O. Pio nie udzielił rozgrzeszenia sprzedawczyni spodni dla kobiet.

Kobieta, która sprzedawała spodnie dla kobiet, w swoim sklepie detalicznym w Vancouver, nie otrzymała rozgrzeszenia od Ojca Pio.

O. Pio nie udzielił rozgrzeszenia sprzedawczyni spodni dla kobiet.

- DG, pisarka biograficzna

Kobieta, która sprzedawała spodnie dla kobiet w swoim sklepie detalicznym w Vancouver, poszła na spowiedź do Ojca Pio we Włoszech i nie otrzymała rozgrzeszenia. . .

„Rozkazał jej, aby wróciła do domu do Kanady i pozbyła się całego tego zapasu, i nie dawała żadnych spodni kobietom, które mogłyby je nosić, a gdyby chciała jego rozgrzeszenia, mogła wrócić do Włoch i otrzymać je dopiero po bezwzględnym wykonaniu jego rozkazu ”.


„Na wyraźne życzenie Ojca Pio kobiety muszą wchodzić do konfesjonału w spódnicach w
CO najmniej 8 CALI PONIŻEJ KOLANA.

Zabrania się pożyczania dłuższych spódnic w Kościele i zakładanie ich do spowiedzi”.

-Tabliczka na drzwiach San Giovanni Rotondo:

„Kościół jest Domem Boga. Zabrania się mężczyznom wchodzenia z gołymi rękami lub w krótkich spodenkach. Kobietom nie wolno wchodzić w spodniach
, bez welonu na głowie, w krótkich ubraniach, dużych dekoltach, bez rękawów lub nieskromnych sukienkach ”.

„Istnieją ponadto trzy cnoty, które doskonalą pobożnego pod względem kontroli własnych zmysłów. Są to: skromność, wstrzemięźliwość i czystość. Na mocy skromności osoba pobożna rządzi wszystkimi swoimi czynami zewnętrznymi. Dlatego słusznie Św. Paweł poleca tę cnotę wszystkim i oświadcza, że jest ona niezbędna, a gdyby to nie wystarczyło, uważa, że ta cnota powinna być oczywista dla wszystkich.
Przez wstrzemięźliwość dusza ćwiczy opanowanie wszystkich zmysłów: wzroku, dotyku, smaku, węchu i słuchu. Przez cnotę, która uszlachetnia naszą naturę i upodabnia ją do aniołów, tłumimy naszą zmysłowość i odrywamy ją od zakazanych przyjemności.

To wspaniały obraz chrześcijańskiej doskonałości. Szczęśliwy ten, który posiada wszystkie te wspaniałe cnoty, wszystkie owoce Ducha Świętego, który w nim mieszka. Taka dusza nie ma się czego bać i będzie świecić na świecie jak słońce na Niebie ”.
Ojciec Pio

Ojciec Pio nie tolerował sukienki z odsłoniętym dekoltem, ani krótkich, obcisłych spódnic i zabronił swym duchowym córkom nosić przezroczyste pończochy. Z każdym rokiem jego nasilenie wzrastało. Uparcie zwalniał je ze Spowiedzi, nawet zanim postawiły stopę w środku, jeśli uznał je za nieodpowiednio ubrane. W niektóre poranki odjeżdżały jedna po drugiej, i w tych dniach wysłuchał bardzo niewiele Spowiedzi. . .

Czasami, gdy Ojciec Pio odmawiał rozgrzeszenia penitentom, i odmawiał udzielenia Spowiedzi Św. wszystkim nieskromnie ubranym, ludzie robili mu wyrzuty, pytając, dlaczego tak postępuje. „Czy nie wiesz - zapytał - jaki ból kosztuje mnie, że zamknę drzwi przed kimkolwiek? Pan zmusił mnie do tego. Nikogo nie wzywam ani też nie odmawiam. Jest ktoś jeszcze kto je wzywa i odmawia. Jestem Jego bezużytecznym narzędziem. ”

saintsworks.net/…ty - Padre Pio & God's Will Regarding Modesty.html
M K shares this
1878
Celem spodni jest rozebrać kobietę i uczynić z niej towar seksualny (i homoseksualny).
M K
Przez portki wiele kobiet jest dziś schizofrenicznych, ponieważ próbują pogodzić swoje naturalne instynkty ze stałymi napomnieniami, aby zrobić coś odwrotnego. Wrak – rozbite rodziny i dysfunkcjonalni ludzie – jest rozrzucony wszędzie.
Sławomir Sokołowski
Celem spodni jest rozebrać kobietę i uczynić z niej towar seksualny (i homoseksualny). Dlatego mnie nie dziwi, że o. Pio nie pochwalał narzędzi, które prowadzą do piekła!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
3966
Kobieta, która sprzedawała spodnie dla kobiet w swoim sklepie detalicznym w Vancouver, poszła na spowiedź do Ojca Pio we Włoszech i nie otrzymała rozgrzeszenia. . . Rozkazał jej, aby wróciła do domu do Kanady i pozbyła się całego tego zapasu, i nie dawała żadnych spodni kobietom, które mogłyby je nosić, a gdyby chciała jego rozgrzeszenia, mogła wrócić do Włoch i otrzymać je dopiero po …More
Kobieta, która sprzedawała spodnie dla kobiet w swoim sklepie detalicznym w Vancouver, poszła na spowiedź do Ojca Pio we Włoszech i nie otrzymała rozgrzeszenia. . . Rozkazał jej, aby wróciła do domu do Kanady i pozbyła się całego tego zapasu, i nie dawała żadnych spodni kobietom, które mogłyby je nosić, a gdyby chciała jego rozgrzeszenia, mogła wrócić do Włoch i otrzymać je dopiero po bezwzględnym wykonaniu jego rozkazu .
Jarujestem
Ojciec Pio nie miał problemów z przecistawianiem się nowym marksistowskim trendom w ubiorach kobiet.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
A TERAZ KAPŁANI TACY TOLERANCYJNI I LITOŚCIWI I MIŁOSIERNI...
DOWIEDZIAŁAM SIE , ŻE KAPŁAN UDZIELIŁ KOMUNII ŚWIĘTEJ STARSZEJ BABCI, KTÓRA SIĘ NIE CHCIAŁA WYSPOWIADAĆ I JEST OSOBĄ NIEWIERZĄCĄ!!! UDZIELIŁ JEJ Z LITOŚCI BO GO PROSIŁA. CZYLI PRZYCZYNIŁ SIĘ DO JEJ POTĘPIENIA. OSOBA SCHOROWANA I BARDZO WIEKOWA W KAŻDEJ CHWILI MOŻE UMRZEĆ.
JEZU RATUJ TYCH POGUBIONYCH KAPŁANÓW...
Lilianna w ogrodzie
Czyż ona nie wygląda jak kwiat?
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
A to, co mówi Pan Bóg: (...)Kobiety, które noszą nieskromne stroje, a są to wszystkie, które zamiast ukrywać ciało, uwypuklają je, wchodzą ze Mną na wojenną ścieżkę. Będą ukarane za grzechy cudze jeszcze za życia, a potem po śmierci. Jeśli zdobędą mężów, nie będą im wierni, a jeśli nie zdobędą, będzie to Moją karą za uwodzenie cudzych mężów. Grzechy cudze, są bowiem również cudzołóstwem.(...)…More
A to, co mówi Pan Bóg: (...)Kobiety, które noszą nieskromne stroje, a są to wszystkie, które zamiast ukrywać ciało, uwypuklają je, wchodzą ze Mną na wojenną ścieżkę. Będą ukarane za grzechy cudze jeszcze za życia, a potem po śmierci. Jeśli zdobędą mężów, nie będą im wierni, a jeśli nie zdobędą, będzie to Moją karą za uwodzenie cudzych mężów. Grzechy cudze, są bowiem również cudzołóstwem.(...) Jest to fragment Orędzia Boga Ojca za dnia 10.07.2019r.
Taniec- mam do was kilka pytań . - Betania - Chrześcijański Portal Społecznościowy
2 more comments from MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ostrzegam was. Nowa Światowa Religia na zewnątrz będzie się wydawać, dobrą i świętą organizacją, pełną miłości i współczucia.
Będzie roztaczać wspaniały obraz tolerancji i wychwalać każdy grzech znany Bogu. Będzie przekręcać każdy grzech, aby wydawał się możliwy do przyjęcia w oczach Boga.
Ale musicie wiedzieć, że takie obrzydliwości oburzają Mnie i biada tym, którzy pójdą tą niebezpieczną …
More
Ostrzegam was. Nowa Światowa Religia na zewnątrz będzie się wydawać, dobrą i świętą organizacją, pełną miłości i współczucia.
Będzie roztaczać wspaniały obraz tolerancji i wychwalać każdy grzech znany Bogu. Będzie przekręcać każdy grzech, aby wydawał się możliwy do przyjęcia w oczach Boga.
Ale musicie wiedzieć, że takie obrzydliwości oburzają Mnie i biada tym, którzy pójdą tą niebezpieczną drogą do wiecznego potępienia.

Grzech zawsze będzie w Moich oczach grzechem.
Czas tego nie zmieni. Nowe zasady dopasowane do ludzkich pożądań grzesznych rozrywek, nigdy nie zostaną przeze Mnie zaakceptowane.
Przygotujcie się teraz do tego wielkiego oszustwa, gdyż nastąpi ono bardzo szybko.
Wasz Jezus
Księga Prawdy
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
BÓG OJCIEC: Kobiety, które noszą nieskromne stroje, a są to wszystkie, które zamiast ukrywać ciało, uwypuklają je, wchodzą ze Mną na wojenną ścieżkę. Będą ukarane za grzechy cudze jeszcze za życia, a potem po śmierci.