Edward7
113.1K

„Pójście do szpitala to wyrok śmierci” — Rzeczywistość epoki covid

„Widziałem, jak 32 starsze osoby zmarły natychmiast po przyjęciu szczepionki Moderna..." Amerykańska pielęgniarka oskarża szpitale i rządy o morderstwo, odmawiając skutecznego leczenia, jednocześnie …More
„Widziałem, jak 32 starsze osoby zmarły natychmiast po przyjęciu szczepionki Moderna..."
Amerykańska pielęgniarka oskarża szpitale i rządy o morderstwo, odmawiając skutecznego leczenia, jednocześnie nalegając na eksperymentalną „szczepionkę” podczas pandemii, w której nikt nie umiera na ulicach. Następnie potępia plany CDC (Centrum Kontroli Chorób USA) łapania ludzi i wywiezienia ich do obozów koncentracyjnych jak w Czwartej Rzeszy .
Ostrzega swoje dzieci, aby uciekały, jeśli ktoś zapuka do drzwi, mówiąc: „Jestem z rządu i jestem tutaj, aby pomóc”.
To jest koszmarna przyszłość, która nas czeka, jeśli ludzie nie wstaną teraz i nie zapobiegną temu.
Czy szpitale zabijają pacjentów na respiratorach, zwłaszcza jeśli nie są oni zaszczepieni eksperymentalną surowicą depopulacyjną zmieniającą DNA, która jest popychana przez rząd i FEMA? Od miesięcy widzieliśmy, jak pielęgniarki mówią, że szpitale zabijają pacjentów za pomocą respiratorów. Jest to mechaniczne urządzenie do ddychania, które …More
ľubica shares this
1K
„Isť do nemocnice je trest smrti“ - Realita éry covid
„Videl som 32 starších ľudí zomrieť bezprostredne po očkovaní vakcínou Moderna ...“ Americká sestra obviňuje nemocnice a vlády z vraždy tým, že odmietla účinnú liečbu, pričom trvala na experimentálnej „vakcíne“ počas pandémie, pri ktorej nikto na ulici neumiera. Potom odsúdi plány CDC (amerického centra pre kontrolu chorôb) chytať ľudí …More
„Isť do nemocnice je trest smrti“ - Realita éry covid

„Videl som 32 starších ľudí zomrieť bezprostredne po očkovaní vakcínou Moderna ...“ Americká sestra obviňuje nemocnice a vlády z vraždy tým, že odmietla účinnú liečbu, pričom trvala na experimentálnej „vakcíne“ počas pandémie, pri ktorej nikto na ulici neumiera. Potom odsúdi plány CDC (amerického centra pre kontrolu chorôb) chytať ľudí a odvážať ich do koncentračných táborov ako vo štvrtej ríši.

Varuje svoje deti, aby utiekli, ak niekto klope na dvere a povie: „Som vo vláde a som tu, aby som pomohol“. Je to strašná budúcnosť, ktorá nás čaká, ak ľudia teraz nevstanú a nezabránia tomu.

Zabíjajú nemocnice pacientov na ventilátoroch, najmä ak nie sú očkovaní experimentálnym depopulačným sérom meniacim DNA, ktoré tlačí vláda a FEMA? Celé mesiace sme videli, ako sestry hovoria, že nemocnice zabíjajú pacientov respirátormi.

Ide o mechanické dýchacie zariadenie, ktoré dýcha za pacienta, keď pacient nemôže dýchať sám. Pacient je uspatý a do pľúc je vložená trubica, ktorá naplní pľúca kyslíkom na napodobnenie dýchania. Pacienti používajúci ventilátor majú 14% -nú mieru prežitia (ešte nižšiu). Respirátory sú nebezpečné, pretože sú uzavretým systémom a vytvárajú baktérie. Lekári a sestry často neupravujú zariadenie na správne množstvo kyslíka, ktoré pacient potrebuje, čo má za následok často to, že sa do krvi pumpuje príliš veľa kyslíka.

