05:54
Clicks2.4K
Marieta Ria
225
Svedectvo zdravotnej sestry, ktorú prepúšťajú z nemocnice za to, že odmietla covid očkovanie nastub.czMore
Svedectvo zdravotnej sestry, ktorú prepúšťajú z nemocnice za to, že odmietla covid očkovanie

nastub.cz
Trepifajksl
I tohle má diplom :-)))
ordinacepecky.cz
Marieta Ria
Tak takéto niečo je teda úkaz!!
Adriána Mikulová shares this
10
Peter(skala)
....čo sa týka "prepušťania z nemocnice", tak pre upresnenie:
V USA zrejme majú na rozdiel od Slovenska také pravidlá, že ak sa zdravotnicky personal nechce zaočkovať, tak ich musia vykázať z nemocnice (ako to urobili aj tejto zdravot.sestre), ale aby to nebolo hned prepustenie zo zamestnania, tak im dajú neplatené voľno (o ktorom hovorí aj táto sestrička 2:10 )

Potom však hovorí, že "ráda …More
....čo sa týka "prepušťania z nemocnice", tak pre upresnenie:
V USA zrejme majú na rozdiel od Slovenska také pravidlá, že ak sa zdravotnicky personal nechce zaočkovať, tak ich musia vykázať z nemocnice (ako to urobili aj tejto zdravot.sestre), ale aby to nebolo hned prepustenie zo zamestnania, tak im dajú neplatené voľno (o ktorom hovorí aj táto sestrička 2:10 )

Potom však hovorí, že "ráda pracuje, ale že bude inde" a podla všetkého tým myslí asi inu nemocnicu. Zrejme očakáva, že to neostane len pri neplatenom volne ale že ju neskôr aj prepustia oficialne, nakoľko asi ťažko by ju zakaždým nastupenim po volne znova prepusťali na dalšie neplatene volno.

Na Slovensku od 15.11.2021 platí, že ak zamestnanec nie je ochotný sa zaočkovať, tak má ešte možnosť sa otestovať a až ked ani potom sa nebude chcieť otestovať, tak ho pošlu na neplatene volno.

V USA zrejme testovanie nemaju v možnosti, čo asi vyplýva z logiky, že FDA spochybnila účinnosť testov. Kedže na Slovensku rozhodnutie FDA v prípade testov neprijmaju za dôležité, tak dávaju možnosť sa testovať.

Myslim si, že táto sestrička preto hovorí o práci na inom mieste, lebo očakáva ako ju prepustia z nemocnice KAISER PEMANENTE potom, čo sa vrati z neplateneho volna. Tak, či tak ide o SVEDECTVO osoby, ktorá podstupuje radšej stratu zamestnania ako keby sa mala opichať experimentálnym sajrajtom
Andrej Ďurove
Inšpirujme sa všetci a nekompromisne držme líniu 🙏🏻👌🏼 Dávno tvrdím že štát bez zdrav. Personálu a silových zložiek padne na držku ….. dobre to robia keď nútia 😂😂😂 ….hlupáci sú to riadny 🤣🤣🤣
Peter(skala)
Dakujem za svedectvo sestričky, emotivne a hlavne odvážne
God bless you😇
milboy
moja manželka je tiež zdravotná sestra a dala výpoved pred tromi dňami preto, že sa musia pravidelne každé tri dni vytierať špajdlami, ktoré idú až do mozgu.. Minulý rok to poctivo niesla s pravidelným špáraním, ale teraz už toho má aj ona dosť a samozrejme ani nepremýšľa nad tým, že by mohla mať pokoj ak pristúpi na to, že sa dá pravidelne opichovať nejakými jedmi..
dominikguzman
Ale treba povedať, že aj tí zdravotníci, ktorí sa dali zaočkovať, tak musia chodiť na testy, hoci nie tak často, každé dva týždne, ale ani očkovanie ich úplne neoslobodi od testovania.
dominikguzman
Brat tiež si kladie otázku kedy ho to čaká, čo ju. Dnes mi oznámil, že jeho kolegyne, ktoré sa dali zaočkovať, dostali covid. On mal test negatívny, hoci s nimi pracoval. Počúvam, ako očkovaní dostávajú covid.
Marieta Ria
Tu sa potvrdzuje, že očkovanie odbúrava prirodzenú imunitu! Tí, ktorí sa nedali zaočkovať, si ju zachovali a preto odolávajú nákaze. Nech sa len posilňuje dávkami C,D + zinok... ale to určite vie ako zdravotník.
Hiwea
Marieta Ria, ja nie som očkovaná a mám kovid. Poviem Vám, že to nie je nič ľahké. Takže pravdou je, že neočkovaní (medzi ktorých patrím aj ja) majú viac kovid ako očkovaní. Aspoň z môjho okolia.
dominikguzman
@Hiwea mala si sa dať zaočkovať potom, a nepíš tu hlúposti. Ja som tiež mal kovid a teraz čo?
Hiwea
dominikguzman, už minule som si povedala, že nebudem reagovať na teba. No povedz akú hlúposť píšem, inak prečo ma osočuješ? Obielený hrob.
dominikguzman
Vieš, zrejme ti je dosť dobre pri tom kovide, čo máš, keď vladzes vypisovať hlúposti na internet, ja som mal problém aj vstať z postele, nie vypisovať debiliny po internete. Očividne ten hrozný kovid pre teba nie je taký hrozný. Ak si chcela sa dať zaočkovať, mala si tak urobiť, nie tu teraz obhajovať očkovanie, keď sama nie si zaockovana.
Peter(skala)
Hiewa, ak som správne pochopil z tohto tvojho jedneho komentara, tak si mysliš, že očkovanie na covid je učinné, lebo čo poznáš ludí z okolia tak maju menšie priznaky ako ty?

