Země G20 ohlásily zavedení CBDC a ID po celém světě. Záverečná deklarácia podporuje budúcu diktatúru WHO.

Práve úplný súlad všetkých krajín – bez ohľadu na postavenie v multipolárnom svete – ohľadom zavádzania digitálnej diktatúry ukazuje, že základné aspekty NWO presadzuje drvivá väčšina krajín.

Väčšina krajín chce mať absolútny odhľad nad svojimi občanmi av prípade jednotných digitálnych dokladov v podstate aj nad občanmi iných krajín.

Už pred rokom, keď na summite G20 panovala úplná zhoda v tom, že musí byť zavedený celosvetový jednotný očkovací preukaz, ktorý by vydávala WHO, bolo jasné, že smerovanie krajín bez ohľadu na ich skutočné postavenie vo svete, je v tomto ohľade úplne jednotné.

Rovnaká zhoda teraz panovala aj ohľadom zavádzania povinných ID napojených na digitálnu menu (CBDC) – a samozrejme poťažmo aj na už spomínaný medzinárodný očkovací preukaz.

V niektorých krajinách už CBDC zaviedli, inde sa pripravuje, v ďalších prebieha pilotný testovací projekt. A je len veľmi málo krajín, ktoré sa podobnou cestou zatiaľ nevydali.

Vedúci predstavitelia skupiny G20 súhlasili s plánom nakoniec zaviesť digitálne meny a digitálne ID pre svoje príslušné obyvateľstvo, napriek obavám, že ich vlády budú používať na monitorovanie výdavkov svojich ľudí a rozdrvenie disentu.

Skupina G20, ktorá je v súčasnosti pod indickým predsedníctvom, prijala cez víkend v Dillí záverečné vyhlásenie na túto tému.

Stretnutie, na ktorom sa zúčastnili popredné svetové ekonomiky, minulý týždeň oznámilo, že sa dohodli na vybudovaní potrebnej infraštruktúry pre implementáciu digitálnych mien a ID.

Skupina uviedla, že už prebiehajú diskusie o vytvorení medzinárodných predpisov pre kryptomeny, ale tvrdila, že na summite nebola reč o zákaze kryptomien.

Mnoho kritikov sa obáva, že vlády a centrálne banky nakoniec budú regulovať kryptomeny a potom ich okamžite nahradia digitálnymi menami centrálnych bánk (CBDC), ktoré nemajú podobné súkromie a bezpečnosť.

Indická ministerka financií Nirmala Sitharaman uviedla, že prebiehajú diskusie o vybudovaní globálneho rámca pre reguláciu kryptoaktívnych aktivít, pretože veria, že kryptomeny nemôžu byť účinne regulované bez úplnej medzinárodnej spolupráce.

„Indické predsedníctvo G20 položilo na stôl kľúčové otázky týkajúce sa regulácie alebo pochopenia, že by mal existovať rámec pre riešenie otázok súvisiacich s kryptoaktívnymi,“ povedala pani Sitharaman pred stretnutím G20.

Medzi hlavné body diskutované na summite v Novom Dillí patrilo „budovanie digitálnej verejnej infraštruktúry, digitálnej ekonomiky, kryptoaktívnych aktivít a digitálnych mien centrálnych bánk.“

Gita Gopinath, prvá zástupkyňa výkonného riaditeľa Medzinárodného menového fondu, uviedla vo videu zverejnenom na X, že G20 "pomohla utvárať globálny pohľad na to, ako by tvorcovia politík mali zaobchádzať s kryptoaktívnymi."

Uistila tiež Business Today, že v diskusiách „sa nehovorí o zákaze kryptomien, čo naznačuje globálny konsenzus proti takýmto opatreniam.“

Niektoré návrhy však volajú po dodatočnej kontrole kryptomien, ktoré sú decentralizované a nefungujú pod kontrolou centrálnych bánk.

Kritici tvrdia, že tieto návrhy by mohli umožniť vládnym orgánom zaviesť systém sociálneho kreditu a rozhodnúť, ako môžu ich občania míňať svoje peniaze.

Nutnosť zavedenia digitálnych ID zdôraznila aj šéfka EK Ursula von der Leyenová. Viac o jej vyhláseniach na summite G20, v ktorých opäť vyzdvihla covid pasy EÚ, ste si už mohli prečítať už tu .

Výkonná riaditeľka MMF Kristalina Georgieva pochválila svoje indické náprotivky prostredníctvom X (predtým Twitter) za to, že vedú cestu pri vytváraní cestovnej mapy pre reguláciu kryptomien.

Povedala, že MMF tiež prispieva k návrhom komplexného politického rámca.

V samostatnom tlačovom vyhlásení pani Georgieva uviedla, že „pred nami ležia ďalšie práce, a to aj v oblasti digitálnych peňazí a kryptoaktívnych.“

„Na tento účel G20 poverila príslušné inštitúcie, aby zlepšili reguláciu a dohľad nad kryptoaktívnymi – MMF prispieva k návrhom komplexného politického rámca – a pokročili v debate o tom, ako by digitálne meny centrálnych bánk mohli ovplyvniť globálnu ekonomiku a finančný systém,“ dodala.

Šéfka MMF navrhla, že skôr než uznať kryptomenové aktíva ako zákonné platidlo, vlády by namiesto toho mali vytvoriť licenčné a registračné procesy pre vydavateľa kryptoaktívnych aktivít a zamerať sa na podobné zaobchádzanie s ich aktivitami.

Niekoľko veľkých ekonomík, vrátane Japonska a Ruska, tento rok spúšťa svoje pilotné CBDC.

Nigéria spustila eNaira, prvé CBDC na svete, ale ukázalo sa, že je nepopulárne.

Menej ako 0,5 percenta občanov uviedlo, že používali digitálnu menu, a vládne úsilie o podporu jej používania zlyhalo.

Medzitým Svetová banka tiež ocenila indické využívanie digitálnej verejnej infraštruktúry na posilnenie finančnej inklúzie a poskytovanie verejných statkov a služieb v správe napísanej pre samit G20.

