Nikým nevolení globalisté nás ženou do bezhotovostní společnosti pod totálním dohledem a otroctvem! (video)

V aktuálním rozhovoru reaguje Nigel Farage na prohlášení nikým nevolené šéfky EK Ursuly von Lejno, které pronesla na summitu G20 k tématu zavádění ID (více jste si mohli přečíst v tomto článku, kde jsem na její proslov upozornila).

Farage, který má poměrně čerstvé zkušenosti s jednáním banky, která se neostýchá „trestat“ klienty za odlišné politické názory, varuje před tím, co nastane, jakmile bude zavedeno ID a na něj napojena digitální měna (CBDC):

K videu:

Nigel Farage kritizuje Ursulu von der Leyen za podporu digitálních měn centrálních bank, digitálních ID a bezhotovostní Evropské unie.

„Je nezvolená. Byla jmenována.

A tady drze říká, že potřebujeme digitální občanský průkaz nebo aplikaci na našich telefonech. Francie a Německo se o to už pokoušejí. Chce, aby to bylo pro EU vynuceno do roku 2030 a – smím-li dodat – podpořeno CBDC v bezhotovostní společnosti.

A teď chce, aby se celá věc stala globální… Mluvím jako někdo, kdo byl nedávno zbaven banky kvůli svým politickým názorům. A to se děje i v Americe.

Pokud si nedáme pozor, směřujeme k systému sociálního kreditu v čínském stylu, kde pokud se nepřikloníte ke „správným“ názorům, stanete se ne-osobou.

Nenapadá mě nebezpečnější iniciativa než tato… Otázkou je, zda naši vůdci skutečně věří v naše národy, protože jsou připraveni vzdát se suverenity ve prospěch Světové zdravotnické organizace, Organizace spojených národů a EU, a bůh ví, co přijde potom.

Pravdou je, že svět bude lepším, prosperujícím a mírumilovným místem, pokud budou demokratické národní státy spolupracovat a obchodovat. Nesmí však rozdávat své pravomoci nevoleným byrokratům.

To bylo poselství brexitu před všemi těmi lety… Musíme prostě říci ne. Věříme ve svobodu. Věříme ve svobodu. Věříme v národní stát.“

Jak se mohou běžní občané postavit tlaku na CBDC, digitální ID a bezhotovostní společnost?

Šéfka EU šíří klimatický hoax a volá po globálním zpoplatnění uhlíku.

Dnes se ještě jednou podíváme na nedávný summit G20 v Indii, kde obzvlášť „perlila“ šéfka EK Ursula von Lejno.

V předchozím článku jsem již upozornila na její tlak na globální zavedení digitálního ID propojeného s CBDC a na to, jak se pyšnila zaváděním covid pasů, které poslouží jako vzor pro jejich zavádění a nyní zde máme další výplody této globalistky.

Mimo tohoto tématu se totiž Ursula von Lejno vrhla také na prosazování klimatického podvodu – a zejména globálních uhlíkových daní, které by měl příští rok platit již každý Evropan.

A další uhlíkové daně pro firmy se samozřejmě odrazí i na pokračujícím zdražování všech produktů.

„Uhlíková politika,“ která je založena na největším podvodu v dějinách lidstva, se jednoduše ve svých důsledcích dotkne úplně každého…

Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová chce, aby vedoucí představitelé G20 podpořili návrh na zavedení globálních cen uhlíku.

„Navzdory tomu, že jen v Evropě již bylo z obchodování s emisemi vybráno více než 150 miliard eur, je zapotřebí více příjmů,“ uvedla na summitu šéfka EU.

Mnoho zemí již začalo stanovovat cenu oxidu uhličitého s výslovným cílem dosáhnout svých klimatických cílů – buď formou daní, nebo v rámci systému obchodování s emisemi.

Podle Světové banky v současné době existuje 73 různých cenových modelů pro oxid uhličitý, které údajně pokrývají asi 23 procent celosvětových emisí skleníkových plynů.

