W Toruniu nastąpć spektakl za pieniądze m.in. ministra kultury

Szanowna GLORIA TV zmieniła tytuł posta. A brzmiał on tak W TORUNIU NASTĄPIĆ MA ODDANIE POLSKI SZATANOWI W DODATKU ZA PIENIĄDZE M.IN. MINISTRA KULTURY. Szczęść Boże! I do boju! Wzywamy wszystkich do …More
Szanowna GLORIA TV zmieniła tytuł posta. A brzmiał on tak
W TORUNIU NASTĄPIĆ MA ODDANIE POLSKI SZATANOWI W DODATKU ZA PIENIĄDZE M.IN. MINISTRA KULTURY.
Szczęść Boże! I do boju!
Wzywamy wszystkich do zaprotestowania i stawienia się w Toruniu w dniu 8
marca by modlitwa różańcową powstrzymać haniebny akt satanizacji Polski,
który za pieniądze publiczne i w miejscu publicznym będą chcieli dokonać
"artyści" z piekła rodem.
NIC nie wiadomo o jakiejkolwiek kontrakcji, czy protestach ze strony "czynników" oficjalnych z jakiejkolwiek strony. Czy, jako Dzieci Boże jesteśmy osamotnieniu w batalii o Polskę??? W najbliższy piątek 8 marca w Centrum Sztuki Współczesnej Toruń odbędzie się wernisaż wystawy Mariny Abramovic: marina.csw.torun.pl/en/marina-abramovic-2/ Zarówno to „centrum” jak i sama wystawa jest współfinansowana przez ministra Glińskiego o czym świadczą oficjalne informacje o wystawie umieszczone publicznie. W internecie można znaleźć takie informacje o tej artystce: www.youtube.com/watchMore
darek104
Cały rząd i przywództwo Pis nosi jarmułki. Duta również. Ale za 500+ kto w to uwierzy? A ilu jest świadomych, że dzisiejszy Judaizm to satanizm?
Nemo potest duobus dominis servire !
Dwie cechy świata szatańskiego
Wszelkie działanie szatańskie sprowadza się w zasadzie do unicestwiania dzieła Bożego.
Kłamstwo - unicestwia życie duchowe
Morderstwo - unicestwia życie cielesneMore
Dwie cechy świata szatańskiego

Wszelkie działanie szatańskie sprowadza się w zasadzie do unicestwiania dzieła Bożego.

Kłamstwo - unicestwia życie duchowe

Morderstwo - unicestwia życie cielesne
Nemo potest duobus dominis servire !
PIENIĄŻKI PODATNIKÓW WYDAWANE NA SATANISTYCZNE ORGIE..
RZĄD NIE WIDZI PROBLEMU...
biblia.phorum.pl/viewtopic.php
www.google.pl/searchMore
PIENIĄŻKI PODATNIKÓW WYDAWANE NA SATANISTYCZNE ORGIE..

RZĄD NIE WIDZI PROBLEMU...

biblia.phorum.pl/viewtopic.php

www.google.pl/search
olek19801
2 more comments from olek19801
olek19801
olek19801
@Nemo post duet domino servise.!
Tytuł zmienili wczoraj w godzinach po 22.00
olek19801
Stąd prześladowanie, na razie bez krwi.
DengshanPolski shares this
10
Potrzeba cos z tym zrobic😏🙏
slawek 1
Kaczynski jako antypolak wstawil nam tu glinskiego a on robi swoje a kaczynski udaje patriote,, maskirowka zydowska
Rafał_Ovile
Nemo 1. ,,NASZ RZĄD,, czy "ZARZĄD OBCYCH AMBASAD"? 2. Jeśli III RP nie przejęła ważnie i legalnie władzy (od II RP) to jest dodatkowe oszustwo oprócz systemowej demonkracji...
,,NASZ RZĄD,, SPONSORUJE SATANISTYCZNE SABATY..More
Nemo 1. ,,NASZ RZĄD,, czy "ZARZĄD OBCYCH AMBASAD"? 2. Jeśli III RP nie przejęła ważnie i legalnie władzy (od II RP) to jest dodatkowe oszustwo oprócz systemowej demonkracji...

,,NASZ RZĄD,, SPONSORUJE SATANISTYCZNE SABATY..
Rafał_Ovile
Ja też dałem cudzysłów... 🤗
Anieobecny
,,Nasz żont"...
Jak nie jedna, to druga loża... itp.
Parole
🙏
Verba Veritatis
Tego dziada Glińskiego 🤦 🤦 🤦 Polska i Polacy winniśmy za pomocą Ogólnopolskiej PETYCJI z ministerstwa WYDALIĆ....
slawek 1
stary zyd.. glinski
Rafał_Ovile
Oby na Polsce po przyjęciu Aktu panowania Chrystusa za Króla i Pana nie wypełniły się słowa z PŚ: o powrocie, wejściu i zamieszkaniu złego ducha z siedmioma innymi duchami złośliwszymi niż on sam. A stan późniejszy naszego narodu stanie się gorszy niż poprzedni. (Łk 11,26) Dlatego Polacy katolicy czuwajmy, działajmy i módlmy się aby władze jak najszybciej praktycznie przyjęły prawo Boże.
Anieobecny
...,,Daj mi armię ludzi z różańcem, a wygram każdą wojnę"...
Nie wiem kto to powiedział, ale niech mu Bóg błogosławi...
olek19801
Jezu Chryste, Królu Wszechświata, Panie nasz i Boże, Odkupicielu rodzaju ludzkiego, nasz Zbawicielu! Ty, który mówiłeś, że Królestwo Twoje nie jest z tego świata, który wzywałeś nas do szukania Królestwa Bożego i nauczyłeś nas prosić w modlitwie do Ojca: „przyjdź Królestwo Twoje”, wejrzyj na nas stojących przed Twoim Majestatem. Wywyższamy Cię, oddajemy Ci cześć i uwielbienie. Pokornie poddajemy …More
Jezu Chryste, Królu Wszechświata, Panie nasz i Boże, Odkupicielu rodzaju ludzkiego, nasz Zbawicielu! Ty, który mówiłeś, że Królestwo Twoje nie jest z tego świata, który wzywałeś nas do szukania Królestwa Bożego i nauczyłeś nas prosić w modlitwie do Ojca: „przyjdź Królestwo Twoje”, wejrzyj na nas stojących przed Twoim Majestatem. Wywyższamy Cię, oddajemy Ci cześć i uwielbienie. Pokornie poddajemy się Twemu Panowaniu i Twemu Prawu.
Świadomi naszych win i zniewag zadanych Twemu Sercu przepraszamy za wszelkie nasze grzechy i zaniedbane dobro. Wyrażamy naszą skruchę i prosimy o zmiłowanie. Przyrzekamy zabiegać o pomnożenie Twojej Chwały, dziękować za nieskończone Miłosierdzie, które okazujesz z pokolenia na pokolenie, wiernością i posłuszeństwem odpowiadać na Twoją Miłość.
Boski Królu naszych serc, niech Twój Święty Duch, wspiera nas w realizacji tych zobowiązań, chroni od zła i dokonuje naszego uświęcenia. Niech pomaga nam porządkować całe nasze życie i posłannictwo Kościoła.
Króluj nam Chryste! Króluj w naszej Ojczyźnie, króluj w każdym narodzie, na większą chwałę Przenajświętszej Trójcy i dla zbawienia ludzi. Spraw, aby nasze rodziny, wioski, miasta i świat cały objęło Twe Królestwo: królestwo prawdy i życia, królestwo świętości i łaski, królestwo sprawiedliwości, miłości i pokoju, teraz i na wieki wieków. Amen.
Pascendis Dominicis Gregis
Kolejny akt profanacji Boga w postaci "sztuki teatralnej" i na takie gówno państwo potrafi znaleźć pieniądze.
olek19801
dakowski.pl/index.php
Ponad milion złotych z Min. Kultury na wystawę SATANISTKI w Toruniu, dla pognębienia Radia Maryja!
===========================
Komentarz M.D. : Być może nie wszyscy czytelnicy są w stanie połapać się, skąd bierze się "zgorszenie" . Przypominam więc, że Marina Abramovic to ta wiedźma, która – jak wynika z e-mail przechwyconych i opublikowanych przez Wikileakszaprosiła …More
dakowski.pl/index.php
Ponad milion złotych z Min. Kultury na wystawę SATANISTKI w Toruniu, dla pognębienia Radia Maryja!

