Clicks1K
csk.news
1

Kardinál Se Proti Růženci Spojuje S Policii

Torontská Arcidiecéze nešetřila snahou zabránit malé skupině Katolíků modlit se růženec proti Kovidovým uzavírkám kostelů.

VoxCantor.blogspot.com (1. května) uvádí, že skupina plánovala - ne poprvé - 24. dubna Růženec Rally venku před kostelem Padre Pio v Torontu.

Ze zdvořilosti, informovali faráře emailem. Pouze čtyři hodiny později, mluvčí pro-homosexuality Toronstký Kardinál Tom Collins odpověděl, že žádné povolení nebylo uděleno pro "modlení se na pozemku farnosti", a že všechna veřejná shromáždění byla zakázána a budou pokutována.

Organizátor odpověděl, že Arcidiecézi naposledy napsal před sedmi lety a informoval je o nezákonném liturgickém tanci v Padre Pio za přítomnosti kardinála Collinse (níže), ale nikdy nedostal odpověď. Dodal, že "pro nás, Svatá Oběť Mše, je něco, za co stojí bojovat, jako to bylo pro mučedníky, kteří nás předcházeli."

Zdá se, že Arcidiecéze o “nelegálním shromáždění” informovala policii. V každém případě policejní křižník stál třicet minut na parkovišti naproti kostelu. Kostel byl navíc střežen dvěma pány, z nichž jeden měl na sobě bundu Kolumbových Rytířů a který řekl dámě, která se jej ptala na to, kde se koná růženec, aby odešla.

Skupina se nakonec modlila v nedalekém parku, kde asi dvacet chlapců nelegálně hrálo fotbal, avšak policie toto shromáždění nerozpustila.

Obrázok: © Mazur, CC BY-NC-ND, #newsFhlrydxtbp

johanika
Teraz sa oddeľuje zrno od pliev, ozajstní kresťania nejdú za svetskými výhodami, divadelnou "bohoslužbou"siekt, ktoré chcú získať svetskú moc a moc nad človekom. Teraz sa ukazuje, kto naozaj chce patriť Bohu a kto svetu zla. Tretia možnosť neexistuje.