Změna klimatu byla způsobena člověkem a to znamená, že se s ní můžeme vypořádat. K tomu potřebujeme inovace, investice do zelených technologií, kapacity obnovitelné energie a energetické účinnosti. Na summitu G20 jsem vyzvala lídry, aby se připojili k výzvě ke globálním cenám uhlíku,“ prohlásila šéfka EU na X, dříve Twitteru.

Ursula von der Leyenová již nějakou dobu vyzývá mezinárodní společenství, aby zavedlo společné globální stanovování cen uhlíku s cílem urychlit přechod na nízkouhlíkovou ekonomiku.

Mimo jiné za to lobbovala během červnového summitu v Paříži, kde také tvrdila, že „téměř nic“ z emisí dnes není pokryto daněmi a poplatky.

Při zahájení summitu G20 v Dillí von der Leyenová tvrdila, že systém EU ETS pomohl od roku 2005 snížit emise o 35 procent a vygeneroval příjmy ve výši více než 152 miliard eur.

„Ale bude potřeba více příjmů,“ řekla.

Jednou ze zemí, které nedávno zavedly zpoplatnění uhlíku, je Japonsko, které plánuje v říjnu otevřít trh s „uhlíkovými kredity.“

Skupina G20 se skládá z 19 největších světových ekonomik a EU. Odhaduje se, že dohromady jsou zodpovědné za asi 80 procent celosvětových emisí.

Tolik ve zkratce další zpráva z uplynulého summitu.

Ovšem co je potěšitelné, jsou reakce komentujících pod tweetem Lejnové. Drtivá většina lidí z různých zemí píše, že je to celé jen jeden velký podvod. Za všechny uvádím jen několik tweetů, mnohé se v různé podobě opakují:

„Změna klimatu je přirozená a není způsobena člověkem.“


„Pokud to říká Ursula, musí to být podvod.“

„Můžete s jistotou předpovědět počasí na příští týden?“


popis u obrázku: toto vám upadlo

„Změna klimatu není způsobena člověkem.“ (opakuje se často, stejně jako slovo „podvod“)

„Klima se měnilo od doby, kdy byla Země vytvořena.“

Silný tweet… začíná hned 2 nepravdivými tvrzeními: 1. „Změna klimatu je způsobena člověkem.“ 2. „Takže to znamená, že to můžeme řešit.“ No tak…

„Chce říct: 1. Vynalezli jsme změnu klimatu 2. Takže vás za to musíme zdanit.“

„Pro toto tvrzení nám chybí důkaz. Takzvané investice plní kapsy vybraných lidí a jsou součástí vašeho podvodu. Vše, co děláte, připusťme, že jste úspěšní, je vytváření paniky mezi lidmi a rozdělování jejich úspor příjemcům Zeleného údělu.“

„Papouškuje kaastrofariány, jako byste výzkum prováděla sama. Promiň zlatíčko. Lidé se probouzejí a začínají si uvědomovat podvod s klimatickou krizí. Budete muset přijít s novým podvodem, abyste ospravedlnili přerozdělení bohatství, které jste nevydělali.“

„Nepravdivé informace. Změna klimatu je přirozený cyklus, který lidé NEMOHOU zastavit, bez ohledu na to, co děláme.“

„Lidé vidí vaši destruktivní agendu. Budete velmi brzy odstraněni.“

„Změna klimatu je způsobena člověkem? Myslíte HAARP a geoinženýrství?“

„To je jen lež. A je neuvěřitelné, že taková lež pochází přímo od jedné z nejvyšších autorit v EU.“

Lékař, který měsíce předem předpověděl covidovou „plandemii,“ nyní varuje před tím, co na nás chystají příště (video)

Asi jen málokdo nezasvěcený věděl, co přijde v roce 2020. Mnozí z nás čekali velkou hospodářskou krizi, ale to, co se nakonec dělo, v mnohém předčilo veškerá očekávání.

