Shinzo Abe, zavraždený po domácky vyrobenou brokovnicou, žial, po svojej smrti šiel naveky do pekla

(Shinzo Abe vo veku 67 rokov bol zavraždený v meste Nara, obrázok na ľavo; a obrázok v pravo - bývalý ministerský predseda Japonska počas rituálu obetovania šintoistickým falošným kňazom.)

Shinzo Abe, bývalý ministerský predseda, vo veku 67 rokov, bol dnes zavraždený od chrbta po domácky vyrobenou brokovnicou. A aj keď tesne po zasiahnutí výstrelom ešte žil, následne však svojim zraneniam do oblasti krku podľahol, a nepomohlo v danej chvíli ani následne oživovanie a transfúzia krvi v nemocničnom zariadení. Doktori vravia, že našli dve strelné rany v oblasti krku, a takisto že utrpel poškodenie srdca (BBC). Počas politickej kampane na bývaleho ministerského predsedu, vytiahol 41-ročný útočnik po domácky vyrobenú brokovnicu (obrázok) a vystrelil na bývalého lídra Japonska dva výstrely.
Zo záberov možno vidno, že druhý výstrel sa javil ako smrteľný, a nepomohlo ani krytie telami a kufríkmi Abeho bodyguardami. Shinzo Abe bol dlhoročným ministerským predsedom Japonska, regulérne sa zúčastňoval summitov G7, stretával sa s mnohými svetovými lídrami, ale bol aj proti vojne na Ukraine a z vojny na Ukraine vynil V. Zelenského. Nebol proruský, ani protiruský - uvádzajú proruské zdroje na kanáloch na telegrame. Jeho vražda zatriasla mnohými ľuďmi v Japonsku a vo svete, včetne svetových lídrov. Indický ministerský predseda N. Mondi vyhlásil dokonca celodenný štátny smútok.

(Obrázok: Shinzo Abe krátko pred svojou smrťou na politickom mítingu v Nare.) Shinzo Abe bol pohan a praktikant šintoizmu, falošného náboženstva od diabla, ktoré podporuje idolatriu (uctievanie stvorených vecí ako božské). Shinzo Abe po osobnom súde s Ježišom išiel bez pochybností na veky do pekla a nemožno sa za neho samozrejme modliť. Jeho bezvládne telo a doslova odídenie z tohto sveta z minúty na minútu, pripomína ľuďom desivý obraz smrti. V jednej chvíli tu ste, v druhej chvíli tu nie ste a ste odsúdený na veky do mučivých plameňov. 1Pt 4,18 "A ak sa spravodlivý ledva zachráni, kam sa podeje bezbožný a hriešnik?" Pre spásu musí byť človek tradičným katolíkom, pre viac pozrite si túto stránku: vatikankatolicky.com.
Sedevakantistický kanál
Ľudia by sa mali modliť každý deň 15 dekád sv. Ruženca. Modlenie sa Ruženca a Zdravás Mária regulérne počas dňa dodá ľuďom milosti, aby videli pravdu a konali Božiu vôľu.