Clicks6.8K
mk2017
210
Zostało maksymalnie kilkanaście miesięcy... Relacja słów proroka o. Augustyna Pelanowskiego.
Ewa Magdalena Kisielewicz shares this
6.8K
WoTiW
TomaszBiał
Obserwując relacje ludzi każdy z nas przeczuwa ze się coś wydaży . Napewno do końca tego roku . Ostatnio przeczytałem ekspedyt.org/…redzia-listopad-grudzien-2020/
MementoMori+++
Polecam książke o. Adama Czuszela pt "Notatki z podziemia" , ten zakonnik również dostał zakaz sprawowania Mszy świętej , za to że nie zgadzał się z papieżem Franciszkiem za to że się nie "jednoczył z nim" , i opuścił oficjalne mury paulinów. Tam nie dzieje się dobrze... Powszechne jest w zakonach że mile widziani są osoby o skłonnościach homoseksualnych i heretyckich .
Bos016
Ks. Murziński mówil, przedtem, jak zamknęli mu usta, że wkrótce wszyscy prorocy zamilkną.To by się zgadzało, bo o. Augustyn też napisał już ostatnią książke ;; List Judasza, nie Iszkarioty''.
jac505
Wszystko badajcie, proroctwa nie lekceważcie. Był kiedyś jeden prorok, którego nazwali Filipek. Zapowiedział, że kiedy spotkają się 3-y 7-ki wielka powódź w Polsce nastanie i stało się to w 1997. Ale ostateczna katastrofa przyjdzie gdy spotkają się 3-y 9-ki ! W roku dwóch 20-ek w roku zarazy, będą chcieli robić wybory. Ich pierwszy sekretarz umrze a Polacy pogonią ich od władzy. PO-KO pogoniliśmy…More
Wszystko badajcie, proroctwa nie lekceważcie. Był kiedyś jeden prorok, którego nazwali Filipek. Zapowiedział, że kiedy spotkają się 3-y 7-ki wielka powódź w Polsce nastanie i stało się to w 1997. Ale ostateczna katastrofa przyjdzie gdy spotkają się 3-y 9-ki ! W roku dwóch 20-ek w roku zarazy, będą chcieli robić wybory. Ich pierwszy sekretarz umrze a Polacy pogonią ich od władzy. PO-KO pogoniliśmy od władzy. Pytanie, który lider umarł ? Tusk czy Kaczyński ? Jeden z nich został zastąpiony przez zmiennokształtnego demona ? Panie Jezu przyjdź !
jac505 shares this
6.8K
PROŚMY BOGA ABY WSTRZĄSNĄŁ NAMI ZANIM WPADNIEMY W PASZCZĘ LWA RYCZĄCEGO !
Padaaaaa
Problem tego nagrania jest taki, że nie widomo kto to jest, nie przedstawił się. Zna kobietę która powiedziała mu to i to. Nie wiadomo czy to jest prawda.
Bos016
Prawda. Przeczytaj sobie książkę o Augustyna'' Ocalenie 2''.
m.rekinek
To ks.Skwarczyński, jeżeli dobrze rozpoznaję głos.
wlowoj
Za "dramatyczny wzrost liczby zgonów w Polsce" odpowiada rząd, który zablokował opiekę medyczną: tinyurl.com/y9lxgep3
Weronika....S
Biorąc pod uwagę aktualną sytuację w świecie, a globalizm sięga szczytów zniewolenia każdego człowieka, można odnieść to bez przesady do biblijnego czasu wielkiego ucisku. Tego obecnego reżimu, spośród wszystkich minionych jest uniknąć najtrudniej.
Okres który został wskazany w tymże wystąpieniu, pokrywałby się z czasem wielkiego ucisku liczonym od 11 III 2020 roku.