O tom, co přijde, však nevěděli pouze organizátoři celé „akce“ a jejich dobře instruované loutky, ale našlo se i velmi málo jedinců, kteří tušili, že k něčemu podobnému dojde.

Lékař, který covidovou plandemii předpověděl dlouhé měsíce předem, nyní tvrdí, že již ví, s čím přijdou příště…

Farmaceutické společnosti a tajné služby spojují své síly při výzkumu biologických zbraní. Po měsících výzkumu německý lékař Heiko Schöning ví jistě: „Tentokrát to budou bakterie!“

Schöning předpověděl zinscenovaný stav ohrožení veřejného zdraví měsíce před covidem. Nyní v rozhovoru s šéfredaktorem rakouského kanálu AUF1 Stefanem Magnetem předpovídá: toto je klid před bouří.


Podle Schöninga se plánuje něco velkého. Varuje, že farmaceutický průmysl a zejména tajné služby posílají své „chytré hlavy“ do míst výroby biologických zbraní.

„Skutečnými zabijáky tentokrát nebudou viry, ale bakterie,“ řekl Schöning.

Jsou zapojeni stejní hráči. Zmiňuje mimo jiné ředitele Národní odolnosti Rahula Singhviho a Chrise Darbyho. Během covidu byl Singhvi ředitelem společnosti Novavax. Darby je úzce zapojen do všech druhů projektů CIA.

„Odhalením těch, kteří jsou do toho zapojeni, můžeme tento plánovaný zločin zmařit,“ zdůrazňuje Schöning. „Pokud jsou zločinci známí, je konec hry.“

K tomu, co dr. Schöning uvedl, jen dodávám, že tuto novou „plandemii“ jistě chystají na dobu, kdy již budou schváleny dokumenty WHO. K jejich schválení by mělo dojít v květnu 2024 a v roce 2025 by již měly jak pandemická smlouva, tak změny MZP platit.

V tu dobu by již také mohly být „v běhu“ mezinárodní očkovací pasy. Restrikce a povinné očkování by se zaváděly mnohem lépe a díky neomezené moci WHO by se nejhorší diktatuře nevyhnula ani jedna členská země.

Ursula von Lejno se chlubí očkovacími pasy, vyzývá ke globálnější digitální spolupráci – připravuje půdu pro digitální ID.

Od samého začátku bylo jasné, že pod falešnou záminkou zaváděné covid pasy měly být pouze testem pro budoucí digitální identitu (ID) propojenou se sociálními kredity.

Svoje vlastní ID (později napojené na CBDC a sociální kredity, zejména měření uhlíkové stopy) by měl povinně obdržet během několika let každý občan EU.

ID by však mělo zároveň obsahovat informace o aktuálním očkování a další záznamy, přičemž již nyní se počítá, že na tomto základě budou vydávány mezinárodní očkovací pasy (automaticky budou součástí ID).

Na nedávno proběhlém summitu G20 si šéfka EK, zkorumpovaná Ursula von Lejno, totalitní covid pasy, které pouze pod falešnou záminkou segregovaly společnost, pochvalovala.

Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová na summitu G20, nazvaném „Jedna budoucnost“, zlověstně vyzvala k vytvoření systémů digitální identifikace podobné covid pasům a ve své řeči se věnovala také umělé inteligenci.

Ursula von der Leyen prohlásila, že naše společná budoucnost bude digitální, a proto je nutné, aby globální subjekty vytyčovaly hranice a prosazovaly regulace.

Ursula von der Leyenová se ve své funkci předsedkyně Evropské komise ve svém projevu dotkla umělé inteligence a digitálního prostředí. Uznala potenciální nebezpečí a obrovské příležitosti spojené s rozvojem technologie AI a zdůraznila důležitost usměrnění takové výbušné technologie.