Bez správnej zmesi kyslíka a oxidu uhličitého nie je kyslík v krvi správne použitý, čo spôsobuje pacientovi viac škody ako úžitku. V nemocnici zabil môjho bratranca ventilátor Toto je osobný príbeh o tom, čo nemocnica (Centegra) urobila nášmu bratrancovi s ventilátorom. Môj bratranec bol zdravý a mal asi 40 rokov. Naposledy sme ho a jeho snúbenicu videli 4. júla 2021 a všetci boli zdraví 2 týždne po tom, ako sme ich videli, išli na týždeň na Floridu, 2 dni po tom, ako sa náš bratranec a jeho snúbenica vrátili z Floridy, všetci mali príznaky chrípky. Náš bratranec sa tretí deň cítil trochu horšie a išiel na kontrolu do nemocnice.

Nemocnica ho prijala na noc a navrhla mu, aby zostal, pretože jeho hladina kyslíka bola nižšia Zavolal svojej snúbenici, že „dostaň ma z tejto nemocnice, pokúšajú sa ma zabiť.“ Plná moc odmietla pustiť svoju snúbenicu do nemocnice. Náš bratranec sa v tú noc pokúsil odísť odstránením welfronov z náručia. Zastavili ho a uložili ho spať.V noci, keď sa pokúšal o útek, náš bratranec nasadil respirátor. Týždeň po nasadení respirátora bol sedatív odstránený - pokúsil sa vytiahnuť trubicu z krku, aby opäť vyšiel. Uspali ho a ďalší týždeň ho držali v respirátore Po týždni používania ventilátora sa mu v pľúcach objavili krvné zrazeniny Nemocnica stále žiadala rodinu o DNR (neoživujte ju - 4 krát do týždňa) a rodina odpovedala NIE Nemocnice sa NIE pýtajú na DNR, majú sa pýtať rodiny, čo si o DNR myslia! Ako sa môže niekto, kto je schopný „NEVSTÁVAŤ“, pokúsiť druhýkrát uniknúť?

Po poslednej žiadosti DNR z nemocnice nám bolo povedané, že môj bratranec, jeho stav, je „plánovaný“. O 30 minút neskôr môj bratranec zomrel na „infarkt“. Celá táto dráma sa odohrala za 2 týždne. Náš bratranec prešiel od zdravých k symptómom chrípky a zomrel za menej ako 3 týždne. Zabíjajú nemocnice neočkovaných pacientov? Respirátory zabíjajú pacientov v nemocniciach. Respirátory majú mieru prežitia 14%. Náš bratranec nie je typ, ktorý by sa zbláznil alebo utiekol z nemocnice, pokiaľ neuvidí alebo nepočuje niečo znepokojujúce. Posledné slová, ktoré povedal svojej snúbenici: „dostaň ma odtiaľto, chcú ma zabiť“, mi nejdú z hlavy. Videli ste alebo počuli ste počas pobytu v nemocnici niečo, čo vás viedlo k odchodu? Môj bratranec nebol typom rebela proti lekárom a zostal by, keby sa cítil pohodlne a bezpečne. Náš bratranec nebol očkovaný a všetci sme súhlasili, že nebudeme. Všetci sme na jednej strane s vládnym experimentálnym sérom meniacim DNA a nikto z nás nechce byť jeho súčasťou.

Môžete si myslieť, že ho Covid zabil - pochybné. Náš bratranec bol dostatočne zdravý, aby sa pokúsil utiecť z nemocnice sám. Mala nemocnica nariadiť vraždu neočkovaných, alebo sa len pokúšali vyzbierať od vlády ďalších 2 000 dolárov za každú smrť, ktorú označili ako nositeľa? Prečo bol náš bratranec napojený na fanúšika, keď nebol na pokraji smrti? Newyorská sestra tvrdí, že nemocnice zabíjajú pacientov Sestra v prvej línii ohľadom newyorského koronavírusu tvrdí, že mesto „zabíja“ pacientov s COVID-19 tým, že ich nasadzuje na respirátory a spôsobuje zranenia pľúc. Toto video pochádza z roku 2020 a verí sa, že masky sa používajú na predčasné ukončenie života. Používajú sa respirátory na zabíjanie pacientov?

