Clicks1.3K
Edward7
3

"Szczepienie c-19": dwa kolejne badania ujawniają zawartość za pomocą obrazów mikroskopowych

Ujawnianie większą liczbę niebezpieczeństw, związanych z tlenkiem grafenu w szczepionkach Covid-19
Fałszywe szczepionki przeciw COVID są wypełnione różnego rodzaju dziwnymi i nierozpoznawalnymi substancjami, a także tymi, które zostały już wcześniej odkryte (włókna/nitki).

Po raz kolejny dowody wskazują na istnienie syntetycznych, samoorganizujących się substancji w fiolkach ze szczepionkami, które trafiają bezpośrednio do krwiobiegu ludzi, tym samym rozwijając transhumanistyczny program NWO.

Bardziej przerażające treści szczepień COVID zostały odkryte przez 2 niezależnych lekarzy, którzy ujawnili niepokojące obrazy mikroskopowe syntetycznych substancji. Co robią te symetryczne, podobne do klocków lego, samoskładające się czarne koła, które łączą się ze sobą w fiolce ze szczepionką?

Zawartość szczepień COVID zaczyna być ujawniane przez różnych niezależnych lekarzy na całym świecie. W poprzednich artykułach omówiłem dowody i/lub analizy przedstawione przez dr Roberta Younga i dr Carrie Madej , które obejmowały odkrycie, że niektóre fałszywe szczepionki przeciw COVID zawierają grafen, nanocząsteczki metaliczne, PEG i pasożyty. W tym artykule przedstawię wyniki 2 innych lekarzy, którzy przeprowadzili własne badania i analizy. Odkrycia są, niestety, ale nie zaskakujące, przerażające. Z jednej strony potwierdzają to, co Young i Madej już podzielili się ze światem. Z drugiej strony wprowadzają na świat nowe, niespotykane wcześniej substancje. Im więcej wiemy o zawartości szczepień COVID, tym bardziej staje się jasne, że te mikstury są pełne niebezpiecznych toksyn i syntetycznego życia, które absolutnie, pod żadnym pozorem, nie powinny znaleźć się w ludzkim ciele.

"COVID Vax" Zawartość: Dr Zandre Botha
Dr Zandre Botha z RPA, od 15 lat certyfikowany analityk żywej i suchej krwi, pojawiła się w programie Stew Peters, aby omówić swoje ostatnie obrazy dotyczące nie-szczepionki COVID. Botha badała zarówno samą szczepionkę COVID, jak i krew pacjentów zaszczepionych na COVID. W swojej analizie użyła fiolek z wirusem COVID (Johnson and Johnson). Botha potwierdziła, że wyniki były bardzo niepokojące i że nigdy nie widziała czegoś takiego podczas swoich 15-letnich badań mikroskopowych krwi. W wywiadzie kilkakrotnie podkreśla, że nie jest ekspertem, jednak od półtorej dekady przygląda się krwi i próbkom pod mikroskopem.

Krew pacjenta zaszczepionego COVID pod mikroskopem, ukazująca zdeformowane czerwone krwinki i tajemniczą ciemną substancję. Źródło: dr Zandre Botha / Stew Peters

Kiedy analizowała krew swoich zaszczepionych pacjentów, widziała okropne przykłady "rouleau" (układanie się i zbijanie czerwonych krwinek razem w kolumnach). Dr Young mówił o rouleau (i efekcie korony) już w 2020 roku na początku tego oszustwa. Odkryła również dziwną czarną substancję/strukturę wśród czerwonych krwinek. Warto zauważyć, że dr Botha znalazła to u każdego zaszczepionego pacjenta z objawami!

To, co znalazła w fiolkach, było jeszcze bardziej niepokojące. Przede wszystkim znalazła w fiolce dokładnie tę samą wspomnianą wcześniej czarną strukturę, co we krwi. Znalazła również ciemne lub czarne symetryczne okręgi, które mogą być metalowe, połączone łącznikami (patrz zdjęcie w tym artykule). Wyglądało na zaprojektowane i tak samo się składało! Na innym slajdzie pokazuje, że na komórkach zaczęły tworzyć się czarne linie. Dr Botha twierdzi, że wcześniej widziała pęcherzyki powietrza podczas analizy krwi i że te substancje nie były pęcherzykami powietrza. Przeprowadziła również analizę ciemnego pola i odkryła, że cząstki są odblaskowe.