„Dnes se chci zaměřit na umělou inteligenci a digitální infrastrukturu. Jak bylo popsáno, umělá inteligence má rizika, ale také nabízí obrovské příležitosti. Klíčovou otázkou je, jak využít rychle se měnící technologii.“

„V EU jsme v roce 2020 představili vůbec první zákon o umělé inteligenci. Chceme usnadnit inovace a zároveň budovat důvěru. Ale potřebujeme víc. To, co svět udělá nyní, bude utvářet naši budoucnost. Domnívám se, že Evropa – a její partneři – by měli vytvořit nový globální rámec pro rizika umělé inteligence,“ uvedla von der Leyenová.

Šéfka EU také zdůraznila, že globálně uznávané normy musí být vytvořeny pod dohledem Organizace spojených národů, podobně jako jejich Mezivládní panel pro změnu klimatu.

Lidskosti by podle ní prospělo, kdyby mezinárodní autorita dokázala objasnit rizika a přínosy spojené s umělou inteligencí, podobně jako IPCC v otázkách klimatu.

Zde jen připomínám, že IPCC je zkorumpovaná manipulativní organizace, jejímž jediným cílem je šíření klimatických lží, na jejichž základě jsou pak zaváděny tvrdě restriktivní politiky Green dealu.

Ursula von der Leyenová současně prosazovala koncept digitální veřejné infrastruktury podobné systému covid pasů – systému vyvinutého EU. Světová zdravotnická organizace ji přijala s otevřenou náručí jako globální mezinárodní očkovací pas.

„Mnozí z vás znají digitální certifikát COVID-19. EU si jej vyvinula pro sebe. Model byl tak funkční a tak důvěryhodný, že jej 51 zemí na 4 kontinentech přijalo také. Dnes ji WHO používá jako globální standard pro usnadnění mobility v době zdravotních hrozeb,“ pokračovala von der Leyenová.

K uvedenému slintu o důvěryhodnosti covid pasů jen dodávám, že statisíce lidí z celé EU napsaly svůj názor na covid pasy přímo na stránky EU, přičemž prakticky ve všech případech byly tyto názory veskrze negativní. Pisatelé jedním dechem žádali o jejich zrušení.

Ursula von der Leyenová dále ocenila kroky EU směrem k celounijní aplikaci pro digitální identitu schopnou ukládat osobní údaje občanů, včetně údajů o kreditních kartách, řidičských průkazech a pasech.

Tento vývoj bije na poplach pro jednotlivce a národy, kteří si cení svobody projevu a soukromí. Každopádně se v letošním roce začíná celounijní ID testovat a s plošným zavedením se počítá v následujících letech.

ID má být posléze propojeno s CBDC a sociálními kredity. V některých zemích EU se již více než rok testují systémy sociálních kreditů měřící uhlíkovou stopu.

Mimochodem, pod tweetem, kde se Lejno chlubí tím, jak všichni občané EU získají svoji ID, se to opět hemží více než kritickými příspěvky nejen k samotné Lejnové, ale k EU všeobecně.

Zdá se, že stále víc lidí již diktátorskou politiku EU odmítá…

Stane se šéf WHO nejmocnějším mužem světa? (video)

Dr. Meryl Nassová: Odhalení hrozby pandemické smlouvy WHO.

Finální verze pandemické smlouvy ze 3. září 2023 z…
Public domain
U.S.C.A.E.
Šéfka EU šíří klimatický hoax a volá po globálním zpoplatnění uhlíku - Necenzurovaná pravda
Fico sa včera vytešoval na tlačovke že, Šefčovič má na starosti GREEN DEAL !!!. Treba viacej? Taký je Fico "záchranca".More
Šéfka EU šíří klimatický hoax a volá po globálním zpoplatnění uhlíku - Necenzurovaná pravda

Fico sa včera vytešoval na tlačovke že, Šefčovič má na starosti GREEN DEAL !!!. Treba viacej? Taký je Fico "záchranca".