CBDC má sloužit ke zotročení lidstva. Chystá se přechod na oběhovou ekonomiku.

CBDC má sloužit ke zotročení lidstva: Kde všude se už používá?

Právě zavádění CBDC po celém světě je jedním z faktorů, které ukazují na to, že v současné době je skutečně většina světa v souladu s globalistickou politikou, která má vést do „jedné světové vlády.“

Již drtivá většina zemí světa CBDC plánuje či dokonce aktivně zavádí. Žádná ze zemí se zatím netajila tím, že cílem je zrušení hotovosti. Stejně tak již víme, že CBDC má být napojena na ID a časem má být obojí ve formě čipu pod kůží, což se ostatně také testuje.

A vše jde mnohem rychleji než by kdo očekával.

Digitální měny centrálních bank se po celém světě vyvíjejí zběsilým tempem a to by nás všechny mělo hluboce znepokojovat. Představte si svět, kde vláda okamžitě ví, když něco koupíte nebo prodáte.

Žádná transakce by nikdy nebyla skutečně soukromá, dokonce ani ta nejosobnější. Také v takovém systému by vaše peníze ve skutečnosti nebyly vaším majetkem.

Váš přístup k systému digitální měny by byl výsadou, kterou lze pozastavit nebo zrušit kliknutím myši. Najednou byste nebyli schopni nic koupit nebo prodat a stali byste se společenským vyvrhelem.

Jenže přesně takové možnosti jsou snem všech vládců – jde o způsob jak neomezeně ovládat masy a přinutit je k absolutní poslušnosti. Třeba k uzavření v 15minutovém městě nebo k tomu, aby nikdo nekonzumovat maso.

A samozřejmě mimo jakékoli prostředky bude i ten, kdo nebude v souladu s vládou.

Bohužel přicházejí CBDC a radikálně změní způsob obchodování. Nyní se CBDC zavádí v mnoha zemích po celém světě – a je úplně jedno na jaké straně multipolárního světa se nachází. K CBDC se přiklání téměř všichni.

V USA Federální rezervní banka v San Franciscu inzerovala pozici „Senior Crypto Architect“, aby pracoval na vývoji digitálního dolaru.

Popis práce uvádí, že Federální rezervní systém hledá technologa, který by provedl výzkum a vývoj v oblasti digitálních měn centrální banky (CBDC).

Expert bude pracovat na zajištění toho, že Federální rezervní systém bude mít dobrou pozici pro navrhování, vývoj a implementaci technologie, která podporuje CBDC, jak může být požadováno Radou guvernérů.

Ačkoli pracovní nabídka uvádí, že Federální rezervní systém pracuje pouze na výzkumu CBDC, republikán Davidson věří, že je to znamení toho, co přijde, a nazývá to „finanční ekvivalent Hvězdy smrti“.

Kongresman Davidson dodal, že CBDC promění peníze v donucovací a kontrolní nástroj.

Bohužel, má pravdu.

Jakmile se „digitální dolary“ vydané Federálním rezervním systémem stanou dominantní formou peněz v USA, kdokoli bude mít moc nad tímto systémem, bude mít bezprecedentní nástroj nátlaku a kontroly.

Bohužel, CBDC jsou v současné době ve vývoji po celém světě, zdaleka ne pouze v USA. Mnohde jsou dokonce již mnohem dál.

Například Spojené království pokročilo ve vývoji vlastního CBDC

De facto šéf ministerstva financí, Gordon Brown, tento týden oznámil, že Bank of England zahájila diskuse o zavedení digitální měny centrální banky (CBDC), která by mohla zahájit globalistickou vizi bezhotovostní společnosti, v níž všechny transakce může vláda sledovat.

Kancléř státní pokladny Jeremy Hunt oznámil, že Bank of England zahájí konzultace o návrhu digitální měny centrální banky (CBDC), která bude fungovat jako digitální verze britské libry v rámci své „edinburské reformy“ britských finančních služeb.

Mezitím EU zvažuje vytvoření digitální verze eura. Následující text pochází z oficiálních stránek Evropské centrální banky:

Společně s národními centrálními bankami eurozóny zkoumáme zavedení digitálního eura. To by byla digitální měna centrální banky, elektronický ekvivalent hotovosti. Doplnilo by to bankovky a mince a lidem by poskytlo další platební alternativu.

CBDC se v současné době testuje v Brazílii a ukázalo se, že má skryté funkce zadních vrátek, které by vládě skutečně umožnily zmrazit finanční prostředky lidí a upravit jejich zůstatky podle libosti…

Brazílie, stejně jako většina ostatních zemí, se snaží ovládat populaci pomocí digitální měny centrální banky (CBDC). Pilotní program CBDC umožnil vládnoucí třídě získat úplnou kontrolu nad penězi otroků.