Sprawdź wywiad Botha z Petersem, aby zobaczyć więcej zdjęć.
Opracowała i wymienia na swojej stronie internetowej alternatywne protokoły leczenia zarówno dla osób powracających do zdrowia po COVID (cokolwiek to jest, biorąc pod uwagę, że wirus SARS-CoV-2 nigdy nie został wyizolowany i oczyszczony ), jak i tych, którzy wracają do zdrowia po szczepionce COVID.

Zawartość szczepionki COVID: Analiza przeprowadzona przez dr Johna B
„ Naukowiec, wykładowca, ojciec i informator” o imieniu dr John B. z ponad 30 000 obserwujących na Twitterze przeanalizował najnowsze wcielenie szczepionki mRNA firmy Pfizer BioNTech o nazwie Comirnaty. Nie byłem w stanie zweryfikować, w jaki sposób uzyskał Comirnaty, ponieważ moje zrozumienie niedawnego zatwierdzenia przez FDA było takie, że Comirnaty uzyskało zgodę, ale BNT162b2 nie, a Comirnaty nie było jeszcze dostępne na rynku. Jednak dr John B. opublikował swoje wyniki na swoim Twitterze , stronę z pierwszym zdjęciem przedstawiającym dłoń w rękawiczce trzymającą fiolkę z napisem Comirnaty. Załączę niektóre, ale nie wszystkie jego obrazy. Jak zawsze, zrób własne badania i dojdź do własnych wniosków. W swoich obrazach określa wiele pomiarów, więc dla odniesienia 1 metr (m) = 1000 milimetrów (mm) = 1 000 000 mikrometrów (µm) = 1 000 000 000 (nm). Oznacza to, że w 1 mikrometrze jest tysiąc nanometrów. Zaczyna od pokazania, jak powiększa w jednej kropli:

„Powiększając, okazało się, że większe cząstki mają średnicę około 1 µm. Dla comparsion: średnica ludzkiego włosa: 70-90 urn ( springer.com/article/10.1684/ejd.2015.2726 ), ludzkie czerwone krwinki 8 urn ( sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S0022509603001595 ), SARS-CoV-2: 90-100 nm ( https:// nature.com/articles/s4159 8-021-82852-7 )”

„Niektóre skupiska cząstek były również widoczne w cieczy”

„Widać również struktury przypominające włókna. Ich średnica mieści się w zakresie nm. (Pamiętaj, że ludzki włos ma średnicę około 70-90 µm). Niektóre z nich wyglądają jak ciągłe włókno (a, c), inne mają rozgałęzienia (b, d).”

„Widziałem również strukturę podobną do pierścienia”.

„ Kolejna klasa cząstek: stosunkowo duże i charakteryzujące się wyjątkowymi właściwościami załamania światła. Występują w różnych kształtach (np. prętowe, kwadratowe) ”

Ostatnie 3 obrazy zawierają obiekty o bardzo dziwnych kształtach, z których niektóre wyglądają jak odłamki szkła, a niektóre są wyraźnie opalizujące, luminescencyjne lub fluorescencyjne. Ponownie, aby stwierdzić oczywiste, czym są te substancje i co, robią w roztworze przeznaczonym do wstrzykiwania do ludzkiego krwiobiegu?

Wspólne motywy
Do tej pory, gdy coraz więcej niezależnych lekarzy i naukowców przeprowadza własne analizy fiolek ze "szczepionką" COVID, możemy stworzyć obraz tego, co tak naprawdę jest w nich. Wspólne motywy zawartości wirusa COVID obejmują:
– dziwnie ukształtowane przedmioty, takie jak odłamki szkła
– nici (z których niektóre mają wyrastające z nich jakby gałęzie) (zob. również maski COVID i dowody dr Madej )
– jasne kolory luminescencyjne lub fluorescencyjne (zob. dowody Madeja i dowody Johna B.), sugerujące lucyferazę i/lub system obliczeniowy
– substancje syntetyczne/inżynieryjne (wyglądają symetrycznie, np. struktury przypominające pierścienie tworzące idealne koło lub czarna okrągła siatka w przedstawionym obrazie)
– samoorganizujące się organizmy

