V EU se připravuje děsivý zákon, který by Bruselu umožnil nařídit celounijní stav nouze (video)

PS: Komunizmus spolu s fašizmom ovládnu celú EU.

Většina z vás si nyní zřejmě vybavila situaci, jaká zde byla za covidismu. Tedy na předem velmi dobře zinscenovanou frašku, do které se politické loutky zapojily podle instrukcí svých loutkovodičů.

Tehdy se však podařilo většinu lidí doslova „zhypnotizovat,“ takže věřili, že je zde nějaká strašlivá smrtící epidemie.

A pak dokonce byli mnozí schopni uvěřit i smysluplnosti ve skutečnosti zcela nesmyslných či dokonce ničivých nařízení, které vlády na základě pokynů vydávaly.

Mnoho lidí se mezitím probudilo a není jisté, že nyní by bylo poslušných tolik jako posledně. Navíc podle všeho EU nemá na mysli ani tak nouzový stav pandemický jako spíš klimatický.

A lidí, kteří již pochopili, že je celá uhlíková klimatická agenda podvod, postupně přibývá a hrozí, že ne ve všech zemích by byly vlády při zavádění nouzového stavu úspěšné.

Nyní by tak měla nouzový stav vyhlašovat přímo EU. A to třeba právě klimatický.

V jeho rámci byste opět přišli o všechna svá práva. Tentokrát by se ovšem nesledovalo očkování či roušky, ale vaše spotřeba masa, pohonných hmot, cestování a mnohé další – jednoduše vaše uhlíková stopa.

A byl by samozřejmě omezen i pohyb, jak to již známe z „doby covidové.“

Bylo by samozřejmě možné zablokovat odpůrcům finance, stejně tak zablokovat weby, které by nebyly v souladu s agendou a cenzurovat sociální sítě.

Důsledky takového klimatického nouzového stavu, který by bylo možné donekonečna posunovat, by byly dalekosáhlé.

To, co EU připravuje, včera při projednávání okomentoval také holandský europoslanec (holandsky s anglickými titulky, níže překlad):


„Když je politikům dovoleno ignorovat základní práva v mimořádných situacích, vytvářejí nouzové situace, aby ignorovali zákon,“ řekl europoslanec Marcel de Graaff (FVD) v Evropském parlamentu.

„Nouzový nástroj pro jednotný trh dává politikům téměř absolutní moc zbavit občany jejich svobody, majetku a základních práv,“ varoval.

„Vymyšlená nouzová situace je již zde: klimatická krize.“ Podle De Graaffa neexistuje žádná klimatická krize, stejně jako nebyla žádná život ohrožující pandemie.

„Je tu demokratická krize. S tímto nástrojem může vláda okrást kritické občany o jejich bankovní zůstatky a důchody, o jejich domovy a podniky, o jejich auta a dokonce i o jejich děti,“ řekl europoslanec.

„Tento návrh znamená konec demokracie a právního státu. Nástroj pro mimořádné situace na jednotném trhu mění Evropskou unii v dusivou komunistickou diktaturu. Proto musí být tento návrh okamžitě vyhozen do koše,“ zdůraznil De Graaff.

Tolik proslov holandského europoslance, který měl naznačit záměry EU.

Zákon již prošel výborem, kde je jen několik málo europoslanců (za ČR je tam Zdechovský a za Slovensko Nicholsonová – oba hlasovali pro).

Dnes odpoledne bude o tomto děsivém zákonu, který by platil pro celou EU, hlasovat již celý europarlament.

Klimatická agenda je klíčem k realizaci „Velkého resetu“


Politika EU je do značné míry založena na klimatických lžích. Právě tento největší podvod v dějinách lidstva nás má přenést do Nového světového řádu.

Mnoho lidí však zatím tuto lež neprohlédlo a i ti, kdo ji prohlédli, si mnohdy vůbec neuvědomují, jak rozsáhlá politická agenda se za ní skrývá. A především netuší, jak je tato agenda do puntíku promyšlená tak, aby pomohla zavést diktaturu, která by nás zavedla do jakéhosi neofeudálního světa.

