Skażenie nanocząsteczkami; 40 milionów ton metali i tlenku grafenu jest rozpylane na całym świecie - ludzie to wdychają

Ana Maria Mihalcea, MD,

Dane Wigington przeprowadza wywiad z doktorem Whistleblowerem. Rozpylane są na nas miliony ton toksycznych nanocząsteczek. Ostrzegałem o tym toksycznym skażeniu całej naszej biosfery oraz o nanocząsteczkach metali i tlenku grafenu w szczepionce C19 i jak to jest częścią transhumanistycznej agendy kontroli i depopulacji. Pokazałem testy metali w moczu po chelatacji EDTA z mojego biura, które dowodzą, że ludzie są skażeni tymi toksycznymi metalami w ekstremalnym stopniu.

Analiza tego anonimowego naukowca potwierdza katastrofalne toksyczne skutki środowiskowe, na które jesteśmy narażeni - po prostu oddychając powietrzem.

Proszę obejrzeć i udostępnić ten ważny film: NANOPARTICLE CONTAMINATION COVER-UP: ANSWERS FROM A SCIENTIST

Oto kilka najważniejszych punktów dyskusji:

Naukowcy przeprowadzili testy i zebrali próbki deszczu na środkowym zachodzie, ponad 500 próbek. Zostały one przetestowane na obecność aluminium, baru, strontu i innych nano metali. Na podstawie obliczeń ekstrapolacja do całej planety, 40 milionów ton aluminium, baru, strontu jest rozpylany rocznie wokół planety nad masami ziemi. Ma to katastrofalne skutki. Na przykład stężenie aluminium i pH w glebie w Kalifornii znacznie wzrosły. Rośliny mogą pobierać aluminium, które ma wysoką toksyczność. Kumuluje się ono w glebie i roślinach. To wszystko dzieje się w skali nano. Cała roślina jest pokryta nano metalami, a nanocząsteczkowe aluminium dostaje się do wnętrza tkanki roślinnej. Większe rośliny, takie jak drzewa, mogą spowolnić pobieranie składników odżywczych, powodując powolną, przedłużającą się śmierć. Ludzie, którzy spożywają rośliny, następnie bioakumulują te niezwykle toksyczne nanocząsteczki w swoim ciele, powodując przyspieszone starzenie się, choroby i przedwczesną śmierć.

Ładunek składników odżywczych wszystkich pokarmów spadł znacząco na całym świecie. Musimy spożywać więcej żywności, aby uzyskać tę samą ilość wartości odżywczych, ponieważ toksyczność aluminium zmniejsza wchłanianie składników odżywczych. Rośliny i mikroby cierpią z powodu tego zatrucia, a gleba staje się mniej żyzna. Nawet bydło i zwierzęta, które są karmione tymi roślinami z niedoborem składników odżywczych, mają mniejszą gęstość odżywczą. W ten sposób ludzie kończą z niższymi składnikami odżywczymi i pogarszającym się zdrowiem. Jest to efekt kaskadowy.

Uprawy GMO rosną szybciej, ale zawierają połowę wartości odżywczych. Bar i Stront również mogą mieć bardzo negatywne skutki. 40 milionów ton na całej planecie jest rozpylanych, ale żadna agencja ochrony środowiska nawet ich nie szuka. Elementy te są synergistycznie toksyczne - co oznacza, że ich kombinacja ma wykładniczy wzrost toksyczności o czynnik 10000 razy gorszy przy łączeniu np. aluminium i rtęci. Monsanto stworzyło rośliny odporne na Aluminium z powodu ekstremalnych oprysków. Ludzie mówią, że nie widzą ograniczonego wzrostu - ponieważ patrzą na uprawy, które są bardziej tolerancyjne przez to, że zostały genetycznie zaprojektowane, aby tolerować toksyczność. Ale nadal istnieje utrata gęstości odżywczej i zwiększona toksyczna bioakumulacja dla ludzi. Nano rozmiar tlenku grafenu pokazuje się w próbkach, które zebrali i to jest rozpylane rutynowo na ludzkość teraz. Mogą być większe cząstki ponad 0,2 mikrona, których ta grupa nie szukała, więc ilość toksycznego materiału może nawet przekroczyć 40 milionów ton rocznie. Tlenek grafenu jest obecny w wodzie deszczowej - ilość problemów z tym toksycznym materiałem dla zdrowia ludzi jest znacząca.

Dla tych, którzy nie są świadomi mechanizmów toksycznych Grafenu, proszę zapoznać się z tym artykułem przeglądowym: Toksyczność nanocząstek z rodziny grafenowej: ogólny przegląd pochodzenia i mechanizmów. Toxicity of graphene-family nanoparticles: a general review of the origins and mechanisms

Nanoparticle Contamination Cover Up - Important Interview with Dane Wigington - 40 Million Tons of Metal Nanoparticles And Graphene Oxide Are Being Sprayed Worldwide - Humans Are Inhaling It
Nanoparticle Contamination Cover-Up: Answers From A Scientist
Krzysztof Moskal
To bardziej tu jest omówione na Wolność TV w języku Polskim:
SMUGI NA NIEBIE -RAPORT FIZYKA - ZOBACZ TO
Monika Grom shares this
467
ragez shares this
1.3K
anetmachnio1979
Niech nas Pan Bóg ma w opiece .Bez pomocy nie mamy szans .....
Adrianna7
Tak myślałam. Za "ładne" mi się to wydawało, żeby podawali to tylko w śmiercionkach i testach. Takie miałam przeczucie, że pewnie to dosypują do jedzenia i rozpylają.