10:01
NEÚPRIMNE A PODĽA PLÁNOV GLOBALISTOV... Moskva a ďalšie ruské mestá sa premenia na 15-minútové getá. (VIDEO) PS: Preklad z ruštiny. Poznámka redakcie: - Drahí bratia a sestry! Pozrite sa ako Putin …More
NEÚPRIMNE A PODĽA PLÁNOV GLOBALISTOV... Moskva a ďalšie ruské mestá sa premenia na 15-minútové getá. (VIDEO)

PS: Preklad z ruštiny.

Poznámka redakcie: - Drahí bratia a sestry! Pozrite sa ako Putin a jeho kremeľská satanská synagóga prefíkane podporujú a realizujú programy a plány svetovej antikristovej vlády v Rusku. Koniec koncov tieto 15-minútové mestá, ktoré sú spomenuté v tomto videu budú nakoniec getá pre svojich obyvateľov z ktorých sa nebudú môcť presťahovať na iné miesta bez špeciálneho povolenia.

A po zavedení programovateľných digitálnych peňazí a zrušení hotovosti si občania nebudú môcť kúpiť nič mimo hraníc svojho "miesta", svojho 15-minútového "stánku", pretože ich peniaze budú platné len na území ich 15-minútového mesta.

Okrem toho venujte pozornosť skutočnosti, že na konci videa tento Dobashin hovorí ako dobre prebudujú dopravnú infraštruktúru mesta z pomaly sa pohybujúcich elektrických vozidiel, ktoré budú prepravovať "telá" medzi 15-minútovými časťami krajiny.

Tým ukazuje, že nebude existovať žiadna súkromná doprava. To znamená, že Putin a jeho synagóga realizujú všetky plány antikristových globalistov na zrušenie súkromného vlastníctva, ktorí predložili motto budúcnosti: "Nebudeš nič vlastniť a budeš šťastný!"

Drahí bratia a sestry Modlite sa s pokáním k Pánovi za udelenie víťazného kresťanského cára Rusku, ktorý s Božou pomocou oslobodí Rusko a náš ruský ľud od tohto krutého židovského satanského jarma.

Ó, Pane Ježišu Kriste skrze modlitby Presvätej Bohorodičky a všetkých svätých zmiluj sa a zachráň Sväté Rusko s prichádzajúcim kresťanským ruským cárom, koncil a jeho obyvateľov! Daj nám víťazného cára, oslobodenie spod jarma diabolských Židov a víťazstvo nad diablom a jeho armádou!


Vo videu: Aká je teória "horizontálno-vertikálneho 15-minútového mesta". Vyhovuje Moskva tejto definícii? Na otázky odpovedá Alexej Dobashin, generálny riaditeľ jednej z najväčších stavebných a priemyselných spoločností v hlavnom meste koncernu Krost.

Krajiny G20 ohlásili zavedenie CBDC a ID po celom svete. Záverečná deklarácia podporuje budúcu... – Gloria.tv

⚡Člen WEF realizuje prvé 15-minútové mesto v Rusku – Gloria.tv

Ľudia sú tlačení do 15 minútových GETO miest... Čoskoro na celom svete. (VIDEO) – Gloria.tv
Public domain
Metod
Lebo Putin! Sláva Rossiji!
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Daj si liek na upokojenie.
Tomek P
Šéfuje tomu sám diabol ktorý ma omotanych ľudí na najvyšších postoch..hlavným bodom tohoto všetkého je uviesť na scénu antikrista
Mira393
již dávno prohlašuju že je to stejná banda spolu se západními pro-americkými politiky.
Bůhví kdo tomu všemu šéfuje a proč je ve skutečnosti válka na Ukrajině.
Ján Slovák
ako idu na to salamovou metodou: najprv hovorili len o tom, že na useku nebudu auta kvôli čistote vzduchu a nakoniec z toho miesta urobia koncentrak 😷