Člověkem způsobená změna klimatu je globalistickým nástrojem, který řídí politiku omezené mobility, energetické kontroly, potravinových omezení a zasahování do svobodné společnosti.

Klaus Schwab a král Karel III. využili strachu z „pandemie COVID“ k realizaci své dlouho plánované agendy Velkého resetu. A prostředkem, s nímž chtějí dosáhnout svého „lepšího budování“, nového společenského a ekonomického řádu, je změna klimatu.

Když zakladatel Světového ekonomického fóra (WEF) Klaus Schwab a současný britský král – tehdy ještě princ – Charles po třech měsících „pandemie“ COVID-19 prohlásili, že je čas na velký reset, nemělo to s bojem proti covidu mnoho společného.

Místo toho nazvali pandemii „krátkým oknem“ a „příležitostí“, jak využít okamžik, kdy byli lidé nejvíce vystrašení a zranitelní, aby jim vnutili svůj dlouho plánovaný program „Velkého resetu“ (pod heslem „Build back better“).

A zatímco covid byl pouze dlouho plánovaným katalyzátorem k uvedení velkého resetovacího programu, změna klimatu je nyní prostředkem, jehož prostřednictvím se snaží dosáhnout Nového světového řádu.

„Někteří vůdci a tvůrci politik, kteří jsou již v první linii boje proti změně klimatu, mohou chtít využít šok z pandemie k uzákonění trvalých a rozsáhlých změn životního prostředí. Z pandemie budou mít prospěch tím, že nenechají krizi přijít vniveč“- kniha COVID-19: Velký reset, Klaus Schwab & Thierry Malleret, 2020

Stejně jako v případě Covidu zůstává nepřítel nepolapitelný, vyžaduje mnoho peněz daňových poplatníků a výsledkem je totální sledování a kontrola společnosti s postupnou erozí svobody jednotlivce.

Překrývající se akce proti změně klimatu, jako je omezená mobilita, energetické kontroly, omezení jídelníčku a personalizovaná izolace, jsou hnacím motorem velkého resetu společnosti a globální ekonomiky.

Všechny cesty vedou k sociálnímu kreditnímu systému poháněnému digitálními ID a digitálními měnami centrální banky (CBDC).

Klimatické změny jsou největší noční můrou.

Účinky některých opatření ničivé klimatické politiky jsou uvedeny ve futuristických scénářích níže.

Omezená mobilita: Omezení soukromého vlastnictví automobilů a cestování letadlem a zároveň zavedení bateriových průkazů pro elektromobily a nízkoemisní zóny, aby lidé zůstali na svých vyhrazených místech.

Fosilní paliva by měla být velmi výrazně omezena nebo zcela odstraněna.

Nevolení globalisté si také představují budoucnost, ve které bude soukromé vlastnictví automobilů buď zcela odstraněno, nebo omezeno na zlomek současné kapacity.

Touha přejít výhradně na elektrická vozidla, jejichž nabíjecí stanice jsou většinou poháněny fosilními palivy, povede k omezené mobilitě, protože mnoho lidí si tato vozidla nebude moci dovolit.

Kromě masivního a neetického využívání přírodních zdrojů potřebných k výrobě baterií pro elektromobily jsou samotné baterie vybaveny bateriovými pasy.

Tyto bateriové průkazy slouží jako druh digitální ID karty, kterou lze použít ke sledování, kde se vozidlo nacházelo a jak se chovala baterie.

S rostoucí totální kontrolou elektrických vozidel by se vozidlo mohlo v případě porušení předpisů, jako je například neoprávněná jízda, buď vypnout, nebo odjet na další záchytné místo.

Do té doby budou postupně zřizovány zóny s ultranízkými emisemi (ULEZ) s dohledovými kamerami, protože pro nadcházející 15minutová města mají být vybudovány neviditelné zdi digitální věznice.

Přesně takové zóny jsou nyní zřizovány například v Londýně, kde proti nim bojuje nemalá skupina odpůrců.