===========================

Komentarz M.D. : Być może nie wszyscy czytelnicy są w stanie połapać się, skąd bierze się "zgorszenie" . Przypominam więc, że Marina Abramovic to ta wiedźma, która – jak wynika z e-mail przechwyconych i opublikowanych przez Wikileakszaprosiła obydwu braci Podesta do uczestniczenia w rytuale określanym przez nią jako "Spirit Cooking": Krew menstruacyjna, sperma i mleko kobiece czyli zaproszenie na kolację z Johnem Podestą . MESTRUO, SPERMA, LATTE DI DONNA: TUTTI A CENA CON JOHN PODESTA
Trochę więcej na:"The Young Pope", "Spirit Cooking" czyli sataniści i Hilaria organizowali conclave.
W takich satanistycznych „kolacjach” brali też udział Obama i Clintonowie. Taka „moda”. Obama zamawiał sobie nawet „hot dogi” z San Francisco… Bo "pizzę" miał ulubioną - na miejscu.

============================

Uważam, że kto z Czytelników potrafi, powinien dzwonić do Radia Maryja na Rozmowy Niedokończone – i prosić łagodnie o interwencję Ojca Dyrektora u odpowiednich „władz” , by zakazały tych bluźnierstw.

To apel szczególnie do Polaków za granicą - Wam łatwiej się dodzwonić !

Też Radio Maryja powinno zorganizować Krucjatę Różańcową pod tym budynkiem, i to przez wiele dni. To strasznie boli szatana.

Mailem: najgorsze że już rozsyłane są tchórzliwe propozycje by o tej 18-tej gromadzić się "w domach"

==========================================

Przekazuje dalej info od mojej znajomej dziennikarki z Kolonii.
Proszę zapoznać się z tym tekstem i uruchomić swoje wszelkie kontakty, aby zminimalizować - bo z pewnością nie uda się już tego zatrzymać [?? md} - siłę rażenia tych strasznych wydarzeń. Zróbmy, co w naszej mocy. Módlmy się i działajmy, jak kto potrafi, zaczyna się Wielki Post i piekło nie śpi. Na ten piątek 8 marca proponuję chleb i wodę oraz wzmożoną modlitwę i jałmużnę.
U stóp Niepokalanej,
Ewa K.
Pilne - ponad milion zlotych z Min. Kultury na wystawe SATANISTKI
Droga Pani Ewo, Szanowni Państwo
pisze o tym skandalu z Abramowicz juz do dobrych paru dni na FB i twitterze ....
Skandalem, obok samego faktu ściągnięcia do Torunia wystawy DO CZYSTA satanistki, ktorej nazwisko padalo takze w kontekscie afery pedofilskiej doradcy Clinton Podesta w USA, jest wydanie na ten cel 1,2 – 1,4 miliona zł.
To sa pieniadze polskiego podatnika wydane na prywatne, wynaturzone hobby obecnego kuratora CSW w Toruniu, bylego dyrektora Camera Image ....jak i dyrekcji tej placowki.
Przeczytalam fragmenty autobiografii Abramowicz tłumaczonej na niemiecki, gdzie relacjonuje ona swoj udzial w czarnej mszy w latach 80 tych .
To córka wysokich serbskich komunistycznych dygnitarzy - matka byla dyrektorką Muzuem Rewolucji , ojciec, były partyzant osobistym bodygardem dyktatora Tito.
Chcialam te sprawe poruszyc na antenie w realu24.pl , ale jeszcze sie do mnie nie zglosili.
Chodzi nie tylko o modlitwę, ale również niedopuszczenie do deprawacji dzieci i nastolatkow, ktorzy w Toruniu na te wystawe beda mogli wchodzic bez zadnych ograniczen.
Nawet liberalni niemieccy kuratorzy w Bundeskunsthalle w Bonn, gdzie ta wystawa byla pokazywana przed rokiem , wprowadzili ograniczenie wieku dla widzow.