Národný systém Indie Stack DPI, ktorý zahŕňa digitálne ID Aadhaar a interoperabilnú digitálnu platobnú platformu UPI, bol v správe citovaný ako príklad.

Skupina G20 je presvedčená, že DPI môžu slúžiť ľuďom nielen vo finančnom sektore, ale aj v oblastiach zdravotníctva, školstva a sociálnej starostlivosti.

India Stack je príkladom tohto prístupu, ktorý kombinuje digitálne ID, interoperabilné platby, knihu digitálnych poverení a agregáciu účtov.

Len za šesť rokov dosiahla pozoruhodnú mieru finančnej inklúzie 80 percent – výkon, ktorý by bez prístupu DPI trval takmer päť desaťročí,“ povedala kráľovná Maxima z Holandska, ktorá napísala predslov k správe (pozn.: holandská kráľovská rodina stojí na čele zrazov Bilderbergu a má aj významné postavenie v rámci WEF, jej postavenie v globálnej hierarchii je veľmi vysoko).

Kráľovná je zvláštnou advokátkou generálneho tajomníka OSN pre inkluzívne financovanie rozvoja (UNSGSA) a bola jedným z rečníkov na výročnom zasadnutí MMF Svetovej banky vo Washingtone v minulom roku.

„Ak budú CBDC správne navrhnuté, mohli by byť veľkým prísľubom podpory digitálneho finančného systému, ktorý funguje pre všetkých. Ale to je dôležité, keby,“ povedala kráľovná Maxima a dodala:

„Ak budú CBDC navrhnuté a implementované s ohľadom na začlenenie, mohli by ponúknuť veľa možností, ako rozšíriť prístup k ľuďom bez bankového účtu a slúžiť zraniteľným a chudobným.“

Jej vyhlásenie na podporu plánu sa však stala terčom kritiky niektorých v debate o digitalizácii v Holandsku za porušenie normy týkajúce sa úlohy holandskej monarchie v politike.

„Maxima otvorene obhajuje programovateľné peniaze; moc v centrálnych bankách, bez parlamentnej zodpovednosti,“ povedal holandský finančný novinár Arno Wellens na X a nazval kráľovnú „ nevoleným úradníkom, ktorý musí byť podľa holandského ústavného práva mimo politiky “ a povedal, že jej vyhlásenia sú „vážnym útokom na demokraciu.“

Scenár pandémie SPARS v rokoch 2025 – 2028 - gloria.tv

APOKALYPSA SA NAPLNILA... Antikrist prostredníctvom svojich služobníkov jasne povedal všetko o … - gloria.tv

Expert M. Ciummei: PANDÉMIA SKONČÍ KEĎ SA DIGITÁLNA MENA DOSTANE DO PLATNOSTI (VIDEO 23 min, SK Titl … - gloria.tv

V EÚ sa pripravuje desivý zákon, ktorý by Bruselu umožnil nariadiť celú Úniový stav núdze (video) - gloria.tv

Klaus Schwab vyzýva na zlúčenie vlád s nevolenou korporátnou elitou

Globalistické elity sa dlhodobo netají tým, že ich cieľom je vytvorenie jedného svetového poriadku pod jednou vládou, s jednou menou a vo svete, kde je väčšina bohatstva kumulovaná do rúk veľmi malé hŕstky ľudí, ktorí ovládajú najväčšie korporácie.

Z politikov si už dávno títo svetovládcovia urobili svoje oddané bábky, ktoré sú spravidla inštalované do vlád aj s podporou občanov. Tieto bábky vyškolené WEF, Trilaterálnou komisiou, Bilderbergom či Aspen inštitútom, potom vládnu tak, aby boli spokojní predovšetkým ich pánikovia.

Klaus Schwab patrí k tým, ktorí už viac ako 50 rokov pomáha elitám na najvyššom poschodí pyramídy môcť dôjsť veľmi úspešne k ich dlho plánovaným cieľom.

A nemyslite si, že ovláda len väčšinu Európy, USA a ďalšie západné krajiny. Na ňom organizovaných zrazov v Davose – av lete už aj v Číne – sa zúčastňujú zástupcovia mnohých krajín z celého sveta.

A on sám je pozývaný na mnohé summity, ktoré sú inak určené len voleným politikom.

Nie je teda divu, že bol tento globalista pozvaný aj na summit krajín juhovýchodnej Ázie – ASEAN.

Šéf Svetového ekonomického fóra (WEF) Klaus Schwab vyzval svetové vlády, aby spojili svoje sily s nikým nevolenou podnikateľskou elitou na realizáciu jeho agendy na ukončenie „éry kapitalizmu“.

Schwab hovoril na summite Asociácie národov juhovýchodnej Ázie (ASEAN).

Ide o stretnutie vlád juhovýchodnej Ázie a ich „partnerských“ krajín.

Zakladateľ WEF tvrdí, že vlády musia prijať spojencov jeho globalistickej organizácie a umožniť korporátnym mocenským elitám utvárať verejnú politiku.

Počas svojho prejavu Schwab využil príležitosť a nadiktoval svoje plány na zlúčenie vládnej a korporátnej moci.

Mnohých však zaujímalo, prečo sa šéf neziskovky, ktorá zastupuje súkromné firemné záujmy, akcie vôbec zúčastnil.

ASEAN má desať členských štátov a stal sa „partnerom pre dialóg“ s mnohými ďalšími krajinami. Má „komplexné partnerstvo“ s Austráliou, Indiou a Čínou.

ASEAN nadviazal partnerstvo s organizáciami, ako je Organizácia Spojených národov (OSN) a špecializované agentúry OSN.

Summit ASEAN, ktorý sa koná každé dva roky, je najvyšším politickým orgánom ASEAN. Skladá sa z hláv štátov a vlád členských štátov ASEAN.

Schwab však nereprezentuje žiadnu krajinu, nieto národ juhovýchodnej Ázie.

Napriek tomu vystúpil na poslednom summite v Indonézii a predniesol prejav, v ktorom vodcom suverénnych národov diktoval svoj program.

