Clicks3.1K
ivik310
4
TV LUX o posolstvách varovania od írskej vizionárky MBM - Mary Carberry. Svätá Faustína Satan chce len to, aby sa duša, túžiaca po svätosti, viedla sama, a vtedy je nemožné aby ju dosiahla ! Svätá …More
TV LUX o posolstvách varovania od írskej vizionárky MBM - Mary Carberry.

Svätá Faustína
Satan chce len to, aby sa duša, túžiaca po svätosti, viedla sama, a vtedy je nemožné aby ju dosiahla ! Svätá Faustína
Svätá Faustína :
Duša musí názoru duchovného vodcu ( spovedníka ) dávať prednosť pred mienkou samého Boha, lebo len vtedy bude chránená pred KLAMOM A VYBOČENÍM Z CESTY.
Duša, ktorá by nepodrobila tieto vnuknutia prísnej kontrole Cirkvi, čiže duchovnému vodcovi, dáva tým najavo, že ju vedie nedobrý duch !
Duchovný vodca musí byť v týchto veciach veľmi opatrný a musí skúšať dušu v poslušnosti. Satan sa môže skrývať aj pod plášťom pokory, ale plášť poslušnosti si na seba nedokáže natiahnúť, a tak výde najavo celá jeho práca.
Duchovný vodca to hneď zbadá , že danú dušičku vedie sám Boh. Boh mu to dá poznať jasne a zreteľne a taká duša - väčšmi než iná, má byť pod ešte prísnejšou kontrolou duchovného vodcu !
Vnútorný boj duše, dáva veľmi veľa svetla. Duša v tom svetle poznáva aké je všetko úbohé a klamlivé. Treba vedieť, že duša nemôže sama rozhodovať o svojích vnuknutiach, musí ích rozlíšiť veľmi skúsený a svätý kňaz.
Kým sa neuistí, nech je voči ním nedôverčivá. Tým vnuknutiam a všetkým vyšším milostiam nech vôbec nedôveruje ! Aj keď duša hneď rozlišuje falošné vnuknutia od Božích, nech je vždy opatrná, lebo mnohé veci sú neisté lebo môže utrpieť veľmi veľké škody
Bohu sa páči a teší sa keď duša nedôveruje jemu samému kvôli nemu samému. Pretože ho miluje, je opatrná, pýta sa a sama hľadá pomoc, aby si overila, či je to naozaj on, ktorí v nej pôsobí. Pomoc si nevyberá ona sama, (duša pyšná nikdy neprijme kritiku, a najmä od toho kto je jej nepríjemný.
Láska ( a viera ) nespočíva v citoch, ale v skutkoch. Je to úkon vôle.
Väčšiu odmenu dostaneš za skutky a závislosť od spovedníka, než za ..samotné skutky kajúcnosti, v ktorých sa budeš cvičiť. Dcéra ..moja,vedz o tom a a podľa toho konaj, že hoci to by bola aj najmenšia ..vec, ale má na sebe pečať poslušnosti voči môjmu zástupcovi, je v .mojích očiach milá a veľká.
aobubo
Církev už od svého počátku byla napadána, bylo mnoho rozdílných výkladů a mnoho těch co se stavěli jako zdroj pravosti.Z těchto důvodů, aby bylo jasno ve věci víry a vyznání, se časem svolal koncil, aby rolišil rozdílnost a aby věřící byli schopni rozeznat podle ustanovení Církve čeho se mají přidržet, aby nebyli oklamáni a mezi sebou rozdílných vyznání se rozeznali.To vše nějaký čas trvá.…More
Církev už od svého počátku byla napadána, bylo mnoho rozdílných výkladů a mnoho těch co se stavěli jako zdroj pravosti.Z těchto důvodů, aby bylo jasno ve věci víry a vyznání, se časem svolal koncil, aby rolišil rozdílnost a aby věřící byli schopni rozeznat podle ustanovení Církve čeho se mají přidržet, aby nebyli oklamáni a mezi sebou rozdílných vyznání se rozeznali.To vše nějaký čas trvá.Důležité je, že se pracuje na tom, aby bylo jasno.Snaha kritizovat či nějak zpochybnit vyjádření Církve či církevních představených je podobné, jako vyčítat a mít za zlé Bohu prodlužování druhého příchodu Ježíše Krista, a tím dovolit mnohým pobloudit či nějak navýšit počet propadlých peklu.Každý má dostatek svobody a milosti k tomu, aby nalézal Boží království.Pokud tak nečiní a přesto o tom ví, tak mu nepomůžou žádné zázraky ani vyjádření církevních představených, protože veškerá jejich rádoby sebeobhajoba je jen kamufláž.
aobubo
Zar...není to vůbec na škodu, prostě je to tak a každý ať si v sobě udělá pořádek....kdo hledá Boha a je věrný Církvi ten nenaletěl a kdo rád mudruje, hledá jinde než u Boha, tomu ani tisíc rad nepomohou.
Maria Dubovska
Preto , aby si sa mala na čo opýtat. 😀 😀 😀
zar
Dnes posolstvá z Irska odsudzujú teológovia na Luxe, exorcisti, biskup Sečka a atď.
Len je na škodu veci, že to robia až teraz, alebo s veľkým časovým oneskorením od ich začiatku v novembri 2010. Dnes, po troch rokoch už nie je umenie rozoznať, že nie sú pravdivé, ale prečo cirkevné osobnosti neusmernili ľudí podstatne skôr ??? Povedzme v priebehu prvého roku ich šírenia ?