Są opisy niektorych dziel Abramowicz, w których królują pentagram, brutalizm, profanacja krzyza, zdegenerowane pokazanie ludzkiego ciala ... do tego natrętna symbolika okultystyczna.

Oto moje wpisy z linkami, ktore mogą Państwo wykorzystać dla zastopowania tego sabatu
14 lutego :

"Na tę samą wystawę w Bundeskunsthalle w Bonn, w ubiegłym roku młodzież poniżej 16 roku życia mogła wchodzić tylko za wiedzą i w towarzystwie dorosłych opiekunów. W Toruniu, gdzie ta sama ekspozycja będzie pokazywana od 8 marca, wpuszczani będą wszyscy ….

Media polskie od miesięcy szeroko informują o tym przedsięwzięciu, które ma rzekomo "przybliżyć polskim odbiorcom twórczość ikony performansu" Serbki Mariny Abramovic. Nigdzie jednak nie można sie doczytać o tym, że "artystka" nie tylko epatuje obsesyjnie golizną i brutalizmem przekazu, ale także chętnie sięga po symbolikę satanistyczną i okultystyczną. Czy to ma być jawna prowokacja ... i powtórka "Klątwy" ….?

10 lutego :

Jeszcze nie otwarto tej wystawy a już jest skandal. Na razie tylko wokół castingu na "aktorów - performerów" ......którzy, o czym autorzy relacji nie piszą, np. będą ku uciesze publiki godzinami stali nago, witając zwiedzających.

Widać, ktoś postanowil przetestować cierpliwość Torunian, podsyłając Ojcu Dyrektorowi nieomal na próg wystawę "ikony performansu ...Serbki, Mariny Abramovic, o której satanistycznych ciągotach i zamiłowaniu do symboli okultystycznych głośno zwłaszcza za Oceanem, gdzie od lat mieszka, należąc do ścisłego grona tamtejszego artystycznego światka, a raczej półświatka.

Podczas niedawnej prezentacji jej "dziel" w Bundeskunsthalle w Bonn kuratorzy wystawy zalecali, by młodzież poniżej lat 16 wchodziła tylko za zgodą i w towarzystwie dorosłego opiekuna.

Nic dziwnego , skoro jedną z "prac" performerka opatrzyła np. taką inskrypcją "Pomieszaj mleko z piersi ze sperma - do picia w wieczór, gdy nadejdzie trzęsienie ziemi."

W jednej z realizacji Abramovic stylizowała się na Pietę …przykladajac do swojej obnażonej piersi projektanta mody Riccardo Tisci.[brrr. Biedny Tisci… MD]

Na salony wkroczyła jak burza w 1975 roku krwawym performansem pt. Lips of Thomas. Po własnoręcznym zgnieceniu szklanego pucharu, zakrwawiona ręka Abamovic namalowała na ścianie wielki pentagram . Potem taki sam wyryła sobie nożem na brzuchu i ociekając krwią położyła się naga na ułożonym wcześniej na ziemi krzyżu z lodowych bloków.

Ostatnio o 71 letniej Abramovic zrobiło się głośno w Stanach po tym jak vikileaks ujawniła korespondencje szefa kampanii H. Clinton Podesty. To, co wyciekło stało się powodem do spekulacji o udziale prominentów ze świata polityki i showbiznesu w satanistycznych rytuałach z udziałem dzieci. W tym kontekście padło też nazwisko Abramovic, która jednak stanowczo wszystkiemu zaprzeczała.

