Edward7
11.8K

Biden, Sunak, Macron, Trudeau... prowadzą nas do wojny nuklearnej

Biden odrzuca/ignoruje chiński plan pokojowy dla Ukrainy... Żeleński; "Daj HIMARS, czołgi, F-16, dajcie mi synów i córki Ameryki..."

Kanada, Wielka Brytania i Niemcy zostały teraz opisane jako uzasadnione cele ataków wojskowych

Dr Vernon Coleman - MB ChB DSc dr Vernon Coleman
Kanada i Niemcy zostały teraz opisane jako uzasadnione cele ataków wojskowych. Były prezydent Rosji Miedwiediew ostrzegł, że skoro ich wojsko szkoli teraz Ukraińców w korzystaniu z czołgów, kraje te mogą stać się celem Rosji.

Ponieważ Wielka Brytania dostarcza sprzęt i szkoli Ukraińców, Wielka Brytania jest teraz również uważana za uzasadniony cel. Jeśli Sunak wyśle brytyjskie odrzutowce na Ukrainę, to bez wątpienia Wielka Brytania będzie jednym z pierwszych celów dla rosyjskich bomb.

Rosjanin zacytował przepisy z początku XX wieku pokazujące, że osoby dostarczające broń i personel do kraju w konflikcie są prawnie uznawane za legalne cele.

Co więcej, Rosja mówi, że jeśli do Polski zostaną wysłane myśliwce, to Polska też będzie celem. Polska jest oczywiście członkiem NATO i atak na Polskę będzie oznaczał, że Rosja będzie w stanie wojny ze wszystkimi innymi krajami NATO.

Jak zauważa znakomity nadawca TruNews, „wchodzimy we śnie w nuklearny koszmar”.

Co więcej, jeśli ktokolwiek przeżyje wojnę nuklearną, zachodni politycy i wojsko będą winni zbrodni wojennych.

W tej chwili nie ma innej wiadomości wartej opublikowania. A jednak media głównego nurtu w całym zachodnim świecie ignorują to, co się dzieje. Źródło obrazu Biden, Sunak, Macron, Trudeau et al are leading us into Nuclear War

Biden ignoruje/odrzuca chiński plan pokojowy dla Ukrainy
Jest coś irracjonalnego w odruchu prezydenta Bidena, który odrzucił 12-punktową propozycję pokojową Chin zatytułowaną "Stanowisko Chin w sprawie politycznego rozwiązania kryzysu na Ukrainie". "Nie racjonalne" - tak Biden określił plan, który wzywa do deeskalacji w kierunku zawieszenia broni, poszanowania suwerenności narodowej, ustanowienia korytarzy humanitarnych i wznowienia rozmów pokojowych. "Dialog i negocjacje są jedynym realnym rozwiązaniem kryzysu na Ukrainie" - czytamy w planie. "Należy zachęcać i wspierać wszelkie wysiłki sprzyjające pokojowemu rozwiązaniu kryzysu".

Biden odwrócił kciuki. "Nie widziałem w planie nic, co wskazywałoby, że jest coś, co byłoby korzystne dla kogokolwiek innego niż Rosja, gdyby chiński plan był realizowany" - powiedział Biden prasie. W brutalnym konflikcie, który pozostawił tysiące martwych ukraińskich cywilów, setki tysięcy martwych żołnierzy, osiem milionów Ukraińców wysiedlonych ze swoich domów, skażenie ziemi, powietrza i wody, wzrost gazów cieplarnianych i zakłócenia w globalnym zaopatrzeniu w żywność, wezwanie Chin do deeskalacji z pewnością przyniosłoby korzyści komuś na Ukrainie.