43. Summit ASEAN sa konal v Jakarte od 5. do 7. septembra.

Na webových stránkach je summit popísaný ako „bilaterálne stretnutie hláv štátov a vlád zúčastnených krajín.“ Schwab, ktorý zastupuje veľké korporácie, bol zrejme jedinou výnimkou z tohto pravidla.

Austrálsky politik Craig Kelly k tomu tweetoval:

„Prečo je Klaus na súčasnom summite ASEAN v Indonézii? A prečo tiež presadzuje spojenie štátnej a korporátnej moci?

Prečo Klaus vedie súd na súčasnom summite ASEAN v Indonézii?

A prečo Klaus obhajuje aj spojenie štátnej a korporátnej moci? Craig Kelly on X

— Craig Kelly (@CKellyUAP) 7. septembra 2023

Vo svojom prejave na summite Schwab povedal hlavám štátov a vlád, že podporuje takzvanú „spoluprácu verejného a súkromného sektora“.

Pokračoval, že zlúčením korporácií a štátu uvidíme prechod z „veku kapitalizmu do veku talentizmu.“

Schwab vysvetlil, že v jeho systéme budú firemné elity utvárať politiku pre suverénne krajiny, aby zabezpečili, že sa inovácie stanú „kľúčovým konkurenčným faktorom“.

Už skôr uviedol, že jeho plány na zlúčenie spoločností a štátov by znamenali, že vlády stále vedú cestu, ale spoločnosti poskytujú inovačnú silu.


Schwab tiež predniesol hlavný prejav na summite ASEAN v roku 2022.

Rovnako ako tento rok bola vznesená otázka, prečo by nevolený šéf WEF diktoval politiku demokraticky zvoleným predstaviteľom.

Bezprostredne po summite ASEAN v roku 2022 Schwab znovu vítal vládnych úradníkov na Business 20 Summit (B20) na Bali pridružený k G20.

Počas svojho prejavu na B20 Schwab povedal vedúcim predstaviteľom, ktorí sa zúčastnili summitu G20 v roku 2022, čo môžu očakávať, keď zavedú jeho agendu „Great Reset.“

Schwab sa pochválil svetovým lídrom, že "svet bude vyzerať inak", akonáhle bude implementovaný jeho program "Veľký reset."

Realizácia svojich plánov opísal ako „prechod“, ktorým svet prejde.

„To, čo máme pred sebou, je hlboká systémová a štrukturálna reštrukturalizácia nášho sveta,“ povedal nemecký ekonóm Schwab.

„Bude to chvíľu trvať a svet bude vyzerať inak, akonáhle prejdeme týmto procesom prechodu.“

V skoršom rozhovore pre India Today Schwab hovoril o tom, kto sa ujme vedenia jeho dystopickej štvrtej priemyselnej revolúcie.

Klaus Schwab povedal, že verí, že pôjde o systém kapitalizmu stakeholderov. "Verím, že štátny kapitalizmus bude mať krátke trvanie," povedal.

„Krátkodobo to ponúka určité výhody, pretože môžete koncentrovane mobilizovať množstvo zdrojov na dosiahnutie konkrétneho cieľa.

Ale verím, že budúcnosť nespočíva ani v štátnom kapitalizme, ani v kapitalizme akcionárov, ale v tom, čomu hovorím kapitalizmus stakeholderov v kombinácii so spoločenskou zodpovednosťou.“

Schwabov kapitalizmus stakeholderov je systém, v ktorom spoločnosti hľadajú dlhodobú tvorbu hodnôt skôr než krátkodobé zisky a vlády s nimi spolupracujú.

Inými slovami, za spoločnosť sú zodpovední nevolení lídri ziskových korporácií. A väčšinou ide o korporácie, ktoré sú v rukách veľmi malé hŕstky ľudí, ktorí v skutočnosti ovládajú svet.

Tomu sa však hovorí korporátny fašizmus...

Digitálna verejná infraštruktúra kombinuje digitálne ID, CBDC a výmenu dát pre ovládnutie chytrého 15-minútového mesta

Už ste niekedy počuli skratku DPI? Tak si ju dobre zapamätajte, pretože bude podobne dôležitou ako už veľmi dobre známe skratky ID (digitálna identita) a CBDC (digitálna mena).

Digitálna verejná infraštruktúra (DPI) je niečo ako digitálne ID pre každého – naprieč ľuďmi, miestami a nákupmi, ktoré poháňa systém sociálnych kreditov.

Digitálna verejná infraštruktúra (DPI) je monitorovací a kontrolný mechanizmus, ktorý kombinuje digitálne ID, CBDC, očkovacie pasy a dáta sledovania uhlíkovej stopy, čím pripravuje pôdu pre 15-minútové múdre mestá, budúce lockdowny a systémy sociálnych kreditov.

„Tri hlavné typy protokolov, ktoré uľahčujú digitálnu verejnú infraštruktúru: digitálna identita, digitálne platby a výmena dát. Súhrnne ich nazývame zásobníkom osobných technológií.“

Príručka Organizácie Spojených národov, budovanie a zabezpečenie digitálnej verejnej infraštruktúry, jún 2022

DPI je samozrejme prezentovaný ako niečo, čo by mohlo ľuďom veľmi prospieť.

To by však vyžadovalo, aby ľudia dôverovali vládam, korporáciám a nikým nevoleným globalistom, ktorí sa snažia chrániť svoje najlepšie záujmy.

DPI, predávaný ako mechanizmus pre finančné začlenenie, pohodlie, lepšiu zdravotnú starostlivosť a zelený pokrok, je všezahrňujúca fráza aplikovaná na vznikajúcu technokratickú nadvládu ľudí a stáva sa „15-minútovými šikovnými mestami“, v ktorých budú žiť .

