roky a pokutu vo výške päťdesiattisíc eur pre každého, kto by priamo alebo nepriamo podporoval náhradné materstvo a predaj detí!
Podľa informácií z francúzskej tlače, v sobotu ráno 5. septembra v uličkách Espace Champerret lemovaných fotografiami usmievajúcich sa bábätiek a farebnými balónmi pripravilo približne tridsať vystavovateľov špecializujúcich sa na asistovanú reprodukciu množstvo letákov, textilných tašiek a reklamných predmetov, ktorými vítali páry i osamelé osoby, ktoré by takouto formou chceli prísť k deťom.
„Najnovšia technológia vám zabezpečí zdravé dieťa.“, „Rodičovské šťastie pre tých, ktorí stratili nádej.“ „Nájdite obľúbeného darcu“,… vynímali sa lákavé slogany vyzdvihujúce radosť z rodičovstva zabezpečeného vďaka lekársky asistovanej reprodukcii.
Medzi vystavovateľmi bolo niekoľko kliník a centier asistovanej reprodukcie zo Španielska, Čiech, Ukrajiny a Kanady, ktoré vo svojich krajinách praktizujú tzv. náhradné či surogátne materstvo. Pokusy o úradný zákaz takéhoto podujatia z dôvodu, že ľudské telo považuje za tovar a nerešpektuje jeho dôstojnosť, boli – ako sa dalo očakávať – neúspešné. „Toto podujatie má čisto informatívny a nekomerčný charakter,“ znela odpoveď organizátorov výstavy, takže údajne nebolo čo zakazovať.
V sobotu po otvorení brán „Desire d’enfant“ prebehla videokonferencia o „úplne bezpečnom náhradnom materstve“, ktorú zorganizovali americkí účastníci. „Pomohli sme už viac ako dvesto francúzskym rodinám,“ chváli sa v nahranom videu manažér kliniky ORM Fertility.
Právnik Steve Snyder z Centra pre plánované rodičovstvo IARC Surrogacy radí, „ako urobiť náhradné materstvo dostupným pre čo najväčší počet rodín“. Cena ponuky zanedbateľná – „iba“ 150 tisíc dolárov a aj to za podmienky, že bude úspešné na prvý pokus.
Iný kraj, iný mrav, iná klinika, iná cena. V ukrajinskej skupine kliník Feskov sa cena náhradného materstva začína od 37 tisíc eur. Cena stúpa v závislosti od možností: Výber pohlavia dieťaťa. Výber profilu náhradnej matky, ktorej fotografie sú zverejnené na webe. Genetický skríning darkyne ovocytov. Ich technika garantuje „stopercentnú absenciu chromozomálnych porúch“, chvália sa predstavitelia Feskova. „Prispôsobujeme sa aj našim zákazníkom, ktorí nechcú cestovať na Ukrajinu. Môžu si zvoliť, či porodia v Belgicku alebo v Grécku,“ hovorí marketingová manažérka Tatiana Prychodko. Podľa nej použitie náhradných matiek „nie je otroctvom“. O niečo ďalej, IVF Couriers predstavuje svoje služby „pre budúcu generáciu“. Jej špecialita? Transport gamét (spermií a vajíčok), ale aj zmrazených embryí alebo blastocytov (štádium embryonálneho vývoja) v rámci asistovanej reprodukcie.
V neďalekej uličke sa 36-ročná Parížanka prišla informovať o klinikách, ktoré pred oplodnením in vitro vykonávajú predimplantačný skríning. Vo Francúzsku je táto technika vyhradená pre páry, ktoré môžu preniesť závažné genetické ochorenie na svoje budúce dieťa. Po dvoch potratoch sa bojí ďalšieho zlyhania a „nechce nič ponechať náhode“. „Starnem a je mi jasné, že po čase už nebudem môcť mať deti. Tieto roky sú rozhodujúce,“ zdôveruje sa.
Červená čiara
V stánku „homoparentálna možnosť v Kanade“ poskytuje francúzsky pár informácie o náhradnom materstve, ktoré sa v krajine praktizuje, prostredníctvom centra Create a agentúry Baby come true. „Dvadsať percent zákazníkov sú Francúzi,“ vysvetľuje jeden z nich. To sa urýchlilo po prijatí zákona o manželstve pre všetkých a po vydaní knihy o náhradnom materstve od Marca-Oliviera Fogiela. Dôležitú úlohu zohráva „etická“ stránka náhradného materstva v Kanade.
Dvaja muži po tridsiatke, ktorí prišli hľadať informácie, stále váhajú medzi adopciou a náhradným materstvom. „Je nám jasné, že homosexuálne páry sú pri adopcii znevýhodnené,“ vysvetľuje jeden z nich. Takže náhradné materstvo, prečo nie, ak je prístup náhradnej matky „dobrovoľný, zdravý“? Som liberál. Je na každom jednotlivcovi, čo si vyberie,“ pokračuje.
„Dobre riadený a kontrolovaný systém umožňuje vyhnúť sa zneužívaniu. Vo Francúzsku nedôjde k legalizácii skôr než o desať či pätnásť rokov. Pre nás to už bude neskoro,“ končia rozhovor.
Hoci počas diskusií o pripravovanom zákone o bioetike vláda zdôrazňovala, že náhradné materstvo je „červenou čiarou“, ktorá sa nesmie prekročiť, hnutie Manif pour tous vyjadruje hlboké poľutovanie nad dvojtvárnosťou verejných orgánov, ktoré tento „sľub nedodržali“, keď nedali príkaz na zrušenie veľtrhu.
„Ľudia si objednávajú deti priamo v centre Paríža! Prokreácia je biznis s odhadovaným obratom osemnásť miliárd dolárov“, nahlas vyjadrila svoje rozhorčenie prezidentka hnutia Ludovine de la Rochère pred bránami veľtrhu. „Prečo vláda mlčí k tomuto zotročovaniu žien a obchodovaniu s deťmi?“ Servilnosť úradov je mimoriadne znepokojujúci znak toho, že sa naša krajina vzdala úcty k človeku“, zdôraznili feministky z organizácie CoRP.
Celý tento cirkus bol dlho pripravovaný masívnou masmediálnou kampaňou v prospech surogátneho materstva, ku ktorej výrazne prispela aj verejnoprávna televízia.
Pokiaľ ide o polemiku, túto vo väčšine francúzskych médií spustila 6. septembra skupina dievčat z hnutia Le Manif por tous, ktoré so symbolickými nákupnými vozíkmi zinscenovali happening pred vchodom do výstavných pavilónov. Keď sa polemika rozpútala, francúzske LGBT skupiny sa hneď ponáhľali na pomoc organizátorom a argumentovali, že veľtrh reagoval práve na ich potrebu vybrať si maternicu na prenájom, aby mali „zaručené dieťa“, kým niektorí komentátori vyzdvihovali pracovné príležitosti, ktoré by tento nový trh vytvoril pre mladých Francúzov.
Od roku 2013, keď bol napriek mohutným demonštráciám schválený zákon o rovnakopohlavných „manželstvách pre všetkých“, prešlo už sedem rokov, a francúzska ľavica cítila, že nadišiel čas postúpiť ďalej v procese celkovej revolučnej premeny spoločnosti a požadovať všetko, s čím je manželstvo spojené, vrátane slobody plodiť a mať deti.
Akú reálnu cenu však treba zaplatiť za získanie dieťaťa takouto formou?
Čo asi cíti dieťa, ktoré má v skutočnosti viacero podivných rodičov? Je individuálnou ľudskou bytosťou alebo iba komerčným predmetom?
Naozaj sa všetko dá kúpiť? Môžu sa túžby stať právom a môžu mať väčšiu hodnotu ako práva žien, ktoré porodia dieťa, ktoré nikdy nebude ich?
Náhradné materstvo predstavuje novú formu násilia na tele ženy a na živote nenarodeného dieťaťa. Treba jasne povedať, že dobrovoľné odlúčiť matku od dieťaťa či odlúčiť dieťa od matky alebo použiť telo ženy na vlastné účely alebo dokonca požadovať život druhého, akoby šlo o nejakú vec, je násilím voči žene a voči deťom.
Jedným z vedľajších účinkov takéhoto plodenia detí bude v podstate logické vypustenie všetkých odkazov na „otca“ a „matku“ v osvedčeniach o osobnom stave a v administratívnych dokladoch v prospech „rodiča 1“ a „rodiča 2“. Všetko v mene nediskriminácie.
Súčasná logika je jednoduchá: dieťa nikdy nie je dar, ale rodičovský projekt. Ak tento projekt neexistuje, neexistuje ani dieťa. Inak ako by sa dal vysvetliť rozdiel v hodnote medzi dvanásťtýždňovým plodom, ktorý je dovolené potratiť a trinásťtýždňovým plodom, pre ktorý potrat nie je dovolený? Kto by sa opovážil tvrdiť, že sedemnásťtýždňové postihnuté embryo si zaslúži menšiu ochranu ako zdravé embryo iba preto, že je postihnuté?
Nikto sa nepýta, čo je to embryo, aké sú jeho prípadné práva, jeho charakter, hodnota života… Dnes je to všetko otázka „práva“ ženy robiť si so „svojím“ telom, čo chce.
A čo právo dieťaťa?
Francúzske Národné zhromaždenie by malo pristúpiť k hlasovaniu o vysoko kontroverznom bioetickom zákone zhruba o mesiac a strany si ostria zbrane. Prvé parlamentné interpelácie už boli v parlamente zodpovedané a vyzerá to, že členovia opozície spôsobujú vláde veľké bolesti hlavy. Celonárodné hnutie Le Manif por tous a ďalšie s ním spriaznené hnutia a organizácie zvolávajú na 10. októbra veľký protest v stovke miest, aby povedali „NIE“ zákonu, ktorý chce Macron, ale v ktorom niet nič etické.