Nový systém obsahuje skryté funkce zadních vrátek, které brazilské vládě umožňují zmrazit finanční prostředky lidí a upravit jejich zůstatky podle libosti.

Ačkoli jsou tyto funkce „skryté“, není tajemstvím, proč všichni tito sociopati tolik závisejí na lidech, kteří akceptují své zotročení v systému CBDC.

Podle vývojáře blockchainu jménem Pedro Magalhaes, jakmile vládnoucí třída přijme systém CBDC, bude mít přístup k bankovnímu účtu každého otroka.

Magalhaes tvrdí, že provedl reverzní inženýrství kódu stojícího za brazilským programem CBDC, což vedlo právě k tomuto šokujícímu objevu.

A v Rusku již digitální rubl existuje.

Jen před několika dny Vladimir Putin podepsal zákon o „digitálním rublu“:

Ruský prezident Vladimir Putin podepsal zákon o digitálním rublu, který umožňuje centrální bance země vydávat vlastní digitální měnu.

Digitální rubl, o kterém Banka Ruska dlouhodobě uvažuje, se bude podle nových úprav ruského občanského zákoníku používat k platbám spolu s dalšími platebními prostředky.

Zákon říká, že účty v digitálních rublech bude spravovat centrální banka. Návrh zákona byl projednán potřetí a naposledy 11. července a čeká na podpis prezidenta.

Digitální rubl je projekt CBDC, na kterém Banka Ruska pracuje od roku 2020, kdy zveřejnila svou první analytickou zprávu na toto téma. Regulátor později zprávu aktualizoval, přičemž zohlednil zpětnou vazbu od ruských bank a dalších účastníků finančního trhu.

Regulátor uvedl, že začal pilotovat systém v řadě ruských bank v únoru 2022, těsně předtím, než země vstoupila do války na Ukrajině.

Celkově se uvádí, že 130 různých zemí má nyní zájem o potenciální rozvoj svých vlastních CBDC…

Ze 195 zemí po celém světě je 130 v procesu vývoje vlastní digitální měny centrální banky (CBDC).

Náš svět se tak rychle mění.

Jak ochráníte svou „digitální peněženku“, pokud bude v místě vašeho bydliště zavedena „digitální měna“?

Někdo by vám totiž mohl jen tak ukrást „digitální peněženku“ a utratit všechnu „digitální měnu“, kterou jste si ušetřili.

Německý ekonom varuje, že „digitální peněženky“ mohou být jednoho dne skutečně implantovány pod kůží ……

Známý německý ekonom prozradil, že centrální banky po celém světě plánují zavedení digitálních měn centrálních bank (CBDC) ve formě mikročipů implantovaných pod kůži. Tato technologie umožní vládě úplnou kontrolu nad osobními financemi jejích občanů.

„Centrální bankéř mě naučil, že CBDC vypadají jako malé zrnko rýže, které vám chtějí dát pod kůži,“ řekl Richard Werner v rozhovoru s podcasterem Ivorem Cumminsem. Werner je známý rozvojem dnes běžně používané bankovní praxe kvantitativního uvolňování.

Doufejme, že se něco takového v dohledné době nestane. Ale opravdu žijeme v bezprecedentní době a ta je každým rokem šílenější.

Pokud se chceme postavit proti přijetí CBDC, nyní je čas. Snad se nám podaří probudit mnohem více lidí, protože hodiny tikají.

Chce to hlavně co nejvíc platit hotovostí. Odmítat CBDC nebude tak jednoduché, bude automaticky napojeno na ID každého občana.

U nás je také nutné nepřijímat za žádnou cenu euro – to by vše jen urychlilo, protože eurozóna bude mít CBDC již velmi brzy.

Až přestane platit hotovost a bude existovat pouze CBDC, bude příliš pozdě….

Evropská komise úzce spolupracuje s Billem Gatesem v oblasti zdravotní, klimatické a digitální identity.

EU nebyla založena pro dobro Evropanů, ale pro dobro těch, kdo ve skutečnosti EU ovládají. V Evropské komisi bývají usazeny lehce ovladatelné, zkorumpovatelné a vydíratelné loutky, které pak své páníčky v megakorporacích poslouchají na slovo.

Je známo, že EU již velmi dlouho spolupracuje například se Sorosem. V minulém volebním období byl nalezen tajný seznam Sorosových spolehlivých lidí z řad europoslanců a jisté je, že i nyní tam bude mít svá želízka v ohni.

