Ďalšie celosvetové diabolské zákony proti vlastným občanom.

Centrální banka všech centrálních bank BIS chce mít zavedený registr všech vašich aktiv.

BIS, banka, která sídlí ve Švýcarsku a je něco jako „banka všech centrálních bank,“ by zřejmě měla být v „novém“ světě tou bankou, která bude mít centrální dohled nad budoucí jednotnou CBDC. A zřejmě nejen nad ní.

Nezáleží na tom, zda jde o bankovní zůstatky, dluhopisy, akciová portfolia, nemovitosti či jiná aktiva – to vše by mělo být zaneseno do jednotného centrálního registru BIS. Cílem je poskytnout globalistům úplnou kontrolu nad vaším majetkem.

Pokud vás znepokojují plány na digitální měnu centrální banky (CBDC), měli byste se podívat na novou agendu pro „jednotný centrální registr“, který navrhla Banka pro mezinárodní platby (BIS).

Plán, který lze nalézt na BIS.org, nese název „Plán budoucího měnového systému: zlepšení starého, umožnění nového “ .

Nový návrh vidí „jediný centrální registr“ kontrolovaný globalisty, který by sledoval vlastnictví všech aktiv, včetně běžných účtů, nemovitostí, dluhopisů a akcií. Tato účetní kniha bude centralizována a udržována globalisty a všechna aktiva budou „tokenizována“, což znamená, že nároky na finanční nebo fyzická aktiva budou zaznamenány na programovatelné platformě.

Záznamy v této účetní knize budou programovatelné, což globalistům umožní zrušit nebo změnit vlastnictví aktiv na základě jejich přání sociálního inženýrství. Pokud například někdo vystoupí proti dystopickým plánům Světového ekonomického fóra (WEF), jeho majetek může zmizet z jediné účetní knihy. Tento plán je právem přirovnáván k orwellovskému systému.

Nakonec už nebudete mít žádný majetek (jak požaduje i Klaus Schwab). Tento nový systém ovládaný globalisty se velmi liší od kryptoměn, které jsou založeny na decentralizovaných registrech bez centrální autority. Většinu blockchainů nelze zpětně měnit a jsou tedy neměnné.

Je evidentní, že západní finanční globalisté jsou proti decentralizaci a lidské svobodě, zatímco kryptoměny podporují samosprávu a sebeurčení. Kryptoměny ve vlastní správě globalisté nemohou zabavit.

Cílem globalistů je vytvořit finanční systém, ve kterém jednotlivci nemají žádné fyzické vlastnictví. Když například vložíte peníze do banky, banka se stane správcem vašich prostředků a může kdykoli převzít kontrolu, zmrazit váš účet nebo dokonce vyhlásit bankrot.

Dokonce i státní orgány nebo orgány činné v trestním řízení mohou bance nařídit, aby zabavila váš majetek a banka to splní. To jsme ostatně názorně viděli například v Kanadě, kde byli od svých prostředků na příkaz vlády odříznuti protestující kamioňáci.

Pokud však držíte kryptoměny, zlato nebo stříbro nebo v omezené míře hotovost, máte to zcela pod kontrolou a nikdo vám je nemůže vzít, leda násilím…

Prvý výsledok vojny proti hotovosti vyhlásenej WEF - gloria.tv

Zavádění CBDC může vyžadovat změnu ústavy - gloria.tv

VOJNA PROTI HOTOVOSTI... WEF slúži satanovi - Satanic Sabbath: "Sme na pokraji zániku fyzickej meny." - gloria.tv

Výkonná ředitelka MMF oficiálně oznamuje: „Pracujeme na globální CBDC“ - gloria.tv

EÚ chce aby všetci občania mali digitálnu identifikáciu do roku 2030 - gloria.tv

Europarlament odhlasoval pro celou EU zákon, na jehož základě dochází v Holandsku k vyvlastňování farem.

Na konci se samozřejmě tak jako vždy dozvíte, jak kdo hlasoval.

Nyní mi však nezbývá než se zeptat všech, kdo stále obhajují setrvání v EU: Kolik dalších důkazů o tom, jak EU nesmírně škodí, ještě potřebujete?

Každá další šílenost, kterou tato organizace protlačuje, jde proti zájmům občanů všech členských zemí.

Pak se můžeme jen divit, že se stále najdou země, které se do tohoto totalitního chomoutu zcela dobrovolně ženou.

Ale nyní již konkrétně k tomu, co již praktikuje odcházející holandská vláda a co nyní schválila také EU, tedy spíše evropskými spáči zvolení europoslanci.

Zákon samozřejmě nadzvedl zejména Holanďany, kteří doufali, že nová vláda nařízení zruší. Nyní je již plně posvěceno také EU, což tedy rozhodnutí Rutteho vlády jen potvrdí a vyvlastňování bude pokračovat i v dalších zemích.

Připomínám, že vyvlastňovány by měly být – podobně jako v případě Holandska – zejména farmy v oblastech Natura 2000 a jejich okolí. A netýká se to jen živočišné výroby, ale do značné míry i rostlinné.

Záchranou pak může být již jen odchod z EU.

Podle informací z holandských médií na zákon v EU tlačil zejména jejich krajan, nechvalně známý eurofanatik Timmermans. To je další z důvodů, proč jsou dnes této zprávy právě v Holandsku plná média.

Ovšem zákon se zdaleka nebude týkat jen farem, ale i bydlení či různého podnikání. Takto jej prezentuje holandský europoslanec Rob Roos (jde o europoslance, který přes časem v EP odhalil lži zástupkyně Pfizeru):

„Nizozemští poslanci Evropského parlamentu, kteří pro to hlasovali, mají co vysvětlovat všem nizozemským občanům, kteří již brzy nebudou moci být zemědělci, protože zemědělství již není povoleno, kteří již nemohou najít domov, protože bydlení již není povoleno, kteří jsou v přeplněném vlaku nebo kteří jsou vždy uvězněni v zácpě, protože výstavba infrastruktury již není povolena,“ řekl Rose.

„Tento scénář je jednou z největších hrozeb pro Nizozemsko. Důsledky pro Nizozemsko budou katastrofální,“ dodal.

Omezení se budou týkat také bydlení v zónách Natura 2000 a jakéhokoli podnikání. V místě se již také nesmí stavět žádná infrastruktura, včetně komunikací a inženýrských sítí.

A totéž co pro Holandsko samozřejmě platí i pro ostatní členské země, možná i víc pro Slovensko než pro Českou republiku, protože na Slovensku vzhledem k většímu počtu přírodních rezervací a chráněných území zabírají tyto zóny větší procento celkové plochy.

A jak tedy hlasovali naši europoslanci?

Pro přijetí zákona hlasovali: Vondra (ODS), Niedermayer (TOP09/STAN), Pospíšil (TOP09/STAN), Polčák (TOP09/STAN), Šojdrová (KDU), Maxová (ČSSD, zvolena za ANO), Gregorová (Piráti), Kolaja (Piráti), Peksa (Piráti)

Proti přijetí zákona hlasovali: Vrecionová (ODS), Blaško (SPD), David (SPD), Zdechovský (KDU), Hlaváček (ANO), Knotek (ANO), Kovařík (ANO)

Zdrželi se: Tošenovský (ODS), Dlabajová (ANO), Charanzová (ANO)

Europoslanci, jejichž jména nejsou na seznamu zmíněna, se hlasování vůbec nezúčastnili.

A jak hlasovali Slováci?

Pro hlasovali: Bilčík, Ďuriš Nicholsonová, Hojsík, Šimečka, Wiezik, Beňová, Hajšel

Proti hlasovali: Jurzyca, Radačovský, Uhrík, Lexmann, Pollák, Štefanec

Ze slovenských europoslanců se nikdo nezdržel.

Na závěr již jen připomínám, že jde opět o zákon spadající pod nechvalně známý zelený úděl…

Eurokomisař Thierry Breton oznámil, že od 25. srpna budou sociální sítě povinny okamžitě mazat „nenávistný obsah“

Všichni moc dobře víme, co je považováno ze nenávistný obsah. Je to cokoli co kritizuje současnou politiku.

Za nenávistný projev je tak považováno pokud kritizujete:

EU, klimatickou agendu a s tím související politiku zeleného údělu, LGBTQIA, muslimskou invazi a islamizaci, Ukrajinu, mainstreamové politiky, NATO, OSN, WHO a jiné podvratné organizace, genové injekce a wokismus.

Na druhou stranu můžete jak libo kritizovat, hanět a dokonce i vyzývat k zabití kohokoli, kdo není v souladu s politikou EU.

Tedy nenávist lze vyjadřovat k euroskeptickým politikům, odpůrcům politiky EU všeobecně, neočkovaným, odpůrcům zeleného údělu, odpůrcům muslimské invaze, lze také libovolně vyzývat k vyhlazení Rusů nebo šířit protibělošský rasismus.

Také samozřejmě nebudou cenzurovány projevy nenávisti ze strany muslimského obyvatelstva EU směrem k původnímu obyvatelstvu, výzvy k džihádu a oslavy každého teroristického útoku. To je totiž také nenávist povolená.

Tedy máme zde nenávist povolenou či dokonce doporučovanou a na druhé straně nenávist zakázanou. A za nenávist je pak považována i obyčejná kritika či jednoduše oponentní názor, který se nehodí do mainstreamového narativu.

Přesně v tom duchu by měla fungovat cenzura na celém území EU.

Již dlouho se vědělo, že cenzurní zákon EU, který má zavádět jednu z nejtvrdších cenzur vůbec (kam se hrabe jakákoli jiná diktatura), má vejít v platnost již letos v srpnu.

Nyní je tak již zveřejněno i oficiální datum, odkdy budou všechny sociální platformy nuceny uplatňovat cenzuru.

Eurokomisař Thierry Breton, pravá ruka Jourové, oznámil, že tento cenzurní zákon začne platit 25.8., odkdy budou celé bruselské cenzorské úderky (zřejmě i za pomoci AI) střežit jedinou povolenou pravdu.

Platformy, které se do cenzury nezapojí, budou na území diktátorské EU jednoduše zakázány. Toto upozornění směřuje zejména na Muska a jeho Twitter, který aktuálně necenzuruje.

Pokud od srpna cenzurovat nezačne, bude platforma na území 4. říše přísně zakázána.

Ale i přesto se EU neustále zaklíná demokracií a svobodou slova, čímž je horší než mnohé jiné diktatury, které si alespoň nezkouší hrát na demokracii.

Je vidět, že EU používá romány Orwella jako manuál: Válka je mír, svoboda je otroctví, nevědomost je síla….

Nájdite si 10 minút na výzvu o pandemickej zmluve s WHO - gloria.tv

Je to tu ! NWO a Agenda 2030 je v plnom prúde a komunizmus naberá obrátky - gloria.tv

25 zásad iluminátov (1776) - gloria.tv
Public domain