Oblasť príloh
Zobraziť ukážku videa YouTube RDV le 10 octobre dans toute la France - Teaser
Helen Raim
Týmto ľuďom nikdy neporozumiete, pokiaľ sami nie ste sterilní. A v zásade na Ukrajine je to absolútne legálne, tu je zákon, prečítajte mother-surrogate.com/…f/surrogate_motherhood_law.pdf
U.S.C.A.E.
@Theodorá-Máriá
zodpovednosť bez slobody je iba opačný extrém slobody bez zodpovednosti morálka či stádovitosť? politika dvoch detí teda "až" dvoch to je ti vám normálne vrchol morálky a to otrokárstvo z ktorého žije aj západ a vôbec čína neprenasleduje kresťanov no hotový raj morálnosti táto čína čo vám poviem ako si západ točí agitky tak to samozrejme robí aj čína ja by som sa hanbil …More
@Theodorá-Máriá

zodpovednosť bez slobody je iba opačný extrém slobody bez zodpovednosti morálka či stádovitosť? politika dvoch detí teda "až" dvoch to je ti vám normálne vrchol morálky a to otrokárstvo z ktorého žije aj západ a vôbec čína neprenasleduje kresťanov no hotový raj morálnosti táto čína čo vám poviem ako si západ točí agitky tak to samozrejme robí aj čína ja by som sa hanbil používať toto ako dôkaz že v číne je to vlastne super

už sa v číne ani neobťažujú zabiť väzňa pri odoberaní orgánov najnovšie ho iba paralyzujú no proste "nič lepšie ako čínsky systém svet ešte nezažil"
U.S.C.A.E.
to je údajne, ale dajme tomu že chcel Krst ale to mal povedať aj odvolávam držanie sa komunizmu lebo je proti Bohu aj proti človeku. Je to satanovo pseudonáboženstvo prečo by som mal mať na pamäti že bol členom ÚV? tie dve náboženstvá Jedno Pravé a druhé FALOŠNÉ sú NEZMIERITEĽNÉ po lopate človek nemôže byť aj Katolík aj Komunista
neodišiel z komunistickej strany? aj s rizikom mučeníctva za …More
to je údajne, ale dajme tomu že chcel Krst ale to mal povedať aj odvolávam držanie sa komunizmu lebo je proti Bohu aj proti človeku. Je to satanovo pseudonáboženstvo prečo by som mal mať na pamäti že bol členom ÚV? tie dve náboženstvá Jedno Pravé a druhé FALOŠNÉ sú NEZMIERITEĽNÉ po lopate človek nemôže byť aj Katolík aj Komunista

neodišiel z komunistickej strany? aj s rizikom mučeníctva za Vieru? no tak to bol furt komanč a ešte sa zachoval ako marano a čankajška tiež netreba velebiť bol z podobného cesta len možno umiernenejší

ono každá duša je automaticky transendentná tak to vôbec neprekvapuje že vždy sú títo pohlavári ak aj nie priamo vyhlásený vždy ich majú za boha to je zákonitosť však si tin pchinga nanucujú čínskym kresťanom ako boha a to doslovne

a nie je katechizmus ako Katechizmus a aj ten film je vlastne katechéza ale klamom