A zdaleka to samozřejmě není jen Soros, za své zájmy v EU lobbují i různé korporace, což jsme názorně viděli mimo jiné třeba v případě zcela neprůhledného nákupu genových injekcí za podmínek velmi výhodných pro Pfizer, ale ne pro Evropany (pomineme-li účinky těchto jedů).

Podle holandského europoslance, který se o to, kdo ve skutečnosti ovládá EU, zajímal, nyní uzavřel Brusel větší počet dohod o spolupráci s nechvalně známým Billem Gatesem – a to hned v několika oblastech.

Evropská komise úzce spolupracuje s iniciativami Billa Gatese v oblasti klimatu, léků a digitální identity. Gates využívá těchto iniciativ k posílení svých finančních zájmů a svého vlivu na evropskou politiku.

Europoslanec Marcel de Graaff (FVD) říká: „Odhalení nejsou žádným překvapením. FVD už roky varuje před pochybnými dohodami a zákulisní politikou v Evropské unii.

„Superbohatá elita jako Bill Gates a George Soros využívá Evropskou komisi jako loutku ke zvýšení svého bohatství na úkor naší prosperity, blahobytu a základních práv,“ říká De Graaff.

„Je nejvyšší čas odhalit tyto temné praktiky a vzít si zpět naši prosperitu, svobodu a suverenitu. Nejlépe hned nebo při příštích volbách,“ říká europoslanec.

Požaduje plnou transparentnost spolupráce mezi Gatesem a Evropskou komisí.

„Předsedkyně komise Ursula von der Leyenová stále neprozradila dohodu o vakcíně se společností Pfizer. Mezitím se v zákulisí uzavírají dohody s multimiliardářem Billem Gatesem, který také vydělal spoustu peněz na covid vakcínách. Takové podniky smrdí ze všech stran. Chci přesně vědět, o čem se diskutuje mezi Gatesem a Komisí.“

De Graaff se komise zeptal, proč podporují Gatesovy iniciativy, které se vyznačují finančním ziskem, střety zájmů a omezováním našich základních práv.

Rovněž chce, aby Komise poskytla přehled veškeré komunikace, spolupráce, dohod, lobbistických aktivit, transakcí a analýz rizik souvisejících s Gatesem.

Poslanec se ptá, zda může Komise zveřejnit všechna data o Gatesových iniciativách, aby občané a média mohli nezávisle zjistit pravdu.

V případě, že se europoslanci podaří odpovědi získat, tak je zde samozřejmě zveřejním…

Chystá se přechod na oběhovou ekonomiku – to je svět, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí (videa)

Sledujte, s čím přijdou globalisté – vše se dřív či později přinejmenším pokusí zrealizovat.

Pokud jste sledovali výroky loutkovodičů ze Světového ekonomického fóra, které podává instrukce loutkovým vládám, pak jste si nemohli nepovšimnout zmínek o světě, kde nikdo nic nevlastní.

Na druhé straně mainstream nedávno propagoval oběhovou (cirkulární) ekonomiku, což je ekonomika, která je založena na sdílení. Přesně tímto směrem se nový světový řád ubírá. Výsledkem má být neofeudální společnost, kde vlastnictví bude pouze výsadou elit.

Oběhové hospodářství je samozřejmě propagováno jako „klimaticky příznivé,“ je tedy doslova „naroubováno“ na klimatickou politiku.

Ve jménu záchrany planety pro celé lidstvo zastánci oběhového hospodářství tvrdí, že povede k odolnějším a udržitelnějším materiálům, zvýšené recyklaci a snížení emisí uhlíku.

Obchodní modely oběhové ekonomiky však riskují vytvoření neofeudalistického, technokratického nevolnictví z popela střední třídy, která si již nebude moci kupovat věci jako domy, auta a spotřebiče, ale bude si je pronajímat od svých páníčků (t.j. korporací), kteří by digitálně sledovali každý produkt, který poskytnou jako službu.

Pokud bude architektům velkého resetu dovoleno jít tímto směrem, stane se vlastnictví věcí minulou pro vás i pro mě, ale ne pro ně, díky obchodním modelům oběhového hospodářství.

Zpráva The Circularity Gap Report 2023, která byla zahájena na letošním Světovém ekonomickém fóru (WEF) v Davosu, uvádí:

Odklonem od vlastnictví a akumulace a směrem k modelům přístupu, které rozdělují zdroje rovnoměrněji, můžeme přejít k systému, který poskytuje vysoce kvalitní služby všem

ZPRÁVA CIRCULARITY GAP REPORT 2023

Pokud čtete mezi řádky ve výše uvedeném citátu: „ odklon od vlastnictví a akumulace“ se týká vás i mě, zatímco „my“ odkazuje na globalisty, korporatisty a technokraty, kteří tuto myšlenku podporují.