Inne punkty w planie Chin, który jest naprawdę bardziej zestawem zasad niż szczegółową propozycją, wzywają do ochrony jeńców wojennych, zaprzestania ataków na ludność cywilną, zabezpieczenia elektrowni atomowych i ułatwienia eksportu zboża. "Pomysł, że Chiny, że będą negocjować wynik wojny, która jest całkowicie niesprawiedliwa dla Ukrainy, jest po prostu nieracjonalny" - powiedział Biden
.... Why Biden Snubbed China’s Ukraine Peace Plan

Oficjalnie: minister spraw zagranicznych Chin , ostrzega przed „konfliktem” z USA. We wtorek minister zauważył Chin ostrzegł przed „konfliktem i konfrontacją” ze Stanami Zjednoczonymi, jeśli Waszyngton nie „naciśnie hamulca” w swoim obecnym stanie do stosunków z Pekinem... It's Official: China Foreign Minister Warns of "Conflict" with USA

Czy USA przygotowują się do wojny z Chinami?

Podczas gdy Chiny niedawno przedstawiły plan pokojowy dla konfliktu na Ukrainie , Stany Zjednoczone wysyłają sygnały, że zamierzają rozpocząć wojnę z Chinami, twierdząc, że Chiny wkrótce przystąpią do wojny na Ukrainie. Dodając do demonizującej retoryki przeciwko Chinom z ostatnich kilku dni, teraz nagle można obwiniać Chiny za stworzenie „wirusa” COVID-19 w laboratorium, z którego rzekomo wyciekł, co głosiły media korporacyjne „teorii spiskowej” od kilku lat. Clayton i Natali Morris z Redacted News wykonują świetną robotę, analizując całą tę propagandę i pokazując, jak rząd USA kłamie, a w niektórych przypadkach nawet przyznaje, że kłamie opinii publicznej. Czy Chiny są realnym zagrożeniem dla ataku na USA, czy też USA szerzą propagandę jako pretekst do wciągnięcia Chin do militarnej konfrontacji? Analiza autorstwa Claytona i Natali Morris z Redacted News. To jest skondensowana wersja, która jest na naszym kanale Bitchute .

Jak publicznie stwierdziłem w wielu artykułach w przeszłości, teoria „COVID”, która uciekła z laboratorium, jest niczym innym jak odwróceniem uwagi, niezależnie od tego, czy wierzysz w wirusa, czy nie, ponieważ nigdy nie stworzono historycznej broni biologicznej, która spowodowała masowe śmierć w wyniku naturalnej transmisji, ponieważ naturalne mechanizmy obronne naszego organizmu szybko dostosowują się, aby zapobiec takim transmisjom. Jedynym sposobem na spowodowanie masowej transmisji śmiercionośnego patogenu jest bezpośrednie wstrzyknięcie go ludziom, dlatego spędziłem kilka ostatnich lat na ujawnianiu „szczepionek” COVID jako prawdziwej broni biologicznej, a NIE jakiegoś „wirusa”, niezależnie od tego, czy pochodzi z pracować czy nie.

Hiszpańska grypa jest najczęściej cytowanym odniesieniem do śmiercionośnego patogenu, który rzekomo rozprzestrzenia się w sposób naturalny, ale od lat ujawniamy tę mistyfikację, pokazując, że spowodował to eksperymentalny program szczepionek armii USA. Widzieć: Czy wojskowa eksperymentalna szczepionka w 1918 roku zabiła 50-100 milionów ludzi obwinianych za „hiszpańską grypę”? Czy wojskowa eksperymentalna szczepionka w 1918 roku zabiła 50-100 milionów ludzi obwinianych za „hiszpańską grypę”? Część 2

Relacja z Chin z ZeroHedge News; Chiny wydają księgę krytyki w sprawie „niebezpieczeństw hegemonii USA”
Zmasowana, licząca 4000 słów zjadliwa krytyka amerykańskiej polityki zagranicznej została w tym tygodniu rozesłana przez chińskie ambasady goszczące w krajach zachodnich, w tym do amerykańskich urzędników i mediów. Zawierał długą listę zbrodni USA za granicą i taktyk imperialistycznych. Długi esej został po raz pierwszy opublikowany w państwowej agencji informacyjnej Xinhua i nosi tytuł „Hegemonia Stanów Zjednoczonych i jej niebezpieczeństwa” . Mocno koncentruje się na niedawnych wojnach Waszyngtonu na Bliskim Wschodzie, w których zginęło wiele dziesiątek tysięcy ludzi, a także na zastraszaniu sankcjami wobec krajów takich jak Iran, Wenezuela, Kuba i Rosja, które miały dławiący wpływ na całe populacje.

Aby zapoznać się z próbką retoryki zawartej w eseju, który w tym momencie ma status półoficjalnego dokumentu chińskiego rządu (ponownie, biorąc pod uwagę, że jest rozpowszechniany między innymi przez chińską ambasadę w Waszyngtonie), jedna sekcja zaczyna się: „Więc daleko, Stany Zjednoczone nałożyły lub nałożyły sankcje gospodarcze na prawie 40 krajów na całym świecie , w tym na Kubę, Chiny, Rosję, KRLD, Iran i Wenezuelę, dotykając prawie połowę światowej populacji ”.

Wielokrotnie wzywa amerykańską hipokryzję i mówi, że Stany Zjednoczone odeszły od zasad, które od dawna wyznają i rzekomo reprezentują: „Stany Zjednoczone Ameryki” zmieniły się w „Stany Zjednoczone Sankcji”. A „długa ręka jurysdykcji” została zredukowana do niczego innego, jak tylko jako narzędzie dla Stanów Zjednoczonych do używania środków władzy państwowej do tłumienia konkurentów gospodarczych i ingerowania w normalne międzynarodowe interesy. To poważne odejście od zasad liberalnej gospodarki rynkowej, którymi od dawna szczycą się Stany Zjednoczone.

To również nadchodzi w tym samym tygodniu, w którym Chiny przedstawiły plan pokojowy mający na celu zakończenie wojny rosyjsko-ukraińskiej. Jak można się było spodziewać, plan spotkał się z lodowatym przyjęciem w Europie i Stanach Zjednoczonych. Poniżej znajduje się cały dokument chińskiego rządu, który został wysłany do zachodnich urzędników rządowych i mediów pod koniec tego tygodnia... Is the U.S. Preparing to go to War Against China? Brian Shilhavy

Brak rozmów pokojowych , i parcie na wojnę to jedna droga ... zniszczenie Zachodu... Komiczna zniewaga Żeleńskiego; Daj HIMARS, czołgi, F-16, dajcie mi synów i córki Ameryki.

Cyniczne gadanie o tym, że ludzie umierają bez powodu, a raczej tylko dla kliki klaunów i ich imperialnego cyrku, to ostateczny chory żart. Ukraiński prezydent Vladimir Zelensky wywołał w tym tygodniu oburzenie i reakcję swoim ponurym ostrzeżeniem, że synowie i córki Ameryki będą walczyć i umierać, jeśli Rosja nie zostanie pokonana na Ukrainie.

Jego aroganckie komentarze zostały wygłoszone na konferencji prasowej 24 lutego, ale dopiero w tym tygodniu zyskały rozgłos, wywołując okrzyki szyderstwa i obrzydzenia. Bezmyślne szaleństwo wojny na Ukrainie - i katastrofa, do której prowadzi - stały się nie do zniesienia.

Politycy amerykańscy - głównie po stronie republikańskiej - jak również zwykli obywatele słusznie zaniepokoili się polityką "czystej karty" administracji Bidena, która w ciągu ostatniego roku wsparła kijowski reżim kwotą do 100 miliardów dolarów w postaci wsparcia wojskowego i finansowego.

Zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w całej Unii Europejskiej narasta gniew opinii publicznej z powodu bezdennej studni pieniędzy, po które rządy w sposób niezrozumiały sięgnęły i rzuciły się na Ukrainę. Państwa zachodnie coraz bardziej eskalowały wojnę, dostarczając coraz cięższą i bardziej dalekosiężną broń. Ani jeden zachodni tzw. lider nie podjął żadnych dyplomatycznych wysiłków w celu rozwiązania konfliktu. Stany Zjednoczone i Unia Europejska zmobilizowały się całkowicie w trybie wojennym, bez jakiejkolwiek debaty publicznej czy odpowiedzialności.

Kijowski reżim jest idealnym partnerem dla wojennych machin NATO ze względu na jego nienasycone zapotrzebowanie na coraz więcej broni.

Zelensky i jego kabała skorumpowanych kolesiów, niczym marionetki brzuchomówcy, odegrali swoją obskurną rolę, kłusując za przyspieszeniem taśmy produkcyjnej broni. To prawie komiczne, kiedy przywódcy NATO w innych momentach cicho wzywają kijowski reżim do spowolnienia zużycia amunicji, ponieważ ich własne arsenały są uszczuplane i pozostawiają swoje państwa bez obrony.

Do pewnego momentu ta farsa działa jak należy. Amerykańscy i natowscy producenci wojskowi osiągnęli rekordowe zyski i odnotowali bezprecedensowe zyski z inwestycji giełdowych na wojennym szaleństwie, jakim jest Ukraina.

Jednak komiczny aktor-polityk jest w poważnym niebezpieczeństwie, że przesadzi ze swoją rolą. Prezydent Joe Biden uciekł się nawet do ostrzeżenia Zelensky'ego, aby stłumił swoje gorliwe publiczne żądania dotyczące broni i pieniędzy, z obawy, że postawa " daj, daj, daj" stwarza ryzyko rozwścieczenia amerykańskich i europejskich podatników, którzy poniosą rachunek za dobra w czasie bezprecedensowych trudności społecznych i ekonomicznych.

Kiedy więc Zelensky posunął się do ostrzeżenia, że amerykańscy synowie i córki będą walczyć i umierać, jeśli Ukrainie nie zostanie dostarczona większa ilość broni, można odnieść wrażenie, że przekroczony został niedopuszczalny poziom cierpliwości. To była przysłowiowa ostatnia kropla.

Zachodnie media natychmiast rzuciły się do tuszowania jego uwag, twierdząc - co niewiarygodne - że Zelensky nie powiedział tego, co powiedział.

Zachodnia opinia publiczna słusznie przejrzała tę przerażającą grę. Nie tylko zachodni kompleks wojskowo-przemysłowy nieprzyzwoicie się wzbogacił, ale Zelensky i jego junta doją również amerykańską i europejską opinię publiczną jak krowę. Zelensky i jego kolesie zarobili wiele milionów na zagranicznych funduszach i aktywach. Broń napływająca na Ukrainę została sprzedana na czarnym rynku, trafiając w ręce terrorystów i siatek przestępczych na całym świecie. Nawet inspektorzy Pentagonu przyznają, że nie wiedzą, gdzie trafiła cała broń.

Nie tylko to, ale niekończący się bazar broni przedłużył wojnę na Ukrainie z horrendalnymi ofiarami wśród Ukraińców powołanych do walki w wojnie zastępczej NATO przeciwko Rosji. Wojny, której ukraiński rząd nie ma szans wygrać. Nieuchronne zwycięstwo Rosji w Bachmucie oznacza upadek wspieranego przez NATO reżimu. A wraz z tym upadkiem nadejdzie upadek tak bardzo cenionego prestiżu NATO. Jeśli myśleliście, że porażka w Afganistanie była zła, to poczekajcie, aż zobaczycie zgrzytanie zębów z powodu Ukrainy.