Nedávne vyhlásenie vodcov na summite G20 opisuje DPI ako vyvíjajúci sa koncept prevádzkovaný verejnými a súkromnými subjektmi – spojenie podnikania a vlády:

„Digital Public Infrastructures (DPI) ako vyvíjajúci sa koncept a súbor spoločných digitálnych systémov, budovaných a používaných verejným i súkromným sektorom, založených na zabezpečenej a odolnej infraštruktúre a založených na otvorených štandardoch a špecifikáciách a otvorenom zdrojovom softvéri, ktorý dokáže byť vybudovaný a môže umožniť poskytovanie služieb na spoločenskej úrovni.“

Vyhlásenie lídrov G20 v Indii, september 2023

Tieto „spoločné digitálne systémy“ zahŕňajú želanie zaviesť digitálne meny centrálnych bánk (CBDC) v globálnom meradle, rovnako ako vytvorenie „rámca riadeného WHO pre vybudovanie komplexného ekosystému digitálneho zdravia “, ktorý bude zahŕňať aj očkovacie pasy.

V tomto smere je už platná Deklarácia hláv štátov a vlád G20 na Bali v minulom roku. Teraz tak opäť lídri G20 potvrdili podporu globálnych očkovacích pasov, ktoré bude vydávať WHO.

Opäť s nimi súhlasili VŠETKY členské krajiny G20.

Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová na summite G20 povedala, že očkovacie pasy, známe tiež ako „digitálne zdravotné certifikáty“, sú príkladom DPI v akcii.

„Trikom je vybudovať verejnú digitálnu infraštruktúru, ktorá bude interoperabilná, otvorená všetkým a dôveryhodná. Rada by som vám uviedla príklad, ktorý je dnes realitou. Mnoho z vás pozná digitálny certifikát COVID-19. EÚ si ho vyvinula pre seba. Model bol taký funkčný a dôveryhodný, že ho zadarmo prijalo 51 krajín na 4 kontinentoch.“

Ursula von der Leyen , samit G20 v Indii, september 2023

„Podporujeme dobrovoľné a nezáväzné odporúčania G20 na podporu finančného začlenenia a zvýšenie produktivity prostredníctvom digitálnej verejnej infraštruktúry. Berieme na vedomie, že digitálna verejná infraštruktúra zohráva dôležitú úlohu pri podpore finančného začleňovania na podporu inkluzívneho rastu a udržateľného rozvoja.“

Vyhlásenie lídrov G20 v Indii, september 2023

Tohtoročné vyhlásenie vedúcich predstaviteľov G20 tiež potvrdilo odporúčania týkajúce sa digitálnej identity, ktoré vyplynuli z komuniké B20 v Indii z minulého mesiaca. Vyzvali krajiny G20, aby „ zaviedli digitálnu verejnú infraštruktúru na podporu digitalizácie identít na individuálnej, podnikovej a prevádzkovej úrovni, ktoré sú interoperabilné a uznávané cez hranice.

B20 India, august 2023

Zdroj: B20 Indie

Na indickom summite B20 v auguste sa indický architekt digitálnej identity Nandan Nilekani pochválil tým, ako India prijala digitálnu verejnú infraštruktúru vo veľkom a ako by ostatné krajiny mohli nasledovať a používať DPI pre všetko od očkovacích pasov, výberu daní a platieb mýta až po adaptáciu na klímu a prechod na obehové hospodárstvo .

„Opakujeme náš záväzok dosiahnuť globálne nulové čisté emisie skleníkových plynov/uhlíkovej neutrality do polovice storočia alebo približne s ohľadom na najnovší vedecký vývoj av súlade s rôznymi národnými okolnosťami, s prihliadnutím na rôzne prístupy, vrátane obehového hospodárstva, sociálno-ekonomického, technologického a trhového rozvoja a podpory najúčinnejších riešení.“

Vyhlásenie lídrov G20 v Indii, september 2023

Digitálne ID a digitálna verejná infraštruktúra (DPI) pre očkovacie pasy, výber daní, platby mýta, prispôsobenie sa zmene klímy a obehové hospodárstvo: Nandan Nilekani na samite B20 v Indii.
Zdroj: Plenary Session 14: Standalone Session on Leveraging India’s Digital Platforms for Global GoodTim Hinchliffe on X

— Tim Hinchliffe (@TimHinchliffe) 29. augusta

Začiatkom tohto roku Nilekani hovoril na MMF o DPI a povedal, že digitálne ID, chytré telefóny a bankové účty sú tri „ nástroje nového sveta “, ktoré by mal mať každý.

„Každý by mal mať digitálne ID, každý by mal mať bankový účet, každý by mal mať šikovný telefón. Potom môžete robiť čokoľvek. Všetko ostatné na tom stavia.“

Nandan Nilekani, jarné zasadnutie MMF, apríl 2023

"Aké sú nástroje Nového sveta? Každý by mal mať digitálny identifikátor; každý by mal mať bankový účet; každý by mal mať smartfón. Potom sa dá robiť čokoľvek. Všetko ostatné je postavené na tom": @NandanNilekani pre @IMFNews #DigitalID #DigitalIdentity #IMFstretnutia Tim Hinchliffe on X

— Tim Hinchliffe (@TimHinchliffe) 19. apríla,

„Táto digitálna identita určuje, ku ktorým produktom, službám a informáciám máme prístup – alebo naopak, čo pre nás zostáva uzavreté.“

Svetové ekonomické fórum, 2018

Zdroj: Svetové ekonomické fórum

„Inteligentné mestá potrebujú dostupnú, bezpečnú a spravodlivú digitálnu verejnú infraštruktúru, ktorá umožňuje digitálne služby a zaisťuje, aby všetci ľudia mali rovnaké príležitosti zapojiť sa do verejného života.“

Príručka Organizácie Spojených národov, budovanie a zabezpečenie digitálnej verejnej infraštruktúry, jún 2022

Pre nevolených globalistov nemôže existovať žiadna digitálna verejná infraštruktúra, vrátane CBDC, bez digitálnej identity a nemôžu existovať žiadne „múdre mestá zamerané na človeka“ bez DPI.

