Clicks1.2K
pl.news
5

Franciszek o nadużyciach: "moglibyśmy powiesić stu księży"

"Moglibyśmy powiesić stu księży winnych nadużyć na Placu św. Piotra, ale to by niczego nie rozwiązało. Nie tędy droga".

Powiedział to papież Franciszek 10 maja na spotkaniu ze Międzynarodowym Związkiem Przełożonych Generalnych.

Podkreślił, że to, co już zrobiono w sprawie nadużyć "jest częścią procesu, ponieważ taki jest sposób rozwiązywania problemów, które pojawiają się w życiu wszystkich".

Bezsensem jest też "wierzyć, że prawdziwe trudności pokonuje się pod pręgierzem mediów".

#newsGadhqxavoh
Piotrek pod
W mieście Salem ulokowała się podająca się za chrześcijańską sekta. Pewnego razu mała dziewczynka zaczęła opowiadać, że widziała jak pewna kobieta latała na miotle. Przedstawiciele sekty powiesili tą kobietą. Potem opwiadała, że widziała inną kobietę latającą na miotle i tą też powieszono. W ten sposób powieszono 20 kobiet, tzw. czarownic z Salem. Dzisiaj w rolę dziecka wcieliły się organizcje …More
W mieście Salem ulokowała się podająca się za chrześcijańską sekta. Pewnego razu mała dziewczynka zaczęła opowiadać, że widziała jak pewna kobieta latała na miotle. Przedstawiciele sekty powiesili tą kobietą. Potem opwiadała, że widziała inną kobietę latającą na miotle i tą też powieszono. W ten sposób powieszono 20 kobiet, tzw. czarownic z Salem. Dzisiaj w rolę dziecka wcieliły się organizcje ateistów, satanistów i zboczeńców a rolę sekty pełni masoneria kościelna czyli słudzy szatana na ziemi.
Weronika....S
Taka mowa Franciszka według mnie jest obrzydliwością, takie uogólnianie to niegodziwe w jego ustach, a zwalczać należy poszczególne przypadki, a nie uogólniać i to w ten sposób. To antyklerykalizm. Ale diabeł się z tego cieszy, bo ciężar problemu ze spraw doktrynalnych, heretyckich wypowiedzi Watykanu i nie tylko, zastępuje się rzekomą powszechną niemoralnością kapłanów i na tym się skupia uwagę …More
Taka mowa Franciszka według mnie jest obrzydliwością, takie uogólnianie to niegodziwe w jego ustach, a zwalczać należy poszczególne przypadki, a nie uogólniać i to w ten sposób. To antyklerykalizm. Ale diabeł się z tego cieszy, bo ciężar problemu ze spraw doktrynalnych, heretyckich wypowiedzi Watykanu i nie tylko, zastępuje się rzekomą powszechną niemoralnością kapłanów i na tym się skupia uwagę wiernych. Kościół niszczy tzw ,,duch soboru,, a nie jeden na 100 lub 1000 zdemoralizowany ksiądz. Zresztą bliżej nie orientuję się w tej statystyce, może się tym bliżej zainteresuję.
P.S Więc coś ze statystyki: księża stanowią 0,3 procenta (a więc 3 tysięczne) ze wszystkich skazanych, zaznaczam ,,ze wszystkich skazanych,, przez sądy za pedofilię. Jest to więc kropla w oceanie, której jednakże też nie powinno być, to pewne.
turysta569
Franciszek o nadużyciach: "moglibyśmy powiesić stu księży"----- ALE JAJA
Franciszek : "moglibyśmy powiesić stu księży"--- I JA SAM BYM IM PETELKE ZAKLADAL ALE KTO MNIE PO NICH ZALOZY CO BO JA SAM NIE DAM RADE BO RECE BEDA MI SIE TRZESLY ZE STRACHU
Weronika....S
A to rewelacja!!! Franciszek przeciwko karze śmierci ,,to powiedział,, i aż strach zacytować jego słowa. Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu i napisze, że to nie prawda, że tak powiedział, że użył takiego sformułowania, bo to ,,francuska rewolucja,,.
molot
www.lifesitenews.com/news/pope-francis-ca…

Od Jana XXIII tendencja jest do utworzenia światowego mocarstwa czy rządu. Naprawdę nic się nie zmieniło. Jeśli napotkają ludzi, których im mieli by w tym przeszkodzić, będą uciekać się nawet do eliminacji czy to w publicznej czy fizycznej. Przecież to jasne.

www.youtube.com/watch