Końcowe przemyślenia
Kontrolerzy NWO musieli wiedzieć, że ludzie w końcu przeanalizują zawartość wirusa (szczepionki) pod mikroskopem i odkryją, co w nich było. Na początku scamdemii wydawało się, że dostęp do fiolek był ściśle kontrolowany, ale teraz w swoje ręce trafia wielu niezależnych lekarzy. Czy naprawdę myśleli, że ujdzie im na sucho ukrywanie zawartości przed opinią publiczną na zawsze? A może uważają, że ich plan jest zbyt zaawansowany, aby narazić się na kontakt z materią? A może cieszą się, że teraz to wyjdzie, aby wywołać poczucie wyuczonej bezradności? , w masach? Dowody odkryte przez tych lekarzy i przedstawione tutaj (i w poprzednich artykułach) mogą z łatwością zostać wykorzystane w sądzie w niezliczonych sprawach związanych z fałszywą pandemią i nagłym przypadkiem COVID. Ludzkości jest dosłownie wstrzykiwana syntetyczne substancje, z których niektóre same się składają, a nawet mogą być "samoświadome". Transhumanizm nie nadchodzi; to jest tu.
*****
Makia Freeman
Źródła:thefreedomarticles.com/…tents-2-more-docs-reveal-creepy-microscopy-images/
*odysee.com/…-Reveals-HORRIFIC-Findings-After-Examining-Vials:b
*thefreedomarticles.com/doctor-reveals-corona-effect-blood-coagulation/
*drzandrebotha.com/copy-of-post-covid-injection-protocol
*thefreedomarticles.com/…ns-sars-cov-2-imaginary-digital-theoretical-virus/
*twitter.com/drjohnb2/status/1444639912880443396


Nowe zdjęcia szczepionki Pfizer pod mikroskopem

Dr John B odkrył te cząstki w zastrzykach firmy Pfizer; jak twierdzi, są to cząstki o różnym kształcie, wielkości i właściwościach załamania światła. Są składnikami szczepionki lub zanieczyszczeniami.WIDEO w języku angielskim: rumble.com/…izer-vaccine-microscope-photos-just-released-.html

religionlavozlibre.blogspot.com/2021/10/nuevas-fotos-de-la-vacuna-pfizer-al.html

Ujawnianie większej liczby niebezpieczeństw związanych z tlenkiem grafenu w szczepionkach Covid-19
Big Pharma, CDC, FDA, NIH, stanowe i lokalne wydziały zdrowia oraz fałszywe media robią wszystko, co w ich mocy, aby zdyskredytować prawdziwą naukę, informatorów i prawdziwe wiadomości, aby przepchnąć trujący zastrzyk COVID-19. Zastrzyk COVID-19 to wyrok śmierci, który skróci Twoje życie. Zastrzyk COVID-19 NIE zapobiegnie zarażeniu COVID-19. Doniesiono, że 60% do 70% nowych przypadków COVID-19 pochodzi od osób, które otrzymały zastrzyk. Nie ma potrzeby wstrzykiwania COVID-19. Jesteś okłamywany. Nie ma zatwierdzonej przez FDA szczepionki zapobiegającej COVID-19.

Grają w tę grę, aby uzyskać prawne pozwolenie na otrucie, „szczepienie” lub wstrzyknięcie nam i zarobienie na tym miliardów dolarów. Widzimy ludzi, którym wstrzyknięto sekwencję komputerową stymulującą patogen. Czy nie potrzebujemy dokładnej sekwencji tego, co jest bezpośrednio wstrzykiwane ludzkości? Byłeś bardzo oszukany, jeśli uważasz, że otrzymałeś immunitet, ponieważ dostałeś zastrzyk. Strzał jest trucizną! Pokaż nam sekwencję białek! Udowodnij, że Covid-19 został odizolowany. Czy to syntetyczna sztuczna sekwencja? Wierzymy, że ta pandemia była planowana od wielu lat jako część globalistycznej agendy ONZ.

COVID-19 został zaplanowany 10 lat wcześniej w 2010 roku: Rockefeller Lockstep 2010 był planem pandemii COVID-19 2020 Postawili hipotezę, że symulowana globalna epidemia wymaga kroków, różnych faz, ogólnych ram czasowych i oczekiwanych wyników. Zostało to umieszczone w Rockefeller Lockstep 2010…

Rockefeller Lockstep 2010 z powyższego linku. Jest to dokładna opowieść o tym, co wydarzyło się podczas całej pandemii, która została zaplanowana na rok 2010. Następnie, w 2015 r., Richard Rothschild wraz z holenderską organizacją rządową opatentował „System i metodę testowania COVID-19” . Numery patentów, których to dotyczy, to 11 024 339 i 20150366518 . I pamiętajcie Event 201, który odbył się w Nowym Jorku w październiku 2019 roku .
I od tego momentu wszystko potoczyło się spiralą… (Informacje o konkretnych patentach są wymienione w dalszej części naszego artykułu). Krzyk potwornej światowej elity brzmi: „nie patrz na szkody uboczne, po prostu zaszczep się”.

Więcej cenzury: czy Google będzie skanował nasze prywatne dokumenty i usuwał wszelkiego rodzaju treści, które według nich wprowadzają w błąd? Tak więc Google nie jest już bezpieczny w użyciu… Media są wykorzystywane do cenzurowania prawdy i pomocnych informacji, do rozgłaszania pandemii i wywoływania strachu. COVID-19 nigdy nie był izolowany laboratoryjnie. Ludzie umierają, ale od czego umierają? Dlaczego lekarzom nie wolno stosować lekarstwa, które działa, zamiast być zmuszanym do stosowania lekarstwa, które zagwarantuje śmierć? Dlaczego media informacyjne nie zgłaszają zastrzyku COVID-19 i niekorzystnych warunków?

VAERS (system zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych ) jest współsponsorowany przez Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) oraz Agencję ds. Żywności i Leków (FDA), agencje Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych (HHS). Szacuje się, że kiedykolwiek zgłaszanych jest tylko 1 do 3% rzeczywistych przypadków.
System zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionki (VAERS) z USA

Dane VAERS (USA): 7.09.2021 – 10 991 Zgonów z powodu wstrzyknięcia COVID-19
Dane VAERS: 9.07.2021 – 463 457 Zdarzenia niepożądane związane z wstrzyknięciem COVID-19
Zgłoszone w unijnej bazie danych o niepożądanych reakcjach na narkotyki dla szczepionek na COVID-19
7.09.2021 – 17 503 zgonów z powodu zastrzyków COVID-19
7.09.2021 – 1 687 527 Niepożądane reakcje na lek po zastrzykach z COVID-19

Doniesienia o tlenku grafenu w szczepionkach, maskach, wymazach i szczepionkach przeciw grypie przeciw COVID
Czy tlenek grafenu powoduje, co jest fałszywie określane jako Covid-19 ?

Moje stanowisko od samego początku w odniesieniu do tej tak zwanej „pandemii” było takie, że SARS-CoV-2 lub „Covid-19” był tylko wymówką wykorzystywaną jako narzędzie rządowe do zaszczepiania wielkiego strachu wśród ludzi, aby zbudować system całkowitej kontroli nad masami. Prawdziwą bronią biologiczną ewidentną jest trujący zastrzyk, błędnie oznaczony jako „szczepionka przeciw Covidowi”, oraz taktyki i nakazy, które nie tylko zniszczyły działalność gospodarczą, ale zdziesiątkowały zdrowie i układ odpornościowy ogółu ludzi. Obejmuje to każdy aspekt blokad, kwarantanny, utraty pracy z powodu przymusowego zamykania firm w całym kraju i na świecie, maskowania i fałszywych mandatów testowych oraz ogólnego terroru celowo wywołanego przez kontrolujące „elity” i ich partnerów rządowych.

