CÓRKA MARYI
1628

Matka Zbawienia: Pamiętajcie, że szatan nienawidzi tej Misji, bo przez nią straci miliardy dusz

Mother of Salvation: Remember that Satan despises this Mission, because he will lose billions of souls because of it

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

piątek, 31 stycznia 2014 roku, godz. 15.27

Moje drogie dzieci, nie pozwólcie, aby nienawiść do tej Misji dręczyła wasze serca. Pochylcie raczej głowy w dziękczynieniu za Dar Księgi Prawdy w tych niepokojących czasach na ziemi.

Mój ukochany Syn, Jezus Chrystus, był dręczony, pogardzany i krytykowany w Swojej Misji głoszenia Prawdy, gdy przebywał na ziemi. Ci, którzy znali Słowo Boże, nie chcieli uznać obiecanego Mesjasza, gdy stanął przed nimi. Jego Słowa zostały podarte na strzępy, ale mimo to nie zostały zignorowane. Kiedy Bóg mówi przez Swoich proroków – i w przypadku Mojego Syna, prawdziwego Mesjasza – jest niemożliwe, aby człowiek zignorował to Słowo. Ci, którzy nie przyjmują Słowa Boga, gdy wypływa z ust proroków, przekonają się, że niemożliwe jest odwrócenie się od niego. Przeciwnie, ich nienawiść będzie ich dręczyć i nie zaznają chwili pokoju w swoich sercach.

Podczas Ukrzyżowania Mój Syn był brutalnie torturowany z nikczemną złośliwością, przez co nie musieli przechodzić ci, którzy tego samego dnia byli z Nim ukrzyżowani. Mimo że oni zostali skazani za przestępstwa, a zbrodnią Mojego Syna było tylko to, że mówił prawdę. Kiedy Prawda – Słowo Boga – jest wypowiadana przez proroków, to jest ona jak miecz obosieczny. Niektórym przyniesie radość i szczególne Łaski, ale innym przyniesie lęk, który może wytworzyć nienawiść. Zatem kiedy widzicie nienawiść w postaci nikczemnych czynów, kłamstw i świadomego przeinaczania Słowa, wiedzcie, że ta Misja pochodzi od Boga. Wielu fałszywych proroków, którzy wędrują po ziemi w tym czasie, nie wywołuje takiej reakcji, bo oni nie przychodzą od Boga.

Pamiętajcie, że szatan nienawidzi tej Misji, bo przez nią straci miliardy dusz.

Dlatego będzie to bardzo trudna droga dla tych, którzy nią podążą. Zalecam wam, abyście uważali na tych, którzy mówią, iż przychodzą w Imię Mojego Syna, a potem oświadczają, że to Słowo Boga pochodzi od szatana. Popełniają oni jeden z najcięższych błędów bluźnierstwa przeciwko Duchowi Świętemu.

Módlcie się, módlcie się, módlcie się za te biedne dusze. Nie gniewajcie się na nie. Przeciwnie, musicie błagać o Miłosierdzie dla ich dusz.

Proszę was, abyście zaczęli odmawiać tę potężną modlitwę wyrzeczenia się szatana, aby zapewnić tej Misji ochronę przeciw niegodziwości szatana. Kiedy będziecie odmawiali tę Modlitwę Krucjaty przynajmniej dwa razy w tygodniu, przyczynicie się do ochrony tej Misji Zbawienia i sprowadzicie więcej dusz pod Panowanie Królestwa Bożego.

Modlitwa Krucjaty 132
Wyrzeknijcie się szatana, by chronić tę Misję

O Matko Zbawienia, przyjdź z pomocą tej Misji.

Pomóż nam, Bożej Armii Reszty, wyrzec się szatana.

Błagamy Cię, abyś zmiażdżyła głowę bestii Swoją piętą i usunęła wszystkie przeszkody w naszej misji ratowania dusz. Amen.


Dzieci, musicie pamiętać, że nigdy nie jest łatwo, gdy pomagacie Mojemu Synowi nieść Jego Krzyż. Jego cierpienie staje się waszym, kiedy wyznajecie swoją przynależność do Niego. Obdarzając Go całkowitym zaufaniem i okazując wytrwałość w waszej podróży, by pomóc Mu ratować dusze, staniecie się silniejsi. Otrzymacie odwagę, siłę i godność, aby wznieść się ponad ośmieszanie, bluźnierstwa i pokusy, jakie będą waszym codziennym udziałem aż do dnia Powtórnego Przyjścia Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa.

Idźcie w pokoju. Złóżcie całą swoją ufność w Moim Synu i zawsze wzywajcie Mnie, waszą umiłowaną Matkę Zbawienia, abym przyszła wam z pomocą w waszej misji wspierania zbawienia dusz.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…awidzi-tej-misji-bo-przez-nia-straci-miliardy-dusz
Mother of Salvation: Remember that Satan despises this Mission, because he will lose billions of souls because of it

_________________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

JEZUS: Ta Misja jest szczytem wszystkich wskazań przekazanych ludzkości przez Mojego Ojca

JEZUS: Będę chronił was wszystkich, którzy w pełni ufacie Mojej Miłości i Mojej Świętej Woli

_________________________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Dzieci, musicie pamiętać, że nigdy nie jest łatwo, gdy pomagacie Mojemu Synowi nieść Jego Krzyż. Jego cierpienie staje się waszym, kiedy wyznajecie swoją przynależność do Niego. Obdarzając Go całkowitym zaufaniem i okazując wytrwałość w waszej podróży, by pomóc Mu ratować dusze, staniecie się silniejsi. Otrzymacie odwagę, siłę i godność, aby wznieść się ponad ośmieszanie, bluźnierstwa i pokusy …More
"Dzieci, musicie pamiętać, że nigdy nie jest łatwo, gdy pomagacie Mojemu Synowi nieść Jego Krzyż. Jego cierpienie staje się waszym, kiedy wyznajecie swoją przynależność do Niego. Obdarzając Go całkowitym zaufaniem i okazując wytrwałość w waszej podróży, by pomóc Mu ratować dusze, staniecie się silniejsi. Otrzymacie odwagę, siłę i godność, aby wznieść się ponad ośmieszanie, bluźnierstwa i pokusy, jakie będą waszym codziennym udziałem aż do dnia Powtórnego Przyjścia Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa."