05:04
m.rekinek
77.1K
Apokalipsa. Szokujące nagranie z Paryża ubogaconego przez imigrantów z Afryki! Paryż - 2016! Opublikowany 16.10.2016 Marcin Rola youtu.be/4_G5DmVN008More
Apokalipsa. Szokujące nagranie z Paryża ubogaconego przez imigrantów z Afryki! Paryż - 2016!

Opublikowany 16.10.2016

Marcin Rola
youtu.be/4_G5DmVN008
Tolek
Przecież takie widoki można zobaczyć i u nas w kraju. Nie potrzeba jechać do Paryża wystarczy na pierwsze lepsze wysypisko śmieci lub sortownie. takie same przeżycia wizualne i zapachowe. nawet lepiej u nas bo żadnym kołkiem nie oberwie człowiek na wysypisku.
Tadeusz Majoch
Przybysz jeśli nie zachowuje się tak jak Europejczyk ,do Europy nie pasuje i powinien być wydalony automatycznie. Zawsze tak było że emigrant musiał zachowywać się dobrze aby z niego byli w danym kraju zadowoleni ,jeśli tak nie jest to nie ma o czym mówić .
Ewangelista
Obmowa - tak to się nazywa.
wacula25wp.pl
Ewangelista Mój drogi nie obrażam cię i nie uczynię tego nigdy i nie gniewaj się proszę
Ewangelista
@wacula25@wp.pl Po co lajkujesz moje wypowiedzi? Potem latasz do Aarona i sobie używacie na mnie. Nie tylko zresztą na mnie. Innych użytkowników też obrażacie i wyśmiewacie. Żałosne.
mkatana
Europa na własne życzenia przekształca się powoli w tzw. Trzeci Świat. Aby ''ucywilizować '' przybyszów, trzeba będzie jakieś 100 lat i wątpię czy się to w ogóle uda. Raczej oni ''ucywilizują '' Europę na swoją modłę, tak jak to już prawie zrobili w Szwecji.
Ewangelista
Barbarzyńcy wpuszczeni za mury miasta.