Otazne je, v čom konkretne maju lahšie priznaky, ale ak o tom nechceš písať, tak potom prejdime k tomu, že zrejme máš slabšiu imunitu ako oni, lenže nie preto, že su očkovaní, ale preto, že oni tu imunitu mali silnejšiu …More
Hiewa, ak som správne pochopil z tohto tvojho jedneho komentara, tak si mysliš, že očkovanie na covid je učinné, lebo čo poznáš ludí z okolia tak maju menšie priznaky ako ty?

Otazne je, v čom konkretne maju lahšie priznaky, ale ak o tom nechceš písať, tak potom prejdime k tomu, že zrejme máš slabšiu imunitu ako oni, lenže nie preto, že su očkovaní, ale preto, že oni tu imunitu mali silnejšiu už pred covidovou P(l)andemiou.

Ide totiž o to, že koronavirusove ochorenia ako je chrípka atd... tu boli aj predtým, len v dnešnej dobe ich vyrabaju v laboratoriach a na každeho inač pôsobia.

Proti týmto virusom už poznáme protilatky ako su vitaminy C,D, zinok, ... atd... doplnim neskôr, ale podstatne je, že tí hore spomenutí, ktorí maju lachší priebeh ochorenia, tak zrejme tieto protilatky a tým aj väčšiu ochranu mali predtým, kdežto ty si asi nemala.