Newyorská sestra tvrdí, že nemocnice zabíjajú pacientov Sestra v prvej línii ohľadom newyorského koronavírusu tvrdí, že mesto „zabíja“ pacientov s COVID-19 tým, že ich nasadzuje na respirátory a spôsobuje zranenia pľúc. Toto video pochádza z roku 2020 a verí sa, že masky sa používajú na predčasné ukončenie života. Používajú sa respirátory na zabíjanie pacientov? Normálna hladina kyslíka v krvi sa pohybuje okolo 97%a začína byť alarmujúce, keď toto číslo klesne pod 90%. Pri hladinách pod 90%mozog nemusí dostávať dostatok kyslíka a pacienti môžu začať pociťovať zmätok, letargiu alebo iné duševné poruchy.

Keď hladiny klesnú na 80. alebo nižšie, zvyšuje sa nebezpečenstvo poškodenia životne dôležitých orgánov. religionlavozlibre.blogspot.com/2021/08/estan-los-hospitales-matando-los-no.html V dnešnej dobe je hospitalizácia bohužiaľ rozsudkom smrti a zločinecká elita sa snaží zvýšiť počet úmrtí. a samozrejme drží liečbu, a preto sa držal mimo nemocnice: Ivermectin a HydroxyChloroQuine.

Keby to ľudia dostali hneď, NEBOLI by ani v nemocnici !!! Ivermektín a hydroxycholochín zabíja prvé prechladnutie alebo chrípku počas prvých 4 dní ... pokiaľ nie je niekto SUPER v ohrození. Ale Ivermectin a HydroxyCholorQuine sú skryté a ďaleko od VŠETKÝCH pacientov !!!! Takže skutočnosť, že taký super zdravý človek bol dokonca hospitalizovaný, nieto ešte na JIS, znamená, že NEDÁVA Ivermektín ani HydroxyChlorochin .... a Vit C, Vit D3 a Zinok. Ak to nestačí, pridáte obvyklé antibiotikum zo Z-balenia. Veľké lekárne NEBUDÚ (nemôžu) vyplniť ŽIADNU žiadosť o recept na tieto 2 vysoko účinné výrobky !!! Už tomu nerozumieš ??? Podávanie Ivermectinu a HydroxyChlorQuine do nemocníc je ZAKÁZANÉ !!! Raz v nemocnici, V dnešnej dobe CHCÚ VÁS ZABIŤ …… sú tak zúfalí, aby sa zvýšil počet obetí, aby mohli odôvodniť potrebu ZÁMKU !!!! Čítal som správy od ľudí v nemocnici, ktorí boli strašne chorí, a PÝTAL som sa na tieto recepty,

ALE BOLI ZAKÁZANÍ !!! Títo pacienti (múdri) jednoducho vstanú a odídu z NEMOCNICE ... .. a potom prosia o online pomoc pri získavaní Ivermektínu a Hydroxychlorochinu !!! POZNAJTE TO: Ak máte chrípku alebo silnú nádchu, NIKDY V TÉTO DNI NECHODTE DO NEMOCNICE ... .. TOTO JE POSLEDNÉ MIESTO, NA KTORÉ BY STE MALI ísť ... pretože ich cieľom je VÁS ZABIŤ, nie vyliečiť !!! Už tomu nerozumieš ??? To znamená, že som dnes bol pod veľkým bremenom, zdieľal som tento príbeh a prosil Boha o zázrak ... dúfajúc, že sa ostatní budú modliť rovnako ... Nikto by nemal v týchto dňoch ísť do žiadnej nemocnice, ktorá je pod satanistickou kontrolou! Poproste Boha, aby zasiahol a vytvoril zázrak.TOTO JE POSLEDNÉ MIESTO, NA KTORÉ BY STE MALI ísť ... pretože ich cieľom je VÁS ZABIŤ, nie liečiť !!! Vložil Anonymous stateofthenation.co

"Videl som 32 starších ľudí zomrieť bezprostredne po očkovaní vakcínou Moderna." Informátor z oblasti zdravotníctva, ktorý pracoval na oddeleniach Covid počas údajnej pandémie Covid-19, uviedol, že videl viac ľudí zomierajúcich na injekcie Covid-19 ako (údajného) Covid-19. Abrien Aguirre je palubný certifikovaný terapeut na Havaji a uviedol to v rozhovore pre Hawaii Free Speech News. video-brighteon.com/887ac7cd-236f-41e0-bd73-6fb3fae1e408 "Videl som 32 starších ľudí zomrieť bezprostredne po očkovaní vakcínou Moderna." Nič z toho sa v správach nerozoberá. To sa nehodí k ich príbehu. „Videl som viac pacientov, ktorí zomreli na očkovaciu látku ako Covid,“ povedal.