Letecká doprava bude také přísně omezena a vaše digitální identita bude klíčovou součástí prosazování a dodržování předpisů.

I když nebude letecká doprava zcela zakázána, uhlíková daň bude tak vysoká, že létat budou moci jen velmi bohatí a vlivní jedinci.

Zatímco je vyvíjeno úsilí o výrobu „udržitelného leteckého paliva,“ závazky ke snížení emisí, které by omezily leteckou dopravu, jsou přijímány ještě před vybudováním infrastruktury.

Ale žádný strach!

V očích nikým nevolených globalistů naši touhu po cestování uspokojí příchod metaverze a 15minutová města.

Personalizovaná izolace: dobrovolná nebo vynucená prostřednictvím digitálního ID, CBDC, sociálních kreditů, 15minutových měst a metaverze

15minutová města, metaverze, chytré domácnosti, digitální ID a CBDC se sbližují s formou personalizované izolace, kde už buď nemáme chuť cestovat nebo jsme nuceni pomocí digitálních prostředků zůstat na místě.

Záměrem je, abyste byli poslušní a pobývali ve svých malých (ideálně sdílených) bytech v obrovských mrakodrapech, kde se ponoříte do metavesmíru, abyste mohli pracovat a hrát.

A dveře otevřeme jen proto, abychom si vyzvedli zboží doručované drony. Ovšem toto zboží ve skutečnosti nikdy nebudete vlastnit, jen si je budete pronajímat.

„Méně dojíždění, více práce na dálku, jízda na kole a chůze místo jízdy autem, udržování čistého vzduchu v našich městech, jako když se zastavila dopravní špička za lockdownů, dovolená blízko domova: to vše by mohlo, kdyby se to dělo ve velkém, vést k udržitelnému snížení emisí uhlíku.“ kniha COVID-19: Velký reset, Klaus Schwab & Thierry Malleret, 2020.

V těchto 15minutových městech již nebudou bankomaty. Platby se budou provádět rukou (otiskem dlaně nebo čipem v ruce) nebo pomocí skenování duhovky a všechny transakce budou probíhat přes CBDC, která nebude fungovat bez digitálního ID.

Ať už budete zaměstnáni nebo se stanete (podle definice Harariho z WEF -viz video) součástí „zbytečné třídy,“ vaše výplata nebo univerzální základní příjem dorazí ve formě programovatelného CBDC zaslaného do vaší digitální peněženky.


V CBDC budou naprogramována omezení ohledně toho, kde, za co a kdy je můžete utratit, včetně Metaverse, kde vaše digitální ID bude hnacím motorem systému sociálního kreditu založeného na pověsti.

Metaverse však není jen prostorem virtuální reality, kde můžete podnikat, bavit se a podnikat imaginární cesty z pohodlí vaší pohovky.

Tento „ekosystém“ má také aspekt rozšířené reality, kde jsou brýle pro rozšířenou realitu (AR brýle) vybaveny kamerami a mikrofony, které jsou vždy zapnuté a zaznamenávají vše, co vidíte a slyšíte, včetně všeho, co se děje ve vaší domácnosti.

Metaverse vyžaduje digitální ID pro přístup a ukládání všech dat shromážděných AR brýlemi a chytrými zařízeními ve vaší domácnosti, včetně termostatů, ledniček, zrcadel a téměř všeho ostatního zařízení internetu věcí (IoT) ve vašem domě.

Chytrý dům je takový, kde lze ke všemu přistupovat a vše ovládat na dálku.

„Množství falešných zpráv a jejich schopnost zesilovat polarizaci a manipulovat s ní brání naší schopnosti úspěšně řešit hlavní problémy kolektivní akce, kterým lidstvo čelí.“ The Great Narrative, Klaus Schwab & Thierry Malleret, 2022.

V budoucnosti tak bude zaznamenáno úplně vše co kdy uděláte nebo řeknete a bude to samozřejmě uloženo na vašem ID. Na základě vašeho chování pak bude naprogramována i CBDC a přístup k ní.