Tito lidé pocházejí z neziskovek a think-tanků, jako je WEF a Chatham House, spolu s členy Evropské komise, OSN, velkých korporací, aktivistických skupin, centrálních bank a investičních firem a mnoha dalších mocných veřejno-soukromých subjektů.

Jsou to oni, kdo bude vlastnit vše a mít veškerou moc, zatímco „nebudeš vlastnit nic a budeš šťastný“ z velké části díky obchodním modelům oběhové ekonomiky.

Podle WEF je obchodní model cirkulární ekonomiky Produkt jako služba takový, kde „ zákazník zakoupí službu na omezenou dobu, zatímco poskytovatel si zachovává vlastnictví produktu a zůstává motivován k průběžné údržbě, životnosti, upgradu a ošetřování produktu na konci jeho používání.“

„V obchodních modelech cirkulární ekonomiky bych byl rád, kdyby se produkty vrátily ke mně jako původnímu designérovi a výrobci, a jakmile pochopíte, proč bych vám ten produkt vlastně prodával, když vás zajímá především výhoda produktu?
Možná bych mohl zůstat vlastníkem produktu a prodat vám výhodu jako službu.“

Generální ředitel Royal Philips Electronics Frans Van Houten, WEF, 2016

Jednodušeji řečeno, vše, co jsme dříve kupovali, vlastnili a měli jsme zájem na údržbě, již nebude naše; bude patřit korporacím a možná vládám.

Vy i já budeme mít přístup k „produktům“ pouze prostřednictvím smlouvy o předplatném nebo pronájmu.

K dosažení tohoto cíle uvádí zpráva Circularity Gap Report 2023, že by vedoucí pracovníci měli přejít směrem k obchodním modelům založeným na službách, které poskytují všechny základní služby, které zákazníci chtějí.

Kromě toho by měli „řídit tok zboží a materiálů pomocí cyklických výrobních procesů, jako je repasování, přepracování a opravy.“

Vládám autoři doporučují využít zavedení daně na suroviny a uhlík, což lze interpretovat buď jako pobídky nebo nátlak.

Autoři nám říkají, že přechod k cirkulární ekonomice začíná tím, že vy a já upravíme své chování a životní styl.

Například říkají nám:

Přijměte životní styl a silnice bez aut.
Vyměňte nákupy aut za kola a iniciativy sdílení jízd – zejména v městských oblastech.
Přehodnoťte leteckou dopravu.
Minimalizujte osobní leteckou dopravu, zejména v regionech s největší poptávkou po dálkové letecké dopravě, jako je Severní Amerika, Evropa a Asie.

Ve skutečnosti se nevolení globalisté z WEF snaží omezit soukromé vlastnictví automobilů v městských oblastech „přijetím sdíleného, elektrického, připojeného a automatizovaného (SEAM) přístupu k městské mobilitě do roku 2050,“ uvádí nedávná zpráva.

Ale pokud vy a já máme vlastnit méně a pronajímat si od našich všemocných vládců jejich vlastnictví, jak budou sledovat své produkty, které nám pronajímají, aby se jich znovu zmocnili?

Odpověď lze nalézt v technologiích sledování, které se používají u dobytka, domácích zvířat a lidí v domácím vězení.

Zpráva Circularity Gap radí podnikům:

„Využijte digitální technologie k umožnění Product-as-a-Service (PaaS), jako je TagItSmart, který vyvinul chytré štítky, které výrobcům, spotřebitelům a recyklátorům umožňují sledovat každý krok životního cyklu produktu a poskytuje informace o tom, jak zajistit cirkulaci.“

Zpráva Circularity Gap Report 2023


„Vysledovatelnost může také pomoci sledovat životní cyklus produktu s cílem omezit podvody a krádeže nebo posoudit jeho příspěvek ke globálnímu oběhovému hospodářství.“

THE PROMISE OF TRADETECH, WEF & WTO, 2022

Pojem umisťování „chytrých značek“ do každého produktu byl oslaven ve zprávě géniů z WEF a Světové obchodní organizace (WTO) vyzývající ke „globální digitální identitě osob a předmětů.

Digitální identita pro lidi podle WEF „určuje, k jakým produktům, službám a informacím máme přístup – nebo naopak, co je pro nás uzavřeno.


Zdroj: Světové ekonomické fórum

Digitální identita objektů zahrnuje vše od pasů pro baterie elektrických vozidel až po oblečení s flexibilními senzory, domácí spotřebiče vybavené funkcemi IoT a téměř vše ostatní pod sluncem – to vše nebudete vlastnit vy ani já, ale korporace.

A samozřejmě budeme plně sledovatelní.

Zakladatel WEF Klaus Schwab psal o tomto typu sledovatelnosti ve své knize z roku 2017 „ The Fourth Industrial Revolution “.


Tam Schwab napsal:

„Jakýkoli balík, paleta nebo kontejner může být nyní vybaven senzorem, vysílačem nebo radiofrekvenčním identifikačním štítkem (RFID), který umožňuje společnosti sledovat, kde se nachází, když se pohybuje v dodavatelském řetězci – jak si vede, jak se používá a tak dále.
V blízké budoucnosti budou podobné monitorovací systémy aplikovány také na pohyb a sledování osob.“

Čtvrtá průmyslová revoluce, Klaus Schwab, 2017

AUKEN, 2016


Vzpomínáte na nechvalně známých „8 předpovědí pro svět v roce 2030“ WEF ? Je to ten s videem, které říká:

„Nebudeš nic vlastnit. A budeš šťastný.“

Tato předpověď byla založena na eseji mladé globální vedoucí WEF a dánské poslankyně Idy Auken s názvem „ Vítejte v roce 2030: Nic nevlastním, nemám soukromí a život nikdy nebyl lepší.

V této eseji Auken konkrétně spojila cirkulární ekonomiku a produkt jako službu s tím, že nic nevlastní a nemá žádné soukromí.

Přesně toto je model, se kterým počítá oběhová ekonomika. Ale povšimněte si jedné maličkosti: Nikdy se nezmiňují, kdo konkrétně bude vlastnit vše, co se bude sdílet.

Ale to si snad lehce domyslíte sami…

Pilotní CBDC ukazuje, že centrální banka má plnou kontrolu.

Globální digitální měna vázaná na globální digitál…
Public domain
gvendolina
My sme odrazom Božej moci,aked povieme v našej mysli mainstreamu nie,musíme všetci,tak budú bezmocní oni,ale nie my.Musíme sa proti tomu všetci zomknúť v našich mysliach a zámeroch.
U.S.C.A.E.
Čarodejnícke kecy alá pozitívne myslenie. To je v dôsledku modlárstvo.
gvendolina
Božia pomoc nie sú žiadne čarodejníctva a modlárstvo.
U.S.C.A.E.
To vaše synchronizovanie myslí je modlárstvo. JA si pomyslím alebo my a bude. To je pohanské sebazbožťovanie.
gvendolina
Dobre poviem to takto - kde je núdza najväčšia,pomoc Božia najbližšia.
U.S.C.A.E.
Božia. Nie naše kolektívne zariekavanie mysľou, To je new age.
gvendolina
Proti globalizmu sa musíme všetci zomknúť,samozrejme pod Božou ochranou,to nie je new age.
U.S.C.A.E.
Po kresťansko-katolícky a tento spôsob to nie je ale je pohanský. Boh je tam len ako pečiatka že takto je to "správne".
U.S.C.A.E.
Ktorej šéfuje sexuálne dezorientovaná žena. Ak AfD nie je kontrolovaná opozícia, ja sám zajtra zorganizujem predsedníctvo komunistickej strany.
Ján Slovák
Ján Slovák
neide ani tak o ich "pravovernosť" ako skôr o to, že chcu odisť z EU, podobne ako LSNS. Strany, ktoré nechcu vystupiť z EU, chcu svoj štát držať v otroctve Babylonskej mamony. Su ako izraeliti, ktorí nechceli slobodu a hlavne prejsť do zaslubenej zemi od Boha, ale radšej sa vratiť do domu egyptskeho otroctva.
Su to ludia, ktorí radšej budu žiť v otroctve pohanskeho vládcu ako keby sa mali namahať …More
neide ani tak o ich "pravovernosť" ako skôr o to, že chcu odisť z EU, podobne ako LSNS. Strany, ktoré nechcu vystupiť z EU, chcu svoj štát držať v otroctve Babylonskej mamony. Su ako izraeliti, ktorí nechceli slobodu a hlavne prejsť do zaslubenej zemi od Boha, ale radšej sa vratiť do domu egyptskeho otroctva.
Su to ludia, ktorí radšej budu žiť v otroctve pohanskeho vládcu ako keby sa mali namahať pušťou obety, boja s nepriatelmi a hlavne byť verný Pánu Bohu.
Všetky politicke strany, ktoré nechcu vystupiť z EU su zapredaní vlastizradcovia🤑🤮
Tina 13
An ihren Früchten werdet ihr sie erkennen!