Svetové ekonomické fórum (WEF) predpokladá, že digitálna identita bude prepojená so všetkým , od finančných služieb a zdravotných údajov po cestovanie, mobilitu a digitálnu správu – všetky súčasti DPI.

Príručka OSN Digital Public Infrastructure Playbook tiež podporuje digitálnu identitu ako neoddeliteľne spojenú s DPI:

Všeobecne povedané, existujú tri hlavné typy protokolov, ktoré uľahčujú digitálnu verejnú infraštruktúru: digitálna identita, digitálne platby a výmena dát.

Tieto tri protokoly sú obvykle vyžadované pre väčšinu transakcií digitálnych služieb, ako sú napríklad udeľovanie povolení, vydávanie licencií alebo poskytovanie záznamov, ktoré často vyžadujú overenie identity užívateľa, umožnenie výmeny dát medzi úradmi a užívateľmi a nakoniec autorizácia online platieb.

Uprednostnením týchto troch protokolov môžu miestne vlády vytvoriť podmienky pre úspešný rozvoj celého ekosystému digitálnych služieb prispôsobených jedinečným potrebám ich komunity.


„Mohli by ste mať potenciálne […] temnejší svet, kde vláda rozhodne, že [CBDC] možno použiť na nákup niektorých vecí, ale nie iných vecí, ktoré považuje za menej žiaduce, ako napríklad muníciu, drogy, pornografiu alebo niečo podobné. sort": Eswar Prasad, WEF #AMNC23 Tim Hinchliffe on X

— Tim Hinchliffe (@TimHinchliffe) 28. júna

Digitálna verejná infraštruktúra je niečo ako digitálne ID, ktoré vládne ľuďom, miestam a nákupom, aby posilnilo nadchádzajúci systém sociálnych kreditov spolu s 15-minútovými inteligentnými mestami zameranými na človeka, kde je nariadené zdravotné a/alebo klimatický lockdown, keď sa vlády rozhodnú udeliť si núdzové právomoci pre konkrétnu „krízu“ – či už skutočnú alebo domnelú.

A v rámci EÚ samozrejme pôjde o celoúnijné vyhlásenie krízy (napríklad klimatické), ako sa nedávno uzniesol europarlament…

Bývalý insider americkej vlády vysvetľuje, ako si globalisti vymýšľajú krízy, aby uchvátili moc (video)

Výpovede ľudí „zvnútra“ nám vždy len potvrdzujú, že takmer všetko, čo bolo a doteraz sa odkazuje do sfér konšpirácií, je realitou. Ďalší takýto „insider“ hovorí o tom, čo v skutočnosti stojí za ničivou politikou EÚ, ktorú teraz aplikuje aj Bidenova vláda v USA.

Bývalý insider americkej vlády a autor knihy „Veľký reset“ (nejde o pôvodnú knihu Schwaba, ale rozkrytie plánov WEF), Marc Morano, odhaľuje plán Svetového ekonomického fóra na kolaps energie, potravín a dopravy pod rúškom „záchrany planéty“.

„Ničí našu energiu, naše jedlo, našu dopravu, našu slobodu prejavu... Rovnako ako za Covidu, keď zavreli školy a vydali nariadenie zostať doma. To všetko bolo urobené, pretože to vyžadoval vírus, a teraz mení slovo ‚vírus' na ‚klímu', ktoré údajne teraz všetky uplatňované obmedzenia vyžaduje.“

Klimatická agenda sa teda skutočne stala iba prostriedkom na uchopenie moci, ale aj na depopuláciu.

Presne tak, ako to naplánoval Rímsky klub pred viac ako 50 rokmi.

Prinajmenšom v EÚ sa globalistom realizácia ich zvrátených plánov skvele darí. Stačí sa len pozrieť, ako dopadajú hlasovania, ktoré majú politiku „Green dealu“ podporiť.

To napokon potvrdzuje vo svojom videu aj Marc Morano, ktorý upozorňuje na to, ako je práve v krajinách EÚ táto agenda prakticky bez odporu občanov realizovaná:

Bývalý člen americkej vlády Marc Morano odhaľuje plán Svetového ekonomického fóra na kolaps energetiky, potravín a dopravy pod zámienkou „záchrany planéty“.

„Zničia našu energiu, jedlo, dopravu, slobodu prejavu... Rovnako ako Covid, keď... Wide Awake Media on X

— Wide Awake Media (@wideawake_media) 14. septembra 2023

Aspen Institute: Aká je jeho aktuálna politika a čo má spoločné s WEF?

Vplyv Aspen inštitútu na naše vlády (súčasnú aj minulé) je veľmi silný, asi podobne ako je to v prípade vplyvu WEF na kanadskú či holandskú vládu, ktoré sú touto globalistickou – pre Aspen sesterskou – organizáciou priamo pretkané.

Je to jednoducho tak, že naši voliči Aspen inštitút priam milujú. Čím viac je daná politická strana touto organizáciou infiltrovaná, tým je o ňu väčší záujem u voličov.

Nie je určite náhoda, že pri prezidentskej voľbe nám od začiatku boli médiami ponúkaní výhradne traja členovia Aspen inštitútu ako „jediní možní“ kandidáti. Bolo treba mesiace vopred zabezpečiť, že na danom poste bude inštalovaná „ich“ bábka.

Za posledné roky sa značne rozrástol ako vplyv WEF, tak Aspenu. A s tým, ako sa rozrastá ich vplyv na politiku, rastie aj zastúpenie týchto organizácií nielen vo vládach, ale napríklad aj v Bruseli.

V posledných dňoch sa o tejto organizácii opäť o niečo viac hovorí najmä v Taliansku, kde sa názorne ukazuje, že bábky týchto organizácií v zásadných záležitostiach počúvajú svojich pánov.

A ak je úlohou členky Aspen inštitútu Meloniovej výmena európskych obyvateľov, potom toto zadanie musí plniť na jedničku. A zatiaľ sa jej to skvele darí, pretože dovoz votrelcov trhá všetky doterajšie rekordy.