Zdravotnícky pracovník pracuje pre najväčšie kvalifikované ošetrovateľské zariadenie na Oahu na Havaji a pracoval v troch oddelených oddeleniach Covid-19 so staršími pacientmi. "Ľudia sa presťahovali do Covidu, nemali Covida." Výsledky testu PCR boli pozitívne, ale väčšina z nich bola asymptomatická a trpela iba predchádzajúcimi stavmi. Ľudia s inými smrteľnými ochoreniami boli zaradení medzi úmrtia na Covid a fakturačné oddelenie v opatrovateľskom dome inštruovalo terapeutov, aby kvôli vyššej úhrade zmenili kódy lekárskej diagnózy z chorôb, ako je pľúcna choroba na Covid. Aguirre tiež uviedol, že v niektorých prípadoch boli uvedení ľudia, ktorí mali Covid-19, a dokonca mali negatívny test na podozrivý vírus. "Je to len podvod na všetkých úrovniach." Moja rada ľuďom - ak sú vaši starší ľudia chorí, stará mama, prababka, mama, neposielajte ich do kvalifikovaného ošetrovateľského ústavu, nedostane sa im náležitej starostlivosti. Bude im odoprené liečenie, celý deň budú musieť nosiť masku a budú si musieť udržiavať sociálny odstup. Čestné vyhlásenie laureáta Nobelovej ceny Luca A. Montagniera pred Medzinárodným trestným súdom, obvinenie vlád zo spoluúčasti na genocíde a zločinov proti ľudskosti. Zdroje: DailyExpose.co.uk peoplearefree.com

Smrť a ničenie sú aj naďalej nasledované vakcínami Pfizer COVID -19 - teraz schválenými FDA autor: Brian Shilhavy Editor, News Impact News

Včera sme informovali, že s 1 517 211 zraneniami a 9 027 úmrtiami sú vakcíny Pfizer COVID-19 registrované v americkom vládnom systéme na hlásenie nežiaducich účinkov vakcín (VAERS). Dnes niektorým z týchto úmrtí a zranení zo záberov spoločnosti Pfizer pripisujeme niekoľko tvárí. Zdá sa, že po včerajšom oznámení FDA došlo k určitému zmätku, pretože niekoľko ľudí dostalo e -mail s oznámením, že FDA neschválil výstrely spoločnosti Pfizer, ale jednoducho predĺžil svoje oprávnenie na núdzové (USA) použitie. FDA schválil injekcie Pfizer / BioNTech, ale zrejme tiež rozšíril EUA na existujúce injekčné dávky. Teraz teda zrejme existujú dve rôzne „vakcíny“ vyrobené spoločnosťou Pfizer / BioNTech, jedna v rámci EUA a druhá včera schválená FDA. Názov tej, ktorá schválila FDA, je „Comirnaty“. Tlačovú správu FDA si môžete prečítať tu. FDA poslal spoločnosti Pfizer list s rozšírením EUA na existujúce dávky, ktorý si môžete prečítať tu. List poslal FDA spoločnosti BioNTech so schválením „očkovacej látky Comirnata“ a list si môžete prečítať tu. Mätúce? Stavíte sa! Mnoho otázok zostáva nezodpovedaných a tento príbeh budeme naďalej aktualizovať, keď budú informácie k dispozícii. Zdá sa však, že v súčasnosti používané „šípy“ sú všetky americké „šípy“, aj keď oba sú zamýšľané ako „identické“. Niektoré z otázok v tomto bode zahŕňajú: Ak schválený výrobok nepokrýva deti vo veku 12 až 15 rokov, prečo stále injekčne podávajú deťom v tomto veku americkú verziu? Ide iba o legálne manévre, ktorými sa má spoločnosť Pfizer udržať právne odolná voči zraneniam a úmrtiam spôsobeným ich výrobkom? Mnoho ľudí, ktorí sa pozreli na to, čo robia FDA a Pfizer pri schvaľovaní týchto injekcií, tvrdí, že je to v rozpore so zákonom. Skutočne, ani USA darované spoločnosti Pfizer a iným farmaceutickým spoločnostiam neboli legálne, pretože na trhu s ľuďmi s príznakmi COVID už existujú bezpečné a účinné liečebné postupy, vďaka ktorým sú vakcíny úplne zbytočné.