Gavril Urgebadze bol síce rozkolník ale tým čo urobil tak si u mňa Katolíka vyslúžil nehynúci obdiv a úctu on podpálil obraz lenina lebo že modla sa oslavovať NEBUDE

a vám je na blití z Katolíckej Viery ako takej tak hľadáte nie že jej porušovanie to by pokorný strpel lebo to sa deje ale vy aj totálne Klamstvo vytiahnete hlavne že je proti RKC a aj tak nepríjmate ani tú skutočnú o tom ste neraz podali dôkaz však ho dávate aj teraz tou obhajobou komunizmu

a ako Mao skončil si nedovolím povedať jedine že to nebolo pol na pol ale aké urobil to posledné rozhodnutie to vie iba Boh snáď môžem predpokladať že ak je v očistci tak vo veľmi ale že veľmi ťažkom

už to že nemal iné meno, a to nové Kresťanské mi dovoľuje byť viac ako pevne presvedčený že žiaden Krst nenastal však napríklad Ľalia Mohawkov sa potom volala Katarína ale indiáni to nevedeli vysloviť tak zostala Kateri
Dana22
EK-Európska komisia,jej členov nikto nevolí,majú právomoci ako nikým nevolená vláda
voxpopuliblog.cz/kdo-ovlada-evropskou-komisi/
Kdo ovládá Evropskou komisi?
EU byla samozřejmě založena v zájmu nadnárodních korporací a všech, kdo celý moloch ovládají, rozhodně ne v zájmu občanů EU. Veškerá nařízení, normy, regulace a jiné nesmysly, které z Bruselu přichází, jsou “šity na zakázku”. …More
EK-Európska komisia,jej členov nikto nevolí,majú právomoci ako nikým nevolená vláda

voxpopuliblog.cz/kdo-ovlada-evropskou-komisi/

Kdo ovládá Evropskou komisi?

EU byla samozřejmě založena v zájmu nadnárodních korporací a všech, kdo celý moloch ovládají, rozhodně ne v zájmu občanů EU. Veškerá nařízení, normy, regulace a jiné nesmysly, které z Bruselu přichází, jsou “šity na zakázku”. Než se ovšem budu věnovat EU, zůstanu chvíli u nás, pak mnohem lépe uvidíte, jak se “nitky” sbíhají u jednoho loutkovodiče. Tedy ten, kdo si vodí většinu vlád, si vodí také Evropskou komisi a všechny instituce na EU napojené.
Nejprve začnu tím, co většina z vás, kdo se zajímáte o politiku, ví. Nejvyšší patra naší politiky ovládá nechvalně známý Aspen institut, o němž jsem zde před časem psala podrobněji. Připomínám jen, že u založení pražské pobočky této organizace, která je produktem tzv. US Deep state, byla Albrightová alias Balkánská řeznice. Právě ona spolu s tunelářem Bakalou zde založili jakousi “líheň” budoucích vrcholných politiků.
Pokud se pak podíváte jen na naši vládu, tak v Aspen institutu je hned několik ministrů: Vojtěch, Hamáček, Maláčová, Plaga a Havlíček. Členy této organizace jsou i někteří další politici, většinou napojení na Brusel. Perličkou, o které možná ani nevíte, je to, že ve vedení této neziskovky je hlavní hvězda ANO v EP, zároveň také místopředsedkyně EP, Charanzová. Zajímavostí je i to, že na postu ve vedení vystřídala Hamáčka, který je již řadovým členem. Ve vedení najdete také Farského (STAN) a mezi členy jsou představitelé různých tzv. “systémových” stran, především pak obou vládních stran – ANO i ČSSD a z dalších pak především TOP0,09 či STAN.
Předpokládám, že podobné neziskovky napojené na “Deep state” najdeme i v dalších zemích, mnohde jde přímo o Sorosovu OSF, která má totožný úkol. Jednotlivé státy EU jsou pak samozřejmě ovládány také z Bruselu, odkud přejímají většinu regulací, norem, nařízení a zákonů.
A u Bruselu už zůstaneme. O napojení EK na korporátní lobby snad víte všichni, ostatně, zástupci těch největších světových megakorporací pobývají v Bruselu, kde dohlíží na to, aby EK, potažmo celý bruselský moloch “hrál podle notiček”. I proto je velmi naivní si například myslet, že kdy dojde ke zrušení dvojí kvality potravin. Dokud budeme v EU, zůstaneme popelnicí Evropy.
Ale k loutkovodičům zkorumpované EK nepatří pouze korporace. Je zde podobné napojení jako v případě naší, ale i dalších evropských loutkových vlád. Někteří z vás možná nedávno narazili na můj článek, ve kterém jsem upozorňovala na to, že se Jourová opět “obouvá” do Maďarska a prohlašuje, že již jde o nedemokratickou zemi.
Co mne na tom ale zaujalo ze všeho nejvíc je fakt, že k tomuto závěru nedošla Jourová, ale americká neziskovka, jejíž závěry Jourová pouze “papouškuje”. Jedná se o podvratnou neziskovku Freedom house, k jejímž aktivním členům patřili například Zbigniew Brzezinski, Jeane Kirkpatrick, Samuel Huntington, Mara Liasson, Otto Reich, Donald Rumsfeld, Whitney North Seymour, Paul Wolfowitz, Steve Forbes.
Některá z uvedených jmen nejspíš znáte, nicméně opět – podobně jako v případě Aspen institutu – jde o představitele tzv. Deep state. Pro ty, kdo neví, o koho se jedná, tak jsou to právě ti, kdo “hýbou” světovou politikou. Mají napojení na další podvratné neziskovky, vlády, nejvyšší světové organizace (OSN, INHCR, EU…), největší světové megakorporace, banky a stojí i za současnou organizací i podporou BLM, ale i různých barevných revolucí, jsou to právě oni, kdo protlačuje LGBT ideologii, muslimskou invazi do západních zemí a velmi pravděpodobně stojí i za současnou světovou koronapanikou.
Ostatně, i na svých stránkách tato neziskovka přiznává, že patří například k iniciátorům různých převratů a barevných revolucí, především pak – ale nejen – v Jižní Americe, aktivně se podílela na podpoře války v Jugoslávii a financuje “názorově správné” tzv. disidenty či neziskovky s důrazem na “lidská práva”. To je ta známá podpora menšin na úkor většiny, prosazování muslimské invaze a islamizace nejen evropských zemí. Takže přesně tato neziskovka hovoří ústy Jourové. A nejspíš nejen jejími ústy, ale i ostatních loutek které sedí v EK.
Mluvící hlavy – a je jedno, zda z loutkových vlád či z Bruselu – mají jedny a ty samé loutkovodiče. Na národních úrovních mají i své slouhy v podobě neziskovek, třeba těch, které dovážejí džihádisty do Evropy a to ještě za peníze daňových poplatníků zemí EU. Politici, usazení na nejvyšších postech, pak byli předem pečlivě vybráni, například na srazech Bilderbergu, jako Merkelová či Leyenová.
Loutky půjdou vždy tam, kam je povedou jejich loutkovodiči. Nezapomínejte, že nedávno se tvůrci Agendy 2030 usnesli, že je třeba plány urychlit, neboť na jaře zjistili, že občané jsou mnohem lépe manipulovatelní, než oni sami čekali. Připomínám také, že ke konečným závěrům by měli dospět v červnu 2021, tedy do té doby se ještě musí stihnout mnohé.
Všimněte si, že EK nyní zcela bez zájmu občanů, jejichž pozornost je záměrně odváděna, urychleně připravuje nejen zelený úděl a rasistickou agendu, ale také sjednocení azylové a migrační politiky. To vše má samozřejmě urychlit islamizaci a výměnu Evropanů za hordy primitivů z Afriky i Asie. EK tak jen plní zadání těch, kdo přes podobné neziskovky, jako je Freedom house nebo Aspen institut ovládají nejen EK a evropské vlády, ale také mnohé nadnárodní korporace a organizace.
Světu vládne hrstka nejbohatších lidí a tyto neziskovky jsou nástrojem, který má měnit svět dle zadání těch, kdo je řídí. Pokud tyto procesy nepochopí většina lidí, není nejmenší šance stávající, dlouho dopředu plánované děje jakkoli zvrátit.
tovika
Máme se na co těšit - míněno samozřejmě v uvozovkách...!
U.S.C.A.E.
ničiť sochy svätých je heréza a ťažký hriech tak Verí Katolík lebo vy tú nenávisť neprejavujete materiálu a typu ale tomu koho socha či ikona predstavuje a obrazoborectvo zahŕňa aj sochy a aj keby nie k tej osobe tak zasa proti Pravde že vyobrazenia svätých sú úplne v poriadku
sekulárne je to tiež symbolika búrania poriadku a nastoľovanie nového nech si ešte vztýčia sochu Judáša Iškariotského …More
ničiť sochy svätých je heréza a ťažký hriech tak Verí Katolík lebo vy tú nenávisť neprejavujete materiálu a typu ale tomu koho socha či ikona predstavuje a obrazoborectvo zahŕňa aj sochy a aj keby nie k tej osobe tak zasa proti Pravde že vyobrazenia svätých sú úplne v poriadku

sekulárne je to tiež symbolika búrania poriadku a nastoľovanie nového nech si ešte vztýčia sochu Judáša Iškariotského a budú ako boľševici v rusku však je to z jedného hniezda

diablov apoštol karči M. má čoraz väčší vplyv a to je pekne dlho po smrti