Už zítra začíná platit přísný cenzurní zákon EU.

Už zítra začíná platit přísný cenzurní zákon EU, první evropské země kriminalizují takzvané „dezinformace“ o klimatu.

Jak již víte, tak přísný cenzurní zákon, se kterým přišla EU, začne být naplno uplatňován již zítra, tedy 25. srpna. Podle informací má být cenzura zaměřena zejména na odpůrce klimatické a covidové agendy.

Pozadu však nezůstanou ani další témata, nicméně dvě uvedená mají být v budoucnu v popředí. Cenzurováno má být však všeobecně cokoli, co není v souladu s prosazovanou agendou.

Vzhledem k tomu, že každá země má své vlastní cenzory, kteří jsou jinak nazýváni „ověřovatelé faktů,“ se může způsob cenzury lišit.

Tedy jedna země se může zaměřit víc ne jedno téma, druhá na další. Téma, které bude podléhat cenzuře v jedné zemi, jí již nemusí podléhat v další zemi EU.

Výše uvedená základní témata (klima, covid) by měla být cenzurována ve všech zemích EU. A podle zkušeností lze předpokládat, že například u nás se k nim přidá také téma „Ukrajina,“ jinde přidají LGBT, islám nebo migraci.

Cenzura by měla probíhat tak, že všechny „závadné“ články budou zcenzurovány nejen na základních sociálních platformách, ale články z ideologicky „závadných“ stránek by se neměly objevit ani ve výsledcích hlavních vyhledávačů – a to ani někde na posledních stránkách.

Nejméně čtyři členské státy EU označily šíření dezinformací za trestný čin – Maďarsko, Litva, Malta a Francie – a další – včetně Irska – se chystají učinit totéž.

Ve Spojeném království zavede zákon o online bezpečnosti nový trestný čin falešné komunikace, čímž se země připojí k EU (nač tedy Brexit??).

I podle informací, které nedávno potvrdil Google, se mají tzv. „ověřovatelé faktů“ soustřeďovat především (i když nejen) na články o klimatu, neboť stále méně lidí již věří lžím o lidskou činností produkovaném „zlém“ CO2.

Právě proto budou cenzurovány zejména tyto články. Ve výše uvedených zemích bude jejich šíření dokonce trestné a je jen otázkou času, než bude toto téma kriminalizováno i u nás.

Nicméně právě klimatická agenda je založena na tak jednoduše vyvratitelných lžích a manipulacích, že bude poměrně jednoduché závěry takzvaných „ověřovatelů faktů“ vyvrátit.

Jedním z problémů kriminalizace „dezinformací o klimatu“ je to, že neexistuje žádná neomylná autorita, na kterou by se soudy mohly spolehnout, aby určily, zda je konkrétní tvrzení o něčem, co souvisí s klimatem, pravdivé nebo nepravdivé.

Zastánci nulového uhlíku a dalších opatření ke snížení uhlíkových emisí často označují své odpůrce jako „popírače klimatu“ s předpokladem, že by bylo snadné dokázat, že se mýlí.

Ale ani ti nejzatvrzelejší skeptici nepopírají, že průměrné globální teploty se za posledních 150 let zvýšily. Sporná je role, kterou hrají lidské aktivity, jako je spalování fosilních paliv při globálním oteplování, a rozsah, v jakém by měla změna našeho chování dopad.

Mírné oteplování je patrné již zhruba od roku 1850, kdy skončila malá doba ledová. Klima se po celé věky takto střídalo i bez jakéhokoli vlivu člověka.

Je tedy třeba popřít, jak katastrofální je globální nárůst teploty. Nenechme se ohromit přeháněním ekologické lobby (a tvrzeními OSN o globálním varu). Jinými slovy, dokázat, že se mýlíme, není tak snadné jako ukázat na údaje o teplotě.

Argumentem není ani již prokázaná lež, že 97% vědců s klimatickou agendou souhlasí. Není to pravda. Naopak, v poslední době se rozrůstá řada odpůrců klimatického alarmismu z řad odborníků, včetně nositelů Nobelovy ceny.