Skus sa zamyslieť nad situáciou zpred 2 rokov ako si na tom bola zdravotne vtedy, ako si znášala chripkove obdobie a ako počas týchto cca 2 rokov si budovala imunitu, čo sa týka prijmania vitaminou, pohybu na čerstvom vzduchu (les), aké potraviny si užívala (chémia alebo bio), v akom pracovisku sa nachadzaš atd...
dominikguzman
Ale Peter, nech si zavolá Markizu na také výlevy, že má teraz kovid a zrejme urobila chybu, keď sa nedala zaočkovať. Ja na to určite nie som zvedavý. Ma taký ťažký priebeh, že tu vládze vypisovať, ale ide ľudí presviedčať, ako sú tie vakcíny účinné, lebo ona sa ide porovnávať s inými na základe svojej domnienky a zdania. Viem, čo to je ležať s covidom, a keď máš energiu na pozeranie videí a …More
Ale Peter, nech si zavolá Markizu na také výlevy, že má teraz kovid a zrejme urobila chybu, keď sa nedala zaočkovať. Ja na to určite nie som zvedavý. Ma taký ťažký priebeh, že tu vládze vypisovať, ale ide ľudí presviedčať, ako sú tie vakcíny účinné, lebo ona sa ide porovnávať s inými na základe svojej domnienky a zdania. Viem, čo to je ležať s covidom, a keď máš energiu na pozeranie videí a písanie hlúpych komentárov, ten priebeh určite nemáš ťažký.
Marieta Ria
@Hiwea, v prvom rade si nasaďte liečbu Ivermectinom, ten veľmi dobre zaberá a docent Torok ním vyliečil vo svojom Ústave srdcovocievnych chorôb až 85% ťažkých covidových pacientov. Je už oficiálne u nás registrovaný, tak by mal byť v lekárňach - ale asi len na lekársky predpis. Dá sa u veterinárov zohnať aj napr. konský Ivermectin, ktorý je vo forme pasty - mám ho doma. Určite posilňovať …More
@Hiwea, v prvom rade si nasaďte liečbu Ivermectinom, ten veľmi dobre zaberá a docent Torok ním vyliečil vo svojom Ústave srdcovocievnych chorôb až 85% ťažkých covidových pacientov. Je už oficiálne u nás registrovaný, tak by mal byť v lekárňach - ale asi len na lekársky predpis. Dá sa u veterinárov zohnať aj napr. konský Ivermectin, ktorý je vo forme pasty - mám ho doma. Určite posilňovať imunitu tými zvýšenými dávkami C,D + zinok. Nepodľahnite panike - s coronavírusmi tu žijeme storočia a vždy tu budú. Táto mandémia je tu viac-menej umelo živená, aj keď nepopieram, že mnohí ten covid mali a majú. Ale dokonca Jarčuška priznal, že jeho príznaky sú ako u slabšej chrípky - to som počula na vlastné uši. Na chrípku zomieralo v týchto prechodných obdobiach - hlavne na jeseň ročne okolo 800 až 1200 ľudí - ale nikto to nevyhlasoval každý deň, koľko je úmrtí. Oni to tu predkladajú, akoby jediný zomierajúci boli ľudia na covid - pritom sa zanedbáva ostatná starostlivosť. Kto si uvedomuje, že u nás denne zomiera okolo 80 ľudí na rakovinu... kde to počujete. Toto je šialenstvo a strašenie, ktoré v ľuďoch udržiavajú, aby ich donútili k očkovaniu. Ale Vy, po druhej stránke (viem, že to je teraz pre Vás ťažké) keď toto ochorenie prekonáte, máte už imunitu naň vybudovanú a to je veľmi cenné. Očkovanie, ktoré oni ponúkajú nie je klasickým očkovaním, kedy sa vpravil do tela oslabený patogén a telo si vybudovalo protilátky (veď oni kvôli tomu museli zmeniť aj definíciu vakcíny - už je to len preparát na ochranu zdravia - o imunite ani slovo!) Toto je génová modifikácia, zásah do DNA, nevedia dlhodobé účinky a o tých krátkodobých sa mnohí presviedčame na vlastné oči vo svojom okolí! Nehovoriac už o mravne neprípustnom vývoji a testovaní na bunk. líniách potratených detí, ktoré je porušením 5. Božieho prikázania.
