Clicks576

Dwóch papieży na jednym tronie ?! Duch Antychrysta ujawnia się.

m.rekinek
9
5 cze 2020 m.rekinek youtu.be/ech_VD6fTzg Dzieci, jest już ostatnia godzina, i tak, jak słyszeliście, antychryst nadchodzi, bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu antychrystów; stąd poznajemy, że …More
5 cze 2020 m.rekinek
youtu.be/ech_VD6fTzg

Dzieci, jest już ostatnia godzina, i tak, jak słyszeliście, antychryst nadchodzi, bo oto teraz właśnie pojawiło się wielu antychrystów; stąd poznajemy, że już jest ostatnia godzina. Wyszli oni spośród nas, lecz nie byli z nas, bo gdyby byli z nas, pozostaliby z nami; a to stało się po to, aby wyszło na jaw, że nie wszyscy są z nas. Wy natomiast macie namaszczenie od Świętego i wszyscy jesteście napełnieni wiedzą. Ja wam nie pisałem, jakbyście nie znali prawdy, lecz że ją znacie i że żadna fałszywa nauka z prawdy nie pochodzi.

1 J 2, 18-21
Rafał_Ovile
Proroctwo Świętego Franciszka pasuje do obecnych czasów. Święty nie mówi o dwóch papieżach ale wprost o zlekceważonym prawdziwym papieżu i niszczycielu. Proroctwo Św. Franciszka o Papieżu i Niszczycielu
m.rekinek
Ten film został właśnie usunięty z mojego kanału youtube przez cenzurę, a konto zablokowane na tydzień z powodu ,,szerzenie mowy nienawiści".
Quas Primas
Jedynymi, co szerzą mowę nienawiści są ci, co USUWAJĄ PRAWDĘ, bowiem ich nienawiść w stosunku do głoszonej prawdy sięga Zenitu.
NR 5.

OD DZISIAJ NUMERUJĘ KOMENTARZE, PONIEWAŻ SĄ KASOWANE.


Wyznanie wiary św. Atanazego
One more comment from 1. NIE BĘDZIESZ MIAŁ BOGÓW CUDZYCH PRZEDE MNĄ.
NR 4.

OD DZISIAJ NUMERUJĘ KOMENTARZE, PONIEWAŻ SĄ KASOWANE.

+

„To jest ostatnia próba Kościoła!” – Kard. Müller ogłasza „Manifest Wiary”