Mnoho klimatologů se navíc bojí připojit k „odporu,“ neboť by rázem přišli o tučné granty a dotace, které jsou poskytovány výhradně těm, kdo udržují lživý klimatický narativ o škodlivém CO2.

A nemusí samozřejmě přijít jen o dotace, mnohdy ho může stát jiný názor i slušně placené místo.

Na druhou stranu lži, které šíří Greta nebo propagandisté ve stylu Al Gora, rozhodně nebudou cenzurovány – a to bez ohledu na to, že již v minulosti vypustili nejednu lež, která byla představována jako nezpochybnitelná pravda.

Stejným způsobem bude probíhat cenzura i v dalších oblastech – od covidu přes Ukrajinu až po řízenou výměnu obyvatel.

Nebudou cenzurovány „dezinformace,“ ale informace, které jsou nepohodlné a neodpovídají oficiálnímu narativu. A to i tehdy, kdy bude cenzurovaná informace podložena vědeckými či jinými důkazy (studie, video apod.).

Nezapomeňte, že v posledních letech již byla věda zcela degradována tím, že se nesmí v jistých oblastech (covid, vakcíny, klima) vést žádné vědecké diskuze.

A kdo bude rozhodovat o tom, co je pravda a co ne? Samozřejmě zkorumpovaná Evropská komise či jí určení cenzoři s přesně danými pokyny o tom, co vše je nutné cenzurovat.

Cenzory by měly zaměstnávat jednotlivé internetové platformy (což se již děje). V případě, že nebude obsah sociálních sítí (vyhledávačů) cenzurován, bude daná platforma pokutována.

Výhružky šly v tomto směru zejména směrem k Muskovi, který tvrdil, že cenzurovat nebude. Ovšem jak nyní zjišťuji, tak mnohé „nepohodlné“ evropské účty již „preventivně“ zneviditelnil, případně není možné příspěvky v nich sdílet.

Sdílení nepohodlných informací tak nebude možné na „velkých“ platformách, nicméně například Telegramu, který je v EU méně využíván, se cenzura (zatím) týkat nebude.

Pro ty, kdo nemají zájem o sdílení výhradně mainstreamových zpráv, tak bude zřejmě přechod na Telegram nebo některé další menší platformy jediným řešením.

Platformy jako Meta (Facebook) již dávno cenzurují, v jejich případě se možná změní jen málo, jinde se přitvrdí víc.

Nakonec v příštích dnech sami uvidíte, jak dalece bude cenzurní zákon praktikován.

Ďalšie celosvetové diabolské zákony proti vlastným občanom - gloria.tv
Public domain
dominikguzman shares this
154
Bude potrebné zriadiť Ministerstvo Pravdy, kde budú pracovať overovatelia faktov, aby sme dostávali len pravdivé informácie.
Samson Just shares this
479
Už zítra začíná platit přísný cenzurní zákon EU.
PS: zdieľanie budem poobede mazať.More
Už zítra začíná platit přísný cenzurní zákon EU.

PS: zdieľanie budem poobede mazať.
Nina Rajtíková
všetko dopredu naplánované, farma firmám klesli zisky
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Komunizmus, fašizmus a iné režimy pôjdu v plnej sile do celého sveta v skratke NWO všetko v jednom.
majina1
Pre Martin - škoda, že to ľudia nechcú chápať, NWO ide v plnom prúde a plnia aj agendy 2030, dokonca už aj agendu 2040. Po cenzúre akú pripravili, už ťažko sa budú otvárať oči ľuďom.
Roman Grežďo
📌WEF oficiálně začala „reklamovat“ virus Marburg, testy a vakcínu proti němu
Ano, je to tentýž virus Marburg, který loni prorokoval Bill Gates.
dominikguzman
Tak dúfam, že už sú vyvinuté aj mRNA vakcíny proti nemu.
Roman Grežďo
Všechno tají potichoučky předelavají zákony