Žena v Saudskej Arábii utrpela po výstrele spoločnosti Pfizer hrozné poranenia kože

Recenzovaná prípadová štúdia publikovaná v Saudskej Arábii opisuje ženu, ktorá po injekcii lieku Pfizer COVID-19 utrpela veľmi vážnu, život ohrozujúcu kožnú reakciu. Diagnostikovali jej Stevensov-Johnsonov syndróm / toxickú epidermálnu nekrolýzu (SJS / TEN). 49-ročná žena bez predchádzajúcej anamnézy bola predložená na pohotovosť s anamnézou horúčky a kožných erupcií. Týždeň pred nástupom jej symptómov dostala očkovaciu látku Pfizer COVID-19 (BNT162b1) v dávke 0,3 ml podanú intramuskulárne. U pacienta sa prejavila horúčka, únava a bolesť hlavy, potom kožné lézie postihujúce trup, ktoré sa začali šíriť do tváre a rúk s vredmi v ústach ....

Prečítajte si celú štúdiu tu. Junbin Zeng, Husand a otec ZMARLA od spoločnosti Pfizer Shot Junbin Zeng dostal obe dávky injekcie Pfizer a skončil v nemocnici s obrovskými účtami, a preto založil webovú stránku GoFundMe, ktorá pomôže s výdavkami. Volám sa Zeng. Bol som kuchár z Bamboo. Aby som pomohol ukončiť pandémiu, prispel som k tomu, že som si vzal dve dávky vakcíny Pfizer. Po druhom zábere 6. júna som po 2 týždňoch nemohol chodiť a po niečo viac ako mesiaci mi diagnostikovali veľmi zriedkavú rakovinu nazývanú „folikulárny adenokarcinóm“. Od 14. júla do 26. júla mi v mozgu narástlo 7 nádorov, 1 v pravom oku a mnoho v tele, orgánoch a cievach. Hemoglobín mi klesol zo 14 na 7,5. Moja oblička úplne zlyhala. Tekutina mi naplnila pľúca. UPenn odporučil, aby ma preložili do hospicu a oznámil mi koniec života. Moja milovaná manželka odletela z čínskeho S' -čchuanu, aby ma sprevádzala na poslednej ceste môjho života. Vždy som si myslel, že sa budem starať o svoju manželku, kým nebude príliš stará na to, aby chodila. Uvedomil som si, že by som ju nechal len so zmenkami a dlhmi a so zármutkom. Oceňujem modlitby veľkých priateľov a klientov. Pomôžte mojej manželke a mne s účtami za zdravotnú starostlivosť, cestovnými nákladmi a diétami a prípadnými výdavkami na pohreb. Vaša štedrosť je veľmi cenená.

Zomrel krátko po tom, ako to bolo zverejnené. Jeho manželka napísala: Môj manžel Zeng opustil svet len niekoľko hodín potom, čo sme uverejnili príspevok na serveri GoFundMe. Jeho srdce prestalo navždy biť 19. augusta o 4:20 ráno. Som vďačný, že som s ním strávil 3 dni a bol pri ňom, keď naposledy vydýchol v tomto svete. Môj syn v Číne sme v hlbokom zármutku a ľútosti. Môj manžel bol živiteľ rodiny. Jeho neprítomnosť je pre nás obrovskou stratou, emocionálne aj finančne. Musím sa zúčastniť jeho pohrebu a priniesť jeho popol späť do Číny na dokumentáciu.

Zúfalo potrebujem finančnú pomoc na pokrytie mojich zdravotných, životných a pohrebných účtov. Modlitba a darovanie sú rovnako hodnotné ... Tu je niekoľko príbehov o reakciách na šípky Pfizer z translate.goog/covid_vaccine_injuries?_x_tr_sl=es&_x_tr_tl=en&_x_. viac-CC-healthimpactnews.com/…-pfizer-covid-19-vaccines-now-approved-by-the-fda/

Podľa oficiálnej správy médií zahynulo v Brazílii po očkovaní proti COVID-19 viac ako 32 000 ľudí healthimpactnews.com/…id-19-vakcines-according-to-official-media-report/
nihil quicquam
Jezu Ufam Tobie!