Jaki jest negatywny wpływ grafenu na środowisko?
Mikrocząsteczki grafenu mogą prowadzić do poważnych problemów z oddychaniem, w tym raka płuc. Toksykolog układu oddechowego Ken Donaldson i jego koledzy z Uniwersytetu w Edynburgu pokazali, w jaki sposób drobne płatki grafenu (zaledwie kilka mikrometrów średnicy) mogą dostać się do układu oddechowego u ludzi. Te nanopłytki grafenu mogą osadzać się głęboko w płucach. Układ odpornościowy nie ma mechanizmu, aby pozbyć się obojętnego materiału, takiego jak grafen. W związku z tym cząstki nanografenu mogą trwale pozostawać w płucach i powodować poważne uszkodzenia fizjologiczne tkanki na poziomie komórkowym.

Krótko mówiąc, mikrocząsteczki grafenu mogą powodować poważne stany zapalne w płucach, prowadzące do ostrych problemów z oddychaniem. Ostatecznie, płytki grafenowe znajdujące się w płucach mogą również rozwinąć guz, powodując raka płuc.
W naszym artykule z 7 lipca 2021 r. w Secure Arkansas zatytułowanym „Strzały COVID-19 i toksyczny tlenek grafenu” ujawniliśmy, że tlenek grafenu znajduje się w zastrzykach z COVID-19, co zostało zgłoszone przez hiszpańskich naukowców. Hiszpańscy naukowcy odkryli, że znaczną dawką w fiolce szczepionki jest tlenek grafenu. Kliknij tutaj, aby zapoznać się ze sprawozdaniem okresowym hiszpańskich badaczy przetłumaczonym na język angielski. (Pfizer przypomniał sobie konkretne partie Chantix, leku na rzucenie palenia). Czy mogą istnieć konkretne partie „szczepionki” przeciw COVID, które są bardziej skażone niż inne?

Hiszpańscy naukowcy, którzy odkryli tlenek grafenu w zastrzykach COVID, zauważają również, że ten toksyczny związek może również:

Promuje tworzenie zakrzepów (skrzepy krwi)
Uszkodzenie czerwonych krwinek
Krzepnięcie krwi
Uszkodzić układ odpornościowy
Zespół zapalny lub zapalenia ogólnoustrojowe lub wielonarządowe
Rozpalają błony śluzowe i przyczyniają się do utraty smaku lub zapachu – a nawet prowadzą do nietypowego metalicznego posmaku w ustach, co zostało zgłoszone
Wziewny GO powoduje stan zapalny błon śluzowych, a tym samym utratę smaku i zapachu
Wywieraj właściwości magnetyczne w organizmie – co może wyjaśniać dziwaczny materiał filmowy, na którym ludzie trzymają przedmioty magnetyczne na ramionach po ich ukłuciu


Krótko mówiąc, tlenek grafenu zachowuje się dokładnie tak, jak rzekomy SARS-CoV-2 oficjalnej wersji, generując tę samą symptomatologię ciężkiego COVID-19. Po zainstalowaniu na poziomie neuronalnym powoduje neurodegenerację lub innymi słowy neurologiczny COVID-19

Dla tych, którzy wciąż nie są przekonani, że tlenek grafenu może być jednym ze składników wstrzyknięcia Covid-19, kliknij tutaj, aby zapoznać się z artykułem recenzenckim z Nanoscale Journal zatytułowanym „Funkcjonalizowane usługi tlenku grafenu jako nowatorski nano-adiuwant szczepionkowy do silnej stymulacji odporność komórkowa”.
Związek między tlenkiem grafenu a polami elektromagnetycznymi

Biorąc pod uwagę, że do tej pory nie ma naukowych dowodów na faktyczne sekwencjonowanie i izolację SARS-CoV-2, podejrzewamy z wieloma wiarygodnymi przesłankami, że choroba COVID-19 jest w rzeczywistości efektem ubocznym wprowadzania tlenku grafenu do organizmu różnymi sposobami .

Poniżej znajdują się wyszukiwania w patentach USA dla następujących terminów:
Tlenek grafenu Razem: 4144 patentów
Tlenek grafenu i Pfizer Razem: 5 patentów
Tlenek grafenu i Johnson & Johnson Razem: 3 patenty
Tlenek grafenu i uniwersytet Razem: 1513 patentów
Tlenek grafenu i mRNA Łącznie: 57 patentów
Tlenek grafenu i szczepionka Razem: 35 patentów
Tlenek grafenu i dostarczanie leków Łącznie: 268 patentów
Tlenek grafenu i grypa ogółem: 4 patenty
Tlenek grafenu i grypa Razem: 42 patenty
Tlenek grafenu i zapalenie płuc Razem: 13 patentów

Spike Protein Suma: 728 patentów
Spike Protein and Sequence Razem: 688 patentów
Spike Protein and Vaccine Razem: 600 patentów
Spike Protein and Injections Razem: 532 patenty

DARPA Razem: 12 701 patentów
Koronawirus Łącznie: 6545 patentów
SARS-CoV-2 Razem 140 patentów
SARS-CoV-2 i zapalenie płuc Razem 50 patentów

Jeśli chodzi o całkowitą liczbę patentów na grafen , same Chiny posiadają znacznie ponad 50% światowego udziału i służą jako wiodący kraj w tej dziedzinie. Więcej informacji na temat grafenu w dostarczaniu leków można znaleźć tutaj . Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o krajobrazie patentowym grafenu, kliknij tutaj. Tak, patrząc na artykuły na temat grafenu, można się wiele dowiedzieć, ponieważ jest OGROMNY. Odbędzie się wirtualne wydarzenie w dniach 20-24 września 2021 r. Będzie to wiodący tydzień konferencji grafenowej w Europie. Grafen jest numerem jeden do obejrzenia. Naukowcy z dziedziny medycyny doskonale zdają sobie sprawę z istnienia tlenku grafenu. Znajduje zastosowanie w inżynierii biologicznej, magazynowaniu energii i materiałach kompozytowych.
Oświadczenie w sprawie izolacji wirusów (jest to czterostronicowy dokument medyczny w formacie PDF, który należy przeczytać)

Wirus SARS-CoV-2 nigdy nie został wyizolowany ani oczyszczony. W rezultacie nie można znaleźć potwierdzenia istnienia wirusa.

Amerykański Departament Zdrowia i Opieki Społecznej (za pośrednictwem CDC, NIH, NIAID i ich finansowanych laboratoriów oraz partnerów handlowych) posiadał patenty na każdy proponowany element medycznych środków zaradczych i ich finansowanie. Więc wiedząc o tym… czy dr Fauci, dr Gao (Chiny CDC) i dr Elias (Fundacja Billa i Melindy Gatesów) spiskowali, aby dokonać aktów terroru wobec globalnej populacji – w tym ogólnej populacji Stanów Zjednoczonych? ? Jaka jest definicja terroryzmu wewnętrznego? 18 USC § 2331 §§ 802 – Akty terroryzmu domowego skutkujące śmiercią obywateli amerykańskich

Sekcja 802 amerykańskiej ustawy PATRIOT Act (Pub. L. Nr 107-52) rozszerzyła definicję terroryzmu o „krajowy”, w przeciwieństwie do międzynarodowego terroryzmu. Osoba angażuje się w terroryzm wewnętrzny, jeśli popełnia czyn „niebezpieczny dla życia ludzkiego”, który stanowi naruszenie prawa karnego stanu lub Stanów Zjednoczonych, jeśli czyn wydaje się mieć na celu: (i) zastraszenie lub zmuszenie cywila populacja; (ii) wpływać na politykę rządu poprzez zastraszanie lub przymus;