Tragedia, tej wojny - największej w Europie od czasów II wojny światowej - można było uniknąć, gdyby Waszyngton i jego europejskie sługusy wzięły pod uwagę obawy Rosji o bezpieczeństwo związane z ekspansją NATO, które były podnoszone od dawna. Zachodni władcy postanowili nie radzić sobie z Moskwą za pomocą polityki i dyplomacji, przez co zbrojna konfrontacja stała się nieunikniona

Waszyngton i jego imperialni pachołkowie uczynili z tego konfliktu kryzys egzystencjalny, posługując się oszukańczymi twierdzeniami o "obronie demokracji i wolności" przed zarzutem rosyjskiej agresji. To wielkie oszustwo zakrywa prawdziwy program amerykańskich ambicji hegemonicznych wobec Rosji i Chin.

Marionetkowy reżim Zelenskiego - zarażony korupcją i nazistowskimi paramilitariami uzbrojonymi przez NATO - twierdzi, że jeśli padnie ofiarą rosyjskich wojsk, to państwa zachodnie staną w obliczu rosyjskiej agresji. Dlatego też wysunął śmieszne twierdzenie, że bez wysłania większej ilości broni, Rosja dokona następnej inwazji na państwa NATO, a amerykańscy synowie i córki skończą walcząc i ginąc.

Jest to groteskowe wypaczenie tego, co dzieje się na Ukrainie i jakie są prawdziwe przyczyny konfliktu.

Rzeczywistość jest taka, że Ukraina została zniszczona przez amerykańskie imperialistyczne machinacje od 2014 roku wspierane przez CIA w Kijowie. Rosja została zmuszona do usunięcia neonazistowskiego reżimu, który mocarstwa NATO celowo i potajemnie uzbroiły. Prezydent Biden i jego bezecny skorumpowany syn Hunter byli osobiście zaangażowani w tworzenie potwora Frankensteina, podobnie jak starsi członkowie tej administracji Białego Domu, w tym Antony Blinken, Victoria Nuland i Jake Sullivan. Ci sami ludzie usankcjonowali wysadzenie rurociągów Nord Stream w akcie międzynarodowego terroryzmu przeciwko rzekomym sojusznikom z NATO - taka jest ich przestępczość.

Nieustanne korumpowanie Ukrainy pod wpływem amerykańskiej i europejskiej pobłażliwości doprowadziło do straszliwego niebezpieczeństwa wybuchu wojny z Rosją, która, gdyby się wydarzyła, mogłaby zakończyć świat w wyniku pożogi nuklearnej. Waszyngton i jego sługusy z NATO wykluczają jakiekolwiek dyplomatyczne wyjście z kryzysu z powodu swoich kłamstw i zbrodniczej rusofobii. Wyścig wojenny jest zbyt uzależniający dla wojennych ćpunów z NATO i ich agencji wywiadowczych należących do syndykatu zbrodni. Logicznym punktem końcowym tej perwersyjnej szarady jest możliwość wybuchu wojny światowej. Zelensky w swoim nikczemnym komicznym gwiazdorstwie nieumyślnie wyszedł poza scenariusz ze swoimi szokującymi uwagami ad-lib.

Te uwagi - pośród wielu innych niedorzeczności wypowiedzianych przez Zelensky'ego, Bidena, Scholza, Macrona, Sunaka, Von der Leyen, Borrella, Stoltenberga i innych wojennych alfonsów NATO - przypominają zsuwającą się maskę klauna, odsłaniającą znajdującą się pod nią paskudną twarz. Naród amerykański i wszyscy inni na całym świecie powinni być przerażeni i zdenerwowani. Zelensky’s Comic Insults… Gimme HIMARS, Tanks, F-16s and Now America’s Sons & Daughters

Średnia długość życia Ukraińskiego żołnierza wynosi około 4 godziny, m…
„Dzisiaj hełmy, jutro czołgi, pojutrze twoi synowie”. Europejskie prot…
msc witt
To jest analiza oparta na zasadach normalnej starej normalności. Sęk w tym, że już trzy lata temu chazarstwo ze swoimi pachołkami ogłosiło nową normalność, więc teraz trudno zgadnąć co się dzieje naprawdę, a co jest elementem wyreżyserowanego przedstawienia.