Mike Yeadon o falešné pandemii, digitální identitě a CBDC – 2. díl

Před pár dny jste si zde mohli přečíst první díl rozhovoru s Mikem Yeadonem, který v něm podal důkazy o záměrně toxických genových injekcích.

V prvním díle připomněl, že přípravky byly vyrobeny tak, aby škodily. Zejména upozornil na negativní účinky na reprodukci, což ho vedlo k závěru, že jde především o depopulační přípravky.

Nyní přináším slíbený druhý díl, který je pokračováním nedávného rozhovoru, který vedl James Delingpole s Mikem Yeadonem. zde se ještě zabývá tématem vakcín, pandemie, ale také digitálních pasů, ID a CBDC…

JD: V minulosti jsme nikdy nepotřebovali vakcíny. Dokonce ani v dobách kravských neštovic a neštovic jsme nikdy nepotřebovali vakcíny, které by nás chránily před věcmi, se kterými si naše tělo dokonale dokázalo poradit samo?

MY: Ano. Máme dokonce důkazy v případě chřipky, ať už je to cokoli, že průmysl vyrobil vakcíny proti chřipce, což je přinejmenším podobné tvrzením o Covidu, v tom, že nám bylo řečeno, že to byly oba respirační viry přenášené vaším dechem. A lidé, kteří jsou nejvíce ohroženi, jsou starší lidé, kteří jsou již nemocní.

Myslím, že ten profil je stejný. A ve skutečnosti, podle mého názoru, nikdy žádná pandemie nebyla a Covid-19 je psycho-op a je to opravdu jen chřipková nemoc nesprávně přisuzovaná použitím nedůvěryhodné diagnostické metody, PCR.

Pamatuji si, že jsem si imunologicky říkal: „Proč jsou starší lidé náchylní k těmto nemocem?“ A myslím, že odpověď zní, že je to proto, že nereagují dobře na nemoc, ať už je virová, nebo není virová.

Buď jak buď jejich homeostatické mechanismy, které jim navracejí dobré zdraví, dostatečně nereagují. Pokud nebudou dobře reagovat na jakoukoli tuto nemoc, proč by si proboha někdo myslel, že budou dobře reagovat na část organismu?

A odpověď je, že byste byli šílení, kdyby si to mysleli, protože oni by to neudělali, že? Pokud nebudete reagovat na celou nemoc, nebudete reagovat ani na část nemoci s tím, že najednou budete chráněni. Je to nelogické. Je to tak nelogické.

A pamatuji si, že mi lidé říkali: ‚No dobře, ty chytrý čuráku, máme vakcíny proti chřipce a fungují.‘ A já řekl: ‚Ne, ne, nefungují.‘ A to může být důvod, proč nefungují, že lidé, kterým jsou podány, na ně nejsou schopni reagovat, protože je to stejný problém, proč jsou vůbec zranitelní.

Jinými slovy, zpět k vašemu komentáři, Jamesi. Covid očkování nebylo nikdy vhodné. . . nebyla nikdy, nikdy vhodná reakce.

JD: Ne.

MY: I když budeme na chvíli předstírat – protože neumím lhát, vyprávění vůbec nevěřím – ale když přijmeme, že vyprávění na chvíli bylo pravdivé, že je tu nový patogen, staří a křehcí jsou nejzranitelnější, bylo by šílené snažit se jim pomoci vakcínou, protože důvodem, proč jsou zranitelní, je to, že na tuto novou hrozbu zatraceně nereagují. Proč by reagovali na vakcínu?

Co byte měl dělat, kdyby byla pandemie, což se nestalo, ale kdyby byla, měl bys je podpořit dobrou výživou, víš, ať jsou veselí, ať se dostanou na sluníčko, nezamykat je a nenutit je nosit roušky a stresovat je – to je zaručeno, že jich zemře víc, než je nutné.