Dr Anthony Fauci wystarczająco długo nas zastraszał i zmuszał, a nawet próbował wpłynąć na rząd tymi samymi środkami. Od lat nas straszy i grozi!
Co więcej, spójrz na lek Fauci's Remedesivir, który reklamują, aby podawać pacjentom z COVID-19, którzy trafiają do szpitala.
Ostrożność! Dlaczego Remdesivir jest wpychany do szpitali? Chcieliśmy dodać specjalną uwagę na temat Remdesiviru wytwarzanego przez Gilead Sciences, Inc., bardzo niebezpiecznego leku, który szpitale zostały zmuszone do podawania pacjentom z Covid zgodnie z protokołem National Institutes of Health (NIH). Ma wygórowaną śmiertelność. Oto skutki uboczne Remdesiviru ze strony drugs.com „Poważne działania niepożądane (np. zespół dysfunkcji wielu narządów, wstrząs septyczny, Ostre uszkodzenie nerek , niedociśnienie) zgłoszone u 23%;”) Tak więc Remdesivir powoduje ostrą niewydolność nerek i/lub wielonarządową dysfunkcja, wstrząs septyczny i niedociśnienie u 23% wszystkich pacjentów. To tragiczna wiadomość i powinna być nie do przyjęcia dla ludzi.

Odważni i bardzo szlachetni lekarze ostrzegają opinię publiczną przed zastrzykami Covid! Jeden z lekarzy, Kanadyjczyk, dr Hoffe, twierdzi, że skrzepy krwi, które są zgłaszane w korporacyjnych mediach jako „rzadkie”, nie są rzadkie, na podstawie własnych badań własnych pacjentów, którzy niedawno otrzymali jeden ze zastrzyków. Tak więc dr Hoffe twierdzi, że znalazł dowody małych skrzepów krwi u 62% swoich pacjentów, którym wstrzyknięto zastrzyk mRNA.
Oto jego cytat:

Skrzepy krwi, o których słyszymy, o których media twierdzą, że są bardzo rzadkie, to duże skrzepy krwi, które powodują udary i pojawiają się na skanach CT, MRI itp. Skrzepy, o których mówię są mikroskopijne i zbyt małe, aby je znaleźć na dowolnym skanie. Można je zatem wykryć tylko za pomocą testu D-dimerów.

My, ludzie, lepiej się obudźmy! Prokurator USA składa pozew przeciwko rządowi USA za 45 000 zgonów poszczepiennych
Spróbujmy wszyscy mieć oko na dr. Jose Romero, który pełni podwójną rolę jako przewodniczący Komitetu CDC ACIP i Departamentu Zdrowia Arkansas. Ważne Problematyczne Spotkanie CDC w Atlancie: Można oglądać na żywo transmisję internetową na czwartek , 22 lipca 2021 r . Oto projekt planu spotkania. Rozpoczyna się o godzinie 11:00 czasu wschodniego (lub 10:00 czasu środkowoamerykańskiego letniego; 8:00 czasu pacyficznego letniego).
Nadchodzące posiedzenie potężnego Komitetu Doradczego ds. Praktyk Szczepień (ACIP) skorumpowanego CDC odbędzie się pod przewodnictwem godnego ubolewania dr Jose Romero w sprawie zaleceń dotyczących szczepień. (CDC ustala swój skandaliczny harmonogram „immunizacji” dorosłych i dzieci w oparciu o zalecenia członków tej małej komisji ACIP. Komisja składa się z 15 „specjalnych” pracowników rządowych , w tym przewodniczącego.)
Medyczna tyrania na całej planecie musi się skończyć! Globalna populacja na tej ziemi jest teraz zakładnikiem i cierpi z powodu szkód wyrządzonych przez niegdyś zaufaną społeczność medyczną.

Po raz kolejny, jak długo planowała to złowroga globalna elita?
SZKOLENIE DHS: PRZYGOTOWANIE DO MASOWEJ PUBLICZNEJ KWARANTANNY - NIESZCZEPIENI Z WIEJSKICH TERENÓW AMERYKI Oto niepokojący fragment:
Department of Homeland Security ma Szkolenie dostępne dla organów ścigania, pracowników służby zdrowia i innych pracowników rządowych, które są szczegółowo Jak przygotować i wykonać kwarantanny masa publiczną nieszczepionych na obszarach wiejskich w Stanach Zjednoczonych. (Patrz MGT 433)

Czy kiedykolwiek spojrzałeś na harmonogram szczepień CDC dla małych dzieci ? W harmonogramie szczepień nie tylko są szczepione zaraz po urodzeniu, ale nawet wtedy, gdy matki noszą je w łonie matki (podobno na krztusiec)! Dlaczego podajemy te szczepionki dzieciom, które nie miały jeszcze nawet szansy na rozwinięcie swojego układu odpornościowego? Czy jesteśmy tak bojaźliwi, że czujemy, że musimy pozycjonować się z establishmentem? Katastrofalnie skorumpowane władze federalne i ich kumple-miliarderzy z prywatnych korporacji chcą nakazać zaszczepienie Sektor opieki zdrowotnej stał się monopolistą i stał się złowrogim kartelem medycznym karczującym pieniądze, który wydaje się być skupiony na realizacji programu depopulacji. Spójrz prawdzie w oczy… Nasz system opieki zdrowotnej zawiódł: nie leczy się i pokazuje nam, że mają zamiar wyrządzić krzywdę. A co z przysięgą Hipokratesa? "Po pierwsze nie szkodzić."

Na zakończenie, czy jesteś w stanie rozeznać i przejrzeć kłamstwa narracji COVID? Czy nie nadszedł czas, abyśmy przezwyciężyli lęki, kłamstwa i oszustwa popełniane wobec społeczeństwa? Zacznijmy korzystać z naszych umiejętności krytycznego myślenia. Po prostu powiedz „NIE” eksperymentalnym lekom! securetherepublic.com/…f-graphene-oxide-in-covid-19-shots-those-involved/ przez SOTN

Naukowcy już od dawna pracowali nad tym; Jak wprowadzić grafen do organizmu bez powodowania odrzucenia... Wyzwaniem jest uczynienie go biokompatybilnym... „Pozytywny" wpływ tlenku grafenu na niektóre komórki odpornościowe może być punktem wyjścia do opracowania platform biomedycznych opartych na tym materiale w skali nanometrycznej, takich jak nowe immunoterapie, nośniki szczepionek i nanoadiuwanty”, ... który przypomina, że nanomateriały Grafen jest „łatwy” do sprzężenia z lekami i innymi cząsteczkami na jego powierzchni, „poprawiając funkcję leku i specyficzność w stosunku do celu będącego przedmiotem zainteresowania” - więcej ; cir-grafeno-en-nuestro-cuerpo-sin-provocar-rechazo
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wacula, a z czego tak się śmiejesz?
Edward7
Jan Paweł II ukazuje się zakonnicy i potwierdza, że Benedykt XVI nadal jest Papieżem

Wideo - trzeba włączyć automatyczne tłumaczenie ;youtube.com/watch?v=uMuZ5puk9Bc

Arturo Katolicki Dziennikarz informuje nas, że otrzymał zawiadomienie od zakonnicy, że w dniu Matki Bożej Różańcowej, 7 października, Jan Paweł II ukazał się jej w jej celi podczas odmawiania różańca i po modlitwie z nią, …More
Jan Paweł II ukazuje się zakonnicy i potwierdza, że Benedykt XVI nadal jest Papieżem

Wideo - trzeba włączyć automatyczne tłumaczenie ;youtube.com/watch?v=uMuZ5puk9Bc

Arturo Katolicki Dziennikarz informuje nas, że otrzymał zawiadomienie od zakonnicy, że w dniu Matki Bożej Różańcowej, 7 października, Jan Paweł II ukazał się jej w jej celi podczas odmawiania różańca i po modlitwie z nią, zgodził się odpowiedzieć kilka pytań z troski o nasze życie wieczne i znękany stan, w jakim znajduje się Kościół w tych niespokojnych czasach. Nie pozostawi Cię obojętnym…

Cenne świadectwo potwierdzające, kim jest prawdziwy Papież, jak również dla sedewakantystów i innych członków Kościoła, którzy uważają, że Jan Paweł II jest skazany w piekle za pewne błędy, które popełnił, ofiarą wielkiej presji podczas swojego pontyfikatu. Mamy potwierdzenie, że Franciszek jest fałszywy i że jest plagą i oczyszczeniem, na które zasługujemy za porzucenie Chrystusa. Dziękujemy Bogu za to ważne świadectwo i za to, że nauczył nas znaczenia Różańca Świętego dla naszego wiecznego zbawienia, a także Arturo, który to uczynił.
CUDOWNY MEDALIK
Edward7, możesz te świadectwo puścić na główną stronę?