A to wpis jaki znalazlam na FB od kogos ze srodowiska tzw. artystow z Torunia, gdzie mowa jest o absurdalnie wysokich kosztach ...

ODPOWIEDŹ na sprostowanie Dyrektora CSW w Toruniu - W.Kuczmy na www.facebook.com/events/806489729695231/ i na medialny szum dezinformacyjny, który generuje instytucja dot. wystawy Mariny Abramović:

Do dyrekcji, pracowników i rady programowej CSW „Znaki Czasu”
Odpowiedź na sprostowanie

W związku z tym, że sprostowanie przesłane przez Państwa do wielu redakcji sprawia, że w przestrzeni medialnej pojawiają się nieprawdziwe informacje na temat naszego listu chcielibyśmy przedstawić fakty i szczegóły, które go dotyczą.

1
Pierwszą poruszoną w sprostowaniu kwestią jest tytuł wystawy: „Do czysta”. Zdajemy sobie sprawę, że kupiona za wielkie pieniądze wystawa objazdowa nie nawiązuje do lokalnych uwarunkowań. Jest „gotowcem”, który takie samo ma znaczenie w Polsce jak i w Australii. Piszemy o tym w liście. W swojej odpowiedzi pominęli jednak Państwo (rozumiemy, że celowo) podstawową kwestię tj. właśnie tego jak tak kosztowna wystawa lokuje się w programie instytucji. Piszecie Państwo, że wystawa „Do czysta” kosztowała 1,2 – 1,4 miliona zł. Czy galeria zatem ma plany dotyczące przyszłych wystaw na równie wysokim poziomie? Bo koszt tej jednej wystawy odpowiada całorocznemu budżetowi niejednej placówki kulturalnej. Już w tej chwili (od stycznia do marca) Państwa ogromny budynek ma stać pusty. Nawet najtrudniejsze realizacyjnie wystawy nie paraliżują profesjonalnych instytucji wystawienniczych na miesiące. Co będzie dalej? Taka sytuacja jest niedopuszczalna i nie zdarza się w żadnej instytucji wystawienniczej. Czyżby budżet także został wykorzystany „do czysta”?

Instytucja Państwa, o czym piszemy w liście, bazuje na wystawach celebrytów, niejednokrotnie nie mających wiele wspólnego ze sztuką, jak przysłowiowy już, Bryan Adams. Czy na poważnie pokazalibyście tego rodzaju zdjęcia w CSW, gdyby nie były sygnowane celebryckim nazwiskiem? Jak napisał krytyk sztuki Piotr Sarzyński: „Galeria zdaje się dryfować w kierunku sztuki lekkiej, łatwej i przyjemnej. Monografię Dudy-Gracza rozumiem [myśląc o idei Centrum Sztuki Współczesnej, my mniej – autorzy listu], World Press Photo i Muzealne Mody jestem w stanie zaakceptować [my mniej – autorzy listu]. Ale wystawy poświęcone Grzegorzowi Ciechowskiemu, reżyserowi Davidowi Cronenbergowi czy muzykowi Bryanowi Adamsowi?”. A zatem kwestią podstawową jest dla nas troska o program. A raczej jego ewidentny brak. Prawdopodobnie ten program nie istniał i wcześniej – stąd „nieewidentna wygrana” w konkursie na dyrektora placówki Wacława Kuczmy (rekomendacja w tym konkursie także dla Krzysztofa Białowicza i Stanisława Rukszy) oraz niezgoda minister kultury Małgorzaty Omilanowskiej i całego środowiska sztuki w Polsce na taką nominację. Cóż, stało się. Najgorsze przypuszczenia się sprawdziły. Próby robienia wystaw problemowych typu „I po co nam wolność?” po prostu potwierdzają braki kompetencyjne.
Konflikt z lokalnym środowiskiem nie bierze się znikąd. Oczekuje ono innego poziomu programu, wystaw i innego rodzaju relacji budowanych z mieszkańcami miasta, które było wypracowane przez poprzednia lata działalności CSW. Wygląda na to, że te lata pracy właśnie zostały zaprzepaszczone.
I oto znalazł się pomysł na listek figowy. Kogoś kto przy celebryckim blichtrze będzie jeszcze miał znaczące zasługi dla sztuki.
To, co pokazywaliśmy dotąd niewiele ze sztuką ma wspólnego? Ale jest Marina Abramović!
Nasz program nie jest merytoryczny? Ale jest Marina Abramović!
Zlekceważyliśmy kobiety-artystki w stulecie praw obywatelskich kobiet? Ale jest Marina Abramović!
Nie wychodzą nam własne wystawy? Ściągnijmy gotowca Mariny Abramović! To wręcz karygodne i dyskredytuje rolę Mariny Abramović w historii sztuki. Ona na to nie zasługuje. [?? nie wiem, kto te bzdety pisze.. Oczywiście, że zasługuje na choćby przemilcznie. MD]