Ale jak říkám, žádná pandemie nebyla. A dvě slova. Denis Rancourt. Citoval jsem ho mnohokrát. Jeho data jsou velmi dobrá. Dívá se na úmrtnost ze všech příčin, dívá se pouze na věk, pohlaví a datum výskytu. A dělal to každý týden pro každý z 50 jednotlivých států USA. A žádná pandemie nebyla.

Nedošlo k žádnému nadměrnému úmrtí, dokud nám milý muž, který stojí v čele WHO, neřekl, že je pandemie. A země přijaly všechny – podle mého názoru – vražedné protokoly, víte, nevhodnou masovou mechanickou ventilaci. Nikdy nedáváte na ventilátor lidi, kteří mohou sami dýchat.

Jinými slovy, pokud se člověk objeví a dýchá, nebudete ho uspávat a nebudete ho dávat na ventilaci. A pokud to uděláte, pravděpodobně zemře.

Co uděláte, je, že jim dáte kyslíkovou masku s vyšší koncentrací kyslíku a pravděpodobně nízkou dávku valia a ruku kolem ramen a šálek čaje. A vsadím se, že za hodinu se budou cítit mnohem lépe.

JD: Šálek čaje by byl dobrý.

MY: 2 mg diazepamu, šálek čaje a sušenku, paže kolem ramen a dejte jim kyslíkovou masku. Myslím, že většina lidí by šla domů, ale místo toho je zavraždili. To udělali.

JD: Doufal jsem, že mi dáte drobek naděje, a když jsem mluvil o imunitním systému, zázračném imunitním systému. . . Doufal jsem, že řeknete: „Ale to, co neplánovali, byla vynalézavost lidského imunitního systému, který ještě udělá něco, aby vyrovnal všechny tyto škody.“

Ale zdá se mi, že to, co popisujete, je velmi promyšlený pokus obejít lidský imunitní systém a jaksi ho znehybnit, aby byl zničen, takže naše poslední obrana byla… . .

MY: Ano. Pokud tento materiál přistane ve vašich lymfatických uzlinách, víte, kde bude spousta spících T buněk připravených vystoupit a bojovat s vetřelci. Pokud přistane ve vašich buňkách vašeho imunitního systému, obávám se, že ostatní buňky imunitního systému si budou myslet, že byly infikovány, a zabijí je také.

Ale jde o to. Většina lidí, kterým byla aplikována injekce, neonemocněla. A i když je to otřesná úmrtnost, myslím, že je to něco jako 1 z 2000, možná 1 z 1000, což se mezi šaržemi ohromně liší. Toto je průměr. Takže řekněme, že je to 1 z 1000, to je asi 10 procent běžné roční úmrtnosti, což je asi necelé 1 procento v populaci.

Takže 0,1 procenta je. . . je to jako další měsíc umírání. Většina lidí tedy příliš neonemocněla a nezemřela. Teď upřímně doufám, že to bude lepší ze dvou důvodů, které mě napadají.

Jedním z nich je, že je to dostane později, čehož vím, že se Dolores Cahill obává. Na základě svých znalostí farmaceutické výroby považuji za nejpravděpodobnější, že většina lidí tím naštěstí prošla bez závažných problémů.

Takže kdybychom byli schopni říct: ‚Už toho máme dost, lidi, můžete jít všichni domů se svým WEF a WHO a svými ďábelskými plány,‘ věci by se podle mě vrátily do normálu. Zabili, víte, zabili jen malý zlomek z počtu těch, kteří by za normálních okolností zemřeli – což je stále strašné.

Slyšel jsem odhady mezi 10 a 20 miliony, víte, úmyslně zavražděných. Ale populace světa je velmi velká, lidstvo vzkvétá. Takže nejsme zdaleka u konce.

Ale tady mám velké obavy. Povinná digitální identifikace nebo jen digitální identifikace, viděl jsem dnes ráno, Jamesi, že EU a WHO oznámily, že uzavřely partnerství za účelem vytvoření jakéhosi mezinárodního digitálního zdravotního pasu. Nějaký digitální záznam vakcíny.

A víte, tohle nepotřebujete. Ale oni potřebují, abyste to měli. Obávám se, že se najdou lidé, kteří řeknou: ‚No dobře, měl bych se na to zaregistrovat, abych mohl jet na dovolenou.‘ No tak, vy jste slaboši. Jste slaboši. Prostě nejezděte pár let na dovolenou. Vážně.

To je jediná věc, kterou se můžeme rozhodnout nedělat. Ze všech věcí toto je to, co musí nainstalovat, aby nad námi získali kontrolu. Druhou jsou digitální měny centrální banky. Nejsem si vědom ničeho, co bychom mohli udělat, abychom jim v tom zabránil.

Samozřejmě budeme podepisovat petice a mluvit s našimi poslanci a demonstrovat, a oni si budou dělat, co chtějí, protože je to něco, co budou dělat. A pokud nás chtějí připravit o hotovost nebo ztížit utrácení hotovosti, znovu, opravdu nevím, co s tím mohu dělat, kromě toho, víš, že budu platit hotovostí.

Ale věc, kterou můžete nedělat, je nepřihlašovat se k digitálnímu ID. Ano, dostanete se do nepříjemností. Možná vás například nenechají opustit zemi nebo nastoupit do letadla, ale pokud se zaregistrujete, mohou zavést tři složky, které, myslím, zahájí lidská jatka.

Pokud máte digitální ID a oni řeknou: ‚Ach, potřebujete ho jen k tomu, abyste se dostali do letadla.‘ A pak je to: ‚Aha, taky to potřebujete ke vstupu do velkých maloobchodních prostor, jako je Bluewater nebo něco takového.‘

A pak řeknou: ‚Ach, musíte to použít, když jdete do supermarketu s více než třemi pokladnami‘ nebo tak něco. Dokážete si představit ten pozvolný způsob, stane se to každodenní záležitostí. A nakonec, nakonec to budete potřebovat, abyste mohli cokoliv dělat.

Jako, než budete moci vybrat hotovost z pokladny – za předpokladu, že stále existuje – vsadím se, že řeknou: „Předložte své digitální ID“ a řeknou „Platné. Jaké transakce teď chcete, doktore Yeadone?“

To je tedy jedna polovina systému, která vás jednoznačně identifikuje v globálně konzistentní databázi jednoho formátu. V současné době nic takového neexistuje. Takže když lidé říkají: „Ach, máme pasy!“

Ne, máme 198 různých formátů pasů. To by byl jeden formát. Nebude to řídit vaše vláda, ale nějaká korporace. Tak se k tomu nepřihlašujte. Vy to nepotřebujete. Pořád říkám, oni potřebují, abyste to měli.

Ale pokud jde o digitální měny centrálních bank, tak v konečném důsledku nás mají připravit o hotovost. Pokud jsou politici připraveni ignorovat přání svých voličů, občanů, což pravděpodobně jsou, nemůžeme jim v tom skutečně zabránit. Ale můžeme se rozhodnout, že se nepřihlásíme.

Veřejně jsem řekl, že se nepřihlásím, i když řeknou: ‚No, budete to potřebovat, abyste získali přístup ke svým bankovním účtům,‘ řeknu, že si budu muset zvolit zmocněnce, protože se mi zatraceně nedaří přihlásit se k digitálnímu ID. Já to nikdy neudělám.

Jakmile je to na místě, mohou si dělat, co chtějí. Tak se prosím nepřihlašujte, pokud ano, je konec. Ale stejně si myslím, že vyhrajeme, Jamesi. Myslím, že tahle parta bude schopná zabít spoustu lidí.

Nemyslím si, že zabijí všechny. A pak jim tato umělá inteligence třídy Glum vytáhne podporu života nebo něco takového. Nevyhrají…

Celý rozhovor (anglicky) si můžete poslechnout zde:


Mike Yeadon o covid „vakcínách,“ které jsou záměrně toxické.
Public domain