Čo na tom, že voličom sľúbila blokovať prístavy. Žiadny „Aspeňák“ neslúži voličom, ale výhradne pánom z USA.

Na druhej strane má bábka Aspenu (či WEF) povolené občas „hodiť svojim voličom kosť,“ ako tomu bolo v Taliansku napríklad pri sprísnení zákonov LGBTQ, čo práve nie je v duchu „európskych hodnôt.“

U nás to však majú globalisti predsa len o niečo jednoduchšie. Prakticky nie je ani minimálna šanca, že by u nás bola vláda, ktorá by nebola ovládaná Aspen inštitútom.

Šesť zo siedmich parlamentných strán je ním doslova „premorených.“ A ani prípadné voľby by v tomto ohľade nič nezmenili.

Medzitým výrazne posilňuje vplyv tejto globalistickej organizácie a dokonca sa k nej primykajú aj ďalší globalistickí darcovia, ktorí si všímajú, že v krajinách, kde Aspen pôsobí, je u voličov veľmi obľúbený. Je teda potrebné ho naďalej posilňovať.

Priamo u nás sídli stredoeurópska pobočka, ktorú v Prahe pred rokmi zriadila Albrightová.

Medzi finančníkov tejto inštitúcie patria mocné globalistické nadácie ako Carnegie Corporation, Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov, Fond bratov Rockefellerovcov, Nadácia Lumina a Fordova nadácia.

Okrem toho medzi rokmi 2003 a 2020 dve podorganizácie zo Sorosovej siete presunuli viac ako 3 miliardy amerických dolárov do „Aspen inštitútu“, ktoré boli určené propotratovým skupinám.

Ale Aspen inštitút pôsobí ako zástupca elitnej agendy aj v iných ohľadoch:

V minulom roku zorganizoval takzvanú „klimatickú kohortu, “ čo je druh „Letnej školy Agendy 2030,“ v ktorej sú „inžinieri, vedci, technológovia a ekonomickí experti“ školení po dobu 10 týždňov v tom, ako premeniť svoje myšlienky na reálpolitiku.

To všetko znie trochu ako model Svetového ekonomického fóra (WEF) architekta „Veľkého resetu“ Klausa Schwaba. V skutočnosti je šéf Aspenu Walter Isaacson – bývalý generálny riaditeľ mediálneho impéria CNN – „prispievateľom agendy“ WEF.

Tu je teda jasné prepojenie oboch globalistických organizácií, ktorých základná agenda je totožná.

Aspen tiež udržuje svoju vlastnú sieť Global Leadership Network (AGLN) a niekoľko školiacich stredísk, ako je Rising Leaders Program a Aspen Young Leaders Program.

Do rozvoja tejto siete sú každoročne čerpané milióny, len v roku 2019 mala AGLN rozpočet 8,4 milióna amerických dolárov. Takmer polovica z rozpočtu 160 miliónov dolárov na tento rok bola poskytnutá z verejných rozpočtov.

Bez ohľadu na to, kam sa v rámci tejto siete pozriete, objavia sa „obvyklí podozriví.“ Inštitút napríklad zriadil komisiu proti takzvaným „dezinformáciám“ a Chris C. Krebs, bývalý šéf agentúry pre kybernetickú bezpečnosť (CISA) amerického ministerstva vnútornej bezpečnosti, bol menovaný predsedom.

Týždeň po incidentoch v americkom Kapitole v januári 2021 povedal:

„Amerika čelí informačnej kríze, a to na niekoľkých frontoch. Dezinformácie nie sú len problémom v reportážach alebo sociálnych médiách. Môže to byť doslova otázka života a smrti, ako môžeme vidieť každý deň v tejto pandémii.“

Obhajobe jednostrannej propagandy a cenzúre sa potom venuje aj pražská pobočka – a to samozrejme za účasti zástupcov mediálneho odpadu z ČT, ktorí sa nehanbia za svoju goebbelsovskú propagandu žiadať občanov o vyššie výpalné.

Je teda vôbec nejaký rozdiel medzi WEF a Aspen inštitútom? Ideologicky sú v podstate na absolútne zhodnej platforme.

„Aspen“ sa líši od svojej globalistickej sesterskej organizácie v Davose iba silnejším zameraním na geopolitiku.

V transatlantickom zmysle je pevne v súlade s Washingtonom: Zastáva názor, že Ukrajina by mala byť po zuby ozbrojená, NATO pod vedením amerického svetového policajta je údajne bezpečnostným garantom v maniakovom lipnutí na unipolárnom svetovom poriadku.

Politici, ktorí sú napojení na Aspen inštitút, sú tak pod priamym vplyvom US Deep state, čo je hlavný rozdiel oproti bábkam WEF, ktoré môžu dokonca patriť aj na opačný politický pól.

RIZIKÁ S KTORÝMI PRE NÁS GLOBALISTI PRIŠLI... Toto sú ich plány na najbližšie roky - gloria.tv

„Vlastníme vedu,“ vyhlásila zástupkyňa OSN a vyzvala k tvrdej cenzúre (video)

Tu mala Melissa Flemingová, ktorá v rámci OSN zastáva obdobnú funkciu akú má Jourová v rámci EÚ (cenzúra), na mysli najmä klimatickú agendu.

S tým, ako sa prakticky denne objavujú nové a nové dôkazy, ktoré odhaľujú najväčší podvod v dejinách ľudstva, dochádza v radoch globálnych zločincov a ich sluhov k zdeseniu, pretože masy by už nemuseli podľahnúť podobnej „hypnóze“ ako v prípade covidového podvodu.

Celá súčasná – najmä západná – politika je založená na klimatickom podvode, ktorý hlása, že sa blížime k apokalypse, ktorá bude spôsobená ľuďmi produkovaným CO2.

Drvivá väčšina ľudí vôbec netuší, že život by bol oveľa lacnejší, ak by ceny do značnej miery neovplyvňoval práve tento podvod. A netušia, že aj v nasledujúcich rokoch im budú veľmi zásadným spôsobom ničené životy v mene tohto podvodu, ktorý má dva hlavné ciele: depopuláciu a zavedenie diktatúry pod jednou svetovou vládou.

Plánujú umiestnenie ľudí v šikovných 15-minútových mestách, kde budú pod plným dohľadom nielen oni, ale aj ich financie uložené v programovateľnej CBDC.

To bude prepojené so zavádzaním systémov sociálnych kreditov, ktoré rozhodnú o tom, kto má mať k digitálnej mene prístup a čo si za ňu môže kúpiť – to všetko a mnohé ďalšie veľmi úzko súvisia s klimatickým podvodom.

Veď stále častejšie sa hovorí o klimatických lockdownoch a uhlíkové dane sú už pripravené nielen pre firmy, ale aj pre občanov. Meranie uhlíkovej stopy má byť základom pre systém sociálnych kreditov.

Presne tento podvod musí byť dotiahnutý do úspešného konca, takže OSN teraz vyzýva k prísnejšej cenzúre informácií o klíme – teda všetkých informácií, ktoré nezodpovedajú mainstreamovému naratívu, ktorého podstatou je práve tá lož o CO2 produkovanom človekom.

Melissa Flemingová je „hlavní komunikátorkou“ OSN od roku 2019.

V podstate sa však dlhodobo venuje oblasti cenzúry sociálnych sietí.

Jej životopis na jej substack stránke hovorí, že podporuje mierový, udržateľný, spravodlivý a humánny svet. Tak sama seba popisuje. V skutočnom živote je všetko, len nie taká.

Flemingová je narcistka posadnutá mocou, ktorej cieľom je rozhodovať o tom, čo si máte myslieť, čítať alebo počuť.

Flemingová sa tento týždeň stala virálnou na sociálnych médiách po tom, čo bol zverejnený jej nedávny prejav. Táto žena je chladnokrvná tyranka. A čo horšie, je príliš arogantné, aby videla, ako zle znie masám. A ona tvrdí, že jej odbornosťou je komunikácia?

Vo virálnom videu, ktoré sa tento týždeň objavilo online, Melissa Flemingová tvrdí: „Vlastníme vedu a myslíme si, že svet by to mal vedieť.“

Je táto orwellovská cenzúra súčasťou nezákonného partnerstva, ktoré fašisti v @Google a @Youtube podpísali s @OSN , aby potlačili informácie a cenzurovali informácie, ktoré sú v rozpore s ich klamstvami, ako to priznal cár OSN @MelissaFleming v zlej @WEF ? Pomôžte odhaliť týchto tyranov. @elonmusk Alex Newman on X

— Alex Newman (@ALEXNEWMAN_JOU) 13. septembra 2023

Diktátorská OSN chce spolu s WHO prevziať moc nad svetom. A vyklamaná klimatická agenda má byť jednou z ciest ako na to…

Už zajtra začína platiť prísny cenzúrny zákon EÚ - gloria.tv

Stane sa šéf WHO najmocnejším mužom sveta? (video) - gloria.tv

Finálna verzia pandemickej zmluvy z 3. septembra 2023 zvýši počet pandémií spôsobených človekom - gloria.tv

OSN vydáva konečný návrh vyhlásenia proti „dezinformáciám“ a schvaľuje Pandemickú zmluvu WHO - gloria.tv

Summit G20: Záverečná deklarácia podporuje budúcu diktatúru WHO.

V pomerne rozsiahlom záverečnom uznesení nedávno uplynulého summitu nezabudli zástupcovia krajín G20 ani na posilnenie moci WHO.

Tým však len nadväzujú na minuloročný súhlas so zavedením covid pasov, ale aj na súhlas všetkých členských krajín WHO s pandemickou zmluvou a zmenami MZP v rámci už prebehnutého májového summitu WHO v Ženeve.

Teda krajiny z rôznych pólov multipolárneho sveta sa nezhodujú iba na tom, že podporujú zavedenie ID a CBDC – teda digitálnej diktatúry, ktorá vedie k postupnému bezhotovostnému neofeudálnemu svetu, ale plne súhlasí aj s diktátom WHO.

G20 okrem iného podporila aj zavedenie tzv. politiky „Jedno zdravie“, čo je tiež veľmi alarmujúce. Čo to je politika jedného zdravia (One health) si môžete prečítať podrobnejšie napríklad tu alebo tu .

Na druhej strane je „One health“ tiež súčasťou pandemickej zmluvy, takže v prípade jej schválenia by sa samozrejme ihneď zaviedla aj táto politika.

34 strán záverečnej deklarácie G20 – každá ozdobená desiatimi – pravdepodobne lotosovými kvetmi s vychádzajúcim slnkom – vo farbe dúhy, teda nakoniec globalistov a ich zlatú miliardu jedine poteší.

Krajiny G20 bez rozdielu podporili budúci diktát WHO, pričom v skutočnosti nejde len o 20 krajín, pretože zastúpená je tam aj celá EÚ.

Nižšie si môžete prečítať príslušné výňatky zo záverečného vyhlásenia G20, ktoré sa týkajú práve podpory diktátu WHO:

Posilnenie globálneho zdravia a implementácia prístupu jedného zdravia (záverečné vyhlásenie G20 – strana 8 a nasl.)

Bod 28
Naďalej sme odhodlaní posilňovať globálnu zdravotnícku architektúru so zameraním na Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO), budovať odolnejšie, spravodlivejšie, udržateľnejšie a inkluzívnejšie zdravotnícke systémy a dosiahnuť univerzálne zdravotné pokrytie, rovnako ako jednotný prístup k zdraviu (Health Unity Approach) zaviesť a zlepšiť pripravenosť na pandémiu a posilniť existujúce systémy dohľadu nad infekčnými chorobami.

Aby sme to dosiahli, zameriame sa:

I. na posilnenie primárnej zdravotnej starostlivosti a zdravotníckej pracovnej sily a základných zdravotníckych služieb a pozdvihneme zdravotnícke systémy na vyššiu úroveň ako pred pandémiou, v ideálnom prípade počas nasledujúcich 2–3 rokov, a tiež urobíme ďalší pokrok smerom k odstráneniu obrny a ukončeniu prebiehajúcich epidémií, ako je AIDS, tuberkulóza, malária, hepatitída, vodou prenášané a ďalšie prenosné choroby, vrátane dôležitosti výskumu Long-COVID.

II. Budeme podporovať prístup Jedno zdravie/One health v rámci štvorstranného spoločného akčného plánu pre jedno zdravie (2022 – 2026).

……

VI. Budeme očakávať úspešný výsledok prebiehajúcich rokovaní v Medzivládnom vyjednávacom výbore (INB) o ambicióznej, právne záväznej dohode WHO, ako je dohoda alebo iné medzinárodné nástroje pre pandemickú pripravenosť (WHO CA+) do mája 2024, a revíziu MPP s cieľom lepšie vykonávať Medzinárodné zdravotné predpisy ( 2005).

…..

Budeme podporovať inkluzívny konzultačný proces vedený WHO s cieľom vyvinúť dočasný mechanizmus pre koordináciu lekárskych protiopatrení s efektívnou účasťou krajín s nízkymi a strednými príjmami a ďalších rozvojových krajín, s prihliadnutím na sieťový prístup, ktorý využíva miestne a regionálne výskumné a vývojové a výrobné kapacity a posilňuje dodávky . To je možné upraviť na základe WHO CA+.

Spolupráca v oblasti financií a zdravotníctva (Záverečné vyhlásenie G20 – strana 10)

Naďalej sme odhodlaní posilňovať globálnu architektúru zdravia pre pandémiu, prevenciu pandémie, pripravenosť a reakciu (PPR) prostredníctvom zvýšenej spolupráce medzi ministerstvami financií a zdravotníctva prostredníctvom Spoločnej pracovnej skupiny pre financie a zdravie (JFHTF).

V rámci JFHTF vítame účasť kľúčových regionálnych organizácií pozvaných na rokovanie Task Force, pretože posilňujú hlas krajín s nízkymi príjmami.

Vítame diskusiu o rámci ekonomickej zraniteľnosti a rizík (FEVR) a prvú správu o ekonomických zraniteľnostiach a rizikách pandémie, vytvorenú v spolupráci Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), Svetovej banky, MMF a Európskej investičnej banky (EIB).

Vyzývame pracovné skupiny, aby tento rámec ďalej zdokonaľovali v rámci svojho viacročného pracovného plánu s cieľom pravidelne posudzovať ekonomickú zraniteľnosť a riziká vyplývajúce z vyvíjajúcich sa pandemických hrozieb, s prihliadnutím na okolnosti špecifické pre jednotlivé krajiny.

Vítame správu o osvedčených postupoch v oblasti finančných zdravotníckych inštitucionálnych opatrení počas Covid-19, ktorá prispeje finančnému a zdravotníckemu sektoru k podpore našej reakcie na budúce pandémie.

Vítame správu o možnostiach financovania a nedostatkoch pre reakciu na pandémiu, ktorú pripravila WHO a Svetová banka, a tešíme sa na ďalšie diskusie o tom, ako možno mechanizmy financovania optimalizovať, lepšie koordinovať av prípade potreby vhodne zlepšiť, aby sa dosiahli potrebné finančné zdroje rýchlo a efektívne, s náležitým prihliadnutím na diskusie na iných globálnych fórach.

Vítame dokončenie prvej výzvy na predkladanie návrhov Pandemickým fondom a tešíme sa na druhú výzvu na predkladanie návrhov do konca roku 2023, na základe skúseností získaných z prvej výzvy na predkladanie návrhov. Zdôrazňujeme dôležitosť získavania nových darcov a spoluinvestícií.

Žiadame pracovnú skupinu, aby v roku 2024 informovala o svojom pokroku ministrami financií a zdravotníctva.

Záverečná deklarácia G20 si navyše kladie za cieľ plniť sedemnásť cieľov udržateľného rozvoja/SDG Agendy 2030 a jej predchodcu Agendy 21.

V tomto zmysle sa zdá, že konštrukcia G20 sa redukuje na opakovanie konceptov nadnárodných kruhov, ktoré majú zbaviť právomoci národných štátov, aby šírili propagandu zhora na populáciu dole cez ich bábky.

Grafický dizajn deklarácie G20 s farebnými kvetmi lemovanými injekčnými ihlami a zarúškovanými „lekármi“ v gumových rukaviciach ukazuje, kam cesta povedie…

Jeden svet, jedna krajina, jedna rodina, jedna budúcnosť – to bolo heslo uplynulého summitu G20.

Preambula záverečného vyhlásenia G20 znie:

„My, hlavy štátov a predsedovia vlád G20, sme sa stretli v Novom Dillí 9. a 10. septembra 2023 pod témou ‚Vasudhaiva Kutumbakam' (Poznámka: V starom sanskrte: „Sme jedna rodina“).

V jednom zásadnom okamihu v histórii, keď rozhodnutia, ktoré teraz urobíme, budú určujúce pre budúcnosť našich ľudí a našej planéty. S filozofiou života v súlade s ekosystémom okolo nás sme odhodlaní prijať konkrétne opatrenia na riešenie globálnych výziev.“


Deklarácia sa samozrejme na mnohých miestach hemží pojmy ako inklúzia, rovnosť, udržateľnosť, sociálne splnomocnenie alebo blahobyt, ktorými sa dnes zastierajú plány, ktorých cieľom je ľudstvo zredukovať a ten zvyšok, ktorý na planéte zostane, plne ovládnuť.

Tieto pojmy sa napokon prelínajú Agendou 2030 aj Agendou 21, ktorých ciele sú už dávno rozkryté.

Hrozí, že deklarácia z Nového Dillí sa stane ďalším klinčekom do rakvy pre našu slobodu a sebaurčenie a je najvyšší čas sa tomu postaviť...
Public domain
Libor Halik shares this
980
G20 ohlásily zavedení CBDC a ID po celém světě. Záverečná deklarácia podporuje budúcu diktatúru WHO