Tato opatření budou naprogramována do vašeho digitálního ID a CBDC ve formě omezené kupní síly, omezené mobility a omezeného luxusu, aby bylo zajištěno, že zůstanete ve svém osobním, neviditelném vězení.

Ale pokud vás vaše myšlenky a slova nedostanou do problémů, vaše spotřebitelské návyky ano – to vše ve jménu záchrany planety před údajnou změnou klimatu.

Stravovací omezení: Snižte spotřebu masa a mléčných výrobků, podpořte konzumaci bílkovin z hmyzu a masa vypěstovaného v laboratoři…

Aby údajně zachránili planetu před prdícími kravami a farmáři, snaží se alarmisté změny klimatu dosáhnout nulových čistých emisí omezením naší stravy.

Chtějí omezit a postupně vyřadit konzumaci masa a mléčných výrobků, např. porážkou stovek tisíc krav, aby se uvolnilo místo pro alternativní rostlinné a hmyzí bílkoviny a umělé maso.

I když je obtížné vysledovat celý dodavatelský řetězec pro maso, alternativní proteiny vyráběné v továrnách, farmách a laboratořích, mohou být vybaveny senzory připojenými k internetu věcí, aby byla zajištěna maximální sledovatelnost prostřednictvím centralizovaných kontrolních a monitorovacích systémů.

Skutečné maso bude stále k dispozici v omezeném množství, ale bude považováno za luxus a nákupy masa jednotlivců budou sledovány a kontrolovány prostřednictvím jednotlivých měřičů uhlíkové stopy naprogramovaných v digitální ID kartě.

Váš CBDC bude naprogramován tak, aby buď nepřekročil povolenou spotřebu masa nebo automaticky uvalil tučnou uhlíkovou daň (ta se má v EU začít zavádět již příští rok).

Proteiny vypěstované v laboratoři nahradí farmáře, jejichž využívání půdy je považováno za neudržitelné kvůli emisím uhlíku, čímž je také zdůvodněno probíhající vyvlastňování.

Farmáři budou nuceni buď násilně opustit svou půdu, zaplatit vyděračskou uhlíkovou daň nebo pod cenou prodat svou půdu.

Výše popsané scénáře někdo může považovat za utopické nebo dystopické.

Někteří lidé navíc nebudou mít problém zůstat na svých vyhrazených 15minutových územích a jíst brouky, zatímco budou virtuálně cestovat po imaginárních zemích v metavesmíru.

Ale zatímco změna klimatu je záminkou pro zavádění politik, které povedou k masovému sledování a naprosté kontrole společnosti, tato konkrétní „krize“ bude občas dočasně nahrazena jinými vnímanými krizemi, jakmile nastanou.

Ať už se bude jednat o nějakou další vyhlášenou pandemii, geopolitické konflikty, válku, hladomor nebo možnou kybernetickou pandemii, navrhovaná řešení budou podobná řešením pro změnu klimatu.

Vše povede k destrukci společnosti a razantnímu snížení životní úrovně.

Nakonec budou všichni volat po sloučení korporací a státu – partnerství veřejného a soukromého sektoru – za účelem centralizace moci s pomocí neziskovek a nevolených globalistů s jejich digitálními armádami a propagandisty v médiích.

To je plán, který se nyní realizuje. Žádný z těchto dystopických scénářů se však nemusí stát. Stačilo by, kdyby tyto plány většina lidí odmítla…

Mike Yeadon očekává, že centrální banka přijme digitální měny do deseti let (video)

Dr. Michael Yeadon poradil lidem, aby si budovali vztahy s ostatními, o kterých vědí, že budou odolávat budoucím tyranským nařízením. Tak jako mnoho dalších lidí vnímá, že se ženeme do bezhotovostního světa pod digitální diktaturou.

Zřejmě jen vytváření nějakých komunit bude řešením toho, jak přežít ve světě, který se nyní chystá.

V mnoha zemích již skutečně takové komunity vytvářejí, nicméně není jisté, že na území jakéhokoli státu, který bude pod vlivem této diktatury, bude možné bez postihů přežít, byť v odloučené komunitě.

Mike Yeadon je ovšem přesvědčen, že vytváření těchto komunit je nyní asi jedinou možností jak se na nadcházející diktaturu připravit.

Předpověděl, že během deseti let vznikne bezhotovostní společnost, ve které budou povinné digitální identifikační karty a digitální měny centrální banky.


Ve čtvrtečním rozhovoru s vynálezcem a podnikatelem Stevem Kirschem Yeadon vysvětlil, jak využil své celoživotní znalosti jako profesionální výzkumník k odhalení neobvyklých aspektů vypuknutí COVID-19 a metod boje proti viru.

Yeadon řekl Kirschovi, že ho znepokojuje, že byly kvůli relativně neškodnému viru uvaleny lockdowny s obrovským finančním dopadem, a uvědomil si, že hlavní vlastníci aktiv a kapitálu museli s lockdowny souhlasit.

Došel k závěru, že odměnou je jim kontrola – digitální kontrola. Přišel na to poté, co sledoval obavy z toho, že virus bude používán k vyžadování očkovacích pasů pro přístup do podniků v mnoha částech světa.

Poznamenal, že v současné době se na národní a globální úrovni přijímají rozhodnutí, která pomohou dosáhnout konečného cíle bezhotovostní společnosti s vládou nařízenými digitálními pasy.

Yeadon například poukázal na skutečnost, že Světová zdravotnická organizace nedávno přijala digitální certifikát Evropské unie COVID-19, který se podle Yeadona jednoho dne stane plnohodnotným očkovacím průkazem (což již skutečně WHO potvrdila).

Web Evropské komise uvádí, že WHO přijala tento digitální certifikační systém 1. července 2023, aby vytvořila globální systém, který pomůže chránit občany po celém světě před současnými a budoucími zdravotními hrozbami, včetně pandemií.

Yeadon také poukázal na nedávné oznámení své banky National Westminster (NatWest), že omezí denní výběry hotovosti na 250 liber. V polovině srpna citovala britská finanční média spekulace jiných kritiků, že tento krok NatWest „nás všechny přiblíží k bezhotovostní společnosti,“ což ukazuje, že Yeadon není ve svých obavách sám.

Yeadon věří, že v budoucnu budou lidé potřebovat nějaký prostředek směny, který bude nezávislý na omezeních, která budou ukládat vlády.

Varuje, že bezhotovostní společnost s CBDC je vše, co vláda potřebuje k odebrání posledního kousku svobody.

„Rozhodl jsem se, že se do toho nebudu registrovat. A když mi lidé říkají: „Toto je konec vašeho přístupu k penězům,“ je to tak. Věřím, že tento stroj se bude používat k zabíjení mnoha lidí a já se k tomu stroji nepřidám,“ řekl Yeadon.

Kirsch i Yeadon však předpověděli, že velké části populace kapitulují, pokud se vlády pokusí využít další ohnisko infekční choroby k zavedení sociálních kontrol, jako tomu bylo v případě COVID-19.

„Myslím, že musí dojít k tomu, aby do úřadu zvolili lidi, kteří jsou proti těmto věcem,“ řekl Kirsch.

Yeadon věří, že je na to příliš pozdě, ale poradil lidem, aby si budovali vztahy s lidmi, o kterých vědí, že budou i nadále odolávat budoucím tyranským nařízením.

Když se Kirsch zeptal, co si myslí, že se stane v příštích pěti až deseti letech, Yeadon odpověděl, že věří, že pokud je nezastavíme, čekají nás povinné digitální ID a bezhotovostní CBDC.

„Přijdeme o svobodu,“ dodal.

Nikým nevolení globalisté nás ženou do bezhotovost…

Stane se šéf WHO nejmocnějším mužem světa? (video)

OSN vydává konečný návrh prohlášení proti „dezinfo…

Už zítra začíná platit přísný cenzurní zákon EU.

Austrálie na cestě k rušení hotovosti.

Schwab: Ľudia budú musieť si implantovať čipy do tela !

CBDC má sloužit ke zotročení lidstva. Chystá se př…

Pilotní CBDC ukazuje, že centrální banka má plnou kontrolu.

Centrální bankéři plánují implantovat CBDC v čipech pod kůží.

Ďalšie celosvetové diabolské zákony proti vlastným občanom.

Mike Yeadon o falešné pandemii, digitální identitě a CBDC – 2. díl
Public domain
Antonia Orosova shares this
41.4K
A buďte žiť v zónach bez Svätej omši a už sa nebude hádať, kto prijma na ruku a kto do úst Sväté Prijmanie!
Na kolena pred Eucharistiou pred živým Bohom, kým je ešte čas!Pokoru srdcom pred Pánom a dôverujte Kristovi a pristupujte všetci a svet bude čistejší!
johanika
Sv. Ján Zlatoústy: "Kňaz sa svojimi rukami dotýka Boha. Teraz premýšľaj o tom, aké to musia byť ruky, ktoré sa dotýkajú takýchto svätých vecí."
Benedikt XVI.: "Zohnúť kolená v prítomnosti živého Boha je skutočne nevyhnutné gesto."More
Sv. Ján Zlatoústy: "Kňaz sa svojimi rukami dotýka Boha. Teraz premýšľaj o tom, aké to musia byť ruky, ktoré sa dotýkajú takýchto svätých vecí."

Benedikt XVI.: "Zohnúť kolená v prítomnosti živého Boha je skutočne nevyhnutné gesto."
maja prus
Antonia Orosova
Vsak ja vás vidim na omšiach, len sa klaňať ako v cirkuse pred Eucharistiou a skoro nikto si nepokľakne pred Svätym Prijmanim hlavne, že berie do ust a na ,,Baránok Boží všetci stojíte, lebo tak nariadili!!!!!!😡😥
Stratili ste pokoru srdca!!!!!!!
Antonia Orosova
Slova Eugena pošlite tým, čo majú odvahu postaviť sa na miesto kňaza a rozdávať Božím deťom Sväté Prijmanie, kebo neboli na to vysvätení a mnoho ich je s tou pýchou!!!
Antonia Orosova
Pre tento zakon už je pripravený plán 15 minútového mesta a ľudia budú žiť v zónach ako vo filme a či budú mať čo jesť z obchodov rozhodne elita, lebo ten internet na kontrolu už natiahli takmer všade.
A už sa nebudete hádať kto ako prijma Sväté Prijmanie, lebo omšu hľadať bude treba,a ani v televízore nebude!
Tak ako jednajú dnes s emigrantmi na Slovensku, tak budú vyzerať tie zóny!
Stále …More
Pre tento zakon už je pripravený plán 15 minútového mesta a ľudia budú žiť v zónach ako vo filme a či budú mať čo jesť z obchodov rozhodne elita, lebo ten internet na kontrolu už natiahli takmer všade.
A už sa nebudete hádať kto ako prijma Sväté Prijmanie, lebo omšu hľadať bude treba,a ani v televízore nebude!
Tak ako jednajú dnes s emigrantmi na Slovensku, tak budú vyzerať tie zóny!
Stále nerozumiete v Božej múdrosti Božej prozreteľnosti a čo vám ukazuje ?!😥
Pokánie srdcom robte a pokľaknite pred Eucharistiou!
maja prus
Antónia, to nie je o hadaní kto ako prijme, ale o to načo máš právo a načo nie (odpoveď je vyššie ). A aj práve pre to nehodné prijímanie, pre neúctu budeme odstavení od svätej Eucharistie.
Antonia Orosova
Slobodomurári ako ten Ján Slovák a ostatní slúžiaci diablovi chcú odlúčiť deti od Kristovej milosti vo Svätom prijmani!
A ostatní čo súhlasia nemaju zmysel pre Božie veci!
jaro214
Padne ale ešte nás chvíľu podusí, lebo ludia sa nechcú obrátiť. Ak by sme sa obrátili, konali pokánie a prosili o odpustenie, Pán Boh by nám dal vynikajúcich vladcov a terajší by zdrhali, až by sa za nimi prášilo
forthetruth333
eu PADNE,,nemajte strach