2 Drugą kwestią…
Nemo potest duobus dominis servire !
DOBRA ZMIANA - MASOŃSKO SATANISTYCZNA - Z PIENIĘDZY PODATNIKÓW, NIBY KATOLIKÓW, TYLE, ŻE PROWADZONYCH PRZEZ WILKI W OWCZYCH SKÓRACH..
PRZYJECHALI PO POLSKIE DZIECI:
Zarówno to „centrum” jak i sama wystawa jest współfinansowana
przez ministra Glińskiego o czym świadczą oficjalne informacje o wystawie umieszczone publicznie.More
DOBRA ZMIANA - MASOŃSKO SATANISTYCZNA - Z PIENIĘDZY PODATNIKÓW, NIBY KATOLIKÓW, TYLE, ŻE PROWADZONYCH PRZEZ WILKI W OWCZYCH SKÓRACH..

PRZYJECHALI PO POLSKIE DZIECI:

Zarówno to „centrum” jak i sama wystawa jest współfinansowana
przez ministra Glińskiego o czym świadczą oficjalne informacje o wystawie umieszczone publicznie.
Anieobecny
A ci wszyscy, którzy być w Toruniu w tym czasie nie mogą, niech modlitwą różańcową proszą w swoich miastach, kościołach, domach...
Niech proszą Najśwętszą Maryję Panne o nawrócenie dla tych wszystkich pogubionych...
,,Daj mi armię ludzi z różańcem, a wygram każdą wojnę!"
Nemo potest duobus dominis servire !
Będzie potrzebna PILNA modlitwa w piątek o 18.00 (8 marca 2019).
„Pt 8.03.2019 w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu godz. 18 00
odbędzie się zamknięte spotkanie miejscowych elit na satanistycznym wernisażu Mariny
Abramowicz (USA), mające na celu poddanie Polski kultowi szatana. PROŚBA:
spontanicznie zbieramy się w tym czasie wokół budynku CSW, by w ciszy modlić
się różańcem. Kto nie może - …More
Będzie potrzebna PILNA modlitwa w piątek o 18.00 (8 marca 2019).

„Pt 8.03.2019 w Centrum Sztuki Współczesnej w Toruniu godz. 18 00
odbędzie się zamknięte spotkanie miejscowych elit na satanistycznym wernisażu Mariny
Abramowicz (USA), mające na celu poddanie Polski kultowi szatana. PROŚBA:
spontanicznie zbieramy się w tym czasie wokół budynku CSW, by w ciszy modlić
się różańcem. Kto nie może - niech łączy się na Mszy Św. lub w domu. Panie,
przebacz Polakom ... /…/

Proszę roześlijcie dalej wiadomość.”

Prosimy o podawanie tej informacji dalej.
Sekretariat Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę