Clicks2.7K
ELOHIM.
8

Uwaga potrzebna modlitwa! Kolejny zbuntowany Kapłan?

Poniżej zamieszczamy oficjalne oświadczenie Kurii Generalnej Zakonu Paulinów w sprawie o. Augustyna Pelanowskiego:

W związku z propagowanymi przez o. Augustyna Pelanowskiego poglądami stojącymi w jaskrawej sprzeczności z niektórymi prawdami doktryny katolickiej oraz szacunkiem należnym Ojcu Świętemu Franciszkowi, Zakon św. Pawła I Pustelnika (Paulini) oświadcza, iż zdecydowanie odcina się od prywatnych poglądów wyżej wymienionego kapłana.

Jednocześnie zwracamy uwagę, iż o. Augustyn łamie śluby zakonne, zarówno poprzez publikacje, na które nie otrzymał zgody, jak również przez trwającą ponad 11 miesięcy samowolną nieobecność w klasztorze.

Wyrażamy głębokie ubolewanie z powodu zamętu i zgorszenia, jakie w dusze wiernych wprowadzić może indywidualna działalność o. Pelanowskiego. Jednocześnie informujemy, że już wcześniej podjęte zostały kroki przewidziane przez Kodeks Prawa Kanonicznego.

W duchu braterstwa trwamy w modlitwie za o. Augustyna.

o. Paweł Przygodzki

Sekretarz Generalny Zakonu Paulinów

Częstochowa – Jasna Góra, 30 listopada 2019 r.

m.niedziela.pl/…/Oswiadczenie-w-…
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Elohim, modlitwa to za ciebie jest potrzebna! Zbuntowana przeciw Bogu to jest Kuria Genaralna Zakonu Paulinów, a nie O. Pelanowski!
ELOHIM.
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA nie chcę twojej modlitwy
wacula25wp.pl
woj_tek Wojtuś Piszesz-[Nie staraj się już słodzić itd. ]--A czy kako na śniadanie też 👏 😀
wacula25wp.pl
woj_tek Wojtuś Wojtuś Czy ty czasem nie wyciągnąłeś pochopne zbyt wnioski .Tak więc ja wyciągnąłem średnią i zrobiłem pół na pół, na przekór Twym uporczywym twierdzeniom .
woj_tek
Poznaję wszystkich po ich owocach. Jak są zgniłe i śmierdzą, to wiem do kogo należą. Z Panem Bogiem i NMP !

🤗
wacula25wp.pl
Jest niezłym i mądrym kapłanem troszeczkę się zagalopował i przesadził ponieważ niektóre niby prawdy prowadzą do Luteranizmu chociaż mówią z pozoru prawdę .NO każdemu może się to zdarzyć .
woj_tek
@wacula25wp.pl Nie staraj się już słodzić i mieszać. Dobrze wiesz, ze jest lepszy niż go usiłujesz przedstawić. Chcesz zasłonić swoje niecne intencje fałszywym "słodzikiem". Twoje owoce gniją, więc nie dasz rady ich ukryć. Z Panem Bogiem!

🤗