Na celom svete, v najviac preočkovaných krajinách majú nárast pozitívnych a chorých na covid - viac, ako tomu bolo pred rokom, keď očkovanie nebolo... Očkovaní vytvárajú mutácie... Ich telo je oslabené, lebo má zničenú prirodzenú imunitu. Každý organizmus je iný, takže ste mohli mať tú imunitu trošku slabšiu a ochoreli ste. Ale preto nepodliehajte tejto propagande zla. Všetko toto, čo robia a do čoho nás tlačia nemá so zdravím už takmer nič spoločné. Je to o totálnej kontrole a podriadenosti ľudí. Viete si predstaviť, že by nám niečo dobré ponúkali nasilu a dokonca nás uplácali, aby sme si to vzali? Vy máte teraz možno pocit, že hovoria pravdu, keď ste covid dostali... ale v období šírenia vírusov to bolo vždy normálne, že ľudia ochoreli - ke´d bolo prípadov veľa, zatvorili na týždeň školu a bolo po paráde... Teraz všetko likvidujú pre napĺňanie svojich plánov... Veľmi oslabuje organizmus aj nosenie nezmyselných rúšok a respirátorov - ktoré pri poctivom nosení páchajú veľa škody - množia sa v nich všelijaké plesne, človek vdychuje vlastné odp. látkya zároveň si oslabuje imunitu a keď ho dá potom dole, je náchylný skôr ochorieť.
Nebojte sa, dostanete sa z toho a Váš organizmus to posilní a budete chránená do budúcna. Aj môj syn to prekonal a chodí pracovne po celom Slovensku, funguje bez rúška (len pár minút v obchode), či respirátora a je v pohode (trocha mu zostal oslabený čuch, necíti tak výrazne vône a pachy) Takže tak, prajem veľa síl a skoré vyzdravenie s Božou pomocou!
Marieta Ria
One more comment from Marieta Ria
Hiwea
Marieta Riaďakujem veľmi pekne, povzbudilo ma to. Zaráža ma slovník hore istého pána, ktorý sa správa tak hrubo, že je hanbou, že zastáva katolícke názory.
Marieta Ria
@Hiwea rado sa stalo, držte sa
dominikguzman
@Hiwea neviem, čo iné som ti mal napísať, na tvoj očividne provokačný komentár na spôsob propagandy, ktorou nás živia médiá, ako ľudia majú kovid a predsa len tá vakcína, ktorú odmietali, teraz nevyzerá až tak zle, pod videom o sestre, ktorú prepustili, lebo sa odmietla dať zaočkovať. Nie, prepáč, nebudem mať pre teba milé slová, a tvoj hlúpy komentár, že kresťan sa nemôže vyjadrovať tvrdo si …More
@Hiwea neviem, čo iné som ti mal napísať, na tvoj očividne provokačný komentár na spôsob propagandy, ktorou nás živia médiá, ako ľudia majú kovid a predsa len tá vakcína, ktorú odmietali, teraz nevyzerá až tak zle, pod videom o sestre, ktorú prepustili, lebo sa odmietla dať zaočkovať. Nie, prepáč, nebudem mať pre teba milé slová, a tvoj hlúpy komentár, že kresťan sa nemôže vyjadrovať tvrdo si môžeš dať za klobúk. Keby si mala ťažší priebeh, nevládala by si tu ani niečo písať, iných si môžeš vodiť za nos, ale ja som ten kovid mal, a otec mi na neho aj zomrel. Viem z prvej ruky, aké to je ho mať. Hovor jasno, nie že ja som nezaočkovaná, dostala som kovid, je mi teraz ťažko, a tí zaočkovaní ten kovid nemajú toľko, už mi tam chýba za tým len dodať, tak sa dajte zaočkovať, keď môžete, lebo ja to teraz ľutujem. Sa spamätaj. Hovor áno, áno a nie, nie. Takto si nijaká. Zrazu tá vakcínka už tak zle nevyzerá, čo?
Martin - Patrón Svätý Malachiáš shares this
287
Pekné svedectvo zdravotnej sestričky.
Totálna globálna tyrania Covidu.
Fáza 5 patrí ku nej :
Nechajte vybuchnúť nezamestnanosť. ( Kvôli covid pásom, povinné "očkovanie",OTP atď. )
Roberto 55
Velmi smutne a nurse si dala na vsetko sama spravnu odpoved.
Je uplne jasne, ze tu nejde o zdravie ludi, prave naopak pouzivaju vsetky mozne sposoby ako ludi znicit-zabit.
Hermenegild
Vchod do chrámu bude strážený a budú tam vchádzať len zaočkovaní. Preto to verejné burácanie našich biskupov. Neočkovaní si sami budú zodpovedať za to, že sú odrezaní od sviatostí a Eucharistie pre svoju neposlušnosť. Preto hor sa do katakomb vyzbrojení Božou pečaťou pri pohybe po tomto svete.
majina1
Hermenegild - Verím tomu, že sa nájdu kňazi verní živému Kristovi s pevnou vierou v Boha Otca Všemohúceho a ujmu sa svojich veriacich, ktorí z rôznych dôvodov nechcú a neveria vakcine a nedajú si ju pichnúť a nenechajú ich bez Božieho slova a Eucharistie.