CÓRKA MARYI
11.6K

JEZUS: Bóg nigdy nie podyktowałby jakiejkolwiek innej doktryny, bo On dał światu Swoje Słowo

JESUS: God would never dictate any other doctrine because He gave the world His Word

KSIĘGA PRAWDY

niedziela, 16 listopada 2014 roku, godz. 20.10

Moja szczerze umiłowana córko, szatan jest królem kłamstw, mistrzem oszustwa i swobodnie krąży po ziemi, w każdej sekundzie pożerając dusze. Jego moc jest wzmocniona przez fakt, że większość ludzi nie wierzy, że on istnieje. Przejął serca i dusze wielu, a oto jak on działa.

Kłamie, aby tych, których atakuje, zachęcić do grzechu. Przekonuje on duszę, że grzech jest nieszkodliwy i że dopuszczalne jest popełnienie każdego grzechu, szczególnie takiego, który jest z nim związany. Do tych grzechów należy usprawiedliwianie każdego niegodziwego czynu ciała, w tym rozwiązłości seksualnej, niemoralności, rozpusty i rozprzężenia. Kiedy ciało ludzkie będzie używane jako narzędzie do popełniania takich czynów, które są haniebne w Oczach Boga, to będziecie wiedzieli, że jest to znak wpływu szatańskiego.

Gdy zły duch wpływa na dusze tych, którzy są odpowiedzialni za duchowe kierownictwo dusz w Moim Kościele, aby zachęcić ich do akceptacji grzechu, robi to w sprytny sposób. Będziecie upominani za osądzanie grzeszników, ale ani jedno słowo nie zostanie wypowiedziane, by potępić to, co w Oczach Boga jest grzechem.

Gdy szatan chce zniszczyć miłość, będzie to robił przez wprowadzanie niezgody w związkach; będzie wywoływał nienawiść w sercach ludzi, napełniając głowy kłamstwami, które będą podżegać ludzi do walk między sobą przez konflikty i wojny. Będzie on kusił człowieka poprzez wpływ innych dusz, które już uległy jego pokusom.

Kłamstwa, bluźnierstwa i nienawiść są środkami, za pomocą których szatan działa, by szerzyć swoje skażenie. Usypia dusze w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa, gdy jeden człowiek mówi drugiemu, że grzech nie jest przeciwko Prawom Boga, ponieważ jest rzeczą naturalną. Dlatego dzieci Boga mają wielki zamęt w głowie, bowiem Prawa ustanowione przez Niego zostały wyrwane z korzeniami i ludzie się niezdecydowani, jaką drogę powinni obrać.

Macie tylko jeden wybór. Czytajcie najświętszą Biblię i niech wam to przypomni Prawdę. To tam właśnie możecie ją odczytać, czarno na białym. Jeśli przyjmiecie Prawdę zawartą w świętej Księdze Mojego Ojca i uwierzycie, że On podyktował Mojżeszowi Swoje dziesięć przykazań, to nigdy już nie wolno wam przyjąć jakiejkolwiek innej doktryny.

Bóg nigdy nie podyktowałby jakiejkolwiek innej doktryny, bo On dał światu Swoje Słowo. Nic w nim nie może zostać zmienione. Człowiek, który ośmieli się je zmienić, by dostosować do życia grzeszników, będzie winny strasznego grzechu i będzie cierpiał, bo jest to obraza Ducha Świętego.

Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…olwiek-innej-doktryny-bo-on-dal-swiatu-swoje-slowo